[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بهبود کافه
نویسنده پیام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #188
RE: دوست داریم انجمن اینگونه باشد ( قوانین نگارش )

پریروز و دیشب بروبیکر عزیز به من پیام دادند که دیگر در کافه نخواهند بود.

دیروز فرانکنشتاین گرامی پیام گذاشته بودند که در کافه نخواهند بود.

پس پریروز دوست قدیمی من (رامین_جلیلوند) بخاطر اینکه جواب اس ام اسش را نداده ام امتیاز خود را از منصور کم کردند (اس ام اسی که بجای احوالپرسی آنهم بعد از سالها ، در هردوبار ، فقط میگفت فلان فیلم را بدست من برسان. در واقع فکر فیلم بود تا دوستش)

پسین پریروز کاربری تازه وارد نرسیده شروع کرد به کشیدن نمودار و ارائه جدول . آنهم اندر فواید امتیاز و تشکر . تنها کسی که از این پست تشکر نکرد من بودم. چرا؟ چون میدانستم برخلاف ظاهر زیبا و شکیل این مقاله ، بعدها امتیاز و تشکر چه اهمیتی که بین کاربران پیدا نمیکند.

پس پسیین پریروز فلان بن بهمان ها با چنین عباراتی وارد کافه کلاسیک شدند :

- ارادت به  هیچکاک و نازی های آلمانی هم دارم....

- با اینحال ورود خودمو خوش آمد میگم و از ....  تشکر میکنم و همیشه در کلانتری کافه آمده خدمتم

- از روی عکس می شناسید من رو؟ اسمم رو عوض کردم بخاطر مسائل امنیتی، فامیل هم هستیم؟ نمیدونم؟ پیوندهای زیادی داریم (متولد "کازابلانکا" ، مهاجرت از اسپانیا به "فرانسه" ، ژان"رنو"...

- در ضمن کله ی همفریت بوگارت بیچاره را از بالا و پائین همچون خیار قاچ کرده اید که این گناه عظیم در نزد سروان ( که علاقه ی عمیقی به این جناب دارد) شدیدا نابخشونی است

- یاد دوستیه مان در کازابلانکا اقتادم....اون زمان ....  لطف بزرگی کرد.....برای همین الزا توانست به امریکا بره.....میگن الان خوش و خرم داره زندگیشو میکنه....این بار هم ... اجازه حضور میدن به ما و بانو آدری هپبورن؟؟؟؟؟

- پروفسور ...  هستم مدیر سابق هاگوارتز. با سابقه عضویت در گروههای مرگخواران و محفل ققنوس. و حضور در نبرد خونین و سرنوشت ساز هاگوارتز. تقاضای تایید عضویت دارم

- به به بازم اين آقاي مهربون اومد ! بپرم بغلش ببينم استخوني چيزي داره ؟ اي داد بيداد !!! اين آقاهه كه لوك نيست ! يك جناب سروان فرانسويه !بونژور موسيو ... ميشه اين موجود نازنين دست و پاچلفتي را هم پذيرش نماييد

- و ....

و یک سوال ساده :

ذات انسان اینست که وقتی غریبانه وارد یک محفل میشود سرش پائین باشد و مظلوم. مودب باشد. انسان وقتی وارد جای غریبی میشود بدون شک از محیط اطلاعات چندانی ندارد. افراد را بخوبی نمیشناسد. از علایق آنها بی خبر است. حتی جسارت نمیکند بجای شما به کسی بگوید تو... یک نفر به من بگوید این فرمایشات که بخشی از آنها را به رنگ آبی نوشتم و برای اولین بار از دهان یک تقاضامند عضویت در کافه خارج میشود صحبتهای یک غریبه نا آشناست یا آی دی های چندم افرادی که با آی دیهای مشهورشان مودبند اما سعی میکنند آی دیهای در پیتی آنها به این شکل آغاز شود تا کسی ظن نبرد این همان فرد مودبی است که سالهاست میشناسیم؟!

