[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بعضی ها داغشو دوست دارن!
نویسنده پیام
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9998 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #12
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن!

(۱۳۹۴/۶/۱ عصر ۱۰:۰۱)فرانکنشتاین نوشته شده:  

با سپاس از جناب زاپاتای گرامی که برای چندمین بار طی یکسالی که از حضور من در کافه کلاسیک میگذرد بنده را بنوعی  دروغگو خطاب کردند . ان هم به استناد شنیده هایشان!!! دوست گرامی همیشه همینطور بوده . البته در مورد فیلمهای کمیاب در نزد کلکسیونرها که اینطور بوده.ادمهای پر ادعایی اگر نداشتندن عذرشان این بوده که نیست والا ما داشتیم . اگر کسی ادعایی کرد حتما دروغگوست .  سوال این است چرا این اطلاعات موثق را قبلا ندادید ؟ چطور  50 دقیقه دیگر آن نیز نزد مرحوم  احمد جورقانیان بوده و به هیچکس نداده  واقعیت دارد . جوابش برای من واضحه , برای جناب زاپاتا من همیشه دروغگوبوده و خواهم بود . یک مسله اینجاست چطور در یکسالی که در کافه بودم مورد لطف تمام اعضا بودم غیر از ایشان . بیاد نمیاورم روزی شما از یکی از ارسالهای من تشکری کرده باشین و حتی یکبار هم جستاری با چند عکس خطاب کردید, ولی طرفدار پروپا قرص یک عکس یه خاطره هستید  و در همان موقع امتیاز اول را بارها به تازه واردان با ۳ یا ۴ ارسال دادید. حتما راجب انها هم جایی شنیده اید.اشکال ندارد قبلا هم بدل نگرفتم و حتی موقعی که رفته بودید برایتان پیام گذاشتم منتها ترسم بران است  که شما نکند کلا با ما مشکل دارید حتما میدانید ما یعنی چه . همچین ادمهایی را در ۲۶ سال زندگی در ایران ملاقات کرده ام.

دوست گرامی جناب فرانکشتاین

اولا شما در پست خود نگفته اید که خودتان این فیلم را دارید پس قطعا اطلاق واژه مذموم دروغگو به شما محلی از اعراب ندارد و بنده هرگز چنین جسارتی به شما نکرده ام.اما کسی که شما در پست خود از ایشان یاد کرده اید که دوبله آن فیلم را دارد مطمئنا واقعیت را نگفته است و به شما نیز اطلاعات نادرست داده است...

ثانیا دوست گرامی معمولا شما زمانی وارد مهلکه می شوید که قصد دفاع از همان ما را دارید . مایی که خود شما می دانید منظور بنده کیست و در هر مهلکه ای سریعا با انواع و اقسام وسائل ارتباطی یارگیری می کند! البته شما را مذمت نمی کنم که قصد دفاع از ما را داشته باشید، مختارید!

ثالثا بنده مثل تمامی اعضای کافه مختارم که از هر نوشته ای که مطلوبم باشد تشکر کنم و به هرکسی که چه تازه وارد و چه قدیمی باشد احترام بگذارم و امتیازی ناقابل اعطاء کنم. تازه وارد بودن که جرم نیست ، خیلی از دوستان تازه وارد از بنده ی قدیمی تر، استحقاق و لیاقت چهارستاره شدن و دریافت رتبه های بیشتر را دارند. ادب و تواضع این عزیزان مثال زدنی و خوشبختانه غالبا مدارک بالای تحصیلی هم دارند. نمی توانید به هیچ یک از دوستان کافه امرونهی کنید که به چه کسی امتیاز دهند و یا از چه کسی تشکر کنند. بنده دوستان بسیار صمیمی در کافه دارم که به ندرت از بنده تشکر کرده اند ...

رابعا زمانی که بنده از کافه رفته بودم ، پیام مهربانانه ای از طرف شما دریافت نکردم که خدای نکرده مدیون شما باشم ، همه تکرار مکررات و همان حرفهای نامهربانانه قبلی بود و دفاع از مای خودتان و سعی کردید با زبانی نرم من را نسبت به برخی از دوستان کافه بدبین کنید و مدعی شدید که همه به شما پیام می دهند که زاپاتا فلان و بهمان است و ما پشت شما هستیم و خلاصه ، بگذریم...

ضمنا بنده به ایران و ایرانی بودن خودم افتخار می کنم و نمی دانم شما در این 26 سال چه جور آدمهایی را دیده اید و ملاقات کرده اید و علاقه ای هم ندارم بدانم.

ودر آخر دوست گرامی توصیه می کنم همیشه وقتی حرفی را بیان می کنید حتما در برابر سوالات احتمالی پاسخ مستدل داشته باشید . بنده همچنان معتقدم این فیلم دوبله کامل ندارد و کسی که مدعی داشتن آن است واقعیت را نمی گوید...

از دوستان گرانمایه کافه بخاطر درج این جوابیه صمیمانه عذر می خواهم...

۱۳۹۴/۶/۱ عصر ۱۰:۴۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رامین_جلیلوند, سید رسول, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - منصور - ۱۳۹۴/۵/۲۶, عصر ۰۱:۰۹
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - منصور - ۱۳۹۴/۵/۲۶, عصر ۱۰:۵۹
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - زاپاتا - ۱۳۹۴/۵/۲۶, عصر ۱۱:۰۴
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - ایرج - ۱۳۹۴/۶/۱, صبح ۱۱:۲۶
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - زاپاتا - ۱۳۹۴/۶/۱ عصر ۱۰:۴۰
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - Savezva - ۱۳۹۴/۶/۲۴, عصر ۰۸:۲۰
RE: بعضی ها داغشو دوست دارن! - LAUREL - ۱۳۹۸/۱۰/۲, عصر ۱۲:۲۷