تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: قهوه خانه ی کافه کلاسیک
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

فروردین 1388 بود که اولین پست در کافه کلاسیک ارسال شد و انجمن فعالیت خودش رو بصورت رسمی آغاز کرد

فروردین امسال وارد هشتمین سالگرد تاسیس کافه کلاسیک شدیم، این اتفاق رو به همه کاربران تبریک میگم

CAFE CLASSIC

نقاشی با گچ روی خاک به یاد دوران کودکی (گچ بازی روی دیوار و موزاییک)

برای این طرح وسواس به خرج ندادم، قصدم این بود یه تجدید خاطره و پیام تبریکی باشه برای همه ما

امروز 16 آوریل تولد چارلی چاپلین است.

در وصف چاپلین هیچ حرفی برای گفتن ندارم...

پس صامت می شم و فقط دعوت می کنم عکسی از تولد 77 سالگی او ببینید. عکس بر می گردد به دقیقا 50 سال پیش... در جریان ساخت آخرین فیلم چاپلین : کنتسی از هنگ کنگ

.

تیپی هدرن و دخترش - سیدنی چاپلین - سوفیا لورن - ویکتوریا چاپلین - چارلی چاپلین - اونا چاپلین

ویدئوی کوتاهی از مراسم تولد: http://www.aparat.com/v/TuKaO


اما دیروز تولد یکی از کاربران دوست داشتنی کاف کاف بود...

یک کاربر بسیار قدیمی که تا سال گذشته هیچ فعالیتی نکرده بودند.

دوستی باسواد، خوش اخلاق و خوش ذوق...

با اشعار زیبایی که می سرودند.

البته ماه هاست که دلتنگشان هستیم.

ژیگای عزیز

امیدوارم هر کجا هستید شاد و تندرست باشید.

براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

--- تولدتون مبارک ---


فردا هم دومین سالگرد عضویت یک کاربر فوق العاده دیگر

یکی از اولین کسانی توی کافه منو تحویل گرفت. با پیام های مهربانانه و توصیه های پدرانه...

و البته سوال های سختی که می پرسیدند و هیچ کدوم رو نمی تونستم جواب بدم! :دی

هنوزم بعضی وقت ها به سراغ پیام های قدیمی ام میرم و از دیدن پیام های ایشان لذت می برم.

.

.

کورت اشتاینر همیشه در ذهن من به عنوان نماد همت و پشتکار خواهد ماند.

کورت عزیز:

از اینکه از سایت خداحافظی کردید خیلی خودخواهانه ناراحت شدم.

ولی تصمیمی که شما گرفته باشید، حتما تصمیم درست است...

براتون آرزوی سلامتی می کنم...

و بهروزی و موفقیت روزافزون.

ارادت فراوان.

.

چوب معلم گل است .... هر کی نخورده خل است ؟!

چند روز پیش روز معلم بود !

معلمان از اقشاری هستند که بیشترین مدح و ستایش و در عین حال بیشترین توهین و خطر را متحمل می شوند. آنها در مقطعی مورد دشمنی شدید دانش آموزان هستند به طوری که برخی ( نه همه ) دانش آموزان تشنه خون آنها هستند غافل از اینکه 10 تا 20 سال بعد دلشان برای همان معلم تنگ می شود و یادش بخیر می گویند !

البته نظام آموزشی غلط باعث این تضاد شده است ولی با این وجود هستند معلمانی که در هر دو دوره مورد تحسین دانش آموزان هستند و ما به خود می بالیم که همچین افرادی را در کافه داریم. معلمانی که مانند کارگردانان مولف , دارای سبک مخصوص به خود هستند و شیوه ای پویا در آموزش به کار گرفته اند. استفاده از آخرین روش های علمی- پژوهشی و به روز شدن دائم چیزی است که باید به کار بست چون مهمترین رکن پیشرفت هر کشور سیستم آموزشی آن است.

و اما بعد ...

