[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
نویسنده پیام
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #681
RE: یک عکس ... یک خاطره ...

گفتم واسه من یکی شاخ و شونه نکش!

من هیچکاکم!

یا از بالای برج می ندازمت پایین یا تو حموم زیر دوش با کارد حسابتو می رسم!

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۲/۱/۲۵ صبح ۰۱:۲۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : رزا, زبل خان, زرد ابری, Papillon, پرشیا, ناخدا خورشيد, بانو, ژان والژان, سی.سی. باکستر, اکتورز, مگی گربه, حمید هامون, BATMAN, آماندا, هایدی
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #682

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۲/۱/۳۰ عصر ۰۳:۴۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : فورست, اکتورز, رزا, پرشیا, Papillon, ژان والژان, Jacques Clouseau, بانو, BATMAN, حمید هامون, زرد ابری, کنتس پابرهنه, مگی گربه, خانم لمپرت, هایدی
Jacques Clouseau آفلاین
بازرس کلوزو

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۱۴
اعتبار: 10

تشکرها : 440
( 1045 تشکر در 49 ارسال )
شماره ارسال: #683
Rainbow RE: یک عکس ... یک خاطره ...

"ایرما خوشکله" فیلمی پر از عشق و طنز. فیلمی که بی شک جزو 10 شاهکار دوبله ایران زمین هست. افسوس که ما از شنیدن دوباره صداهای آسمانی استادان زنده یاد "ژاله کاظمی" و "منوچهر نوذری" محروم هستیم و "این یک داستان دیگه است!"

من به همه مظنونم و در عین حال به هیچکس مظنون نیستم
۱۳۹۲/۱/۳۱ صبح ۱۱:۲۰
تشکر شده توسط : Papillon, رزا, پرشیا, بانو, BATMAN, حمید هامون, ژان والژان, اکتورز, زرد ابری, دزیره, کنتس پابرهنه, سی.سی. باکستر, Savezva, جو گیلیس, سناتور, کاپیتان اسکای, مگی گربه, هایدی
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10479
( 12697 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #684

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۲/۱/۳۱ عصر ۰۶:۰۰
تشکر شده توسط : فورست, ناخدا خورشيد, ژان والژان, اکتورز, زرد ابری, دزیره, Jacques Clouseau, کنتس پابرهنه, سی.سی. باکستر, هایدی
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 48

تشکرها : 3527
( 2862 تشکر در 121 ارسال )
شماره ارسال: #685

آوا گاردنر و هامفری بوگارت

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۲/۲/۱ صبح ۰۴:۱۷
تشکر شده توسط : زرد ابری, دزیره, Jacques Clouseau, سی.سی. باکستر, ژان والژان, فورست, اکتورز, BATMAN, مگی گربه, Achilles, واتسون
کلاه سبز آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۲۶
اعتبار: 2

تشکرها : 120
( 134 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #686

با سلام با تاثير پذيري از يكه سوار -رابين هود زورو - وتوليپ سياه چنديست در حار دستبرد زدن به

صفحه بانگهاي ماندگار هستم

اينهم اخرين دزدي من

استاد حسين معمار زاده يادش گرامي

بهترين صدا براي بروس لي و بروس لاي - انتوني هپكينز - و لي وان كليف

ببينيد صدا چقدر با بروس لي مچ بوده كه قرن بيست يكم كه همه چيرو تغيير ميده اينو دست نزده

روحش شاد

ببخشيد كه عكس نيومد مشكلات فني اگر كسي از دوستان ميتونه بهتر عكس اپ كنه ممنون ميشم من  خيلي وارد نيستم

فایل های ضمیمه بند انگشتی

ماتابع دستوریم پسر _ما تابعه دستوریم وگرنه مردم میمیرن
۱۳۹۲/۲/۱ صبح ۰۷:۴۶
تشکر شده توسط : ناخدا خورشيد, دزیره, سی.سی. باکستر, ژان والژان, BATMAN, ادی فلسون, هایدی
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10479
( 12697 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #687

عاشق حقیقی در همه حال خوشبختی عشق خود را آرزو دارد حتی اگر ناکام بماند!

http://cafeclassic4.ir/imgup/2932/136672...686d90.jpg

CASABLANCA

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۲/۲/۳ عصر ۰۴:۳۶
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, فورست, ژان والژان, زرد ابری, اکتورز, مگی گربه, ادی فلسون, Achilles, لوسیان, هایدی, واتسون
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #688

Chaplin

چارلی چاپلین: روز بی خنده, روزی بهدر رفته است.

