[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آهنگ هایی که نواخته ایم !
نویسنده پیام
الیزا دولیتل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱۰/۵
اعتبار: 2

تشکرها : 174
( 192 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #9
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم !

(۱۳۹۳/۶/۴ صبح ۰۱:۴۹)اکتورز نوشته شده:  

(۱۳۹۳/۶/۳ عصر ۱۱:۰۳)الیزا دولیتل نوشته شده:  

موضوع این منو خیلی ناراحت کرد. چون من حدودا تا 6 یا 7 پیش ویولن میزدم. بعدش که پدر بزرگ و مادر بزرگم با فاصله ی کمتر از 40 روز فوت کردن، من تصمیم گرفتم که تا40 هرکدومشون ویولن نزنم. ........................................................................................................تابستون منم بدون ویلن گذشت....

خانم الیزای گرامی ( این اولین باریست که از پس حضورتان درکافه شما شخص مستقیم مورد خطاب بنده هستید ) .

برادر من سالهاست که ویولن مینوازه ( حدود 15 سال ) و از همان روزهای اول که ( حسابی فالش میزد و من تو اون یکی اتاق که یا فیلم میدیدم یا کتاب میخوندم اعصابم خورد میشد ) تا امروزه که عضو ( ارکستر فلارمونیک موکریان ) است و کلی برا خودش اعتبار و ابهت داره ؛ تحت هیچ شرایطی از نواختن و مشق و تمرین فاصله نگرفته و در سخت ترین شرایطش برای اینکه سازش به انگشتانش بی وفا نباشه اون رو زمین نگذاشته ( اگه بگم چه کاری میکرد و الان کجاست و از چه شرایط و گذر زمانی ای عبور کرد شاخ درمیاوری ) .

سازت رو زمین نگذار و همین قدر که تاکنون آموخته ای را دوباره و صدباره تمرین کن ، در آینده اگر فرصتش پیش آمد بیشتر و به سوی مراحل بعدی بهتر قدم بردار.

ممنون از راهنمایی های خوبتون! مگه برادرتون از چه شرایط و گذر زمانی عبور کرد؟؟؟ حرفتون برام تاثیرگذار بود... دوباره دیشب ویولنم رو برداشتم و با گرفتنش تو دستم گریم گرفت... ممنون که وقت گذاشتین و مطلب منو خوندین!

الیزا دولیتل / دختر گلفروش دوره گرد....

یه زن که عاشق یه مرد متاهله هیچ وقت نباید ریمل بزنه .
دیالوگی از فیلم آپارتمان HeartHeart
۱۳۹۳/۶/۴ صبح ۰۹:۰۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اکتورز, تارا, ژان والژان, پیرمرد, جولیانو جما, واتسون, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
آهنگ هایی که نواخته ایم ! - Green - ۱۳۹۱/۴/۴, عصر ۱۱:۴۶
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۲/۹/۲۹, عصر ۰۲:۳۵
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶, عصر ۰۴:۲۴
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - بولیت - ۱۳۹۳/۱/۲۱, عصر ۱۱:۳۹
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - Achilles - ۱۳۹۳/۱/۲۲, عصر ۰۵:۰۹
RE: آهنگ هایی که نواخته ایم ! - BATMAN - ۱۳۹۳/۳/۱, صبح ۰۲:۰۰