فکر که می کنم می بینم که هسته عملیاتی ما قبل از ظهور رایش , در مدرسه بوجود آمد. نقشه هایی که برای انتقام از معلمان می ریختیم. آن کلاس های درب و داغان , آن نیمکت های چوبی زهوار دررفته , میخ های برآمده که از شلوارهایمان تلفات می گرفت , آن تخته سیاه و گچ  که هنگام پاک کردن اش , تمام کلاس پر از گرد و خاک می شد و معلمان , کـُت روشن می پوشیدند تا سر کلاس گرد و خاک تخته روی لباسشان زیاد مشخص نباشد . ما چه می کردیم ؟! در فکر انتقام از برخی معلمان ! گذاشتن تخته پاک کن چوبی  بالای در تا وقتی در را باز می کند روی سرش بیفتد ! گذاشتن پایه صندلی لبه بلندی سکوی کلاس تا معلم لیز بخورد , گذاشتن آدامس روی صندلی , پنجر کردن ماشین , خط انداختن و .. و ....و چه می دانستیم که در اصل خودمان را اذیت می کنیم ! انگار به آب دریا لگد بزنی. این معلمان واقعا دل دریایی دارند.

تقدیم به همه معلمان کافه :heart:

جدال کاپیتان با سروان و گذاشتن تـله از بهر او صندلی داغ را

( جعبه پیام )

<کاپیتان اسکای> خاطر صندلی های داغ خوش است/ یا گرفتن ز دل سراغ خوش است/ همنشینی کنار همراهان/ در هماورد شب چراغ خوش است

<کاپیتان اسکای> سروان ارجمند نخست "ت"، بده سپس برای نشستن بر روی صندلی داغ آماده شو.

<سروان رنو>

تو مپندار که من آیم بدان جایگاه دمی ... گرچه باشد مبل راحت , بهر من آن صندلی

هر چه باشد داغ و پُرسش بارد از سوی فـلک ... تو نبینی اندکی خم ابروی من , ای کلک !

صندلی را ما ز خود ایمـَن کنیم ... درجه ی داغی آن را دائما دیـدن کنیم

چون که گرمای کـَفـَش ایمن بُـوَد ... لاجرم بر آن نشستن کاملا ایمن بُـوَد

گر جناب چرچیل از اینجا گذشت ... بی درنگ باید که روی آن نشست

پرسش بسیار دارم من از آن عالیجناب .... بهر چه انداخت جهان  اندر میان منجلاب ؟

جنگ دوم  کار آن خیره سر است .... هیتلر ما پیش او هم عاقل و هم سرتر است

امروز عصر در ایوان ارگ کریمخانی زیر سایه خنک نارنج ها نشسته بودیم که ناگهان پیشوا با حالتی گرفته وارد شدند. از زمان نبرد استالینگراد ایشان را اینقدر ناراحت ندیده بودم. پس از جلوس بر تخت و سلام نظامی بدون مقدمه شروع به بد و بیراه به ارتش ترکیه نمودند. از بی کفایتی سران و عدم برنامه ریزی آنها و اینکه برای کودتا با ورماخت هماهنگ نکرده بودند. بنده نیز تصدیق کردم و یادآوری کردم که ما آماده بودیم پلان B را در صورت عدم موفقیت طرح اولیه به مرحله اجرا دربیاوریم اما گولن به تحریک چرچیل نگذاشت. پیشوا پرسید:  گولن ؟!  و ما کمی درباره او توضیح دادیم . ایشان چند فحش خشک و بی آب حواله گولن کردند و در پایان گفتند خلایق هر چه لایق ! ما هم دیگر چیزی نگفتیم تا خشم پیشوا فرو نشیند ....

اما گویی هنوز طوفان خشم پیشوا ادامه داشت. صحبت از اقتدار رایش که شد  پیشوا به ناگاه مانند گلوله توپ شراپنل منفجر شدند و چونان شیر ژیان , خشمگینانه به سیاستمداران کنونی آلمان و بی خردی آنها تاختند. سپس چند فحش آبدار و حسابی حواله آنگلا مرکل کردند. ایشان فرمودند که رایش هیچگاه اینطور تحقیر نشده بود: یک بچه 18 ساله بیاید و چند تا آلمانی را بکشد و آب از آب تکان نخورد ؟! همه ما سرهایمان را پایین انداختیم. پیشوا برای غرور آلمان ارزش زیادی قائل هستند و هیچ بی احترامی را تحمل نمی کنند. یادم می آید کمی قبل از حمله به روسیه  یک فرد معترض یوگسلاوی آب دهان به صورت سفیر ما پرتاب کرد . پیشوا که از این بی احترامی به نژاد ژرمن برافروخته شده بودند دستور دادند ظرف 24 ساعت بلگراد پایتخت یوگسلاوی با خاک یکسان شود  . این کار دقیقا انجام شد و بعد از بمباران شدید بلگراد , ارتش ما ظرف سه هفته یوگسلاوی را شخم زد و 200 هزار نفر را کشت.

