[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> مرسی از لطفت
» <خانم لمپرت> بتمن گرامی، نهایت لطف از شما و سایر عزیزان هست که با من مکاتبه دارند. این هم یک تشکر به سبک خودت [تصویر: fc65_lom.jpg]
» <BATMAN> این تصویر gif زیبا برای خانم لمپرت عزیز که تو این چند وقته با صبر و حوصله پیغامهای خصوصی رو پاسخ دادن http://uupload.ir/files/fchg_fceec209123...c295db.gif
» <سناتور> متاسفانه یکی از بستگان برادرم جزو آتش نشانایی هست که داخل ساختمون گیر کردن و هیچ خبری ازشون نیست. دعا کنید دوستان برای همشون
» <سروان رنو> آسمانخراش جهنمی و ساختمان پلاسکو ... http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...5#pid34905
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی اعضاء جدید
نویسنده پیام
سروان رنو آنلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 57

تشکرها : 7401
( 12823 تشکر در 227 ارسال )
شماره ارسال: #741
RE: معرفی اعضاء جدید

با توجه به اینکه روش عضویت در کافه از چندی پیش تغییر یافته است , تا اطلاع بعدی دیگر نیازی به نوشتن تقاضای عضویت در این تاپیک نیست و این تاپیک فقط برای معرفی کاربران جدید فعالیت خواهد کرد. روش جدید عضویت که شامل ارسال ایمیل به مدیریت کافه می شود در تاپیک مربوطه آمده است.

همچنین پیام زیر  خطاب به همه کاربرانی که ثبت نام می کنند اما هنوز تایید نشده اند بیان می شود:

لطفا نام کاربری خود را طبق قوانین کافه به نامی ساده تر و زیباتر تغییر دهید و مشخصات پروفایل خود را نیز کامل تر نمایید. همچنین عکسی متناسب با نام خود   به عنوان آواتار انتخاب نمایید ( اندازه عکس 185 پیکسل پهنا در 225  بلندا)  توضیحات بیشتر در : روش عضویت کافه

در پایان برای تایید عضویت خود , یک ایمیل با موضوع (subjet) " تقاضای عضویت" به ایمیل i r a n c l a s s i c  @  y a h o o  . c o m  (البته تمام حروف به هم چسبیده باشد ) ارسال فرمایید و در آن نام کاربری را همراه با معرفی مختصر خود بنویسید تا مراحل تایید عضویت شما توسط مدیریت کافه  انجام پذیرد.

قانون اساسی کافه

قوانین نگارش کافه

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۹/۳ عصر ۰۴:۳۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, مکس دی وینتر, کنتس پابرهنه, BATMAN, زبل خان, جروشا, لو هارپر, ویگو مورتنسن, Memento, واتسون, Classic, ایـده آلـیـسـت, زرد ابری
دیوید جونز آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۲۴
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 0 تشکر در 0 ارسال )
شماره ارسال: #742

سروان رنو
تازه وارد ها نمیتونن به شما پیام خصوصی بدن؟shakkk!
و اینکه در مورد فیلم درخواستی میشه کمک کنین...

آدم وقتى یه بازى رو شروع میکنه ممکنه ببازه ولى وقتى بازى نکنه همیشه بازندست...
۱۳۹۵/۵/۲۹ عصر ۰۱:۴۹
سروان رنو آنلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #743

(۱۳۹۵/۵/۲۹ عصر ۰۱:۴۹)دیوید جونز نوشته شده:  

تازه وارد ها نمیتونن به شما پیام خصوصی بدن؟shakkk!
و اینکه در مورد فیلم درخواستی میشه کمک کنین...

درسته. تا وقتی هنوز چند پست مفید ارسال نکرده اند امکان ارسال پیام خصوصی برای دیگران را ندارند. در مورد فیلم های درخواستی هم در تاپیک درخواست ها و نیازمندی ها - بخش محله چینی ها آن خود را بنویسید تا بقیه دوستان ببینند و راهنمایی کنند.

۱۳۹۵/۵/۲۹ عصر ۱۱:۳۶
تشکر شده توسط : زرد ابری
اوچیها ایتاچی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲
اعتبار: 0

تشکرها : 3
( 12 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #744

سلام و درود خدمت جناب سروان پلیس انجمن با اینکه پیامی مبنی بر تایید شدن بنده از سوی جناب کلاسیک دریافت کردم اما هنوز نمیتونم در مباحث شرکت کنم و ستاره ای بالای نام من دیده نمیشود چه باید کرد؟؟

اکثر مردم ترجیح میدهند فرشتگانی سقوط کرده باشند
تا شامپانزگانی تکامل یافته
به همین سبب به مذهب, بیشتر از علم علاقه مندند!
۱۳۹۵/۷/۱۵ صبح ۰۷:۱۱
سروان رنو آنلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #745

(۱۳۹۵/۷/۱۵ صبح ۰۷:۱۱)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام و درود خدمت جناب سروان پلیس انجمن با اینکه پیامی مبنی بر تایید شدن بنده از سوی جناب کلاسیک دریافت کردم اما هنوز نمیتونم در مباحث شرکت کنم و ستاره ای بالای نام من دیده نمیشود چه باید کرد؟؟

سلام ؛

علامت تیک سبز * در کنار نام شما یعنی اینکه موقتا تایید شده اید و می توانید به راحتی در مباحث شرکت کنید و در تاپیک ها پست ارسال کنید. فقط ممکن است قادر به ارسال پیام خصوصی نباشید که آن هم بعدا با ارسال چند پست و تایید نهایی انجام خواهد شد.

۱۳۹۵/۷/۱۵ صبح ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : زرد ابری
ارسال پاسخ