[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود
نویسنده پیام
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2170 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #34
RE: فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود

شب بخیر و موفق باشید/ محصول 2005 / کارگردان:جرج کلونی 

ناصر طهماسب(دیوید استراتهم)

چنگیز جلیلوند(جرج کلونی)

امیر قطعه ای(جف دانیلز)

سعید مظفری(رابرت داونی جونیور)

افسانه پوستی(پاتریشیا کلارکسون)

منوچهر زنده دل(رید دیاموند)

نصراله مدقالچی(فرانک لانجلا)

دوبله اول این فیلم چیز جالبی از آب در نیامده بود و اکبر منانی و همت مومیوند اجرا خوبی نداشتند.

مخصوصا" نقش دیوید استراتهم که فقط برای طهماسب ساخته شده و با توجه به فضا و شخصیت این بازیگر اگر این رل را بگوید بسیار درخشان خواهد شد.

در مورد دوبله مجستیک  کاملا" موافقم واقعا" کار وحشتناکی بود . جالب آنکه با حضور گویندگانی چون والی زاده و خسروشاهی در فیلم که می توانستند به جای جیم کری استفاده شوند از اسماعیلی استفاده شده.

حالا با برگشت ژرژ پطروسی خیلی دوست دارم در این فیلم به جای جیم کری صحبت کند.

۱۳۸۹/۶/۲۰ عصر ۰۷:۵۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رابرت میچم, بهزاد ستوده, موسيو وردو, رامین_جلیلوند, میثم
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: فيلم هايي كه علاقمنديم "مجدد" دوبله شود - john doe - ۱۳۸۹/۶/۲۰ عصر ۰۷:۵۲