[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه خانه ی کافه کلاسیک
نویسنده پیام
فرانکنشتاین آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۹/۱۱
اعتبار: 26

تشکرها : 265
( 2637 تشکر در 114 ارسال )
شماره ارسال: #435
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)
سلام دوستان, 
ابان پارسال در کافه ثبت نام کردم , کمتر از یکسال قبل . در اولین ارسالم در قسمت تقاضای ورود به معرفي خود  و محل كارم پرداختم . در دومین ارسال , در راستای کمک به کافه کلاسیک  بهمانگونه که در  بند اول قانون اساسی کافه از ان بعنوان یکی از اهداف کافه کلاسیک ذکر شده http://cafeclassic5.ir/thread-108-post-891.html#pid891, اقدام به همکاری در زمینه بهسازی و تهیه نسخه های نایاب دوبله فارسی برای هموطنانم کردم.البته این کار را سه سالی میشه که شروع کردم . برای اثبات حرف خود عکسهایی از اتاق ارشیو شخصی خود در کافه گذاشتم , زیرا در تاپیکهای مختلف دیدم چه برسر کسانی امده بود که یا فقط اسامی داده بودند. {#smilies.biggrin}ارشيو فيلمم که ازحيث عنوان فيلم كلاسيك با بيشتر از ١٨٠٠٠  DVD- Bluray عنوان و صد در صد اوریجینال , حتي بزرگتر از Netflix بود , باعث شك دوستان شد و از طرفي دیگر كمپاني پارامونت پيكجرز بخاطر استخدام هر بي سر و پايي مورد بي مهري قرار گرفت ،  چند ارسال بخاطر جو دوستانه کافه , بحق توسط مدیران ویرایش شد , البته دوستان بياد دارند . 
در این تاپیک بهينه سازي فيلمهاي كلاسيك  فيلمهايي رو كه اين اواخر ترميم شده بود را به اطلاع دوستان رساندم بدون اغراق بيستر از ٧٠٠ فيلم بسیار نایاب را که الان دست بدست میچرخد با كمك شخص من توسط افراد و سايتها و حتي يك ارگان دولتي حامي اصلي سايت ايران فيلم انجام دادم . من حتي هيچ تگي را به فيلم اضافه نكردم كه به فيلم لطمه نرسه .
هامون عزيز امتيازي برايم گذاشتند , ضمن تشكر به ايشان گفتم شق القمر نکردم این كمترين چيزيست كه ميتوانمً انجام دهم,  فيلمهايي قفسه من هزاران سال هم انجا بماند كاري صورت نميدهند مگر ما حركتي بكنينم .
 دوستان خداشاهد است بارها شده فيلمهايي رو فرستادم ولي خبري از صوت سينك شده نشده .هیچ اشكالي ندارد ,  خودم هم بارها گفتم زحمت ميكشيد اقلا روي نسخه بهتر انجام دهيد. خجالت ميكشم اين قسمت را بگويم خدا مرا نيخشد اگر قصد منت گذاري داشته باشم اين چند نمونه را ميگويم چون دوستان خيلي خوب هستند و مطمان هستم دلگير نميشوند تنها قصدم را در پايان بيان خواهم كرد 
منصور از من سري كامل زورو با قسمتهاي ناياب فصل سومً را خواست ،ایشان دنبال نسخه سیاه و سفید با بالاترین کیفیت ISO DVD9را  خواستند بدون کمپرس ۱۲ دیسک ۹ گیگی , چیزی حدود ۱۰۰  گیگ !!! نسخه های دیگر در نت زیاده فقط فصل اول رنگي را داشتم , همان زوروي كذايي ماجراي عكس !!!{#smilies.biggrin} بدون اينكه بهشون بگم سفارش دادم شايد گرانترين فيلمي باشد كه تابحال خريدم ولي به روح رفتگان قسم  لذت بخشترين خريد زندگيم بوده , با پرداخت این مبلغ صاحب دوستی بسیار عزیز با درک و دانش سینمایی بسیار بالا شدم . رسيدها رو ملاحظه كنيد! 
