[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
نویسنده پیام
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #401
RE: یک عکس ... یک خاطره ...

کری گرانت ... بی نیاز از توصیف ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۱۲:۵۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : مگی گربه, ژان والژان, حمید هامون, گرتا, الیشا, دزیره, رزا, Papillon, چارلز کین, سناتور, بانو, الیور, جیسون بورن, زرد ابری
مگی گربه آفلاین
مشتری شبهای کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱۱/۱۹
اعتبار: 47

تشکرها : 8633
( 2273 تشکر در 66 ارسال )
شماره ارسال: #402

تصویرهایی از جرالدین چاپلین. دختر کو ندارد نشان از پدر؟ ...

تنها سلاح من در این دنیای به شدت مسلح، دیوانگی است - جبران خلیل جبران
۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۰۳:۱۶
تشکر شده توسط : حمید هامون, گرتا, الیشا, نیومن, دزیره, رزا, Papillon, زاپاتا, ممل آمریکایی, ژان والژان, سناتور, پاشنه طلا, بانو, الیور, ناتالی وود, زرد ابری, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #403

از سینماگران معتقد به ارزش های انسانی آشنا و راستین : فرانک کاپرا ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : گرتا, نیومن, دزیره, رزا, الیشا, Papillon, چارلز کین, حمید هامون, ژان والژان, بانو, الیور, جیسون بورن, زرد ابری, مگی گربه
الیشا آفلاین
عاشق اینگرید برگمن
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۲۵

تشکرها : 4486
( 1245 تشکر در 62 ارسال )
شماره ارسال: #404

با سلام خدمت دوستان کافه:heart:

بازیگر سوئدی الاصل و فوق ستاره دهه چهل هالیوود (اینگرید برگمن) بانوی همیشه ماندگار تاریخ سینما

[تصویر: 1324800207_865_d30d39acda.jpg]

اینگرید برگمن:lovve:

[تصویر: 1324800262_865_0691c41aec.jpg]

مهم نیست که تو واقعا گریه کنی. مهم این است که تماشاگران فکر کنند تو داری گریه می‌کنی. اینگرید برگمن
۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۱۱:۴۰
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, Papillon, نیومن, سروان رنو, حمید هامون, زاپاتا, مگی گربه, ژان والژان, سناتور, دزیره, بانو, الیور, رزا, ناتالی وود, کاترین جویس, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #405

استنلی کوبریک و پیتر سلرز در پشت صحنه و اتاق جنگ !

۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۱۱:۵۱
تشکر شده توسط : الیشا, Papillon, چارلز کین, حمید هامون, مگی گربه, ژان والژان, بانو, رزا, جیسون بورن, زرد ابری
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #406

تمبر یادبود همفری بوگارت ، از سری تمبرهای افسانه‌های هالیوود . انتشار در ۳۱ جولای ۱۹۷۷، امریکا

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۲:۱۱
تشکر شده توسط : الیشا, دن ویتو کورلئونه, گرتا, نیومن, سروان رنو, حمید هامون, زاپاتا, مگی گربه, بانو, ژان والژان, دزیره, الیور, اسکارلت اُهارا, رزا, میثم, جیسون بورن, ناتالی وود, کاترین جویس, زرد ابری
حمید هامون آفلاین
مرد آرام!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳
اعتبار: 51

تشکرها : 9428
( 2163 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #407

به یاد نوع زیبای دیگری از عشق ....

من غرقِ غرق زاده شدم
دریا به قدر خاطره هایم عمیق بود
۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۰:۰۵
تشکر شده توسط : مگی گربه, ممل آمریکایی, Papillon, گرتا, پاشنه طلا, نیومن, دن ویتو کورلئونه, الیشا, دزیره, بانو, الیور, زاپاتا, رزا, میثم, جیسون بورن, سی.سی. باکستر, زرد ابری, ارباب دنیا, هایدی
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #408

کوتاه ، مختصر ، مفید : چارلی !

