تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: قهوه خانه ی کافه کلاسیک
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

آشنايي با خلبانان تيز پرواز نيروي هوايي پيشوا


http://s1.picofile.com/file/7439952789/dead_for_cap


موشك V 2 - نخستين موشك بالستيك دنيا ، پيش بسوي لندن


http://s1.picofile.com/file/7440245692/v_2.mpg.html

فوق العاده فوق العاده

پناهنده شدن ژان والژان به نيرو هاي متفقين.در پي آخرين اخبار ژان والژان از فداييان رايش نصفه سيبيل پس از شنيدن نصايح كشيشي كه به فروش شمعداني نقره اشتغال داشته سر تا پا متحول شدهcryyy! و به آغوش باز گروه مقاومت در فرانسه ي اشغالي پيوسته است .او پس از ملاقات با يكي از نويسندگان بزرگ گروه مقاومت در جزيره ي گريزين به نام ويكتور هوگو از انتشار اسنادي محرمانه پيرامون ارتباط ميان هيتلر وتنارديه ها خبر داد.او همچنين خاطر نشان كردكه متاسفانه پروفايل او در سايت توسط نيرو هاي نازي هك شده است و عوامل گشتاپو  اقدام به انتشار مطالبي به نام او مي كنند او از آزادي خواهان خواست اخبار مربوط به او را تنها از مجاري ارتباطي افرادي چون ناخدا خورشيد،شرلوك وكاپيتان اسكاي پي گيري كنند همچنين او پيشاپيش هرگونه تكذيب احتمالي اين خبر را تكذيب كرد

خیش ش ش .... ش ش ... صدای ما را از سوریه می شنوید ... ششش . ش ش .

 اینجا وضعیت گره خورده . ریک طبق معمول اسلحه های خوبی فرستاده. موشک استینگر حسابی کارساز است.

حسب الامر پیشوا , برای سالروز اینگرید ( 8 شهریور ) حتما در کافه خواهیم بود.

اینجا زیاد نمیشه صحبت کرد. برای کمک به جبهه آبلیمو بفرستید.  . پیام تمام.

....سروان رنو در جنگ سوریه - نفر دوم از سمت چپ


این روزها که نبودم سری به پدر بزرگ روسی ام زدم. دو مرد در زندگی من نقش بزرگی دارند، برادر بزرگم آنتوان سنت اگزوپری و پدربزرگم که شکار گرگ را به من آموخت.

حالا که اشتوکاها سرنگون شده اند وقتش بود که سری هم به آن سوی دنیا بزنم و پا به روسیه نگذاشته به استالینگراد فرا خوانده شدم. جای شما خالی سروان که در انگلستان گوشمالی سختی خورده بود هیتلر را وادار کرده بود که به شرق لشکر بکشد.

پا که به استالینگراد گذاشتیم اشتوکاهای قراضه سر راهمان سبز شدند و تا توانستند ما را بمباران کردند.

خورشچف از من خواست که از هنرم در تیراندازی استفاده کنم و جنگ مغلوبه شد.

سروان رنو که دست پاچه شده بود از دوست قدیمی من اد هریس خواست که در نقش سرگرد کانیک به جنگ من بیاید.

شریف زاده ای از باواریا که گوزن شکار می کنه در برابر بچه چوپانی که شکارچی گرگ بود قرار گرفتند. سرگرد حرفه ای و جنگنده بود اما در زمانی که به دار زدن غیرنظامی ها روی آورد چاره ای نداشتم جز این که به نقش او پایان بدهم.

 

در سوم فوریه ی 1943 سروان دوباره شکست خورد و لشکر ششم آلمان به همراهی یک فیلد مارشال اسیر شدند.

گمان می کنم سروان دوباره باید پاسخگوی ایده های تجاوزگرانه اش به اهریمن بزرگ، هیتلر باشد.

شکست رایش سوم در استالینگراد

سروان پیام مرا بشنو!

فواره چون بلند شود سرنگون شود.

 تا وقت هست به دموکراسی و دوستی روی بیاور!