زينال دوست عزيزم كه قبل از امدنم با او در مووي فا دوست شدم 
هزار بار به من گفته نخري ها اگر داري بفرست حتي سفارشهايي براي دوستش داشته انهم تهيه كردم !

همین فیلم بوفالوی سفید هم از تهیه شده های من است 
جيسون بورن عزيز كه بنده را ان اوايل ادمي با ادبيات لمپني خواندن!! {#smilies.biggrin}تعداد درخواستشان خیلی كم بوده ولي هزار تا هم ميخواستند جوابشان مثبت بود 
سينمانيا را كه نگو و نپرس ! متخصص فيلمهاي اشغال و كمياب !! :cccoبا كيفيتي عالي در زمان خودش با چند صد تا فيلم درخشان كه هنوز هم انكود و در سايتها با نامهاي ديگران اپلود ميشه
دو نمونه کار ایران فیلم

تنها جواب پیام یک کاربر را انهم بخاطر اینکه مرا مسخره و خودشان در ارسالی گفتند لازم نیست . در یکسال قبل مبلغ ۲۷۰۰ دلار امریکا که بیشتر از درامد یک فرد معمولی است . تنها هزینه سفارشات دوستانی چه در داخل کافه و چه خارج از کافه بوده .بسیاری از مواقع این فیلمها را دوست هم نداشتم و تا الان هم نگاه نکردم. 
حالا سوال من اينه كه من كه اينهمه با عشق به دوستان و سينماي دوبله و تلاش در بهتر كردن و نگهداري صداهاي ماندگار تلاش كردم ، مني كه تنها انكودر فيلم نبودم ، انكود كردن فيلمهاي از قبل ريپ شده و انكود شده در اينترنت ٤٥ تا يكساعت بیشتر وقت نيبره در حالي كه ريپ بلوري گاهي ٨ ساعت هم طول ميكشه !!  جرا باید توسط كساني مورد بازخواست و نامهرباني قرار گيرم كه حتي نميخواهند يك صداي دوبله به اشتراك بگذارند !! اين دوره و زمونه به قول رضا مارمولك  مجاني فحش هم به ادم نميدهند چه برسه فيلم !!
از من پرسیده شده چرا در تاپیک بعضیها داغشو دوست دارند جواب ندادید . نخواهم داد دلیلش داشتن یا نداشتن صوت نیست.
بسيار ساده است كاربري كه در يك ارسال , سوالي درباره تهيه ان ميكند و خواستار اطلاع رساني شده بناگاه  خود جواب سوال خود را میدهد  !!! خوب برادر از اول نميپرسيدي و بجاي مسابقه هفته ان تكه ها را در كافه اپلود كن هزينه اي كه نميكني هيچ , اطمينان دارم كاربرها دعات هم ميكنند . ارسال من تنها  يك اطلاع رساني بود . اگر خلاف ان را فكر ميكنيد  بايد بپرسم چرا ؟؟؟ مگر فقط چند سال قبل  نبود كه تنها بك سايت بنام ايران كلاسيك شروع به اين كار کرد ؟ مگر نميگفتيد كاربري بنام واترلو تنها شخصي است كه دسترسي به فيلمها و صوتهای ناب داره ؟ مگه دوبله اول چند فيلم ناياب يهو پيدا نشد؟ ميپرسم از شما اينا از كجا امد؟؟هفته گذشته , صوت ده فیلم کمیاب دیگر اضافه شد. هزاران فيلم كلاسيك در اين چند سال بهسازي شد, همه را واترلو داد يا شما اعضاي محترم كافه ؟؟  صد دفعه جستار درست کردید که هزینه خرید صوت دوبله درست کنید . کجا بودید شماها ? همش باد هوا شد !! در همين كافه ادعا كرديد دوبله سانست بلوار كامل نيست و وجود ندارد  درست نميگويم ؟؟  ايران يكي از غني ترين ارشيوهاي سينماي منطقه رو داره با دوبله بينظير. اكثر فيلمها هم دوبله و در سرتاسر ايران پخش شده ،در خيلي از سينماها .  ابنارو همه شما ميدانيد پس مشكل اطلاع رساني نيست .  احتمالا مشكل من هستم از ان روز اول هم مشخص بود پس وارد شدن به این بازی اشتباه محض است چون نیت چیز دیگریست . 
