[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلمهای متشابه
نویسنده پیام
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #12
RE: فیلمهای متشابه

اوباش

کارگردان: محمد خراط زاده

هنرپیشه های اصلی: آتیلا پسیانی - امیر آقایی - علی اوسیوند

برگرفته از فیلم

دنی براسکو

کارگردان: مایک نیوول

هنرپیشه های اصلی: آل پاچینو- جانی دپ

دنی براسکو جز فیلم های مطرح تاریخ سینماست. جز اون دسته از فیلم هایی که اگه فیلم باز باشی مرتب گذرت به این فیلم میخوره و انگار مجبوری ببینی. مدت ها این فیلم در لیست انتظارم برای دیدن فیلم ها بود و قسمت نمیشد که این فیلم رو ببینم. تا اینکه چند سال پیش توی پیشخوان یه سوپرمارکت خیلی اتفاقی فیلم اوباش رو دیدم و صرفا به خاطر آتیلا پسیانی فیلم رو خریدم و چون با خانواده می دیدم به زور تا آخرش رو تحمل کردم. یک فیلم آب دوغ خیاری محض. دقیقا از این فیلم هایی که یه عده دور هم جمع شدن و تصمیم گرفتن یه فیلمی بسازند.

تا اینکه بعد از چند مدت تصمیم گرفتم که دنی براسکو رو ببینم و توی همون 10 دقیقه اول فیلم فهمیدم که چه اشتباهی کردم. صحنه ها مو به مو مثل فیلم اوباش بود، فقط با یک پیاده سازی بسیار وزین تر. همون جا هم فیلم رو بستم و شیفت دیلیت کردم!

و این شد که من هیچ وقت دنی براسکو رو ندیدم ولی مطمئنم فیلم اوباش یک کپی فیک از این فیلمه.

البته چون فیلم اصلی رو ندیدم خیلی تعریفش رو نمی کنم، ولی از خیلی ها شنیدم.

۱۳۹۴/۴/۳۱ صبح ۰۱:۵۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, BATMAN, سرهنگ آلن فاکنر, هانا اشمیت, پیرمرد, ژیگا ورتوف, rahgozar_bineshan, ژان والژان, خانم لمپرت, کارآگاه علوی, اشپیلمن, بانو, گروهبان گارسیا, زرد ابری, مگی گربه, واتسون, مکس دی وینتر, زبل خان
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
فیلمهای متشابه - برو بیکر - ۱۳۹۴/۲/۱۴, عصر ۰۷:۱۸
RE: فیلمهای متشابه - برو بیکر - ۱۳۹۴/۲/۱۵, عصر ۰۷:۳۷
RE: فیلمهای متشابه - دکــس - ۱۳۹۴/۲/۲۰, عصر ۰۳:۴۳
RE: فیلمهای متشابه - برو بیکر - ۱۳۹۴/۳/۱, عصر ۰۷:۳۲
RE: فیلمهای متشابه - زاپاتا - ۱۳۹۴/۳/۹, عصر ۰۹:۰۶
RE: فیلمهای متشابه - زینال بندری - ۱۳۹۴/۳/۹, عصر ۱۱:۰۵
RE: فیلمهای متشابه - Memento - ۱۳۹۴/۴/۲۰, عصر ۰۷:۵۰
RE: فیلمهای متشابه - Memento - ۱۳۹۴/۴/۳۱ صبح ۰۱:۵۱
RE: فیلمهای متشابه - Memento - ۱۳۹۴/۵/۶, صبح ۱۲:۱۸
RE: فیلمهای متشابه - دکــس - ۱۳۹۴/۵/۶, صبح ۰۷:۰۷