باز دشمن حیله گر از غیبت ما استفاده کرد و جنگ تبلیغاتی خود را آغاز نمود. :dodgy:

با توجه به اینکه نیروهای جان بر کف رایش در سوریه مشغول هستند ,  ایادی بریتانیای مکار سعی دارند  از این موقیعت سوء استفاده کرده و  با یادآوری برخی شکست های کوچک قدیمی , روحیه وفاداران به آرمان های پیشوا را متزلزل سازند. زهی خیال باطل. :D

در باب قضیه استالینگراد  بنده بارها به پیشوا گفتم که بهتر است با بمب شیمیایی سریعا کار شهر ساخته شود اما پیشوا به دلیل  قلب رئوفی که دارند استفاده از سلاح های غیر متعارف را مجاز نشمردند و خب ارتش پرتعداد روسیه با کمک های تسلیحاتی انبوه آمریکا و بریتانیا که از راه ایران برایش می رسید توانست شش ماه در مقابل ارتش ششم  ورماخت مقاومت کند و جنگ را به سرمای زمستان برساند و شد آنچه نباید میشد.

اون داستان واسیلی زایتسوف تک تیرانداز هم افسانه ای بیش نبود که روزنامه های روسیه برای روحیه دادن به مردم کشورشون از خودشون در وکردن !

خلاصه اینکه به زودی با تعیین تکلیف کار سوریه و آزاد شدن قوای رایش , به خدمت دوستان بریتانیایی خواهیم رسید و  چرت های نیمروزی جناب چرچیل را دوباره مختل خواهیم کرد تا این پیر خپل با اون سیگار برگش دوباره به زیرزمین های مترو لندن پناه برد و همدم موش ها شود.

هایل هیتلر

ستاد موقت رایش - شهر حلب

سروان رنو

 

فرمانده ژان والژان نظر به تلاش بی وقفه و شبانه روزی شما در جهت ارتقاع سطح کمی و کیفی اردوگاه آشویتس و اختراعات و ابداعات جدید شما برای عملیات مخصوص! و حل نهایی! [ از قبیل استفاده از انرژی های طبیعی منجمله انرژی برودتی هوا و بالطبع کاهش هزینه های پرداختی و افزایش بهره وری اردوگاه در فصول سرد سال ] از جانب پیشوا مفتخرم بدين وسيله ارتقاء شايسته شما را به مقام شامخ ریاست اردوگاه های"داخو" ، "بوخنوالد" ، "راونسبروک" ، "ماوتهاوزن" ، "زاخسنهاوزن" ، "بلزک" ، "تربلینکا" ، "لوو" ، "چلمنو" ، "لزک" ، "لوبلین" ، "ریگا" ، "ویلنا" ،"مینسک" ، "کوناس" و چند اردوگاه در حال تاسیس ، را شادباش گفته و موفقيت جنابعالي را در دستيابي به مراتب علمي و عملی بالاتر و نيز بهره مندي از آن در راه نيل به آرمانهاي اردوگاه و رایش هزار ساله  :ttt1از خداوند سبحان مسئلت مي نمايم . اميد است به حول و قوه الهي و همت والاي شما و سایر متخصصان و محققان متعهد و وظیفه شناس همواره شاهد اعتلاي امر تصفیه نژادی و محو آنگلو – ساکسون ها :eee2:eee2 :eee2از روی زمین باشیم.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               و من الله توفیق

                                                                                                                                                                                                   رایش مارشال پاپیون ، قرارگاه فوهرر ابرزالتسبرگ

پس از دریافت تعداد کثیری تلگراف مبنی بر دستگیری سروان رنو، همین امروز تلگرافی حاوی عکس هایی مربوط به این قضیه به سانست بلوار رسید.این عکس ها توسط عکاسان نفوذی ما در شهر شیراز گرفته شده است.

حضور سروان رنو در ارگ کریمخانی :

http://cafeclassic4.ir/imgup/3042/1348864952_3042_366d4c35b0.jpg

http://cafeclassic4.ir/imgup/3042/1348865335_3042_e4991a50c9.jpg

ای خدا

یه کاری کن آبروی من پیش هیتلر نره!