من از کسی چون رنو گله مندم. ادعای کاراگاه بازی اش گوش فلک را کر میکند اما در مناقشه اخیر ترجیح میدهد پنهان باشد و دیگران (آنهم کاربرانی بسیار خوب مانند لمپرت ، بروبیکر ، فرانکنشتاین ، زاپاتا و بهروز ) به جان هم بیفتند و آنها رنجیده خاطر شوند تا مباد اندکی از گوشه قبای خودش آلوده شود. همین ها کافه را آباد کرده و میکنند. کلاسیک عزیز فراموش کرده ای در پرشن تولز من بودم و شما . سایتی نداشتی آنزمان. چه کسانی کافه را آباد کردند و آب به آسیابش ریختند؟ ... همین ها کافه را آباد کردند. با یک گل بوستان و گلستانی بوجود نخواهد آمد. وقتی گلها زیاد میشود ، وقتی تنوع به میدان می آید ، با محیطی مواجه خواهیم شد که عطرش  دل هر غریبه ای را میبرد. وقتی دو نفر بر سر موضوعی اختلاف نظر دارند پیش از آنکه کار به قهر و کینه و رفتن بکشد این وظیفه شماست که وارد گود شوید و بی طرف ماجرا را برای دیگران و خود آنها عبرت کنید. وقتی دو کاربر عادی وارد مشاجره میشوند وظیفه مدیر داخلی است که وساطت کند اما وقتی خود مدیر با دیگری درگیر بحث میشود باید شخصا عمل کنید و اگر نکنید همین مدیر هم احساس تنهائی خواهد کرد.

من بارها انزجار خود را از آی دی های دوم و سوم اعلام کردم. با شخصت کاربری دوم میتوانید از کاربری اصلی خود دفاع کنید و تا میتوانید آب به کوزه خود بریزید و اعتبار کسب کنید. هم به لحاظ کیفی هم کمی. تا میتوانید کافه را آباد کنید.یا یک کاربری انیشتین باشید و با دیگری در نقش یک روستائی ساده دل یا یک لات و لمپن . نغییر جنسیت دهید و خلق الله را با پیامهای خصوصی سرکار بگذارید. از نظرات دیگران به شکل شخصی در مورد خود آگاه شوید و ... اما پشت همه این مزایای کذایی گندابی هست که انسان از آن بی خبر است. احترام واقعی دیگران را از دست خواهید داد (حتی بدون آنکه کسی قصه را بفهمد). قواعد الهی اینگونه است. کسی که نقش بازی میکند نقشش به حرام ار خود صورتگر چین باشد. اینجا محفل فیلم شناسان است. واقعا تا کی میشود برای کسانی که فیلم شناس هستند فیلم بازی کرد. بولله من که میتوانم همچون مرحوم نوذری یا مرحوم آژیر تا ده نقش را همزمان بازی کنم جرات ساختن یک آی دی دوم را ندارم چون انسان اقلا پیش وجدانش سرافکنده است. عده ای مدتها قبل بخاطر مسائلی از کافه رفتند. به هر روی نمیخواستند با کاربری قبلی وارد شوند و ترجیح دادند در هیئت شخصیتی جدید حضور داشته باشند. کار این عده از دوستان به هیچ عنوان قابل نکوهش نیست. این حق برای آنها محفوظ است و دوست هم ندارند کسی بداند ایکس قدیمی همان ایگرگ جدید است. اما اینکه کسی باشد و در نقشی دیگر هم بازی کند زشت ترین کار ممکن است. چنین رفتاری حس اعتماد ، حس صمیمیت و یکرنگی را از بین خواهد برد.

بروبیکر میگوید به من تهمت ساخت نامهای کاربری زده شده است... من ندیدم جائی در مقابل چشمان همه نامی از او در اینخصوص برده شده باشد. اما گاهی آدرس دهی از نام بردن هم میتواند بدتر باشد. از آنسو گفته میشود مدارکی هست که نشان میدهد چنان است و چنین. اگر مدارک قابل استناد است باید به رویت عموم برسد و اگر قابل استناد نیست حتی به شکل خصوصی هم نباید برای کسی فرستاد. آبروی دیگران چیزی نیست که با حدس و گمان بتوان آنرا به بازی گرفت.

