[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکات جالب ، خواندنی و دیدنی از سینمای کلاسیک
نویسنده پیام
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #22
RE: نکات جالب ، خواندنی و دیدنی از سینمای کلاسیک

(۱۳۹۰/۶/۱۳ عصر ۰۶:۴۲)دزیره نوشته شده:  

اسکورپان شیر دل گرامی ، از تذکری که دادید ممنونم. اما این سوال هنوز برایم مطرح است که ایا قضیه چوب مقدس به کل منتفی است؟ چون من هم همانطور که شما گفتید خیلی جاها با ان بر خورد کرده ام. مهمترین ان سخنرانی ای دانشگاهی درباره فراماسون ها و وابستگی بی حد شان به نماد گرایی بوده است .در انجا سخنران ، از فراماسون بودن سردمداران اصلی هالیوود این نتیجه گیری را داشت که این کلمه به چوب مقدس حضرت داوود دلالت دارد. من فقط شنیده هایم را مطرح کردم ونمیدانم شاید یک نتیجه گیری مغرضانه باشد !! امید که شما یا سایر دوستان اطلاعات و نظرشان را مطرح کنند.

دزیره عزیز

واژه Holy (به معنای مقدس) با واژۀ Holly (به معنای درخت راش یا راج) متفاوت است. در مورد جریان چوب مقدس و فراماسونری هم ، من چیزی نشنیدم. تحقیق می کنم و اگر به موردی برخوردم در همین قسمت مطرح می کنم.

در مورد سخنرانان داخلی هم باید خدمتتان عرض کنم که بعضی از این سخنرانان اراجیف زیادی بهم می بافند که قابل استناد نیست ؛ مثل جریان ارتباط شلوار جین به جنّ!! یا ارتباط کفش پاشنه بلند با شیطان پرستی!!

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۰/۶/۱۳ عصر ۰۷:۰۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, ترومن بروینک, دزیره, دلشدگان, Papillon, رزا, خانم لمپرت, مگی گربه, BATMAN
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
[split] نگارخانهء کافه - خانم لمپرت - ۱۳۹۳/۸/۲, صبح ۱۱:۳۲
[split] اینترنت گردی ... - BATMAN - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷, صبح ۰۴:۴۶