[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
نویسنده پیام
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10281
( 8711 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #541
RE: یک عکس ... یک خاطره ...

:llerr:ttt1با درود به همه بچه های کافه کلاسیک:ttt1:llerr

مریلین مونرو با نام اصلی «نورما جین بیکر» در تاریخ ۱ ژوئن ۱۹۲۶ میلادی در لس آنجلس به دنیا آمد. در ۹ سالگی به یتیم‌خانه سپرده شد و سپس در طول سال‌ها سرپرستی وی به ۱۱ خانواده مختلف سپرده شد.در سن ۱۶ سالگی مجبور به ازدواج با پسر یکی از همسایگان به نام کریس مک‌کی شد. اندکی بعد همسرش به جنگ فراخوانده شد. این ازدواج چهار سال بعد با توافق هر دو به طلاق منتهی شد.

پس از طلاق از همسرش، برای بدست آوردن خرج زندگی در یک کارخانه‌ی اسلحه‌سازی مشغول به کار شد. در آنجا بود که توجه یک عکاس ارتش را به خود جلب کرد و تصویرش بر جلد مجله‌ی رسمی ارتش با نام «Yank» نقش بست. در سال ۱۹۴۵ نورما جین به عنوان مدل عکاسی کم کم به چهره‌ای شناخته شده تبدیل شد. او قراردادی را با یک آژانس مد در هالیوود امضا کرد  . اندکی بعد مشاوری را استخدام کرد و به توصیه این مشاور موهای تیره‌اش را به رنگ بلوند درآورد. در آن زمان نورما جین نام هنری مریلین مونرو را برای خود برگزید.

او با جذابیت ها و استعداد بالای طنز در سال ۱۹۵۳ در فیلم چگونه میتوان با یک میلیونر ازدواج کرد، درخشید. مریلین مونرو در این فیلم نقش پولا، دختری نزدیک‌بین را ایفا می‌کند که دائم با در و دیوار برخورد می‌کند. تصویری که مریلین مونرو در این فیلم از خود نشان داد چنان گیرا و فریبنده بود که توانست بر تصویر بتی، ستاره زن آن زمان و هم‌بازی‌اش در این فیلم سایه بیندازد.

مریلین مونرو با صدای خود چندین ترانه نیز خوانده است. می‌خواهم که دوستم بداری در فیلم بعضی ها داغشو دوست دارن و هم‌چنین الماس‌ها بهترین دوست یک دخترند در فیلم آقایان بلوندها رو ترجیح می دهند از مشهورترین ترانه‌های به جای مانده از این ستاره بزرگ به شمار می‌روند.

در این دوران شایعاتی مبنی بر رابطه‌داشتن با جان اف کندی رئیس‌جمهور وقت آمریکا وجود داشت. شایعه‌ها هیچ‌گاه ثابت نشده‌اند، اما تا به امروز این شایعات به قوت خود باقی مانده‌اند. آخرین حضور برجسته مریلین مونرو در انظار عمومی به ۱۹ مه ۱۹۶۲ باز می‌گردد که او در مراسم جشن تولد جان اف. کندی د بر صحنه ظاهر شد .

در سال ۱۹۵۵ باآرتور میلر که نمایشنامه نویس بود ازدواج کرد و یهودی شد. مریلین مونرو جوان در سال‌های آخر زندگی با شکست‌هایی مواجه شد و به افسردگی شدید دچار شد، در سال ۱۹۶۱ از آرتور میلر جدا شد و یک سال بعد درگذشت.

زندگی او روی پرده، یک زندگی رویایی بود که سینما ساخته بود، اما در دنیای واقعی مشکلات و تفاوتهایی داشت که مردم از مرلین مونروی محبوبشان انتظار نداشتند. شخصیت و انتظاراتی که سینما ساخت فراتر از توانایی‌ها و گاهی متفاوت با خواسته‌های او بود. وی در جایی گفته‌است: «من یک زن بازنده‌ام. مردها، زیادی از من انتظار دارند؛ به خاطر تصویری که از من ساخته شده و خودم هم در ساخت آن کمک کرده ام؛ من سمبلی از تنها چیزی هستم که مردان از آن استقبال می‌کنند» 

او یکی از مشهورترین ستارگان سینما، نماد جذابیت جنسی و ستاره پاپ در قرن بیستم است. برخی وی را جذاب‌ترین زن قرن بیستم دانسته‌اند و به اعتقاد رابین میور او پرعکس‌ترین چهره زن جهان است.