شنيدين كه ميگن با همه همانطور رفتار كن كه با تو ميكنند ? اين طريقه زندگي من نيست . اصول زندگي من ساده است . زندگي من ، مجموعه ای است از تصميمها و عكس العملهايي كه بر بايه يكسري اصول و قواعديست كه بر اساس تربيت خانوادگي و تجربيات و باورهايم شكل گرفته كه نشان دهنده شخصيت اجتماعي من است . اگر بخواهم با هر كسي مثل خودش برخورد كنم ديگر خودم نيستم و هر روز باید رنگ عوض كنم 
مردم حق دارند هر جور ميخواهند درباره من فكر و قضاوت كنند ، بگذاريد اين كار به انها مربوط باشد .  بر این باورم که چيزهايي كه ديگران راجب من فكر ميكنند اصلا بمن مربوط نيست .
اينكارها رو كرده و ميكنم و بهيچ عنوان منتظر اجازه و تاييد شخصي نيستم . 
منتظر تاييد و چراغ سبز گرفتن مساوي است با از دست دادن وقت و انرژي . زندگي كردن يعني خودتان خود را تاييد كنيد نه ديگران . 
بايد قبول كنيد در زندگي اگر ميخواهيد به ارزوهايتان برسيد خطرهاي خودش رو دارد.
مردم شما را قضاوت خواهند كرد ,درباره شما صحبت خواهند كرد .نصبتهايي بشما ميزنند , همينه كه هست ، كاريش هم نميشه كرد. واقعيت اينه كه گاهي مردم شما رو دوست نخواهند داشت ,چون شما رو نميشناسند. اين غير قابل جلوگيريه . براي همين بايد با خود كنار اومد . ولي هرگز اجازه نديد همچين ادمهايي بشما ديكته كنند . مهمترين چيز اينه كه بدونيد چي هستيد و چي نيستيد و حد شما كجاست . 
ميدونم كه نميتوانم باعث خوشحالي همه بشم ، ادمهايي هميشه هستند كه هر كاري هم بكني باز منفي هستند وًمنفي بافها هرگز ارضا نميشوند. به تاريخ نگاه كنيد ، بروس لي , گاندي ,باب مارلي, حتي پيامبران الهي !! كي همه از انها خوششان امده , من که دیگه هیچ .
در واقع هيچ دشمني وجود ندارد انها ادمهايي هستند كه شما را نميشناسند. حتي اگر با زحمت با انها كنار امديد باز هم مورد لطف نيستيد. به انرژي و وفت صرف شده هم نمي ارزد . 
