[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزی روزگاری... دوبله
نویسنده پیام
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #6
RE: روزی روزگاری... دوبله

از قديم تابه حال براي من كسي وجود نداشته كه بعنوان مرجع درباره دوبله چيزي ياد بگيرم ...هرچه بوده تلاش و پيگيري بوده

اولين بار كه فيلم محمد رسول ا... پخش شد  در يكي از مجلات ليست گويندگان فيلم نوشته شد كه خيلي مفيد بود .اين فهرست بعدها در مجله هفتگي سينما تكرار شد  و يك سري مطالب پراكنده

كتاب تاريخ سينماي ايران  نوشته جمال اميد هم حدود 50 صفحه مطلب دوبله داشت كه خيلي مفيد بود

شايد باور نكنيد ولي گاهي هفته ها يك برنامه خسته كننده را از تلوزيون دنبال مي كردم تا شايد تيتراژ آخر برنامه اسم گوينده آن برنامه كه دوبلور بود نوشته بشود و اسمش را ياد بگيرم.

به دليل بدون مرجع بودن بخش دوبله دوستان من هيچ اطلاع يا آگاهي درستي نداشتند و ندارند ولي در فيلم شناسي و بخش هاي اصلي سينما هميشه صاحب نظر بوده اند وهستند .البته بقول جان دوو دوبلورهاي سقف مثل حسين عرفاني  منوچهر اسماعيلي  خسرو خسرو شاهي  ناصر طهماسب و... را مي شناسند ...ولي بريشان مهم نيست كه بجاي هر بازيگري چه كسي حرف زده .

دوستي دارم كه گاهي اوقات تماس مي گيرد و از دوبله مي پرسد و از پشت تلفن صدا را برايش شناسايي مي كنم

شما مي توانيد از علاقه هايتان صحبت كنيد و بگوييد چند تا دوست دوبله باز داريد   (البته در بين دوستان حقيقي)

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۵/۵ عصر ۰۵:۴۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رامین_جلیلوند, سروان رنو, دلشدگان, Classic, john doe, رزا, دنی براسکو, ریچارد, dered
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
روزی روزگاری... دوبله - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۳/۲۳, عصر ۰۲:۱۲
RE: روزی روزگاری... دوبله - soheil - ۱۳۸۹/۳/۲۸, عصر ۰۷:۴۹
RE: روزی روزگاری... دوبله - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۵/۵ عصر ۰۵:۴۷
RE: روزی روزگاری... دوبله - john doe - ۱۳۸۹/۷/۲۹, صبح ۱۲:۰۳
RE: روزی روزگاری... دوبله - واترلو - ۱۳۸۹/۷/۲۹, عصر ۱۰:۰۰
RE: روزی روزگاری... دوبله - Papillon - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷, صبح ۱۲:۰۴
RE: روزی روزگاری... دوبله - آراگورن - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸, عصر ۱۱:۴۱
RE: روزی روزگاری... دوبله - Jacques Clouseau - ۱۳۹۱/۶/۱۵, صبح ۱۰:۲۰
RE: روزی روزگاری... دوبله - پایتون 357 - ۱۳۹۱/۸/۱۸, صبح ۱۱:۳۴
RE: روزی روزگاری... دوبله - زاپاتا - ۱۳۹۲/۷/۲۰, صبح ۱۰:۲۹