موتور اسپیت فایر کاپیتان توی هزار پایی خاموش بشه!

هیتلر از من تعریف کنه

اینقده خرابکاری نکنم

متفقین نابود بشن

اسپیلبرگ فیلم "نجات سروان رنو" رو بسازه

من رهبر فرانسه بشم (نسخه ی فرانسوی هیتلر)

همه ی آزادی خواهان دنیا رو بکشم.

دیگه هیچ آرزویی ندارم. فقط توی بهشت با چنگیز و اسکندر و رایش سوم محشور بشم و دیکتاتوری رایش سوم رو اونجا هم پایه گذاری کنیم.

:llerr:ttt1با درود به همه بچه های کافه:ttt1:llerr

طبق آخرین خبرها ، اطلاعات بسیار مهمی توسط سروان رنو به رایش سوم تقدیم شد.هنوز منبع خبری مشخص نشده. اطلاعات بیشتر را بزودی منتشر خواهیم کرد.رایش سوم از دریافت این اطلاعات بسیار خوشحال شد :Dو به سروان رنو قول داد که او را به جبهه روسیه نخواهد فرستاد و او همچنان در کازابلانکا به همراه ریک خواهد ماند.

(۱۳۹۱/۷/۲۱ صبح ۰۲:۱۸)زرد ابری نوشته شده: [ -> ]

طبق آخرین خبرها ، اطلاعات بسیار مهمی توسط سروان رنو به رایش سوم تقدیم شد.

بله دوست گرامی

اخبار شما درست است. سروان گروهی دیگر از مردم بیگناه را با همدستی ژان به آشویتس فرستاد تا چند روزی بیشتر پیش پیشوای جنایتکار محبوب بماند.

در حالی که هر دو آخرین روزهای خود را می گذرانند. امیدواریم سروان راه درستی را در پیش بگیرد و به آغوش گرم متفقین برگردد تا به روزگار هیتلر دچار نشود.

(۱۳۹۱/۷/۲۰ عصر ۰۶:۱۰)کاپیتان اسکای نوشته شده: [ -> ]

... دیگه هیچ آرزویی ندارم. فقط توی بهشت با چنگیز و اسکندر و رایش سوم محشور بشم و دیکتاتوری رایش سوم رو اونجا هم پایه گذاری کنیم.

:haha:::haha:::haha::

کاپیتان : گفته بودیم که از پیروی هیتلر دست بردارید ! فردا روزی است که محاکمه همکاران هیتلر در Nuremberg آغاز می شود. ژان، سروان، اسکارلت، ...گفته بودیم که ..... اینم فیلم سینمایی دادگاه نورمبرگ و تریلر آن: http://www.naghdefarsi.com/world-movies-...mberg.html

ژان والژان: سرباز رايش بيدي نيست كه با اين چيزا بلرزه.اگه دادگاهي هم باشه ( به فرض محال ) ، جناب سروان رنو قبلا قاضي دادگاه رو خريده !

اسکارلت : اتفاقا جناب هيتلر براي دوماه به مشهد تشريف آوردند و مهمان نادر شاه هستند. در موزه باغ نادري اقامت دارند.  قرار است كه درباره تحركات نافرجام كاپيتان تصميم گيري شود.

کاپیتان !

رایش اینقدر طلا و پول ذخیره کرده که در جنگ جهانی بعدی همه دادگاه ها را یکجا خواهد خرید. همین حالا کلی پیش پرداخت داده ایم که دستمان در حمله به بریتانیا کاملا باز باشد. [تصویر: Ghelyon.gif]

کاری بکنیم که اقدامات قبلی ما در روسیه و لهستان همگی فراموش شود. :eee43در جنگ بعدی به جای 60 میلیون نفر , حداقل روی 1 تا 3 میلیارد نفر تلفات برنامه ریزی کرده ایم. البته پیشوا به دلیل قلب رئوفی که دارند ashkتاکید کرده اند که تلفات از 50 درصد جمعیت کره زمین بیشتر نشود که ما هم در برنامه ریزی هایمان , فرامین ایشان را نصب العین نموده ایم. چند مورد تسویه کامل نژادی باید اعمال بشه ... چند تا کشور هم باید از نو تاسیس بشن... یه چند تا رو هم باید ادغام کنیم و ...

