[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
feranchesco آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۱۱/۱
اعتبار: 1

تشکرها : 37
( 46 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #621
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

درود

چند سال پیش شبکه 4 یه فیلم  نشون داد اگه اشتباه نکنم اسمش دلقک بود. داستان فیلم در سالهای اشغال فرانسه توسط  نازی ها اتفاق میافتاد و درمورد چنتا خانواده فرانسوی بود که میخواستن بر علیه نازی ها مخفیانه اقدام کنن. پدر یکی از این خانواده ها دلقک سیرک بود.

خیلی فیلم قشنگی هستش. اگه دوستان اسم اصلی شو بگن ممنون میشم.برای دان .ارزش دانلود کردنو داره

اگر هنر داری بیاور وگرنه هنرنمائی مکن که رسوائی به‌بار خواهی آورد
۱۳۹۲/۸/۶ عصر ۰۶:۲۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2369
( 3930 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #622

(۱۳۹۲/۸/۴ عصر ۰۳:۵۶)Joe Bradley نوشته شده:  

یادم میاد قبلا تلویزیون فیلمهای نشون میداد در مورد اینکه یکسری به اصطلاح دانشمند بر روی آدمها آزمایشات ژنتیکی انجام میدادند و یا آدمهای مصنوعی درست میکردند.............

در اینجا از دوستان یک خواهش مهم دارم و اون هم اینکه لطف بفرمایند و جوابی برای پستهای

اینجانب در نظر بگیرند چون در  همین تایپیک که در مورد راهنمایی اسم فیلم هست چندتا از سوالهای من بدون جواب مونده و من سردرگم هستم از شما دوستان تقاضای راهنمایی دارم.

جناب Joe Bradley گرامی /

در این راستا من فیلم سینمایی تولد شوم ( که در ایران به دو قسمت و به صورت سریال در دو هفتهء متوالی پخش میشد ) را به یاد می آورم.

یکی از برادران بالدوین ( فکرکنم استیون بالدوین ) در این فیلم بازی میکرد و دوبلورش منوچهر والی زاده بود.

مطمئنم جزئیاتش را به خاطر می آورید.

امیدوارم این یاد آوری کمک کرده باشد.

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۸/۷ صبح ۰۱:۰۶
تشکر شده توسط : پرشیا, Joe Bradley, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۷

تشکرها : 4
( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #623

باسلام

دوستان دنبال اسم یه فیلم آمریکایی نسبتا جدیدم مال 3 یا 4 سال اخیرکه راجع به یه ÷سریه که باهردختری آشنامیشه ورابطه پیدامیکنه دختره سریع ازدواج میکنه ودست آخرعاشق یه دختره میشه که ازترس ازدست دادنش بادختره قهرمیکنه و........

۱۳۹۲/۸/۷ عصر ۰۶:۰۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
Joe Bradley آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۲۹
اعتبار: 15

تشکرها : 160
( 1616 تشکر در 95 ارسال )
شماره ارسال: #624

سلام به همه

برای جواب و راهنمایی از اکتوز تشکر میکنم.

فیلمی که شما اسم بردید به نام تولد شوم که  در ایران به اشتباه و مثل هزاران فیلم دیگر

ترجمه شده است و اسم واقعی آن Mr. Murder  و ترجمه آن آقای قتل هست و محصول1998 می باشد .

و با بازی زیبای استفن بالدوین است که به اشتباه در ایران به آن استیون بالدوین میگویند.

از بقیه دوستان تقاضای راهنمایی در مورد نام این فیلمها و سوالاتی که در اینجا پرسیده ام را دارم.

لعنت به چراغ سرخ ، لعنت به چراغ سبز
-----------------------------------------
دیگه دل با کسی نیست
دیگه فریاد رسی نیست
آسمون ابری شده
دیگه خار و خسی نیست
----------------------------
تا زمانی که شخص ضعیف و مظلومی وجود نداشته باشه ، اشخاص ظالم به وجود نمی آیند.
۱۳۹۲/۸/۷ عصر ۰۹:۳۰
تشکر شده توسط : پرشیا, BATMAN, اکتورز, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #625

(۱۳۹۲/۸/۷ عصر ۰۹:۳۰)Joe Bradley نوشته شده:  

سلام به همه

برای جواب و راهنمایی از اکتوز تشکر میکنم.