خدا پیشوا را نگه دارد.

امان از قرن 21 و امان از تکنولوژی ؛

کافه کلاسیک:  در روزگار قدیم , بشر بعد از انجام کار روزانه , کنار دهانه غار دور آتش می نشست و از ماجراهایی که آن روز بر او گذشته بود برای دیگران تعریف می کرد. مثلا اینکه چطور از دست دایناسور فرار کرده یا یک گراز را کشته و احتمالا چند  خالی بندی هم جاشنی آن می کرد و ... تا اینکه افراد جمع , چشمهایشان خسته می شد و می رفتند مثل بچه آدم می خوابیدند.

این داستان تا 100 سال پیش تغییر چندانی نکرده بود. برق نبود که تو بشینی تا کله سحر اینترنت broadband با تبلت و لپ تاپ ات بازی کنی. نهایتا دو تا کتاب زیر نور چراغ پی سوز یا شمع پر دود می خواندند یا با تعریف کردن قصه و شاهنامه به خواب می رفتند. همه چیز داشت به خوبی و خوشی پیش می رفت که سر و کله این ادیسون پیدا شد و برق 220 ولت را انداخت به جان ما . آنهم نه برق AC بلکه DC که شدت برق گرفتگی اش چند برابر است. خدا پدر تسلا را بیامرزد که شاخ ادیسون را شکست و برق متناوب AC را جایگزین کرد و باعث شد جان باختگان برق گرفتگی کاهش یابند وگرنه معلوم نبود چه بر سر ما می آمد . nnnn:

و اما بشنوید از قرن 21 و زمان حال که حکایتی است پر آب چشم :ccco...

شب خسته از کار به خانه برمی گردی و فکر می کنی که حالا وقت استراحته ... زهی خیال باطل ... اینقدر سرگرمی دور و برت ریخته که دیگه نمیشه گفت سرگرمی و باید گفت ادوات شکنجه و مشق شب. نخست تلویزیون هست و ماهواره. خدا رو شکر که این روزها کمتر برنامه وقت گیری هست که لازم باشد این سه چهار ساعت وقت فراغت شب را صرف آن کنی. خوشبختانه  خرم سلطان و  سریال فاخر هم دیگر نیست ! می ماند کتاب و اینترنت. کتاب که باید شبی نیم ساعت خوانده شود آن هم با بسته ای که اخیرا از یک نمایشگاه خریداری شده و به زودی معرفی خواهم کرد و چه کتاب های جالبی هم هستند. از سینمایی تا تاریخی.

می رسیم به اینترنت. خب . اول از همه سایت های خبری باید چک شوند. پوتین چه کار کرده و بشار اسد و اردوغان سر چند نفر را زیر آب کرده اند و ..... خدا را شکر که قذافی و چند نفر دیگر نیستند و گرنه خبرها چند برابر می شد ! داعش هم از بس سر بریده دیگر کشتارهایش تکراری شده و جذابیت هنری خود را از دست داده . بعد از آن نوبت سایت های هنری و سینمایی است.  بعد نوبت تلگرام است که بیشتر اخبار کاری در آن است. بعد نوبت فیسبوک است و به تازگی  هم اینستاگرام  آمده که اگر چک نشود خسر الدنیا و الآخره است.  آخرش می رسد به انجمن  خودمان کافه کلاسیک که البته خوشبختانه این روزها خلوته و وقت زیادی نمی گیره.:D

خب به نظر شما هر کدام از این ادوات و ابزار چند دقیقه  وقت بگیرد چه می شود ؟!

آفرین ! این حکایت , دلیل کم نوشتن این روزهای من و احتمالا برخی دیگر از دوستان است.

http://aks.roshd.ir/photos/8.753.medium.aspx

و اما بعد ...

المپیک ریو برزیل در حال برگزاری است. بد نیست به همین مناسبت از دو فیلم خاطره انگیز یاد کنیم. اول فیلم زیبای بدنام هیچکاک با بازی اینگرید برگمن و کری گرانت و خود من ( کلود رینز ) که موضوع آن در شهر ریو می گذرد . این  فیلم از اولین فیلم هایی بود که  داستانی جاسوسی و اتمی را در این شهر روایت می کرد.