در آنسو فرانکنشتاین را می بینیم که دل نازکتر از هر کسی است. یک روز به من گفت به حرفهای دیگران اهمیت ندهید. اما امروز می بینیم که خود او به حرف دیگران اهمیت میدهد! همه هنرمندان اینگونه اند. آنها نمیتوانند نسبت به صحبتهای دیگران یا نوع نگاهشان بی تفاوت باشند. کاری که زاپاتای عزیز در آخرین پستش کرد باید خیلی زودتر از اینها میکرد. به همین شکل. و نه بشکل خصوصی. عذرخواهی از یک نفر شخصیت انسان را بالاتر میبرد. اینکه در یک پست یک نفر را به باد انتقاد بگیریم و در انتهای آن از جمع عذرخواهی کنیم چه سودی دارد؟ گاهی باید از یک نفر معذرت خواست حتی اگر جمع از ما برنجد.

به هرترتیب من به سهم خود (و به نیابت از همه کاربران کافه) از دو کاربر خوب و توانمند کافه یعنی بروبیکر و فرانکنشتاین میخواهم دلتنگی را کنار بگذارند و این جمع صمیمی را بخاطر چند کلمه حرف و صحبت ترک نکنند. حتی دوست ندارم بروند و بعدها با نامهای کاربری دیگری وارد شوند. کاری که تعدادی از دوستان قدیمی کردند و من هنوز در حسرت آن نامهای سابقم.

میدانم که شخص دیگری حدسیات خود را در قالب مدرک بدست لمپرت عزیز رسانده. اگر قرار باشد دنبال مقصر بگردیم مقصر کسی است که از فرط بیکاری می نشیند و امتیاز و تشکر را میشمارد و فرضیه را با نظریه و تئوری تاخت میزند. خود در حاشیه می نشیند و تا دیگران اینگونه سنگ روی یخ شوند. خود لمپرت شخصیت بزرگ منشی دارد و صحبتهایش همواره وزین و قابل استناد است . ضمن آنکه دلی به غایت مهربان و رئوف هم دارد.

از کلاسیک میخواهم اینقدر در سکوت و انزوا نباشد. گاهی مداخله ، گاهی صحبتهای خودمانی ، گاهی سبب آشتی شدن ، گاهی نصیحت ، گاهی قطره ای محبت میتواند دلی را از رنجش برون آورد. همه کاربران در حکم شاخه های درخت سایت شما هستند. آنها بدون توقع، وقت و ذهن خود را در اینجا به اشتراک گذاشته اند. سرمایه های آنها همینهاست که بی هیچ چشمداشتی سایتی را میسازند که افتخار مدیریتش شخص شما باشید. اینکه گاهی کنار اینها ، با اینها و برای اینها باشید توقع زیادی است؟

و سروان رنو ی عزیز ، وظیفه شماست که آی دیهای دوم و سوم را شناسائی کنید و به شکل خصوصی اخطار دهید و آنرا حذف کنید. شناسائی آی دیهای جعلی کار سختی نیست. قرار بگذارید در فلان تاریخ و فلان روز و فلان دقیقه همه باشند. آی پی ها را یادداشت کنید. بدون شک یک کاربر با نامهای مختلف نمیتواند از آی پی های مکانی مختلفی در یک لحظه استفاده کند (مگر اینکه به دوست و رفیقش رمز و نام دهد که با آی پی او وارد شود که مقایسه آی پی فعلی آنها با آی پی که در آن لحظه وصل میشوند میتواند کار را یکسره کند).برای من بهانه ف یلتر شکن و بهانه های فنی نیاورید چون میدانم کاری نشدنی نیست. اگر چنین کاری نمیکنید یا علاقه ای به اینگونه کاراگاه بازیها ندارید که امروز بلای جان کافه شده ابتدای امر باید در خود شما و آی پی های متعدد خود شما و یا عده ای که با دستان خود به این شیوه بدانها میدان داده اید شک کرد. ما ترجیح میدهیم ده نفر با صداقت و زلالی دل و آنی که هستند در کافه باشند تا اینکه 100 نفر با رنگ و ریا را در اطراف خود ببینیم که نه قابل اعتمادند نه درد دل. اگر برای آبادانی سایت ترجیح میدهید سیاهی لشکر درست کنید و از این ایده حمایت میکنید باید منتظر چنین اتفاقات ناگوار هم باشید. و اگر برای شما رفتن دوستان ناگوار نیست پس واقعا چه جیزی در صدر اولویتهای شماست؟

