[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آهنگ هایی که نواخته ایم !
نویسنده پیام
ایـده آلـیـسـت آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۴/۱۲
اعتبار: 18

تشکرها : 1018
( 507 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #12
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم !

درود؛

امروز، مشغول گشت و گذار در فولدرهای نوستالژیک بودم که به موردی برخوردم؛

چند سال پیش بود که شروع به یادگیری نواختن سنتور کردم، ولی متاسفانه به علت مشکلات زیاد، نتوانستم به طور مستمر ادامه دهم و بعد از چند ماه قطع کردم!

امیدوارم روزی بتوانم دوباره این ساز خوش صدا را بنوازم؛ البته اگر پیر نشده باشم و شور و شوقی باقی مانده باشد...

قطعه ای که اینجا قرار می دهم، قطعه معروف غوغای ستارگان (امشب در سر شوری دارم)، از کتاب سنتور نوازی استاد پشنگ کامکار است، از آنجا که علاقه ی فراوانی به آهنگ غوغای ستارگان داشتم، بلافاصله که کمی نواختن سنتور را یاد گرفتم شروع به یادگیری این قطعه کردم ...

این قطعه مربوط به اوایل کار من است و مطمئنا خالی از اشکال نخواهد بود و با توجه به ضبط توسط موبایل کیفیت بالایی ندارد، پیشاپیش از ناهماهنگی های موجود پوزش می طلبم، اساتید موسیقی به بزرگی خود ببخشند ...

دانلود غوغای ستارگان-سنتور

غم قفس به کنار، آنچه عقاب را پیر می کند، پرواز زاغهای بی سر و پاست!
۱۳۹۴/۹/۳۰ عصر ۰۴:۰۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : حمید هامون, آلبرت کمپیون, جروشا, Memento, BATMAN, خانم لمپرت, Princess Anne, Classic, هانا اشمیت, اشپیلمن, واتسون, سروان رنو, دزیره, لو هارپر, کنتس پابرهنه, پیر چنگی, پیرمرد, باربوسا, مارک واتنی
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
آهنگ هایی که نواخته ایم ! - Green - ۱۳۹۱/۴/۴, عصر ۱۱:۴۶
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۲/۹/۲۹, عصر ۰۲:۳۵
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶, عصر ۰۴:۲۴
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۳/۱/۲۱, عصر ۱۱:۳۹
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - Achilles - ۱۳۹۳/۱/۲۲, عصر ۰۵:۰۹
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - BATMAN - ۱۳۹۳/۳/۱, صبح ۰۲:۰۰
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - BATMAN - ۱۴۰۱/۷/۲۳, صبح ۰۲:۲۹
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - تارا - ۱۳۹۴/۵/۵, عصر ۰۴:۲۷
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - ایـده آلـیـسـت - ۱۳۹۴/۹/۳۰ عصر ۰۴:۰۲