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۱/۷/۲۹ صبح ۰۱:۴۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : ژان والژان, پایک بیشاپ, Achilles, BATMAN, سی.سی. باکستر, جو گیلیس, کنتس پابرهنه, نیومن, حمید هامون, بانو, سناتور, راتسو ریــزو, مگی گربه, dered, ناتالی وود, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #542

یکی از بزرگان زحمتکش هالیوود : کرک داگلاس !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۱/۷/۲۹ عصر ۰۱:۴۰
تشکر شده توسط : زرد ابری, ژان والژان, حمید هامون, بانو, کنتس پابرهنه, سناتور, سروان رنو, Achilles, پایتون 357, راتسو ریــزو, رزا, آماندا, مگی گربه, dered
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #543

:heart::heart::heart:تصاویری دیگر از اوا گاردنر:heart::heart::heart:

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۱/۷/۲۹ عصر ۰۳:۱۸
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, ژان والژان, حمید هامون, بانو, سناتور, Achilles, مگی گربه, dered, ناتالی وود, Memento
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #544

:llerr:ttt1با درود به همه شما عزیزان کافه کلاسیک:ttt1:llerr

۱۳۹۱/۷/۳۰ عصر ۱۲:۱۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, حمید هامون, سناتور, Achilles, بانو, ژان والژان, بهزاد ستوده, BATMAN, مگی گربه, dered, واتسون, Memento
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11466
( 19002 تشکر در 1593 ارسال )
شماره ارسال: #545

سه زن کلاسیک در یک عکس کمتر دیده شده ی رنگی .

احتیاجی به معرفی هست ؟! :eee43

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۸/۷ عصر ۱۰:۱۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, Achilles, آماندا, کنتس پابرهنه, بانو, Papillon, حمید هامون, ژان والژان, رزا, بهزاد ستوده, زرد ابری, BATMAN, مگی گربه, dered, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #546

جمع دوستانه در آکسفورد !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۱/۸/۱۱ عصر ۱۱:۵۴
تشکر شده توسط : Papillon, بانو, رزا, حمید هامون, Achilles, اسکارلت اُهارا, ژان والژان, سروان رنو, زرد ابری, BATMAN, مگی گربه, dered, Kathy Day
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #547

پشت صحنه فیلم درخشش

گفته میشه کوبریک تا آخرین لحظه فیلمبرداری، فیلمنامه اش رو مرتب تغییر میداد و از رنگهای مختلف برای جدا کردن فیلمنامه ها از هم استفاده میکرد و هنرپیشه ها و عوامل صحنه تا آخرین لحظه باید دقت میکردند که از فیلمنامه ای با رنگ مشابه استفاده کنند. برای همینم جک نیکلسون وقتی فیلمنامه بدستش میرسید، اصلا نمیخوندش. چون مطمئن بود که عوض خواهد شد. آخرین رنگ فیلمنامه رو حفظ کرده و اجرا میکرد.

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۱/۸/۱۲ عصر ۰۱:۱۷
تشکر شده توسط : Achilles, اسکارلت اُهارا, ژان والژان, سروان رنو, حمید هامون, بهزاد ستوده, بانو, زرد ابری, آماندا, Papillon, BATMAN, مگی گربه, dered, Kathy Day, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #548

دل ای دل ای دل ای دلللللل ...! در جمع دوستانه بزرگان !

۱۳۹۱/۸/۱۳ صبح ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : حمید هامون, بهزاد ستوده, بانو, رزا, ژان والژان, سروان رنو, آماندا, Papillon, زرد ابری, مگی گربه, dered
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #549

خیلی سخته آدم بتونه حدس بزنه چند لحظه بعد هاردی چه عکس العملی نشون میده !