فیلمی که شما اسم بردید به نام تولد شوم که  در ایران به اشتباه و مثل هزاران فیلم دیگر

ترجمه شده است و اسم واقعی آن Mr. Murder  و ترجمه آن آقای قتل هست و محصول1998 می باشد .

و با بازی زیبای استفن بالدوین است که به اشتباه در ایران به آن استیون بالدوین میگویند.

از بقیه دوستان تقاضای راهنمایی در مورد نام این فیلمها و سوالاتی که در اینجا پرسیده ام را دارم.

فکر کنم این هم بی ارتباط به موضوعی که فرمودید نباشه ، البته من خیلی وقت پیش دیدمش و چیز زیادی ازش یادم نیست ولی دوبله فارسیشو دارم http://www.imdb.com/title/tt0238552/?ref...lmg_act_26

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۲/۸/۸ عصر ۱۲:۰۳
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #626

اسلام

دوستان دنبال اسم یه فیلم آمریکایی نسبتا جدیدم مال 3 یا 4 سال اخیرکه راجع به یه پسریه که باهردختری آشنامیشه ورابطه پیدامیکنه دختره سریع ازدواج میکنه ودست آخرعاشق یه دختره میشه که ازترس ازدست دادنش بادختره قهرمیکنه و........

۱۳۹۲/۸/۸ عصر ۱۲:۵۲
Joe Bradley آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۲۹
اعتبار: 15

تشکرها : 160
( 1616 تشکر در 95 ارسال )
شماره ارسال: #627

سلام به همه

از توجه شما papillon عزیز مچکرم ،  موضوع فیلمی که شما معرفی کردید هم بی ربط به

موضوعات و داستان فیلمهای که من نام بردم نیست اما منظور من بیشتر شبیه

یک جمعیت انسانی هست که روی آنها آزمایشاتی انجام میشود و یک مرکز بزرگ شبیه شهر

در آن وجود دارد و موضوع فیلم شما بیشتر اکشن است و من قبلا این فیلم رو دیدم .

از دوستان خواستار معرفی فیلمهای هستم که بیشتر شبیه  2 فیلمی باشد که قبلا

نام بردم.

از دوستان جهت همکاری سپاسگزارم.

لعنت به چراغ سرخ ، لعنت به چراغ سبز
-----------------------------------------
دیگه دل با کسی نیست
دیگه فریاد رسی نیست
آسمون ابری شده
دیگه خار و خسی نیست
----------------------------
تا زمانی که شخص ضعیف و مظلومی وجود نداشته باشه ، اشخاص ظالم به وجود نمی آیند.
۱۳۹۲/۸/۸ عصر ۱۱:۳۳
تشکر شده توسط : Papillon, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #628

باسلام دوستان عزیز اسم یه فیلمی رومی خوام  که یه پسره سرخ پوست بودکه باپلیس امریکادرگیربود وازدستشون فرار می کرد ویه جای فیلم چندتاامریکایی تویه بیابون مثل شکاردنبالش می کردن اسم فیلم درایران هم پسری به نام تندربود ............ لطفا عنوان اصلیش روبهم بگید

ویک فیلم دیگر به نام اوراسیون سلطان باد که راجع به یک اسب مسابقه بود باتشکر

۱۳۹۲/۸/۹ عصر ۰۲:۰۴
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #629

(۱۳۹۲/۸/۹ عصر ۰۲:۰۴)kiakiany نوشته شده:  

باسلام دوستان عزیز اسم یه فیلمی رومی خوام  که یه پسره سرخ پوست بودکه باپلیس امریکادرگیربود وازدستشون فرار می کرد ویه جای فیلم چندتاامریکایی تویه بیابون مثل شکاردنبالش می کردن اسم فیلم درایران هم پسری به نام تندربود ............ لطفا عنوان اصلیش روبهم بگید

این فیلم قسمت اول از یک سه گانه سینمای ایتالیا می باشد Thunder (1983)

http://www.imdb.com/title/tt0086434/

http://www.imdb.com/title/tt0090170/

http://www.imdb.com/title/tt0094144/

فیلم بعدی هم فیلم ژاپنی می باشد که هانیکو هم در آن بازی می کند تو همین سایت فکر می کنم خانوم رزا یک جا مطلبی در موردش نوشته بود.

http://www.imdb.com/title/tt0204068/

(۱۳۹۲/۸/۸ عصر ۱۲:۵۲)kiakiany نوشته شده:  

اسلام

دوستان دنبال اسم یه فیلم آمریکایی نسبتا جدیدم مال 3 یا 4 سال اخیرکه راجع به یه پسریه که باهردختری آشنامیشه ورابطه پیدامیکنه دختره سریع ازدواج میکنه ودست آخرعاشق یه دختره میشه که ازترس ازدست دادنش بادختره قهرمیکنه و........