تا یادم نرفته, كمپانيهاي بزرگ هيچوقت بي سر و پا و بي سواد استخدام نميكنند  دومدرك از

California State University Northridge

Master of Arts M. A. Art, Studio Art Option with Video/Digital Art Concentration

B. A. degrees in Business Management

که معادل لیسانس و فوق لیسانس ایرانه  اتفاقا مربوط بكارم هست دارم البته مثل سريال چهارخونه اينترنتي از فرانسه نخريدم چند سال هم سابقه كار درCruz Roja Españolaصلیب سرخ  مادريد را بعنوان مترجم داشتم , در سه سالی  كه جناب اكبر قاسمي سفير ايران در اسپانیا بودند که اطمینان دارم بنده را بخوبی بیاد دارند.. اوايل دهه نود انگار.   به چهار زبان تسلط کامل دارم نه تنها صحبت بلکه خواندن و نوشتن  , البته مدرك  تحصیلی و  پول و ستاره و حتی رتبه کافه به هيچ وجه محكي براي ارزش انسانيت نيست و اجازه اینو به ادم نمیده که دیگران را تحقیر کند. .براي تخمين ارزش واقعي يك كاربر بايد ديد به چه چيزي علاقه دارد و به چه چيزي عشق ميورزد . يك هفته اي بدليل مشكلات شخصي غايب  بودم چندين پوستر نصفهً كاره داشتم كه تموم كردم اينا رو اپلود ميكنم بندرت شده پوستري كه دو سه روز طول كشيده كه درست كنم را در يك ارسال فرستاده باشم . هيچگاه تعداد تشكر مهم نبوده فقط خواستمً ردپايي در كافه گذاشته باشم . جند فيلم كه اين اواخر ترميمش تمام شده را هم ميزارم و از همگي در همين جا خداحافظي ميكنم . تجربه بسیار زیبایی بود اشنایی با شما عزیزان با تشکر از پیر مرد کافه که باعث شدن بعد از سی سال از دوران مدرسه دوباره شعر بخوانم. اميدوارم كه خاطره خوبي در ذهن دوستان از من باقي مونده باشه . نميتونم بگم دلخور نشدم چون حتما دروغ خواهد بود ولي اطمينان ميدم سريعا از يادم بره  هميشه شاد باشيد  mmmm: :llerr

۱۳۹۴/۶/۹ صبح ۰۴:۰۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : جیسون بورن, دکــس, هایدی, پدرام, بهروز, زینال بندری, Memento, حمید هامون, اشپیلمن, Padideh, اکتورز, ژان والژان, پیرمرد, Ario, خانم لمپرت, BATMAN, سروان رنو
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
قهوه خانه ی کافه کلاسیک - admin - ۱۳۸۸/۵/۳, عصر ۱۲:۳۰
RE: - سروان رنو - ۱۳۸۸/۵/۳, عصر ۱۱:۲۲
RE: - سروان رنو - ۱۳۸۸/۵/۳, عصر ۱۱:۴۷
RE: - admin - ۱۳۸۸/۵/۳, عصر ۱۱:۵۴
RE: - سروان رنو - ۱۳۸۸/۵/۵, عصر ۱۰:۵۸
RE: - Classic - ۱۳۸۸/۵/۷, صبح ۰۱:۰۲
هواپیما و سینما - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۵/۱۸, صبح ۰۷:۵۹
هواپیما و سینما 2 - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۵/۱۹, عصر ۰۴:۱۲
هواپیما و سینما 3 - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۵/۲۱, عصر ۰۳:۴۱
RE: خوش آمدگویی به سروان! - سروان رنو - ۱۳۹۰/۶/۱۲, عصر ۰۳:۲۱
استیو جابز درگذشت! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۷/۱۴, صبح ۱۱:۰۹
شما بگین! - ممل آمریکایی - ۱۳۹۰/۸/۲۶, عصر ۱۱:۲۶
کافه رویای ماست. - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۰/۲۵, عصر ۰۲:۰۷
چاییدی داداش! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹, عصر ۰۳:۰۱
ایران را دوست دارم. - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹, عصر ۰۲:۰۲
مانده ام سخت عجب! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۰/۳۰, صبح ۱۱:۰۷
RE: مانده ام سخت عجب! - سروان رنو - ۱۳۹۰/۱۰/۳۰, صبح ۱۱:۳۳
یکی تک سوار است ... - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۰/۳۰, صبح ۱۱:۵۰
باز زد دودی و ... - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸, صبح ۱۲:۱۱
RE: باز زد دودی و ... - سروان رنو - ۱۳۹۰/۱۱/۲۱, عصر ۰۶:۱۷
هیتلر حالش خرابه - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۳/۳, عصر ۰۳:۰۱
بشتاب که شادنوشی - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰, عصر ۰۹:۲۷