۱۳۹۴/۶/۱۰ صبح ۰۸:۰۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : دکــس, هایدی, rahgozar_bineshan, زاپاتا, Memento, ژیگا ورتوف, فورست, پدرام, سروان رنو, زبل خان, اکتورز, سرهنگ آلن فاکنر, برت گوردون, زرد ابری, واتسون, پیرمرد, BATMAN, جیسون بورن
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - Savezva - ۱۳۹۴/۸/۲۲, عصر ۱۱:۳۰
نقشه ی سایت - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۴/۱۱/۱۷, عصر ۰۸:۵۵
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - Memento - ۱۳۹۵/۲/۲۶, عصر ۱۰:۵۲
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - Classic - ۱۳۹۵/۶/۱۳, صبح ۱۱:۰۷
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۵/۶/۱۶, عصر ۰۹:۱۴
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۵/۶/۱۷, صبح ۱۲:۳۹
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۵/۶/۳۰, عصر ۰۵:۱۲
شبکه های اجتماعی - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۶/۷/۲۳, عصر ۰۹:۲۳
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۶/۷/۲۳, عصر ۱۰:۳۷
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۶/۷/۲۴, صبح ۰۲:۰۲
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - منصور - ۱۳۹۶/۷/۲۵, عصر ۰۷:۲۱
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۶/۷/۲۵, عصر ۱۰:۴۶
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - ال سید - ۱۳۹۶/۷/۲۶, صبح ۱۲:۱۵
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - اکتورز - ۱۴۰۲/۱/۱۳, عصر ۰۵:۳۶
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه - Emiliano - ۱۴۰۲/۵/۱۶, عصر ۰۶:۵۸
RE: از همگی معذرت می خواهم - منصور - ۱۳۹۰/۹/۱۴, عصر ۱۱:۲۵
RE: انتقادات و پیشنهادات - دشمن مردم - ۱۳۹۱/۵/۱۰, صبح ۱۰:۰۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - منصور - ۱۳۹۱/۵/۱۰, صبح ۱۱:۴۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۱/۷/۲۰, صبح ۰۹:۳۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۱/۷/۲۰, عصر ۰۱:۰۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - Papillon - ۱۳۹۱/۸/۲۲, عصر ۰۳:۰۵
RE: انتقادات و پیشنهادات - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵, عصر ۰۵:۲۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - اسپونز - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶, عصر ۱۱:۰۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷, صبح ۰۹:۳۴
RE: انتقادات و پیشنهادات - اسپونز - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰, عصر ۱۲:۲۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - فورست - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹, صبح ۰۳:۲۷
شرح احوال..... - بانو - ۱۳۹۱/۱۱/۶, صبح ۱۰:۰۲
RE: انتقادات و پیشنهادات - منصور - ۱۳۹۱/۱۱/۶, عصر ۰۷:۱۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۱/۷, صبح ۱۲:۰۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۷, صبح ۰۷:۵۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - مریم - ۱۳۹۱/۱۱/۷, صبح ۰۸:۲۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۱/۱۱/۸, عصر ۰۴:۴۲
RE: انتقادات و پیشنهادات - مریم - ۱۳۹۱/۱۱/۸, عصر ۰۴:۵۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - منصور - ۱۳۹۳/۳/۲۸, صبح ۱۱:۳۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۳/۳/۲۸, عصر ۰۵:۳۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - Kassandra - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰, عصر ۰۴:۴۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹, صبح ۰۵:۵۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۱/۱۲/۱, عصر ۰۸:۵۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷, صبح ۰۱:۳۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۱/۱۲/۱۸, عصر ۰۱:۳۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۱/۱۱, صبح ۰۱:۰۴