۱۳۹۰/۱۰/۵ صبح ۰۸:۱۶
تشکر شده توسط : الیشا, دزیره, گرتا, بانو, ژان والژان, حمید هامون, اسکارلت اُهارا, Papillon, سناتور, مگی گربه, پدرام, رزا, میثم, ناتالی وود, زرد ابری
گرتا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 23

تشکرها : 831
( 846 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #409

مریلین مونرو در لباس عروسی (عکس مربوط به ازدواج اول مریلین مونرو در سال 1942 است، زمانی که هنوز در هیچ فیلمی ظاهر نشده بود...)

http://cafeclassic3.ir/imgup/933/1321696956_933_f39f61f99b.jpg

چه پر شتاب فرو می ریزند شن های زمان، مگر آن هنگام که در سختی باشیم! (گوژپشت نتردام/1923)
۱۳۹۰/۱۰/۵ عصر ۰۴:۵۵
تشکر شده توسط : بانو, ژان والژان, حمید هامون, الیشا, الیور, زاپاتا, راتسو ریــزو, اسکارلت اُهارا, Papillon, پایک بیشاپ, دن ویتو کورلئونه, نیومن, رزا, میثم, دزیره, مگی گربه, ناتالی وود, سم اسپید, کاترین جویس, زرد ابری, هایدی
مگی گربه آفلاین
مشتری شبهای کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱۱/۱۹
اعتبار: 47

تشکرها : 8633
( 2273 تشکر در 66 ارسال )
شماره ارسال: #410

جولی کریستی در نمایی از دکتر ژیواگو (1965) که چهره اش همواره یادآور موسیقی شورانگیز موریس ژار است؛ به ویژه تم لارا .

تنها سلاح من در این دنیای به شدت مسلح، دیوانگی است - جبران خلیل جبران
۱۳۹۰/۱۰/۶ صبح ۰۳:۱۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, زاپاتا, دن ویتو کورلئونه, نیومن, Papillon, رزا, میثم, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, بانو, گرتا, الیشا, سروان رنو, دزیره, الیور, ناتالی وود, کاترین جویس, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #411

ارنست لوبیچ ...

۱۳۹۰/۱۰/۶ صبح ۱۰:۰۹
تشکر شده توسط : Papillon, نیومن, رزا, میثم, مگی گربه, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, بانو, ژان والژان, الیشا, الیور, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #412

تقدیم به همه دوستان در کافه ...

۱۳۹۰/۱۰/۶ عصر ۰۶:۱۹
تشکر شده توسط : پاشنه طلا, رزا, پرومته, گرتا, Papillon, الیشا, سروان رنو, سناتور, ژان والژان, حمید هامون, دزیره, نیومن, بانو, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, Classic, ناتالی وود, کاترین جویس, زرد ابری
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #413

Tom Berenger در فیلم زیبای Sniper

one shot , one kill

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۰/۷ صبح ۱۲:۱۵
تشکر شده توسط : جیسون بورن, گرتا, ژان والژان, حمید هامون, نیومن, الیشا, بانو, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, زرد ابری, رزا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #414

بدون شرح ...

۱۳۹۰/۱۰/۷ عصر ۰۵:۰۶
تشکر شده توسط : الیشا, میثم, گرتا, الیور, بانو, حمید هامون, اسکارلت اُهارا, سناتور, ژان والژان, Papillon, مگی گربه, پاشنه طلا, دزیره, ناتالی وود, زرد ابری, رزا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #415

"jennifer jones in " Since You Went Away

۱۳۹۰/۱۰/۸ عصر ۰۸:۴۶
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, ژان والژان, دزیره, الیشا, حمید هامون, گرتا, زرد ابری, رزا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #416

درود بر آقا میثم عزیز !

صاحب تصویر ذیل با آثارشان در بخش ارزشمند (( بازنگری در اسطوره های کلاسیک )) در انتظار نوبت به سر می برند ! نظر به اینکه نامبرده از دوستان نزدیک مقامات انتظامی در کلانتری کافه یعنی لویی عزیز هستند ، خواهشمندم در مورد ایشان خارج از نوبت بذل توجه بفرمایید !

