[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

نظرسنجی: گویندگی کدامیک از شخصیتهای زیر توسط شهروز ملک آرائی برای شما از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد
آقای ووپی در تنسی تاکسیدو و چاملی
کاپیتان لیچ در سفرهای گالیور
موپالموی آهنگر در جومونگ
والتز در کمیسر ناوارو
جان کوچولو در رابین هود
[نمایش نتیجه]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و کاربران میتوانند گزینه ای که به آن رای داده اید را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهروز ملک آرایی - صدایی به وسعت خاطره هایمان
نویسنده پیام
سرهنگ آلن فاکنر آفلاین
رحمت الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۳

تشکرها : 1574
( 840 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #9
RE: شهروز ملک آرایی - صدایی به وسعت خاطره هایمان

قبل از پیوستن به دوستان شریف این کافه اطلاعات ناچیزی از هنر دوبله داشتم  اما معترفم که یک علاقه درونی به آن داشتم. و واقعا چقدر این جمله خود شهروز خان ملک آرایی به واقعیت نزدیک است که دوبله در خانه های مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. اما واقعا خوشحالم که در این انجمن کارشناسان و علاقمندان واقعی به دوبله فراوانند و عضو حقیری چون من از خواندن مطالبشان مسرور میگردم.

واقعا باید اعتراف نمایم که من نیز شهروز خان ملک آرایی را فقط در حد یک نام نه چندان آشنا آنهم بخاطر تکرار اسمش و در برخی از پستهای اعضا می شناختم و اطلاعات چندانی از او نداشتم و هرگز نمی دانستم که آقای ووپی با آن صدای قشنگش همان کاپیتان لیچ کارتون خاطره انگیز بچه گیهایمان است. و جای دارد از اینکه دوستان و اساتید کافه این بزرگمرد هنر دوبله را به من و امثال من معرفی نمودند تشکر فراوانی نمایم.

از طرفی مطابق معمول هم جناب بروبیکر گزینه هایی را در مقابلمان قرار دادند که واقعا انتخاب از بین آنها کار را برای هر شرکت کننده ای سخت می کند. بنا براین انتخاب من آقای ووپی و کاپیتان لیچ و آقای والتز و جان کوچولو می باشد. زیرا واقعا وقتی الآن صدای این شخصیتهای دوست داشتنی را در ذهنم مرور می کنم باید بگویم اینکه یکنفر بجای همه آنها گویندگی نموده است هنر والایی داشته است و اینکار از عهده هرکسی بر نمی آید. عدم انتخاب گزینه سوم هم فقط بدلیل این است که تا این لحظه هیچ سریال کره ای یا حتی ژاپنی را ندیده ام و  حتی وقتی میدیدم دوستان یا فامیلهایم با چه ذوقی معروفترین آنها یعنی جومونگ را نگاه می کنند تعجب میکردم.

واقعا بگم هرگز نتوانستم بین شکل و شمایل شخصیتهای فیلمهای کره ای فرقی قائل شوم و همه را یکجور می بینم و نمی دانم چه رازی در اینگونه سریالها نهفته است که بعضیها اینگونه عاشق جومونگ و امثالهم هستند. بنابراین عدم انتخاب گزینه سوم را بگذارید به حساب ندیدن من که اگر بجای این گزینه بقول اسپونز محترم وزیر سیندرلا جایگزین میشد بنده هر پنج گزینه را تیک میکردم.

این روزها برگزاری نظر سنجی به لطف اینترنت در تمام سایتها فراگیر شده است اما نظر سنجیهای جالبی اینجا برگزار میشه. اینجا از معدود جاهایی است که ضمن شرکت در نظر سنجی اطلاعات بسیار مفید و جالبی را هم کسب میکنیم و این وجه تمایز نظر سنجیهای این سایت با سایر سایتهاست. در سایر سایتها معمولا یک نظر سنجی خشک و خالی و معمولی و آنهم اغلب برای سرگرمی برگزار میگردد اما در اینجا واقعا پستهای دوستان مانند یک کتاب آموزشی و نایاب ضمیمه این نظر سنجیها میشود که واقعا از خواندنشان مسرور میگردم. تنها چیزی که از دستم بر می آید این است که بگویم از اینکه اطلاعاتتان را خالصانه در اختیار دیگران قرار میدهید متشکرم.

به امید استمرار .......

[img]http://www.uplod98.ir/images/o7v4j3cfmng99a8ev4w.jpg[/img]

بیهوده عجب می تازیم
۱۳۹۳/۴/۹ عصر ۱۱:۰۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, rahgozar_bineshan, پرشیا, برو بیکر, مگی گربه, سناتور, Classic, بانو, جیسون بورن, بلوندی غریبه, پیرمرد, شیخ حسن جوری, نایب تیمور خان, فیلیپ ژربیه, گولاگ, کارآگاه علوی, هایدی, ژنرال
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: شهروز ملک آرایی - صدایی به وسعت خاطره هایمان - سرهنگ آلن فاکنر - ۱۳۹۳/۴/۹ عصر ۱۱:۰۲