[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود
نویسنده پیام
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2170 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #51
RE: فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود

گودزیلا /  محصول 1998/  رولند امریچ

افشین زینوری(متیو برودریک)

بهرام زند(ژان رنو)

مریم شیرزاد(ماریا پیتیلو)

منوچهر والی زاده(هنک آزاریا)

تورج مهرزادیان(کوین دان)

پرویز ربیعی(مایکل لرنر)

اکبر منانی(هری شیرر)

این فیلم تا به حال دو بار دوبله شده که دوبله کامل آن توسط محمود قنبری کار شده . دوبله خوبی هم دارد. خسروشاهی در نقش برودریک خیلی خوب است و استفاده از گویندگانی چون:

عرفانی_شهلا ناظریان_مریم شیرزاد_ایرج رضایی_امیر زند_ربیعی و......

فیلم را جذاب کرده اما متاءسفانه ضعف فنی دارد و سانسور زیادی دارد در حالی که فیلم چیزی برای سانسوری ندارد . و همان طور که قبلا" گفتم قسمت عمده این فیلم ها صدا های زمینه است و وقتی این مشکل به وجود می آید دوبله هم از بین می رود.

دوبله دوم توسط امیر زند است که به قدرت این دوبله نیست و به طور داستانی دوبله شده.

۱۳۸۹/۶/۲۶ عصر ۱۱:۱۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : موسيو وردو, اسکورپان شیردل
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود - john doe - ۱۳۸۹/۶/۲۶ عصر ۱۱:۱۶