[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علاقه مندی های هنری دوستان کافه کلاسیک
نویسنده پیام
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #9
RE: علاقه مندی های هنری دوستان کافه کلاسیک(پاتوق نظر)

خب خدارو شکر که تونستم این تاپیک رو پیدا کنم و هم نظر خودم رو بگم هم با بقیه علایق دوستان آشنا بشم ashk

ژانر فیلم و سریال مورد علاقه: من با اینکه ژانر معمایی جز علایق من نیست ولی سبک فیلم های تعلیقی و معمایی هیچکاک رو که عاشقانه دوست دارم و از دیدن اونها اصلا خسته نمیشم.

طبق سلیقه ی همه ی خانمها ژانر احساساتی و عاشقانه هم جز ژانرهای مورد علاقه ی منه ولی تو این زمینه هر فیلمی رو نگاه نمی کنم کم پیش میاد مثل فیلم های برباد رفته و کازابلانکا یک فیلم عاشقانه جز ده فیلم محبوبم باشه.

ژانر اصلی مورد علاقه ی من درامه ، از نظر خودم درام یعنی بازی با احساسات یعنی همون چیزی که قلبت رو میلرزونه و دست هات رو بی حس میکنه و یه تلنگری به روح و روانت میزنه.

شاید براتون جالب بلشه که ژانر وسترن هم خیلی مورد علاقه ی منه چون تو این ژانر همیشه شاهد زندگی هایی ساده و در عین حال پرخطر و آدم های شجاع بودم که برای رسیدن به هدف خودشون حالا مادی یا معنوی از هیچ خطری نمی ترسن.

کارگردان مورد علاقه: آلفرد هیچکاک ، آکیرا کوروساوا ، اینگمار برگمان ، سرجیو لئونه

بازیگر مورد علاقه:خب تو این بخش جناب گاندولف به ما اجازه دادن که بازیگران زن و مرد رو به دو قسمت تقسیم کنیم ، پس :

بازیگران مرد مورد علاقه : آل پاچینو ، مارلون براندو ، همفری بوگارت، داستین هافمن

آهنگساز مورد علاقه: هانس زیمر، انیو موریکونه ، نینو روتا (پدرخوانده :heart: ) ، جان ویلیامز

خواننده مورد علاقه: ادل ، انریکو ایگلسیاس ، شکیرا ، ویتنی هوستون ، ماریا کری ؛ مدرن تالکینگ

فیلم سینمایی برتری که تا بحال دیده اید: چند تا میتونم بگم؟؟؟

خب بهترین فیلمم اول پدرخوانده 1 و 2 بود

بعد از اونها : فهرست شیندلر، کازابلانکا ، برباد رفته ، چه کسی از ویرجنیا ولف میترسد ، هفت سامورایی ، سینما پارادیزو ، لئون:حرفه ای ، 12 مرد خشمگین ، مظنونین همیشگی ، روانی ، سرگیجه ، روزی روزگاری در غرب ، فارست گامپ ، بعضی ها داغضو دوست دارن ، هزارتوی پن و تعطیلات رمی و ........

بهترین سریال از دید شما: بهترین که نه ولی تنها سریالی که تو تمام این سالها با علاقه چند بار نگاه کردم سریال قصه های جزیره است که چند بار از تی وی دیدم کافی نبود و دی وی دی شو هم گرفتم:rolleyes:

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۴/۸/۹ صبح ۱۰:۰۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, لو هارپر, سوفیا, کاپیتان اسکای, گاندولف, مکس دی وینتر, نکسوس, واتسون, سروان رنو, زبل خان, اشپیلمن
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: علاقه مندی های هنری دوستان کافه کلاسیک(پاتوق نظر) - بانو الیزا - ۱۳۹۴/۸/۹ صبح ۱۰:۰۶