یک فیلم شبیه این هست  با بازی آلبا و کوک ولی بعید میدونم تو ایران پخش شده باشه.

http://www.imdb.com/title/tt0452625

فقط یک نکته میخواستم برای دوستانی که نام فیلمی درخواست میکنند مانند  دوست عزیز Joe Bradley که گهگاه جواب نمی گیرند میخواستم بگم که تمام پستهای شما دوستان توسط بزرگواران کافه خوانده میشه ولی ممکنه نام فیلم خیلی سخت باشه و شاید پیدا کردن نام بعضی فیلمها به شانس نیز محتاج بشه. البته در مورد چندین پست دوست عزیز Bradley من تنها میتونم بگم اصلا این فیلمها را ندیدم و متاسفانه در موردخیلیهاش کمکی نمیتونم بکنم ولی نا امید نشید امکان داره بزرگواران دیگه کافه به مرور زمان جواب پستهای شما را بدهند خود شما هم سعی کنید اگر نامی در فیلم به خاطر میاورید حتما ذکر کنید. موفق باشید.

۱۳۹۲/۸/۱۲ صبح ۰۱:۰۸
تشکر شده توسط : BATMAN, Papillon, پرشیا, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #630

(۱۳۹۲/۸/۱۲ صبح ۰۱:۰۸)شرلوك نوشته شده:  

فیلم بعدی هم فیلم ژاپنی می باشد که هانیکو هم در آن بازی می کند تو همین سایت فکر می کنم خانوم رزا یک جا مطلبی در موردش نوشته بود.

اسلام

فقط یک نکته میخواستم برای دوستانی که نام فیلمی درخواست میکنند مانند  دوست عزیز Joe Bradley که گهگاه جواب نمی گیرند میخواستم بگم که تمام پستهای شما دوستان توسط بزرگواران کافه خوانده میشه ولی ممکنه نام فیلم خیلی سخت باشه و شاید پیدا کردن نام بعضی فیلمها به شانس نیز محتاج بشه. البته در مورد چندین پست دوست عزیز Bradley من تنها میتونم بگم اصلا این فیلمها را ندیدم و متاسفانه در موردخیلیهاش کمکی نمیتونم بکنم ولی نا امید نشید امکان داره بزرگواران دیگه کافه به مرور زمان جواب پستهای شما را بدهند خود شما هم سعی کنید اگر نامی در فیلم به خاطر میاورید حتما ذکر کنید. موفق باشید.

۱۳۹۲/۸/۱۲ صبح ۰۱:۲۳
تشکر شده توسط : BATMAN, خانم لمپرت, Classic, kiakiany, پرشیا, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #631

(۱۳۹۲/۸/۱۲ صبح ۰۱:۲۳)شرلوك نوشته شده:  

(۱۳۹۲/۸/۱۲ صبح ۰۱:۰۸)شرلوك نوشته شده:  

اسلام

با سلام دوستان خیلی ممنون هرسه فیلم صحیح ودرسته که البته پسری به نام تندرروبایددانلودکنم بعددقیق بگم ولی به هرحال دست همگی مخصوصاجناب شرلوک وهمه دوستان دردنکنه موفق باشید همه بزرگوارن این فروم دوست داشتنی

۱۳۹۲/۸/۱۲ عصر ۰۱:۰۱
تشکر شده توسط : پرشیا, شرلوك, BATMAN, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #632

سلام دوستان عزیز

امیدوارم مثل همیشه پاسخ خوبی بگیرم

یک کارتونی بود که دربرنامه کودک دهه 60 پخش شد فکرکنم استاپ موشنی بود راجع به یک عده موش که شهرشون روباپنیرساختندوبعدشروع کردن پنیرها که همون دیوارهاوساختمان های شهربودروخوردند بازهم ممنون ازراهنماییتون

۱۳۹۲/۸/۱۵ صبح ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : سرهنگ آلن فاکنر, باد وایت, باربوسا
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #633

