[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینگمار برگمان
نویسنده پیام
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #7
RE: اینگمار برگمان

برگمان و تئاتر

از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون من بعد از سینمای کلاسیک هالیوود و سینمای ایتالیا به سینمای اینگماربرگمان علاقه ی خاصی دارم . طوری که همواره هم با لذت آثارش رو تماشا می کنم و هم تحسینش می کنم که با وجود انواع و اقسام مشکلات مالی و محدودیت امکانات و لوکیشن و ... یا بازخوردهای منفی منتقدان و تماشاگران سوئدی و تونست فیلم هایی بسازه که هر چه از مدت ساختش میگذره بر ارزش آثارش اضافه میشه .

همونطور که علاقمندان به برگمان این سینماگر هنرمند و تاثیرگذار ، می دونند برگمان علاقه زیادی به تئاتر داشت و در واقع در تئاتر انرژی بیشتر ی صرف کرد تا سینما . ولی از صمیم قلب خوشحالم که در سینما هم حضوری ماندگار داشت تا امثال من بتونن بشناسنش و از دیدن کارهاش لذت ببرن

تصویر زیر یک عکس از هرسال زندگی اینگمار رو نشون میده:(پیشاپیش بابت طولانی بودن عکس عذرخواهی میکنم shrmmm!)

لطفا به عکس 1989 دقت نکنید Big Grin چون هیچ تصویری ازون سال نداشتم

و اما

برگمان بسیاری از نمایشنامه های معروف جهان از جمله مکبث و هملت و دون ژوان و ... رو با ها به روی صحنه برد .

ولی ازونجا که بعضی از طرفداران سینمای کلاسیک ممکنه به سینمای هنری علاقه نداشته باشن و از سینمای برگمان تنها توت فرنگی های وحشی (که از شبکه نمایش هم دوبله و پخش شده ) و یا سونات پاییزی که اینگرید برگمن عزیز در اون درخشیده رو تماشا کنند ، مخصوص این دوستان این تصاویر رو از تئاتر های برگمان تهیه کردم امیدوارم خوشتون بیاد

این تصاویرمنتخب از تئاترهای برگمان ما رو بیاد فیلمهای کلاسیک ارزشمندی میندازه که بازی ستاره های محبوبمون در اون زمان بینظیر بود.

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۶/۶/۵ عصر ۰۱:۴۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, شارینگهام, کاپیتان اسکای, سروان رنو, آدری لاووا, BATMAN, اسکارلت اُهارا, Classic, مراد بیگ, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
اینگمار برگمان - پرشیا - ۱۳۹۲/۴/۲۹, عصر ۰۱:۲۴
RE: اینگمار برگمان - بانو الیزا - ۱۳۹۶/۶/۵, عصر ۰۱:۲۴
RE: اینگمار برگمان - بانو الیزا - ۱۳۹۶/۶/۵ عصر ۰۱:۴۶
RE: اینگمار برگمان - بانو الیزا - ۱۳۹۶/۸/۱۰, عصر ۱۲:۰۷