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۲/۲/۴ عصر ۱۱:۳۹
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, اکتورز, ژان والژان, مگی گربه, دزیره, ادی فلسون, بانو, فورست, حمید هامون, Achilles, کاپیتان اسکای, اسکارلت اُهارا, زرد ابری, هایدی
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۵/۲۲
اعتبار: 8

تشکرها : 574
( 1004 تشکر در 48 ارسال )
شماره ارسال: #689

Steve McQueen, Yul Brynner - ''The Magnificent Seven'' 1960

هفت دلاور

من چه میدانستم دل هرکس دل نیست

حمید مصدق
۱۳۹۲/۲/۵ صبح ۱۲:۲۶
تشکر شده توسط : ژان والژان, مگی گربه, دزیره, سی.سی. باکستر, ادی فلسون, اکتورز, بانو, پایک بیشاپ, حمید هامون, Achilles, زرد ابری, هایدی
ادی فلسون آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۹

تشکرها : 83
( 188 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #690

این برادر غیور و متعهد با آن ظاهر مشکوک ( یا به قول مش قاسم مشکوف )!! کسی نیست جز فرانسیس خودمان ، احتمالا در میانه ساخت اینک آخرالزمان ، بک سال قبل از ورود دنیا به دهه هشتاد میلادی....

از چپ به راست : پدر ، پسر و روح القدس ! کاپولا انگار دارد به کسی که توی کادر دوربین نیست چیزی را گوشزد میکند و براندو هم که زیر دست دیک اسمیت  نشسته تا گریم شود، به چیزکی میخندد که بعید هم نیست به مکالمه کارگردان با شخص مجهول مرتبط باشد !! و پاچینو درست شبیه شخصیت مایکل کورلیونه در ایتدای فیلم ، نجیبانه و آرام و بی خطر ! ایستاده و فقط لبخند میزند.... میشود برای این تصویر کلی قصه جورواجور ساخت اما معمولا اصل داستان را شاید این دو نفر در قید حیات باقی مانده هم بعد از چهل و یکسال بیاد نیاورند.... البته اینهایی که گفتم هیچکدام مهم نیستند ، نکته اصلی و بی نیاز به تاکید این است که پدر خوانده همچنان یک شاهکار قدرتمند باقی مانده و گذر ایام ذره ای از شکوه اش کم نکرده است.

مردم را می توان با سحر و جادو برانگیخت و نه با منطق "" ژان رنوار 1894 -1979""

۱۳۹۲/۲/۶ صبح ۰۷:۲۸
تشکر شده توسط : رزا, پرشیا, سی.سی. باکستر, اکتورز, بانو, ناخدا خورشيد, اسپونز, فورست, ژان والژان, پایک بیشاپ, Classic, حمید هامون, Achilles, BATMAN, Jacques Clouseau, مگی گربه, مري جين, هایدی
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #691

فریدون گله در جوانی (اختصاصی کافه کلاسیک)

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۲/۲/۱۱ عصر ۰۸:۲۷
تشکر شده توسط : پرشیا, ژان والژان, سی.سی. باکستر, دزیره, Classic, بانو, پدرام, Achilles, کنتس پابرهنه, حمید هامون, مگی گربه, BATMAN, هایدی
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2366
( 3930 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #692

به بهانهء پخش سریال خاطره انگیز ( سمندون ) از کانال ف ی س و ا ن .

زنده یاد رشید اصلانی ( منوچهر )

[تصویر: 1368140132_3053_e7f750c2af.jpg]

(متولد ۱۳۱۰ در تهران - درگذشتهٔ ۲۹ مرداد ۱۳۸۱ در شهر سرعین به دلیل سکتهٔ مغزی)

اصلانی در هفده سالگی به تئاتر دهقان رفت و اغلب در نمایش های کمدی بازی کرد و سپس فعالیتش را در تئاترهای دیگری از جمله فردوسی و جامعهٔ باربد ادامه داد.

او در زمینهٔ اکروبات نیز فعال بود و گفته می شود هشت سال در چین، ژاپن و سنگاپور در این زمینه کار کرد. مدتی نیز به ورزش زیبایی اندام پرداخت و مطبوعات ورزشی آن روز به دلیل ویژگی های جسمانی اش به او لقب «آقا کوچولوی جهان» را دادند.

