تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

در این تاپیک ، تک عکس ها یا تک پوسترهای زیبایی را که دوست داریم قرار می دهیم و در موردشان و حسی که منتقل می کنند می نویسیم. دایره موضوعات می تواند بسیار گسترده باشد. یک تاپیک دلی و حسی و ...

آلن دلون در کنار ژان پیرملوین

چقدر آلن دلون با این بارونی و سیبیل ، جذاب و با ابهت است. معلوم نیست این چیه تو دست اش ؟! این کارگردان ها طفلکی ها خیلی دوست دارن عینک آفتابی بزنن و کلاه تگزاسی سرشون بذارن. آخه بنده خداها نمی تونن مثل بازیگراشون تیپ بزنن و باید به همین ها قانع باشن  ! نمی دونم سر چه فیلمیه ولی ممکنه دایره سرخ باشه.

بوگی افسانه ای در حال عکسبرداری از سگ خانوادگی ! بعید می دونم این سگه چیزی از سینما و فوق ستاره و این چیزا حالیش باشه !

اینطور که معلومه سگ جایگاه بالایی در سینمای هالیوود داشته و دارد. گلارک گیبل جوان هم چون خودشو از همه بالاتر می دیده به جای یکی ، چند تا خریده !

سه آدم نازنین ، سه طنزپرداز بزرگ ، سه هنرمند جاودان ؛ از راست به  چپ :  والتر ماتئو ، بیلی وایلدر ، جک لمون  ... ای روزگار ! چرا همچین آدمهایی رو پیر می کنی. حیف نیست ؟

"  ... فکر می کنم  من و هاوارد هیوز دوستان خوبی بودیم چون من گاهی چیزی از او نخواستم و او هم هیچوقت چیزی از من نخواست ... "

- کری گرانت


کری گرانت و هاوارد هیوز در هواپیما

قربون عمو مارتی ( اسکورسیزی ) برم . ما که نفهمیدیم این هاوارد هیوز قد بلند ، چه شباهتی به لئوناردو دی کاپریوی  قد کوتاه داشت که توی هوانورد بازی کرد ؟!   :dodgy: بگذریم ...

کلارک گیبل ، باربارا استانویک ، رابرت تیلور (همسرش) - سال 1940

می گن کلارگ گیبل گلف باز قهاری بوده . معلوم نیست این سه تا دارن به کی نگاه می کنن اما هر کی هست خوش بحالش .

اینگرید برگمن در کنار جنیفر جونز از مراسم اسکار باز می گردند. آنها دوستان بسیار صمیمی هم بودند.   جنیفر اسکار بهترین بازیگر زن سال 1943 را برای آهنگ برنادت و اینگرید اسکار سال 1944 برای چراغ گاز به خانه بردند.

جیمز استیوارت در طول جنگ جهانی دوم خلبان بمب افکن بود ، او چند بار در حملات بمباران موافع دفاعی آلمان در فرانسه شرکت داشت. فکرش را بکنید اگر هواپیمایش مثل هزاران هواپیمای متفقین سرنگون می شد ...؟!  ...:eee2

واقعا لحظات و عکس های نابی است. :ttt1

 چطوره کلا این تاپیک رو با تاپیک نکات جالب و خواندنی از سینمای کلاسیک ادغام کنیم ؟ نظرتون چیه ؟

برای جلوگیری از تعدد تاپیک ها و حرکت در مسیر سند چشم انداز  کافه 1400   !! بد نیست و به نوعی با موضوع اون تاپیک هم تناسب داره. تا نظر بقیه چی باشه ؟


همه بزرگان کارگردانی در کنار هم . یک عکس تاریخی که شاید دیگر تکرار نشود. . مهمانی در منزل جورج کیوکر - لس آنجلس - کالیفرنیا

از چپ به راست ( بالا ) : رابرت مولیگان - ویلیام وایلر - جورج کیوکر - روبرت وایز - ژان کلود کریر - سرج سیلبرمن