RE: بشتاب که شادنوشی - آوینا - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰, عصر ۰۹:۳۲
کار من نبود! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰, عصر ۱۱:۱۱
RE: کار من نبود! - آوینا - ۱۳۹۰/۱۱/۱۱, صبح ۱۰:۱۸
نمره ی 4 مبارک - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۳/۳, عصر ۰۳:۳۲
سپاس از سروان رنو - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۳/۹, عصر ۰۶:۳۳
اشتوکا رفت زیر متکا - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۳/۲۴, صبح ۰۷:۰۴
آخرین خبرها!!! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۱, عصر ۱۱:۰۳
RE: آخرین خبرها!!! - شرلوك - ۱۳۹۱/۴/۲۲, صبح ۰۲:۲۲
بچرخ تا بچرخیم! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۲, عصر ۰۹:۵۰
RE: بچرخ تا بچرخیم! - Papillon - ۱۳۹۱/۴/۲۲, عصر ۱۱:۰۱
سایه های دروغگو! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۳, عصر ۱۱:۲۹
شرلوک - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۴, صبح ۰۶:۱۸
دشمن پشت دروازه - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۶/۱۵, عصر ۰۷:۳۵
آرزوهای سروان رنو - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۷/۲۰, عصر ۰۶:۱۰
RE: آرزوهای سروان رنو - سروان رنو - ۱۳۹۱/۸/۴, عصر ۱۰:۲۷
به زودی آرماگدون - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۹/۲۳, عصر ۰۴:۰۵
RE: پیام برای بانو آماندا - آماندا - ۱۳۹۱/۱۰/۶, عصر ۰۳:۵۳
دل قوی دار برادر! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۱۰/۷, عصر ۰۷:۰۱
RE: دل قوی دار برادر! - آماندا - ۱۳۹۱/۱۰/۹, صبح ۱۱:۱۱
آخرین خبر - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۱۰:۵۸
پیام به سروان - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۱۰/۹, عصر ۰۲:۱۵
زنده است کافه! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۲/۴/۷, صبح ۱۱:۵۸
روزگار کهن - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۲/۴/۷, عصر ۱۲:۱۵
کل کل فیلتری - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۲/۶/۲, عصر ۰۹:۲۶
در جستجوی اشلی - اسکارلت اُهارا - ۱۳۹۲/۶/۴, صبح ۰۹:۴۹
RE: در جستجوی اشلی - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۲/۶/۵, عصر ۰۲:۴۷
ناوها و جنگنده ها - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۲/۷/۲۳, صبح ۱۰:۵۶
میراث معنوی - بانو - ۱۳۹۲/۹/۱۴, صبح ۱۲:۴۵
سال 93 مبارک! - برت گوردون - ۱۳۹۲/۱۲/۲۹, عصر ۱۲:۱۶
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان) - فرانکنشتاین - ۱۳۹۴/۶/۹ صبح ۰۴:۰۶
تماشایی، تماشایی - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۴/۷/۱, عصر ۰۹:۵۳
برجام کلاسیک - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۴/۱۱/۳, عصر ۰۳:۱۲
شیراز؛ همیشه عاشق! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۴/۱۱/۷, عصر ۱۱:۲۲
RE: شیراز؛ همیشه عاشق! - سروان رنو - ۱۳۹۴/۱۱/۸, صبح ۱۲:۲۱
خلبان شجاع - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳, عصر ۰۱:۵۷
- - Memento - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷, عصر ۰۸:۱۳
ال رنوی عربستان - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۵/۱/۷, عصر ۰۶:۱۸
RE: ال رنوی عربستان - سروان رنو - ۱۳۹۵/۱/۲۲, عصر ۰۴:۳۹
کافه همیشه با ماست. - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۶/۱/۲۰, عصر ۰۴:۲۳
شاه دزد - مراد بیگ - ۱۳۹۶/۲/۱, عصر ۰۶:۰۶
نفوذ - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۶/۱۰/۸, عصر ۰۷:۲۵
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک - سروان رنو - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲, عصر ۱۰:۱۳