دیالوگ دو عاشق و معشوق گرفتار در وظیفه :

آلیشیا:  به نظر تو "ریو" شهر کسل کننده ای نیست ؟

دولین: شهر بدی نیست !

فیلم دیگر اُلمپیا (1936) ساخته لنی ریفنشتال فیلمساز معروف آلمانی است که یک نگاه زیباشناسانه و هنری به حرکات و بدن ورزشکاران المپیک 1936 در آلمان دارد و چندین چایزه معتبر بین المللی هم در زمان خود گرفت. متاسفانه این فیلم که  نکات فنی بیساری را اولین بار به تاریخ سینما یاد داد در زیر سایه نازیسم و جنگ جهانی دوم مدفون شد و مجال کمتری برای معرفی یافت.

المپیاhttp://www.wissen.de/sites/default/files/wissensserver/styles/small/wissensserver/jadis/incoming/121431-sommerspiele.jpg?itok=hhFXQWlT

http://sheldonkirshner.com/wp-content/uploads/2015/08/Bergman-slider-21-e1438787669337.jpg

درود بر همکافه ای های عزیز،

امروز سالگرد غیبت موقت ژان والژان عزیز، جهت انجام یک ماموریت مهم است... شهردار موفق و محبوب کافه که مسئولیت کوره و اردوگاه کافه را نیز بر عهده داشت و علی رغم دوشغله بودن نه تنها از پس هر دو خیلی خوب بر می آمد بلکه با اخلاص تمام بدون چشمداشت با فیش حقوقی تک رقمی که البته صد البته آن رقم هم یک تخم غاز گنده (به قول کارتون گوریل انگوری) بود! وظایف خود را از دل و جان انجام می داد.

جهت آشنایی بیشتر تازه واردین گرامی عرض کنم؛ از ایشان ارسالات پر مهر و سرشار از طنز به یادگار مانده و همچنین تاپیک سودمند فیلم و سینما - سلامتی چشم از اوست. به علاوه وی در زمینه موسیقی هم فعالیت بسیار داشته است. اما مهمترین ارسالاتش را در بخش قهوه خانه و گمشدگان کافه در اتاق بالای کافه می توانید ملاحظه بفرمایید که خود همیشه جویای احوال همکافه ای ها بود و می دانم الان ضمن انجام ماموریتش باز هم یاد کافه می افتد و امیدوارم این یادآوری توام با نشستن لبخند شادی بر لبهایش باشد.

ژان عزیز هرجا هستید امیدواریم سلامت، شاد و موفق باشید و مدارج ترقی را دوپله یکی طی بفرمایید و با اتمام ماموریت، مجددا به کافه خودتان بازگردید. همه ما چشم انتظار حضور مجددتان هستیم. یادتان می آید هنگام وداع صمیمانه تان با همکافه ای ها، بنده را که دلتنگ و غمگین بودم با طنز همیشگی خود شاد کردید و دست آخر حفاظت از خانم لمپرت را به شخص رایش سپردید که دلش قرص باشد! اینک می خواهم بگویم حتی شخص رایش هم دلتنگ شماست امید که به زودی و با صلابت بازگردید... هایل والژان!

باز باران با ترانه .... با گوهرهای فراوان ... می خورد بر بام خانه ..

باخبر شدیم که برف و باران بیشتر شهرهای کشور را در بر گرفته و حال و هوای خوبی به ملت داده .

اینجا هم باران پاییزی شروع به باریدن کرده و بوی خوش اش همه جا را گرفته.

همچنین شنیده شد که تهران هم برف می بارد و ملت به کار ساختن آدم برفی مشغولند.

وقتی مدرسه می رفتیم بهترین فصل برای ما تابستان بود. اما حالا بهترین فصل ها  به ترتیب پاییز - زمستان و بهار هستند. تابستان بدترین فصل در اقلیم ایران است بدون شک. [تصویر: snoozer_11.gif]

باران پاییزی در شیراز

با سلام و ادب خدمت دوست گرامی سروان رنو .

امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه و دنیا به کامتان.

{#smilies.huh}  سوالی داشتم امیدوارم به این سوال جواب بدید.

منظور از قفل شده در کنترل پنل چیه؟ و چرا من نمی تونم موضوع جدیدی رو وارد کنم ؟

من می خواستم یه موضوع جدید درباره هنرهای رزمی و کارایی آن در سینما قرار بدم ولی نشد.