.

الو...الو....صدا منو دارین؟ جنگ تموم شده یا شروع نشده یا هردو گزینه یا هیچکدام آیا؟

با کسب اجازه از فرمانده کسلر و بنام پیشوا ظاهرا خبرهایی مبنی بر یخ زدن در سیبری و اینا اومده ....

بدینوسیله از کلیه اهالی جبهه های جنگ جهانی و دوستان و دشمنان هیتلر و کلیه همکاران و سایر وابستگان دعوت بعمل می آید که به یاد دو غنچه شکفته، سرگرد راینهارد و براند در کافه کاندید برای صرف شام و شیرینی و میوه و ناهار و صبحانه حضور بهم رسانند. رستوران کاندید با کادر مجرب و باسابقه در زمینه جنگ و فرار و گریز و با هنرنمائی دی جی مونیک و نوازندگی پیانیست چیره دست ماکس، حرکات موزون از آلن و ژانگولر و شعبده بازی و حرکات محیرالعقول از دکتر کلدرمن مجهز به پارکینگ و فرودگاه و بارانداز اختصاصی و اورژانس و هرگونه امکانات رفاهی، تفریحی که فکرشو بکنین در خدمت سربازان گمنام جنگ کافه ای میباشد.

ضمنا شاباش به دلار توسط آلبر پرداخت خواهد شد.

با تشکر و احترام

آدرس: بروکسل، کافه کاندید (مطابق کروکی)

هزینه مراسم بعهده کوئینتین تارانتینو میباشد که یه روز هیتلر رو ازمون قرض گرفت و در امانت خیانت کرد.

(۱۳۹۱/۹/۲۳ عصر ۰۳:۲۵)رزا نوشته شده: [ -> ]

الو...الو....صدا منو دارین؟ جنگ تموم شده یا شروع نشده یا هردو گزینه یا هیچکدام آیا؟

درود بر بانو رزا، همرزم میدان های نبرد با اهریمن، سپاس و آفرین مرا پذیرا باشید.

خبرهای رسیده درست است و فواره ی نازی ها در استالینگراد، همون بالا یخ زده!

به شما مژده می دهم که به زودی آرماگدون جهانی در برابر ضد انسان آغاز خواهد شد و پیش وا سَقَط خواهد گردید..

مژده بادا بر زنان شیرزن

شیرمردان سِتَبر پیلتن

روز بدمستی موشان شد تمام

آمده دوران شیران یک کلام

رزای گرامی و ارجمند، تلاش شما کم از رزمندگان میدان جنگ ندارد که بیش هم، نقش شما و دوستانتان در پاریس عزیز فراموش نخواهد شد و ما به زودی در کنار شما و پای برج ایفل جشن پیروزی را برگزار خواهیم نمود.

پس تا آن روز!

این وبسایت زیبا را هم به شما و دوستان همرزم و همراهان کافه هدیه می کنم:

http://www.jan-francis.com

با اين كه نيروي هوايي انگليس سعي در پنهان كردن ناكامي هاي خود داشتند، اما:

لاشه ي ده ها اسپيت فاير در جنگل های عمیق توسط قبایل در سال 1991 پیدا شد، اما باقی مانده ي آن ها در حال كشف شدن است.

به تازگي قراضه هاي ديگري از هواپيماهاي اسپيت فاير در مالزي پيدا شده است.

همچنين اجساد 8 نفر خدمه پس از سقوط هواپیما، پس از نزدیک به 70 سال به خاك سپرده شد.

 مقامات وزارت دفاع بریتانیا اعتراف كردند: حداقل 20،000 نیروی هوایی بریتانیا در سراسر جهان در طول جنگ از دست رفته اند.

