[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نویسنده پیام
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 52
( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #16
RE: مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

(۱۳۸۹/۹/۱ عصر ۰۵:۳۷)رزا نوشته شده:  

اعتراف میکنم..اعتراف میکنم که چند روز بود که میخواستم در مسابقه شرکت کنم و دوست داشتم از روی دست بزرگان کافه تقلب کنم ولی هرچه رفتم و برگشتم دیدم این سخت ترین امتحان جزوه باز عمرم است

اگر جای خالی عنوانی در کافه را حس کرده باشم فکر میکنم معرفی فیلمهای روسی و اروپای شرقی و دوبله فیلمهای مستند ارزشمند و دوبلورهایی که به این کار مشغولند و دیگری معرفی برنامه های تلویزیونی موفق از کانالهای بیگانه اعم از کمدی (سیتکام) و علمی و حادثه ای و نقد کامل این سریالها و برنامه ها باشه و دیگه اینکه میشه فیلمی رو همه دوستان و اساتید با هم ببینند و راجع به ریزه کاری اون بطور کامل و سیال به بحث بنشینند..البته این مورد قبلا وجود داشته ولی رو در رو و بحث لحظه ای لطف خاص خودش رو داره و این تنها در مورد فیلمهای پخش شده از تلویزیون خودمون میسره مثلا فیلمهای سینما 4 یا فیلمهای کانال 4 روزای یکشنبه که میشه بعد دیدن فیلم به مدت یک هفته در مورد فیلم موردنظر صحبت کرد.

جودی جون من فقط و فقط بخاطر جایزه نفیس شرکت کرده ام..لطفا منو فراموش نکنینkhande

سلام ودرود بر رزای عزیزم.ممنون از هیجانی که نسبت به تایپیک خودت داشتی .mmmm:

گلم من که اول ارسالم راهنمای کردم لازم نبود زیادی فسفر بسوزونی کافی بو د بند رشوه رو رعایت کنی همین عزیزم. khandeالان اساتید ما هم دیگه امتحانات open book نمی گیرند امتحانات همش شده ریالی :Dبگذریم.

درمورد جایزه هم هواتو دارم .:heart:

از شوخی بگذریم رزا جان ایده های خیلی جالبی  دادی بعداز مسابقه و معلوم شدن جواب اگه تایپیک ،جوابهای شما نبود خوبه که خودت ایجادشون کنی.(وقت امضا دادن هم بگو مشوقت جودی بوده:D)

(۱۳۸۹/۹/۱ عصر ۱۰:۰۳)Kassandra نوشته شده:  

ميگم هر بار كه به اين تاپيك سر مي زنم و هيجان و شور و شوق ديگر دوستان رو مي بينم

kasandray عزیزم خوشحالم که هیجانی که می خواستم توی کافه باشه رو احساس کردی .

از بانوهای محترمی که توی مسابقه شرکت کردند تشکر خیلی ویژه ای می کنم mmmm:اگه

شما عزیزان نبودید فکر می کردم که فقط آقایون کافه دنبال شور وهیجان هستند.(ممنون که امدید

وبا ارسالهاتون هیجان رو دو برابرکردید "حرف در گوشی"می خوام پارتی بازی کنم و به بانو های

عزیز شرکت کننده در هر سه حالت "برنده بشن نشن یا هر چی" جایزه رو بدم "گردنمون کلفته")

بخشید که دیر امدوم ودیر جواب شما عزیزان رو دادم می خواستم با امدنم تایپیک رو زیاد لوس نکنم.zzzz:

حالا امدم بگم که فقط یک روز دیگه فرصت باقی است.

ویه چیز دیگه اینکه جودی چون با استقبال زیاد شر کت کنندگان مواجه شدashk(واسه دلخوشی

خودش می گه:blush:)یک جایزه ویژه در نظر گرفته.

که به هر کس که دلش بخواد میده(الان می گه گردنش کلفته)

جایزه ویژه :یک دستگاه پیکان جوانان دو گانه سوز با 600لیتر بنزین (که جلوتر پولشو می گیرم.می تونه رنگش هم خودش مشخص بکنه.)

هنوز فرصت باقی است شانس خودتان را امتحان کنید.

شاد وسربلند باشید.

دختر کوچلوی کافه:

jodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiabut

زیباترین منحنی دنیالبخنداست .
۱۳۸۹/۹/۳ عصر ۱۲:۳۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : دشمن مردم, بانو, Kassandra, dered, فورست, باربوسا
موضوع بسته شده 

پیام در این موضوع
RE: - Classic - ۱۳۸۹/۸/۳۰, عصر ۰۱:۵۹
RE: مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ - jodiabut - ۱۳۸۹/۹/۳ عصر ۱۲:۳۷