۱۳۹۱/۸/۱۳ عصر ۱۰:۲۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, ژان والژان, بانو, آماندا, Papillon, رزا, زرد ابری, BATMAN, مگی گربه, dered
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۵/۲۲
اعتبار: 8

تشکرها : 574
( 1004 تشکر در 48 ارسال )
شماره ارسال: #550

Tony Curtis

من چه میدانستم دل هرکس دل نیست

حمید مصدق
۱۳۹۱/۸/۱۶ صبح ۱۱:۳۵
تشکر شده توسط : حمید هامون, ژان والژان, Papillon, زرد ابری, رزا, دن ویتو کورلئونه, بانو, مگی گربه, dered
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۵/۲۲
اعتبار: 8

تشکرها : 574
( 1004 تشکر در 48 ارسال )
شماره ارسال: #551

كازابلانكا {#smilies.wink}

من چه میدانستم دل هرکس دل نیست

حمید مصدق
۱۳۹۱/۸/۱۷ صبح ۱۱:۱۴
تشکر شده توسط : حمید هامون, ژان والژان, Papillon, زرد ابری, رزا, اکتورز, مگی گربه, dered, Kathy Day
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #552

چارلی و بخشی از اهل بیتشون !

۱۳۹۱/۸/۲۱ عصر ۱۰:۵۲
تشکر شده توسط : ژان والژان, Achilles, زرد ابری, بانو, حمید هامون, رزا, مگی گربه, dered, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #553

منقول از ((بوگارتنامه ! ))

۱۳۹۱/۸/۲۲ صبح ۰۹:۵۶
تشکر شده توسط : زرد ابری, بانو, حمید هامون, رزا, Achilles, ژان والژان, Classic, BATMAN, مگی گربه
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #554

تصاویری از الیزابت تیلور در فیلم کلوپاترا

۱۳۹۱/۸/۲۲ عصر ۰۱:۵۰
تشکر شده توسط : بانو, حمید هامون, Achilles, ژان والژان, دن ویتو کورلئونه, BATMAN, مگی گربه, dered, ناتالی وود, Kathy Day
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #555

در روایات هست یک زمانی آکتور سینما بوده !

۱۳۹۱/۸/۲۳ صبح ۰۸:۴۵
تشکر شده توسط : Achilles, بانو, حمید هامون, زرد ابری, ژان والژان, Classic, BATMAN, مگی گربه, رزا
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #556

:llerr:ttt1با درود به بچه های کافه کلاسیک:ttt1:llerr

نقش آفرینی الیزابت تیلور  نقشی واقعی و زیبا  نقش یک مادر مهربان

۱۳۹۱/۸/۲۴ صبح ۰۲:۴۶
تشکر شده توسط : ژان والژان, دن ویتو کورلئونه, بانو, حمید هامون, کنتس پابرهنه, BATMAN, آماندا, مگی گربه, dered, Kathy Day
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #557

:llerr:ttt1با درود به بچه های کافه کلاسیک:ttt1:llerr

زنان مو کوتاه را دوست دارم. از جسارت کوتاه کردن موهاشان برای کوتاه کردن غم هاشان لذت میبرم. مثل جین سیبرگ

۱۳۹۱/۸/۲۴ صبح ۰۳:۰۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, حمید هامون, کنتس پابرهنه, BATMAN, آماندا, مگی گربه, dered
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10480
( 12700 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #558

بر عکس من که زنان مو بلند را دوست دارم (البته نه هر زنی!)

________________________________________________________________________________​__________________________________________________________

تو دنیای لورل و هاردی انگار غم و اندوه جایی نداره!

نشستن پای فیلماش لذت بخشه و خاطره انگیزه

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۱/۸/۲۷ صبح ۱۱:۳۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, زرد ابری, مگی گربه, dered, Kathy Day, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #559

تصویری زیبا از الیزابت تایلور

۱۳۹۱/۸/۲۸ عصر ۰۵:۵۳
تشکر شده توسط : رزا, حمید هامون, بانو, زرد ابری, کنتس پابرهنه, مگی گربه, dered
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #560

از چپ به راست : چارلز برانسن ، آلن دلون ، اورسولا آندرس ، توشیرو میفونه

۱۳۹۱/۸/۲۸ عصر ۱۰:۵۹
تشکر شده توسط : زرد ابری, رزا, بانو, حمید هامون, مگی گربه, آماندا, dered
موضوع بسته شده