[-]
جعبه پيام
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم موزیکال
نویسنده پیام
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #26
RE: فیلم موزیکال

سلام به همه دوستان

اتفاقا من میخوام درباره فیلمهایی که ساخته نشده یا نخواهند شد بنویسم!!!!!!

شخصا زیاد از فیلم موزیکال خوشم نمیاد البته استثناهایی هم وجود داره مثل فیلم آوای موسیقی (اشکها و لبخندها) یا بانوی زیبای من، ویکتور ویکتوریا، Footloose و ...

یکی از تعاریفی که از فیلم موزیکال شده این است که: "... در فیلم دیالوگها در قالب ترانه و آواز ارائه میشوند..."

شاخه ای از فیلمهای موزیکال برمیگرده به بیوگرافی، یا موزیکال بیوگرافی مثل: RAY یا Walk the line

زیاد از مقدمه چینی خوشم نمیاد، بذار برم سر اصل مطلب...

امروز داشتم دنبال دارویی میگشتم... از این داروخانه به اون داروخانه... قسمتی از مسیر را پیاده میرفتم و قسمت دیگری را با ماشین...در مسیر مهستی گوش میدادم... پاپ قدیمی، دهه پنجاه...

(اشتباه نشه کلاسیک و پاپ غربی هم گوش میدم خیلی... خصوصا پاپ دهه 80 میلادی، ولی امروز نوبت مهستی بود. محض اطلاع)

به این فکر افتادم که حیف و میلیونها حیف که نمیشه از زندگی هنرمندانی که در بین ما نیستند مثل دلکش، ویگن، هایده، مهستی، مازیار و ... و حتی زنده ها مثل گوگوش، ستار، داریوش و حتی در حوضه سنتی مانند شجریان و ... فیلمی ساخته بشه.

حتی از ستارگان سابق مثل فردین...

البته فیلمی داریم (که من ندیدم) بنام نعمت نفتی (درباره زندگی آغاسی) به کارگردانی منوچهر نوذری (باز برمیگرده به سابق)

دلشدگان علی حاتمی شاید از دستشان در رفته. با یک گل بهار نیامد!

چون سالهایی از زندگی ما انکار میشه!!!!!!!!narahat

خوب میدونیم اگر سناریوی محکمی نوشته بشه (که پتانسیلش خیلی وجود داره) با یک کارگردانی خوب، این گونه فیلمها پرفروشترین خواهند بود. شک نکنید. بجای فیلمهای سخیفی مانند مکس، چهار چنگولی یا آتیش بازی!!!

حتی هنوز هیچ فیلمی راجع به هنر دوبله هم نداریم!!! من یه سناریو نیمه کاره درباره دوبله دارم اما با چه امیدی ادامه بدم؟؟!!

چگونه فیلم زندگی چارلز ری مورد استقبال قرار گرفت؟

یا فیلم Walk the Line

ترجمه شده: سر به راه باش

که مربوط به زندگی جانی کش هست.

چی بگم والا

اما از هرچه بگذریم سخن تخیل خوش تر است!

اگر همین حالا قرار باشه فیلمی درباره زندگی هایده ساخته بشه... کدوم بازیگر نقش هایده را میتونه بازی کنه؟!

کی نقش ویگن؟

یه بار دیگه آنچه تایپ کردم را خواندم... میدونم خیلی بی حوصله نوشتم... اما اصل مطلب را گفتم...

ما خود گنجینه ای از فیلمهای موزیکال بیوگرافی داریم که نمیشه ساختش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا متنی دیگر... بدرود

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ عصر ۰۳:۳۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : لو هارپر, Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, سروان رنو, جروشا, واتسون, دزیره, بانو الیزا, BATMAN, زرد ابری, مراد بیگ, بیلی لو
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
فیلم موزیکال - دزیره - ۱۳۸۹/۱۰/۱۹, صبح ۰۹:۵۹
RE: فیلم موزیکال - سروان رنو - ۱۳۸۹/۱۰/۱۹, عصر ۱۱:۴۷
RE: فیلم موزیکال - دزیره - ۱۳۸۹/۱۰/۲۰, صبح ۰۸:۰۶
RE: فیلم موزیکال - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۱۰/۲۰, عصر ۱۰:۳۷
RE: فیلم موزیکال - jack regan - ۱۳۸۹/۱۰/۲۳, صبح ۰۷:۴۲
RE: فیلم موزیکال - Classic - ۱۳۸۹/۱۰/۲۷, صبح ۰۱:۰۳
RE: فیلم موزیکال - دزیره - ۱۳۹۰/۵/۲۷, صبح ۱۱:۴۳
RE: فیلم موزیکال - گرتا - ۱۳۹۰/۵/۲۹, عصر ۱۰:۳۴
RE: فیلم موزیکال - دزیره - ۱۳۹۰/۶/۸, صبح ۰۸:۵۰
RE: فیلم موزیکال - همشهری_میثاق - ۱۳۹۰/۸/۲۵, عصر ۱۱:۲۶