نخستین فیلمش خواب‌های طلایی (معزالدین فکری، ۱۳۳۰) بود. او همچنین در فیلم‌های تبلیغاتی زیادی بازی کرد، اما فعالیتش در تلویزیون بسیار محدود بود و سریال سمندون باعث شد مدتی نامش بر سر زبان ها بیفتد. اصلانی در فیلم های سوته‌دلان، کمال‌الملک و دلشدگان (علی حاتمیناصرالدین شاه آکتور سینما و هنرپیشه (محسن مخملباف) و هامون (داریوش مهرجویی) ظاهر شد و آخرین نقش سینمایی اش در عشق طاهر (محمدعلی نجفی، ۱۳۷۸) بود.

دیگر فیلمها

•  - طالع سعد (۱۳۷۴)
  •  - ماه پيشوني (۱۳۷۴)
  • - من زمين را دوست دارم (۱۳۷۲)
  •  - حسنك (۱۳۷۰)
  •  - ديگه چه خبر (۱۳۷۰)
  •  - سيرك بزرگ (۱۳۷۰)
  •  - شقايق (۱۳۷۰)
  •  - دو فيلم با يك بليت (۱۳۶۹)
  •  - رنو تهران ـ 29 (۱۳۶۹)
  •  - رانده شده (۱۳۶۸)
  • - يكي بود يكي نبود (۱۳۳۸)

یادش گرامی

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۲/۲۰ صبح ۰۲:۲۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, پدرام, Achilles, پرشیا, بهزاد ستوده, ناخدا خورشيد, سی.سی. باکستر, دزیره, بانو, فورست, زرد ابری, هایدی, واتسون
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #693

متاسفانه اسم هنرپیشه مرد رو فراموش کردم

از دوستان کافه خواهشمندم  این مرد خوش سیما ، جنتلمن ، و جذاب را معرفی کنند

سوفیا لورن و ........

حمید مصدق
۱۳۹۲/۲/۲۰ عصر ۱۰:۰۴
تشکر شده توسط : ژان والژان, پرشیا, دزیره, Achilles, ادی فلسون, اکتورز, بانو, مگی گربه, BATMAN, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #694

(۱۳۹۲/۲/۲۰ عصر ۱۰:۰۴)آماندا نوشته شده:  

Cary Grant

آماندای عزیز, هنرپیشه ی مورد نظر شما Cary Grant هستند که من هم دو تا از عکس های ایشون رو براتون گذاشتم. به صفاتی که برای ایشون برشمردید, اعتماد به نفس ستودنی رو هم اضافه کنید. از این هنرپیشه ی نامدار نقل شده که گفتند: همه دوست دارن کری گرانت باشن. حتی خودم هم دلم می خواد کری گرانت باشم.

Cary Grant

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۲/۲/۲۰ عصر ۱۱:۰۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, کنتس پابرهنه, دزیره, Achilles, ادی فلسون, اسکارلت اُهارا, اکتورز, بانو, آماندا, مگی گربه, BATMAN, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
ادی فلسون آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۹

تشکرها : 83
( 188 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #695

نامه دست نویس فرانسیس فورد کاپولا به لی ماروین برای دعوت به همکاری در پروژه اینک آخرالزمان ، گویا زمان نوشتن این نامه اسم شخصیتی که براندوی فقید در فیلم نقش اش را ایفا کرد ، چیز دیگری بوده که بعدا به کلنل کورتز تبدیل شده.

این تصویر را قبلا ندیده بودم و ایتدا فکر کردم شاید یک شوخی سینمایی باشد ، اما گویا سایت زیر اصل نامه را برای فروش در اختیار عموم گذاشته ، البته در یک جستجوی کوتاه در این سایت به چیزهای جالبی برخوردم ، انواع عکس امضا شده بازیگران و اصل فیلمنامه های فیلم های مشهور و قراردادهای امضا شده بازیگران و ... آخرین مجسمه اسکار موجود برای فروش هم مربوط به سال 1943 و آقای ریچارد دی هست البته وسایل عرضه شده فقط مربوط به سینما نیست و برای علاقمندان به موسیقی و سایر زمینه ها هم چیزهایی دارد.

http://entertainment.ha.com/c/item.zx?sa...otNo=50058

مردم را می توان با سحر و جادو برانگیخت و نه با منطق "" ژان رنوار 1894 -1979""