لطفا راهنماییم کنید . با سپاس

(۱۳۹۵/۹/۲۰ عصر ۱۰:۵۰)بیلی لو نوشته شده: [ -> ]

منظور از قفل شده در کنترل پنل چیه؟ و چرا من نمی تونم موضوع جدیدی رو وارد کنم ؟

من می خواستم یه موضوع جدید درباره هنرهای رزمی و کارایی آن در سینما قرار بدم ولی نشد.

درود بر نماینده بروسلی در کافه ,

درسته. امکان ایجاد تاپیک برای کاربران تازه وارد میسر نیست.

 بعد از مدتی فعالیت و ارتقاء درجه کاربری این امکان مانند بقیه برای شما هم انجام می شود.

تا آن موقع می توانید عنوان و موضوع تاپیک را بگویید تا خودمان آن را برایتان ایجاد کنیم و بعد بتوانید مطالب خود را در آن بنویسید.

درود خدا بر شما سروان رنو عزیز .ممنون بابت پاسخگویی سریع و دقیق شما

من فکر می کردم  خطایی کردم که فایلم قفل شده ولی الان متوجه شدم که این از قوانین تالار هستش و الان خیالم راحت شد. :blush:

چشم بعد ها برای ایجاد موضوع جدید مزاحم شما می شم. ولی فعلا می خوام تمام پست های دوستان رو مطالعه کنم و به معلوماتم اضافه کنم . بعد مطالعه تمام پست ها اون موقع اقدام کنم.سپاس

و ماشاء الله مطالب تالار اونقدر  زیبا و با حجم اطلاعاتی خوب هستش که خواننده رو جذب خودش می کنه . و از طرفی از گرافیک خوب و دوست داشتنی برخورداره که زیبایی تالار رو چند برابر کرده . به شما و صاحب تالار و دوستان پیشکسوتتون  که برای تالار زحمات زیادی کشیده اید تا به اینجا رسیده خسته نباشید می گم. و برای شما آرزوی موفقیت می کنم.کارتون عالیه با قدرت ادامه بدید.

                          

با سلام خدمت سروان رنوی عزیز . امیدوارم حالتون خوب باشه.

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم چرا بعضی از پیام های من پاک میشه ؟ من تو پیامی از دوستم مکانیک تشکر کرده بودم که پیامش پاک شده . آخه پیام که مشکلی نداشت من پست ها رو نگاه می کنم خیلی ها از دیگری تشکر کرده اند . چون نمی تونم پیام خصوصی بدم  مجبور به تشکر بصورت عمومی شدم. این مشکلی با قوانین تالار نداره. من نمی فهمم پس قضیه چیه ؟     :huh:  :!z564b

(۱۳۹۵/۹/۲۱ عصر ۱۱:۲۹)بیلی لو نوشته شده: [ -> ]

با سلام خدمت سروان رنوی عزیز . امیدوارم حالتون خوب باشه.

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم چرا بعضی از پیام های من پاک میشه ؟ من تو پیامی از دوستم مکانیک تشکر کرده بودم که پیامش پاک شده . آخه پیام که مشکلی نداشت من پست ها رو نگاه می کنم خیلی ها از دیگری تشکر کرده اند . چون نمی تونم پیام خصوصی بدم  مجبور به تشکر بصورت عمومی شدم. این مشکلی با قوانین تالار نداره. من نمی فهمم پس قضیه چیه ؟     :huh:  :!z564b

معمولا پست هایی که دارای مطلب خاصی نیست و کوتاه است و مانند تشکر و غیره است توسط مدیران کافه حذف می شود تا فقط مطالب مفید باقی بماند. برای تشکر می توانید از دکمه تشکر استفاده کنید. امکان ارسال پیام خصوصی هم بعد از مدتی فعالیت و ارسال پست های خوب و مفید همزمان با ارتقاء درجه کاربری , برای شما باز خواهد شد.

اگر در زمینه هنرهای رزمی و مخصوصا فیلم های کلاسیک بروسلی اطلاعات خوبی دارید حتما بنویسید تا همه استفاده کنند. nnnn:

(۱۳۹۵/۹/۲۱ عصر ۱۱:۲۹)بیلی لو نوشته شده: [ -> ]

با سلام خدمت سروان رنوی عزیز . امیدوارم حالتون خوب باشه.