با سلام خدمت دوستان

میخواستم ببینم کسی دوبله فیلم  و سپس هیچکس نبود نوشته آگاتا کریستی رو داره؟

۱۳۹۲/۸/۲۶ عصر ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : سرهنگ آلن فاکنر, باد وایت, باربوسا
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #634

سلام مجدد خدمت دوستان دایره المعارفی:

از زمان بچگی دو تا فیلم از تلوزیون ملی ایران چند بار پخش شد که الان هاله ای از اون دوتا فیلم یادم میاد و بعد از انقلاب جایی ندیدم دربارشون صحبت بشه. از دوستان کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه:

1 - یه فیلم جنگی سیاه سفید بود که یه جاسوس از کشور رقیب اومده بود و قطعات یه هواپیما رو در یه کوهستان مخفی کرده بودند. هواپیما رو مونتاژ میکنه اما موفق به بمب باران نمیشه. سکانس آخرش هم قهرمان فیلم که مانع اینکار شده بود با چتر نجات در کوهستان برفی فرود میاد.

2 - یه فیلم دیگه بود که فکر کنم اسمش فراری بود که شخصی رو اشتباهی بجای یه دزد گرفته بودند و طرف نمی تونست اثبات کنه بیگناهه. سکانس پایانی فیلم از زندان فرار میکنه و وقتی مخفیانه با یکی از اعضای خانوادش ملاقات میکنه و ازش میپرسن حالا چیکار میکنی میگه دزدی میکنم. تو این صحنه یادمه یه کلاه باراتایی سرش گذاشته بود. فیلم سیاه و سفید بود.

البته شاید هم هردو فیلم رنگی بودند چون اون موقع ما یه تلوزیون سیاه و سفید شاوب لورنس داشتیم.

۱۳۹۲/۸/۲۷ عصر ۰۸:۰۴
تشکر شده توسط : BATMAN, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #635

با سلام خدمت دوستان گرامی ، دنبال نام دو فیلم که خیلی وقت پیش از تلویزیون دیدم میگردم...

1) گروهی قصد دارند شبانه به یک بانک دستبرد بزنند بعد از اینکه به پشت گاو صندوق اصلی بانک می رسند برای راه اندازی دریل و تجهیزات به برق نیاز دارند که یکی از سارقین با استفاده از یک دوچرخه (شماره  28) و دستگاه مولد برق نصب شده بر روی دوچرخه این کار را انجام می دهد ( فیلم موضوعی طنز داشت )

2)در یک جنگل گروهی بومی به سرکردگی یک سفید پوست یک کشتی رو از یک سمت کوه به سمت دیگر انتقال دادند و بومی ها یک جور احترام خاص برای این مرد قائل بودند ( فقط همین قسمتش رو بیاد دارم)

ممنون میشم از دوستان اگر کمک کنند .

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۲/۸/۳۰ عصر ۰۹:۰۵
تشکر شده توسط : BATMAN, باد وایت, باربوسا
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #636

(۱۳۹۲/۸/۳۰ عصر ۰۹:۰۵)Papillon نوشته شده:  

با سلام خدمت دوستان گرامی ، دنبال نام دو فیلم که خیلی وقت پیش از تلویزیون دیدم میگردم...

1) گروهی قصد دارند شبانه به یک بانک دستبرد بزنند بعد از اینکه به پشت گاو صندوق اصلی بانک می رسند برای راه اندازی دریل و تجهیزات به برق نیاز دارند که یکی از سارقین با استفاده از یک دوچرخه (شماره  28) و دستگاه مولد برق نصب شده بر روی دوچرخه این کار را انجام می دهد ( فیلم موضوعی طنز داشت )

2)در یک جنگل گروهی بومی به سرکردگی یک سفید پوست یک کشتی رو از یک سمت کوه به سمت دیگر انتقال دادند و بومی ها یک جور احترام خاص برای این مرد قائل بودند ( فقط همین قسمتش رو بیاد دارم)

اولی رو نمیدونم ولی دومی فیلم فیتز کارالدو (اثرورنر هرتزوگ)  که تا جایی که یادمه یکی دوبار جمعه از شبکه یک پخش شد

۱۳۹۲/۸/۳۰ عصر ۰۹:۱۶
تشکر شده توسط : BATMAN, Papillon, باد وایت, باربوسا
اندی دوفرین آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۳
اعتبار: 0

تشکرها : 48
( 67 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #637

سلام دوستان گرامی . ضمن آرزوی لحظه های شاد برای همه ...