RE: انتقادات و پیشنهادات - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹, صبح ۰۸:۱۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - Jacques Clouseau - ۱۳۹۲/۲/۳۱, عصر ۰۵:۴۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۳/۲۰, صبح ۱۲:۵۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - Schindler - ۱۳۹۲/۴/۷, صبح ۰۴:۴۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - Schindler - ۱۳۹۲/۴/۷, صبح ۰۸:۴۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۴/۸, صبح ۱۲:۵۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - Schindler - ۱۳۹۲/۴/۱۱, صبح ۰۲:۱۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - BATMAN - ۱۳۹۲/۴/۱۸, عصر ۰۷:۱۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - Schindler - ۱۳۹۲/۴/۱۸, عصر ۱۰:۰۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۲/۴/۱۹, عصر ۰۷:۵۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۴/۱۹, صبح ۰۳:۵۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - BATMAN - ۱۳۹۲/۴/۲۰, عصر ۰۵:۵۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۴/۲۱, صبح ۱۲:۴۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۵/۲۸, عصر ۰۶:۰۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - BATMAN - ۱۳۹۲/۵/۲۹, عصر ۰۹:۵۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - منصور - ۱۳۹۲/۷/۲۰, صبح ۰۹:۲۲
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۲/۷/۲۵, عصر ۰۸:۱۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۸/۸, صبح ۱۲:۴۷
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۲/۸/۱۲, عصر ۱۲:۱۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۸/۲۶, عصر ۰۲:۰۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - بولیت - ۱۳۹۲/۹/۹, صبح ۱۰:۰۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۲/۹/۹, عصر ۰۶:۵۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۹/۱۰, صبح ۰۷:۱۱
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۹/۱۵, صبح ۰۳:۱۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۹/۱۵, عصر ۱۱:۰۵
RE: انتقادات و پیشنهادات - Joe Bradley - ۱۳۹۲/۹/۱۶, صبح ۰۲:۰۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۹/۱۶, عصر ۱۲:۵۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۹/۱۸, عصر ۰۷:۴۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۲/۱۰/۷, عصر ۱۲:۱۰
RE: انتقادات و پیشنهادات - لوسیان - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵, صبح ۱۱:۰۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - بانو - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵, عصر ۰۵:۵۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - لوسیان - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶, صبح ۰۹:۱۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴, عصر ۱۱:۰۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۳/۸/۲۲, عصر ۰۵:۲۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - سروان رنو - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶, عصر ۱۰:۱۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - برو بیکر - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷, عصر ۰۶:۱۴
RE: انتقادات و پیشنهادات - سروان رنو - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸, صبح ۱۰:۴۹
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰, عصر ۰۵:۴۳
RE: انتقادات و پیشنهادات - اکتورز - ۱۳۹۲/۱۲/۱, صبح ۰۲:۰۶
RE: انتقادات و پیشنهادات - زاپاتا - ۱۳۹۲/۱۲/۱, صبح ۰۸:۱۸
RE: انتقادات و پیشنهادات - Classic - ۱۳۹۲/۱۲/۸, عصر ۰۱:۴۰
RE: دوست داریم انجمن اینگونه باشد ( قوانین نگارش ) - منصور - ۱۳۹۴/۶/۱۰ صبح ۰۸:۰۸
پیشنهاد برای بهبود کافه - Classic - ۱۳۹۴/۸/۱۸, عصر ۱۲:۳۳
RE: پیشنهادات و انتقادات - فورست - ۱۳۹۴/۱۱/۱۵, صبح ۰۵:۱۸
RE: تغییرات و تازه های انجمن - جروشا - ۱۳۹۴/۱۱/۱۷, صبح ۱۱:۳۹