با تشکر

یک ناشناس !

۱۳۹۰/۱۰/۹ صبح ۰۷:۱۸
تشکر شده توسط : دزیره, الیشا, حمید هامون, میثم, پایک بیشاپ, گرتا, اسکارلت اُهارا, ژان والژان, پاشنه طلا, Classic, کاپیتان اسکای, مگی گربه, Papillon, ناتالی وود, زرد ابری, رزا
الیشا آفلاین
عاشق اینگرید برگمن
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۲۵

تشکرها : 4486
( 1245 تشکر در 62 ارسال )
شماره ارسال: #417

آدری هپبورن زیباترین زن قرنashk

[تصویر: 1325224223_865_72bf71a8b4.jpg]

[تصویر: 1325224120_865_75d4ae7e38.jpg]

[تصویر: 1325224158_865_0a9d401429.jpg]

مهم نیست که تو واقعا گریه کنی. مهم این است که تماشاگران فکر کنند تو داری گریه می‌کنی. اینگرید برگمن
۱۳۹۰/۱۰/۹ صبح ۰۹:۲۱
تشکر شده توسط : زاپاتا, حمید هامون, پایک بیشاپ, گرتا, Papillon, ژان والژان, مگی گربه, سناتور, بانو, پاشنه طلا, دزیره, کاپیتان اسکای, ناتالی وود, سارا, کاترین جویس, زرد ابری, رزا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #418

(۱۳۹۰/۱۰/۹ صبح ۰۹:۲۱)الیشا نوشته شده:  

آدری هپبورن زیباترین زن قرنashk

[تصویر: 1325224223_865_72bf71a8b4.jpg]

[تصویر: 1325224120_865_75d4ae7e38.jpg]

[تصویر: 1325224158_865_0a9d401429.jpg]

با تشکر از شما بانو الیشا اگر جسارت نباشه من یه فضولی بکنم. در انتخاب زیبایترین زن قرن من بین ادری عزیز که واقعا عاشقشم الیزابت تیلور و اینگرید برگمن همیشه شک داشتم ولی از نظر جذابیت و تو دل برویی هیچ کسبه پای آدری نمی رسه.

۱۳۹۰/۱۰/۹ عصر ۱۰:۰۶
تشکر شده توسط : الیشا, کاپیتان اسکای, ناتالی وود, کاترین جویس, زرد ابری
ساب زیرو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۷/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 24
( 238 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #419

درود

به بهانه مشاهده یک عکس می خواهم یادی کنم از جیمز کاگنی ، هنرمندی با سبک و سیاق منحصر بفرد 

تصویر زیر را از فیلم Angels with Dirty Faces تقدیم شما خوبان می نمایم ، یاد همه بزرگان دوران طلایی سینما ( دهه های 30 و 40 و 50 ) بخیر .

فرشتگانی با صورتهای کثیف

رستگاری شما در گرو خرد شماست به هیچ امر دیگری وابسته نیست
۱۳۹۰/۱۰/۱۰ صبح ۰۱:۱۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکارلت اُهارا, الیشا, دزیره, حمید هامون, Classic, پایک بیشاپ, گرتا, Papillon, بانو, مگی گربه, کاپیتان اسکای, زرد ابری, رزا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #420

دو اسطوره بازیگری : بوگارت و هپبورن سر صحنه قایق افریکن کویین به همراه جماعت علاقمند فیلمبردار و ادوات فیلمبرداری !

۱۳۹۰/۱۰/۱۰ صبح ۰۱:۴۴
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکارلت اُهارا, الیشا, دزیره, حمید هامون, پایک بیشاپ, گرتا, Papillon, بانو, مگی گربه, ساب زیرو, Blanche, کاپیتان اسکای, زرد ابری, رزا
موضوع بسته شده