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم چرا بعضی از پیام های من پاک میشه ؟ من تو پیامی از دوستم مکانیک تشکر کرده بودم که پیامش پاک شده . آخه پیام که مشکلی نداشت من پست ها رو نگاه می کنم خیلی ها از دیگری تشکر کرده اند . چون نمی تونم پیام خصوصی بدم  مجبور به تشکر بصورت عمومی شدم. این مشکلی با قوانین تالار نداره. من نمی فهمم پس قضیه چیه ؟     :huh:  :!z564b

(۱۳۹۵/۹/۲۱ عصر ۱۱:۴۰)سروان رنو نوشته شده: [ -> ]

معمولا پست هایی که دارای مطلب خاصی نیست و کوتاه است و مانند تشکر و غیره است توسط مدیران کافه حذف می شود تا فقط مطالب مفید باقی بماند. برای تشکر می توانید از دکمه تشکر استفاده کنید. امکان ارسال پیام خصوصی هم بعد از مدتی فعالیت و ارسال پست های خوب و مفید همزمان با ارتقاء درجه کاربری , برای شما باز خواهد شد.

اگر در زمینه هنرهای رزمی و مخصوصا فیلم های کلاسیک بروسلی اطلاعات خوبی دارید حتما بنویسید تا همه استفاده کنند. nnnn:

با سلام خدمت سروان رنوی عزیز ممنون از شما بابت راهنمایتون . بله متوجه شدم . shrmmm!حتما این کار و می کنم ، من علاقه ی زیادی دارم درباره هنرهای رزمی و پاورلیفتینگ مطالبی خوبی در کافه قرار بدم . بزودی سعی می کنم مطالب خوبی رو ارائه بدم. سپاس

سلام دوستان گل و بلبل کافه ای.

حیفه این سایت دوستداشتنی شلوغ و پلوغ نباشه ها . سروان رنو عزیز و مدیر عزیز کافه اگه امکانش هست یه گروه تلگرامی داشته باشیم واسه اخبار و دور همی ها , اینجوری بهتر میشه تو ساعات و روزای بخصوص دور هم جمع شد و نظر وپیشنهادای جدید و احوال پرسیای تازه از هم گرفت .

مدیر عزیز و جناب سروان , خیلی از دوستانی که اون اولا بودن و من تازه کار اون موقعها پستاشونو میدیدم نیستن یا کم میان . باز دوباره این خانواده بزرگ رو دور هم جمع کنین و یه حال اساسی به انجمن خوبمون بدین .

یا علی

(۱۳۹۵/۹/۲۷ عصر ۰۸:۲۶)بوچ کسیدی نوشته شده: [ -> ]

حیفه این سایت دوستداشتنی شلوغ و پلوغ نباشه ها . سروان رنو عزیز و مدیر عزیز کافه اگه امکانش هست یه گروه تلگرامی داشته باشیم واسه اخبار و دور همی ها

معمولا مطالبی که در کانال های تلگرامی یا صفحه های اینستاگرامی نوشته می شود جنبه اطلاع رسانی دارد و کمتر پیش می اید که مطلب پرمغزی نوشته شود. بیشتر مطالب هم کپی/پیست و یا فوروارد شده است. در این اپلیکیشن ها کاربران حوصله نوشتن مطالب تحلیلی و طولانی را ندارند و بیشتر نوشته ها خبری - سرگرمی است. یکی از دلایل کمتر شدن کاربران فروم ها و سایت ها هم همین شبکه هاست که کاربران را تنبل کرده و بیشتر وقت آنها را می گیرد.

اما می توان برای اطلاع رسانی یک گروه تلگرامی یا اینستاگرامی برای کافه ایجاد کرد. باید ببینیم دوستان کدام را ترجیح می دهند. کانال تلگرام ؟ گروه تلگرام ؟ صفحه اینستاگرام ؟ یا ...

shakkk!

سلام دوستان عزیز کافه...

امیدوارم که اوقات خوبی رو سپری کنید...

چندی قبل خبرنگار شریف این مملکت توی ینگه دنیا فرمودن که به خاطر برف سهمگین چند متری ,مردم اون خطه حسابی زمین گیر شدن و چنان با آب و تاب گزارش پخش می کرد...

ولی امسال توی استان فارس و شیراز واقعا بارون نباریده به اون صورت.. و قراره فردا دعای بارون خوانده بشه!!!

