[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 19 رای - 4.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی
نویسنده پیام
Kassandra آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۵
اعتبار: 19

تشکرها : 1382
( 736 تشکر در 40 ارسال )
شماره ارسال: #238
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

درود

نمي دانم دوستان يك كارتون تك قسمتي رو به ياد دارند كه بيشتر درباره اسب هاي آبي بود انگار. اسمش رو هر چي فكر كردم نتونستم به ياد بيارم. فقط يادمه كه همون اول كارتون درباره زنگبار هم صحبت ميشد. كلا پر از صحنه هاي مربوط به جنگل بود. در ضمن همون اول كارتون يك كشتي بزرگ رو هم نشون مي داد. متاسفانه تنها تصاوير مبهمي از اين كارتون يادم مياد ولي فكر كنم پول و تجارت هم توش خيلي مهم بود. كاش يكي يادش بياد اين چي بوده اسمش! shakkk!

راستي چرا كسي از كارتون سايمون و سرزمين نقاشي ياد نكرده؟ idont (شايد هم كرده من نديدم كه در اينصورت عذرخواهي مي كنم! :rolleyes:)

راستي الفي رو يادتونه؟ من البته باباي الفي رو بيشتر از خودش دوست داشتم!  :D

راستي يه زماني يه سريالي برنامه كودك مي گذاشت اسمش فكر كنم محاكمه سارا بود. يه سري نوشت افزار يه دختري رو به خاطر رفتار بدش با اونها محاكمه مي كردند. چقدر من مدادها  رو دوست داشتم! كلا همه شون-چه مداد، چه پاك كن و مدادتراش و غيره- جالب و البته تا حدي ترسناك بودن ها! zzzz:

اما سريالها...يه سريالي بود اواخر سالهاي 72 و يا 73 شبكه دو شبها پخش مي كرد (براي بزرگسالان بود البته) به نام آنا و ارثيه فاميلي. اينو نمي دونم چرا از هر كسي مي پرسم اصلا يادش نمياد! idont يه سريال انگليسي نسبتا قديمي بود. البته خودم هم خيلي ماجراش رو يادم نيست فقط يه صحنه ش كه همون موقع هم برام عجيب غريب بود رو هنوز به طور كامل به ياد دارم! يه آقاي جواني به خاطر يه سري مشكلات مالي و البته عاطفي ، خودش رو در كوره انداخته بود و خودكشي كرده بود. جالب اينجاست كه تصوير جسدش رو كه نشون دادند هم كت و شلوارش سالم بود و هم كيفي كه به دست داشت! من با تعجب از بقيه مي پرسيدم خب اين چه جوري خودش سوخته ولي لباسهاش سالم سالمه؟!!! :huh:

آن قدر شكست خوردم تا راه شكست دادن را آموختم
ناپلئون بناپارت
۱۳۸۹/۸/۸ عصر ۱۰:۳۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, سم اسپید, رزا, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, john doe, Classic, jack regan, ژان والژان, اهو, الیشا, آوینا, John Coffey, زرد ابری, مگی گربه, هایدی, واتسون, پیرمرد
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۸ عصر ۱۰:۳۷
برنامه بچه های دیروز - هری لایم - ۱۳۹۰/۴/۱۷, عصر ۰۶:۴۶
داگ فادر - دون دیه‌گو دلاوگا - ۱۳۹۹/۷/۲, صبح ۰۱:۰۴
شجاع وشیرین - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۱, عصر ۰۹:۱۸
RE:پرسی پارکبان - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۳, عصر ۰۸:۰۸
کارتون قدیمی میکروبی - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۴, عصر ۰۸:۱۲
RE:مسافرکوچولو - مموله - ۱۳۹۹/۵/۲۱, عصر ۰۲:۴۰
RE: موش کوهستان - مموله - ۱۳۹۹/۹/۲۵, عصر ۰۹:۱۶
ای کی یو - مموله - ۱۴۰۰/۳/۱۱, عصر ۱۱:۱۲
سه بچه خرس عروسکی - رابرت - ۱۴۰۰/۶/۲۲, عصر ۰۹:۱۵