۱۳۹۲/۲/۲۱ عصر ۰۴:۴۹
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, پرشیا, ژان والژان, کاپیتان اسکای, اسکارلت اُهارا, اکتورز, بانو, مگی گربه, BATMAN, دزیره, Classic, Achilles, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5840 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #696

گری کوپر و آدری هپبورن

در پشت صحنه فیلم عشق در بعد از ظهر (1957)

۱۳۹۲/۲/۲۱ عصر ۰۸:۵۶
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, بانو, سناتور, پرشیا, آماندا, ژان والژان, اسکارلت اُهارا, اکتورز, مگی گربه, BATMAN, پدرام, دزیره, Achilles, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #697

یکی از باشکوه ترین صحنه های کل تاریخ سینما

(صحنه ای از فیلم روشنائیهای شهر اثر چارلی چاپلین. فیلمی که محبوبترین فیلم کسی چون ارسن ولز است... در این صحنه خانم ویرجینیا چریل در کنار چارلی است. چارلی از کنار دختری نابینا و گل فروش عبور میکند... دختر به او گل تعارف میکند. چارلی خود را میگیرد.... اما بعد ... این خود اوست که به دختر گل میدهد... دختری که چارلی آس و پاس در ذهن او همان کسی است که با اسب سفید خواهد آمد .... یکی از تکان دهنده ترین لحظات تاریخ سینما که بدون هیچ کلامی احساسات فراچشمی بشریت متمدن امروز را که تمام تصمیماتش بر مبنای چشم و ظاهر است به سخره میگیرد ... یک احساس ناب بشری.... به شخصه همین عکس را - البته چند کادر جلوتر و صحنه ای که چارلی پشت به دختر کرده و چشمان خود را بسته است تا مثلا به دختر افاده کند- را در قابی بزرگ در اتاق خود نصب کرده ام و هربار به آن خیره میشوم اشک از چشمانم سرازیر میشود... جائی که یک نابینای واقعی درکنار کسی که چشمان خود را به عمد بسته است در تقابلی عجیب که پیوندی بنام عشق هردو را بسوی هم میکشد کنار هم نگه میدارد به هم گره میخورند...)

۱۳۹۲/۲/۲۱ عصر ۱۱:۲۶
تشکر شده توسط : اکتورز, پرشیا, مگی گربه, اسکارلت اُهارا, فورست, BATMAN, ژان والژان, پدرام, کلاه سبز, آماندا, ناخدا خورشيد, کنتس پابرهنه, Classic, بانو, Achilles, دزیره, زرد ابری, کاپیتان اسکای, حمید هامون, هایدی
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #698

(۱۳۹۲/۲/۲۰ عصر ۱۰:۰۴)آماندا نوشته شده:  

سوفیا لورن و ........

عکس دیگری از فیلم the pride and the passion - 1957

فایل های ضمیمه بند انگشتی

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۲/۲/۲۳ صبح ۰۸:۵۰
تشکر شده توسط : پرشیا, Achilles, آماندا, فورست, بانو, کنتس پابرهنه, اکتورز, ادی فلسون, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
Achilles آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۷
اعتبار: 21

تشکرها : 1551
( 5174 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #699

[تصویر: 1368458928_3238_bb5a46efd1.jpg]

این عکسهارو با کیفیت اصلی و بصورت یک فایل آپلود کردم که از لینک زیر میتونید بگیرید .

http://s4.picofile.com/file/7762185050/sophia.rar.html

بکوشید معنایی در زندگی خود بیابید, فراتر از لذت طلبی و گریز از رنج زیرا فارغ از هر باوری که دارید نیرویی که ایمان به این “معنا” در شما بیدار می سازد از آن دو نیرو برتر و بزرگتر است
۱۳۹۲/۲/۲۳ عصر ۰۷:۰۳
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, BATMAN, ژان والژان, پرشیا, دزیره, فورست, بانو, ادی فلسون, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #700

Clark Gable

حمید مصدق
۱۳۹۲/۲/۲۳ عصر ۱۰:۱۴
تشکر شده توسط : پرشیا, کنتس پابرهنه, اکتورز, Achilles, دزیره, کلاه سبز, Jacques Clouseau, فورست, بانو, ادی فلسون, زرد ابری, حمید هامون, هایدی
موضوع بسته شده