و اما کافه خودمون هم امیدوارم که دوباره فعال و فعال تر بشه.. دیگه هر چی باشه از شبکه های مجازی هزاران بار بهتره..

با سلام و ادب و احترام خدمت تمامی اعضاء محترم کافه کلاسیک

درود بیکران خداوند متعال بر شما باد . و با آرزوی سلامتی و کامیابی و شادمانی و حساب بانکی پر از پول برای همه ی  شما عزیزان khhnddh

من یه سوالی از دوستان گرامی دارم . طریقه اعتبار دادن چگونه است ؟shakkk!

و چون به خاطر تازه وارد بودنم و قفل بودن، قادر به ارسال پاسخگویی به پیام های دوستان گرامی نیستم از همه ی این دوستان گرامی عذرخواهی می کنم و در این پست مراتب سپاسگذاری خود را نسبت به محبت این عزیزان ابراز می کنم.:blush:

و از تمامی دوستان گلم و پیشکسوتان محترم کافه کمال تشکر را دارم که مطالب نوشته شده توسط اینجانب را مطالعه کردند . و خوشحالم که در جمع عاشقان سینما و هنر دوستان عزیز هستم . شاد و خرم باشید در امان حق یا علی مدد.

(۱۳۹۵/۱۰/۲۶ عصر ۱۰:۱۸)زبل خان نوشته شده: [ -> ]

ولی امسال توی استان فارس و شیراز واقعا بارون نباریده به اون صورت.. و قراره فردا دعای بارون خوانده بشه!!!

آقای ایمانی , با خدمه و حشم پریروز رفتند برای دعای باران ! البته شاید نگاه به سایت هواشناسی هم کرده بودند .:eee43 الله اعلم ... در هر صوررت باران از امروز آغاز شد . :cheshmak:

(۱۳۹۵/۱۰/۲۷ صبح ۱۱:۴۸)بیلی لو نوشته شده: [ -> ]

من یه سوالی از دوستان گرامی دارم . طریقه اعتبار دادن چگونه است ؟shakkk!

درست حدس زدید دوست گرامی ؛

بعد از مدتی فعالیت , درجه کاربری شما ارتقاء می یابد و می توانید به دیگران اعتبار دهید.

( در صورتیکه دوستان مدیر , فرایند ارتقاء را فراموش کردند حتما با پیام خصوصی یادآوری کنید)

و اما بعد ...

خبر مهم امروز  حادثه ساختمان پلاسکو در تهران بود که شبیه به ریزش ساختمان های دوقلوی برج تجارت جهانی در 11 سپتامبر بود. دوستان هم کافه ای که مقیم تهران هستند حتما کم بیش خاطره ای از این ساختمان قدیمی 50 ساله دارند.متاسفانه در اینجا هم بیشترین قربانی ها از قشر  آتش نشانان بودند.

داستان فداکاری آتش نشانان در تاریخ سینما با چند فیلم معروف شناخته می شود. یکی از این فیلمها آسمانخراش جهنمی ست که تعداد زیادی از بازیگران مطرح مانند پل نیومن , رابرت ردفورد , ویلیام هولدن , فی داناوی , فرد استر و جنیفر جونز در آن بازی می کنند.

یاد همه درگذشتگان حوادث این چنینی در جهان به خصوص پرسنل فداکار آتش نشان را گرامی می داریم.

تاریخچه ساختمان پلاسکو

نمی دانم هموطنان خود را با چه چشمی قضاوت کنم . گرم و مهربان ؟ سرد و بی تفاوت ؟ بافرهنگ و اصیل ؟ یا بی فرهنگ و ... ؟

به کسی برنخورد ولی ظاهرا اعمال و رفتار ما ایرانیان بین دو طیف در نوسان است . گروهی برای گرفتن عکس سلفی به بالای ماشین آتش نشانی می روند و گروهی دیگر مقابل مراکز سازمان انتقال خون صف می بندند . دسته ای در هشتگ پلاسکو عکس محصولات تولیدی خود را قرار می دهد تا فروش خود را بالا ببرد و دسته ای دیگر دسته گل می خرد و به پایگاه های آتش نشانی میرود و با گریه آن را آنجا می گذارد .

... بغضم برای آن آتش نشانی است که میترسم پیکرش هرگز از زیر آوار پیدا نشود .

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
آدرس های مرجع