Sources: AP, Straits Times, The Washington Post

اين مصيبت بزرگ را به كاپيتان و همرزمانش تسليت عرض نموده و براي ايشان در اين شب هاي طولاني صبر مسئلت مي نماييم.

ضمنا مراسم يادبود  و همدردي با حضور دوستان و دشمنان اين عزيزان، در كافه كانديد برگزار خواهد شد.

در راستای بیانات گوهربار پیشوا که از ما خواسته بودند که پاسخ رجزخوانی های دشمن را ندهیم و انرژی خود را فقط صرفا اختراعات و اکتشافات نماییم افتخار دارد که دقیق ترین توپ جنگ را به شما معرفی نماییم:  توپ 88 میلیمتری

سلاحی که دشمن همیشه از آن هراس خواهد داشت و با آن , نه خدمه تانک هایش و نه خلبان های هواپیماهایش دیگر نفس راحتی نخواهند کشید. توپ چند منظوره 88 آخرین دستاورد دانشمندان متعهد رایش به سربازان دلاور ماست که از امروز وارد خدمت شد و در اولین رویارویی خود توانست تعداد زیادی از اسپیت فایرها را مانند حشره کش به زمین بیندازد.

دانشمندان دلاوران , نام آوران . به نام بزدان پیروز باشید , سرفراز , سربلند , چون کوه باشید ..... [تصویر: choir.gif]

 

شنیدم که یک قارقارک به دام افتاده ....صاحبش آن را رها کرده و به پای ما افتاده

پرسید یکی صاحبدل و دانای جنگ    .....  اکنون ای جوان چه بر سر این طیاره افتاده ؟

آمد آوایی رسا و  پرطنین بر گوش اش  .... " این کاپیتان بوده که به این روزگار افتاده "

:eee2....:eee2....:eee2

یک قارقارک : ا حتمالا استعاره از اسپیت فایر باشد !

قابل توجه ملت همیشه در صحنه ی کافه کلاسیک ؛

با توجه به اینکه پیشوا اهمیت بسیار زیادی به خلاقیت در بین افراد آریایی می دهند و اعتقادی که ایشان به روحیه دموکراسی واحترام به آرای همگان و مشارکت مردم در سرنوشت خویش همواره از خود نشان داده اند , امر فرموده اند که آحاد مردم در طرح حمله به انگلستان با ستاد مشترک ارتش رایش همفکری نمایند. به همین منظور از همه افراد صاحب نظر دعوت می شود که طرح های عملی خود را برای حمله به خاک جزیره ی بریتانیا  در اینجا  (حداکثر در یک پاراگراف)  اعلام نمایند. فیلد مارشال کایتل - رئیس ستاد مشترک - قول داده اند که به بهترین طرح , عصا و پیپ وینستون چرچیل را هدیه دهند.لازم به ذکر است که طرح باید موارد زیر را مد نظر قرار دهد:

1- مدت زمان عملیات نباید از یکماه تجاوز نماید

2- میزان کشته های بریتانیایی ها نباید از 30 درصد جمعیت این کشور بیشتر شود

3- وینستون چرچیل باید زنده  دستگیر شود.

و من الله توفیق

زنده باد پیشوا

در پی فعالیتهای مکرر و خداپسندانه جناب سروان رنو در هر دو جبهه غزه و آلمان، از طرف جناب پیشوا لقب شوالیه همه فن حریف به ایشان اهدا میگردد. (با تبریکات فراوان، صلوات و تکبیر و کف مرتب همراه با علامت متالیکا)

 آمـــــــــــــــــا... سروان براند از این حرکت ناراضی بوده و طی اعتراضهای طولانی و خسته کننده در میدان ترافلگر لندن، اعلام نموده است که اگه جبهه ها باهم قاطی بشه و صلح جهانی ایجاد نشه همه رو نفرین میکنم و چون نفسم حقه همه رو به کشیش تبدیل میکنم. حالا خود دانید و معمر.

همینطور که ملاحظه میکنین، سروان براند نفسش خیلی حقه حتی خودشم نفرین کرده.