دو تا فیلم هست اگه ممکنه راهنمایی کنین.

1) حدود 15 سال قبل فیلمی ار شبکه 1 پخش شد که یه زن و شوهر با ماشین قرمز تو حرکت بودن و توفق میکنن . یه راننده کامیون کنار جاده به شکل مرموزی زن و می دزده و مرد تا آخر فیلم در جستجوی همسرشه و متوجه یه باند بزرگ میشه که از یه ارتفاعی کل شهر و جاده رو زیر نظر داشتن. البته تا آخر فیلم و ندیده بودم ولی خیلی دنبالش هستم.

2) این فیلم و بعید میدونم کسی دیده باشه .هرکی بدونه واقعا لقب شاه و بهش میدم .حدود 28 سال پیش که 4 سالم بود رو پرده با آپارات پدرم این فیلم و گذاشته بود. فکر کنم اسم فیلم غول بود .صحنه های مبهمی از فیلم تو ذهنمه که یه غول بزرگ شبیه یه گربه بزرگ بود که مردم و اذیت میکرد و با انگشتش آدمای اطرافش و مینداخت. یه صحنه های زیر آب هم داشت که نور سبز رنگ بود..(  جون اندی نخندین .دیگه 4 سالم بود در همین حد یادمه )

بهترين نشانه ترقي يك ملت، آزادي گفتار است.
۱۳۹۲/۹/۱ صبح ۱۲:۴۰
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #638

[quote='Papillon' pid='20101' dateline='1385055345']

[/quسلام فیلم اول بانک رومنفجرکن ازکارهای لویی دوفونسه

234

سلام دوستان عزیز

امیدوارم مثل همیشه پاسخ خوبی بگیرم

یک کارتونی بود که دربرنامه کودک دهه 60 پخش شد فکرکنم استاپ موشنی بود راجع به یک عده موش که شهرشون روباپنیرساختندوبعدشروع کردن پنیرها که همون دیوارهاوساختمان های شهربودروخوردند بازهم ممنون ازراهنماییتون

۱۳۹۲/۹/۱ صبح ۰۳:۱۴
تشکر شده توسط : Papillon, باد وایت, باربوسا
جیسون بورن آفلاین
تحت تعقیب
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۱۵
اعتبار: 22

تشکرها : 1438
( 1644 تشکر در 83 ارسال )
شماره ارسال: #639

(۱۳۹۲/۹/۱ صبح ۱۲:۴۰)اندی دوفرین نوشته شده:  

1) حدود 15 سال قبل فیلمی ار شبکه 1 پخش شد که یه زن و شوهر با ماشین قرمز تو حرکت بودن و توفق میکنن . یه راننده کامیون کنار جاده به شکل مرموزی زن و می دزده و مرد تا آخر فیلم در جستجوی همسرشه و متوجه یه باند بزرگ میشه که از یه ارتفاعی کل شهر و جاده رو زیر نظر داشتن. البته تا آخر فیلم و ندیده بودم ولی خیلی دنبالش هستم.

احتمال می دهم منظورتان این فیلم باشد. البته خودم این فیلم رو تا به حال ندیدم. اگر ممکنه خودتون چک کنید ببینید همین است یا خیر.

(Breakdown (1997

۱۳۹۲/۹/۱ صبح ۰۹:۳۶
تشکر شده توسط : سناتور, Papillon, باد وایت, باربوسا
اندی دوفرین آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۳
اعتبار: 0

تشکرها : 48
( 67 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #640

(۱۳۹۲/۹/۱ صبح ۰۹:۳۶)جیسون بورن نوشته شده:  

[quote='اندی دوفرین' pid='20108' dateline='1385068240']

احتمال می دهم منظورتان این فیلم باشد. البته خودم این فیلم رو تا به حال ندیدم. اگر ممکنه خودتون چک کنید ببینید همین است یا خیر.

(Breakdown (1997

دمت گرم . خیلی خیلی  ممنون . دقیقا همین فیلم بود. جالبه , چطور ندیده گفتی ؟

بهترين نشانه ترقي يك ملت، آزادي گفتار است.
۱۳۹۲/۹/۱ عصر ۰۵:۱۶
تشکر شده توسط : lamarilyn, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