[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستنوشته ها و دلخوری ها
نویسنده پیام
فرانکنشتاین آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۹/۱۱
اعتبار: 26

تشکرها : 265
( 2637 تشکر در 114 ارسال )
شماره ارسال: #23
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها

سلام دوستان ,
دو ماه پيش ميخواستم مطلبي رو بنويسم كه متاسفانه مشكلات شخصي مانع شد. يكسالي ميشه كه با تعدادي از دوستاران دوبله در سرتا سر ايران همكاري ميكنم و با دوستان زيادي اشنا شدم .  دوستاني كه با مسنجر ، وايبر دو سه باري  درهفته در تماسند . اين دوستان اطلاع دارند كه بنده بهيچ وجه قصد فخر فروشي را ندارم .
در دهه شصت شرايط مالي خوبي بدليل معلم بودن والدبن نداشتيم و دسترسي به دستگاه vhs player نبود . اين عجيب نبود. اکثریت مردم همینطور بودند.
 يادمه سوپر هشت جيسون و ارگوناتها رو كه ١٠ دقيقه بيشتر نبود رو هزار بار ديدم . ساعت فراقت من قدم زدن در ويديو كلوپها و عكسهاي كاور اونها بود :D. بگذريم شايد بهمين دليله اگر كسي چيزي از من بخواهد حتي اگر نداشته باشم ميگيرم براش و اين كار حس خيلي خوبي بمن ميده . ولي .....
دو نفر در اين كافه حضور دارند كه از اين حسن نيت بنده سو استفاده كردند و با استفاده از ابتداييترين روشها و با كمك ايميل و اي دي بنده اقدام به حك كردن كامپيوتر من كردند . سابقه درخشاني هم دارند ، با سايتهاي هنر سينما ، ايران دوبله هم همكاري ميكنند و اگر اطلاعاتم غلط نباشه اقدام به حك وب سايت ملن روژ هم كردند . 
تنها يه مسله رو اين دوستان ابله بايد در نظر ميداشتند . كامپيوتر من جزوي از كامپيوترهاي مدار بسته كمپانيست و مجهز به مدرنترين سيستمهاي حفاظتی جهان و پليس سايبري اختصاصيست . دوست ابله من خيال كردي !! بايد بگم كه بدجايي گير كردي ! ادم خيلي ارومي هستم و با نظر نيگران زندگي نميكنم ، و توهيني اگه بمن بشه جواب ميدم ولي كينه بدل نميگيرم اما..... 
شما اگه فكر كردي با ورود به حريم شخصي من ، واكنشي از طرف من نميشه ، اشتباه ميكني
گزارش پليس سايبري بعد از برگشت از مرخصيم روي ميز من بود ، دقيقا ميدونم كي هستي ، دوست عزيزت كيه ، كجا هستي ، اسم اصليت چيه و از اون بهتر ، شماره تلفن همراه و اگر باور ميكني ادرس منزلت  
تو زندگيم اهل تهديد نيستم ولي به قبر عزيزانم قسم ، تمام مشخصات شما رو براي دوستان كافه قرار ميدهم ، شما اطلاع نداريد كه پيگرد قانوني از طرف من چه عواقب بدي رو براي شما داره ، خلاصه از من گفتن بود
مسنجر شما و دوست دلقكتان بلاك شده و تنها  پيغامگير اين كافه براي شما مانده . 
این پست را چندین بار در جعبه پیغام خواهم گذاشت اگر از شما پیغامی نگرفتم اقدام خواهم کرد . مطالب کافه را بردی چیزی نگفتیم. فیلمایی که دوستان ساعتها زحمت کشیدند رو بردی باز سکوت کردیم ولی دیگه تمام شد انقدر ادب دارم که تا الان حرمت اون نیمچه اعتبارترا نگه داشتم و مشخصاتت را به کسی نگفتم . امیدوارم سریعتر بمقام آدمیت برسی  

پس نویس

دوست عزیز ٬میدانستم فکر میکنی بلوف میزنم .بهمین جهت اقدامی کردم که مطمن هستم هنگام خواندن عرق بدنت را روی ستون فقراتت حس میکنی !!! جالب نیست ؟ دختر خانمی که با شماره تلفن همراهتون دیروز ۳ بار تماس گرفتن و دنبال فروشگاه گل سرخ بودن از اقوام بنده بودن .میبینی که شوخی ندارم . متاسفم کار به اینجا کشید ولی شما شروع کردید. من تمومش میکنم.بهت قول میدم . دو روز فقط داری با من تماس بگیری . گفتم چکار میکنم و در اون شک نکن . 

۱۳۹۴/۱/۸ عصر ۱۱:۴۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, سید رسول, BATMAN, زینال بندری, ژان والژان, پدرام, گولاگ, هایدی, زاپاتا, اتان ادواردز, حمید هامون, rahgozar_bineshan, پیرمرد, جولیانو جما, آلبرت کمپیون, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - نسیم بیگ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳, عصر ۰۵:۱۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - زبل خان - ۱۳۹۳/۵/۱۱, صبح ۱۱:۲۸
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - پیرمرد - ۱۳۹۳/۷/۱۳, عصر ۱۰:۵۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - Keyser - ۱۳۹۳/۱۰/۶, عصر ۱۰:۲۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - نسیم بیگ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴, صبح ۱۲:۰۹
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - نسیم بیگ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴, صبح ۰۷:۰۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - برو بیکر - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵, عصر ۰۴:۲۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - سروان رنو - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶, عصر ۰۲:۰۹
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - نسیم بیگ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲, عصر ۱۰:۵۳
RE: دستنوشته ها و دلخوری ها - فرانکنشتاین - ۱۳۹۴/۱/۸ عصر ۱۱:۴۰