..

با عرض سلام و ....

بدینوسیله به عنوان کادوی کریسمس و سال نو تمنا می کنم مرا  از پشت جبهه جنگ  ( کاربر دوره آموزشی ) به  خط مقدم ( مشتری کافه ) انتقال  دهید تا بنده کمی خرسند و ذوق مرگ شوم  در غیر اینصورت بنده دیگر تا سال جدید میلادی{#smilies.biggrin} هیچ گونه پستی از خود به جا نمی گذارم .

تمام

(۱۳۹۱/۱۰/۵ صبح ۱۲:۱۸)آماندا نوشته شده: [ -> ]

تمنا می کنم مرا  از پشت جبهه جنگ  ( کاربر دوره آموزشی ) به  خط مقدم ( مشتری کافه ) انتقال  دهید تا بنده کمی خرسند و ذوق مرگ شوم

از ستاد پیشوا به کاربر آماندا ؛

لطفا جهت اعزام به خط مقدم  همراه با چتربازان پیشتاز فتح لندن , نسبت به تهیه و ارسال مدارک زیر به ستاد ورماخت اقدام فرمایید:

1- کپی پشت و رو کارت ملی

2- شجره نامه تا 7 نسل که نشاندهنده غیر یهودی بودن شما باشد.

3- گذرنامه ( پاسپورت ) که حداقل 6 ماه مهلت داشته باشد ( جهت حمله قانونی و رسمی به انگلیس )

4- تعهدنامه التزام فکری و عملی به آرمان های رایش سوم و شخص پیشوا

5- قمقمه آب + بازوبند با علامت صلیب شکسته + کتاب نبرد من در قطع جیبی .

و اما بعد ...

در پی فراخوان قبل از یلدای ستاد پیشوا برای ارسال طرح های حمله به انگلیس , برخی از علاقمندان در طرح های خود از حمله شیمیایی نام برده اند که خاطرنشان می شود پیشوا ( به دلیل قلب رئوفی که دارند ) جدا با استفاده از اینگونه سلاح های ناجوانمردانه مخالف هستند و صرفا بر استفاده از سلاح های متعارف تاکید دارند. خواهشمند است در طرح های خود این نکته را حتما مدنظر قرار دهید.

زنده باد پیشوا

در عکس زیر تعدادی از داوطلبان مشتاق حمله به انگلیس را مشاهده می نمایید:

(۱۳۹۱/۱۰/۵ عصر ۱۰:۴۵)سروان رنو نوشته شده: [ -> ]

5- قمقمه آب + بازوبند با علامت صلیب شکسته + کتاب نبرد من در قطع جیبی .

...ستاد پیشوا برای ارسال طرح های حمله به انگلیس

از کاپیتان اسکای به بانو آماندا

درود به بانو آماندای مهربان، شب و روزتان خوش

روزهای پربرف زمستانی اتان شاد

مراقب صلیب قاتل شکسته و کتاب بزرگ جنایتکاران، هیتلر (نبرد من) باشید.

سرانجام هیتلر روشن است.nnnn:

سر شب سر قتل و تاراج داشت

سحرگه نه تن سر، نه سر تاج داشت

به یک گردش چرخ نیلوفری

نه هیتلر به جا ماند و نه هیتلری

بنازم خداوند پیروز را

پریروز و دیروز و امروز را

... اما بانو آماندا ضمن خوش آمدگویی به شما دعوت می کنیم تا در کنار بریجیت باردوی زیبارو به نبرد با فاشیسم و نازیسم بپردازید. mmmm:

بانو بریجیت درود ویژه به شما می رسانند.

اگر علاقه مند هستید می توانید در کنار ایشان به تیم ویژه ی نفوذی بپیوندید

زنده باد آزادی

اما سروان رنو بداند که روزگار شومی در پیش رو دارد.nnnn:

هنوز امیدی برای بازگشت هست تا شراب ویشی را توی سطل آشغال بیاندازد و با ما در دورنمایی زیبا و چشم نواز به پیشواز آزادی برود

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
آدرس های مرجع