پایین:  بیلی وایلدر - جورج استیونز - لوئیس بونوئل - آلفرد هیچکاک - روبرت مامولیان

cafeclassic.ir

 به حالت چهره هیچکاک دقت کنید. چهره اش ظاهرا جدی است اما او هیچکاک است. او دوست دارد مردم را سر کار بگذارد و از این کار لذت می برد. در فیلمهایش هم همین کار را می کند. در اینجا او رو به فروشنده از همه جا بی خبر  می گوید:

- ببخشید خانم ! اینها بستنی خامه ای هستند یا کارامل شکلاتی ؟!

 

سنگ آرامگاه بیلی وایلدر فقید - کنایه از دیالوگ انتهایی بعضی ها داغشو دوست دارند!

تعداد ستاره های ما  از ستارگان آسمان هم بیشتر است.

این شعار استودیوی مترو گلدوین مایر در دوران اوجش بود. تعداد ستاره هایی که تحت قرارداد با این استودیو بودند اینقدر زیاد بود که هیچ کمپانی دیگری به پایش نمی رسید. در ردیف اول لوئیس ب. مایر مدیر استودیو را می بینید که در کنار کاترین هپبورن نشسته است. جیمز استیوارت مظلوم هم سمت چپ و اسپنسر تریسی هم پشت سر رئیس مشخص هستند.

برای دیدن عکس در ابعاد بزرگ تر ، بر روی فایل ضمیمه ( بند انگشتی ) کلیک کنید.

چهره امروز بازیگران فیلم اشک ها و لبخند ها :


اسکارلت ( ویوین لی ) و ملانی ( الیویا دهاویلاند ) در پشت صحنه بربادرفته منتظر شروع فیلمبرداری هستند. ملانی داره به لباس اسکارلت نگاه می کنه و اسکارلت هم با تکبر خاصی نشسته. شخصیت ملانی در این فیلم اینقدر خوب است که تماشاگر را دل می زند ولی اسکارلت لج باز و  مغرور ، دل تماشاگر ها را می رباید.

باز هم (بعضی ها داغش رو دوست دارند)

فکر می کنم پشت صحنه فیلم هم به جذابیت و شاید هم مضحک تر از خود فیلم بوده باشد !!

بانو جان ، 2 تا عکس پایینی باز نمیشه.  . پس نوشت:  (درست شد ok )

اینهم جک لمون و تونی کورتیس در نقش دخترنماهای بعضی ها داغشو دوست دارن ( چه دخترای خوشکلی هم شدن :D)

خب لابد می گین این کری گرانت است که توی خونه اش نشسته و اون هم حتما عکس ننه اش یا زنشه که چسبونده به دیوار ! ... نه خیر... . اینجا جناب آرچیبالد ( کری ) در یک فروشگاه معروف لباس نشسته که برای شخصیت های معروف تاریخ ، لباس می دوخته. هر آدم معروفی که می رفته اونجا لباس بخره ازش عکس می گرفتن و کری گرانت طفلکی هم گرفتارشون شده.  !

سلطان و ملکه سینما در سال 1940 - جیمز استیوارت ( سمت چپ ) - جینجر راجرز ( وسط ) همراه با  بابی هوپ ( راست ) مجری و کمدین معروف آن سالها تقدیر می شوند. جیمی و جینجر اسکار گرفتن اما بابی که استاد متلک پرانی است به جای اسکار ، یه نوع تقدیرنامه گرفته به خاطر شوخی هایش.

اگر فهمیدید اینجا هیچکاک داره قبر کی رو می کنه به ما هم بگید و همه رو از نگرانی بیرون بیاورید.

با توجه به حجم قابل توجه خاکی که توانسته بیل بزنه ، اگر کارگردان نمیشد حتما یک قبرکن درجه یک میشد.

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
آدرس های مرجع