[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار
نویسنده پیام
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱
اعتبار: 21

تشکرها : 1525
( 1343 تشکر در 85 ارسال )
شماره ارسال: #97
RE: نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار

(۱۳۹۱/۴/۲۱ صبح ۱۱:۴۷)منصور نوشته شده:  

در پاسخ به دوست گرامی Spoons عرض میکنم پیش ازین من صدای نصرت اله محتشم را در صفحه اول همین تاپیک قرار داده ام (مونتاژی از صدای مرحوم محتشم را  در فیلمی که وی بجای جان وین در نقش چنگیزخان-فاتح- صحبت میکرد را با صدای مرحوم کاملی که وصف صدا او را میداد را در صفحه اول همین تاپیک قرار داده ام)

اصولا من این تاپیک را برای ارائه صداها ساختم و نه شرح حال ها.تاپیکهای شرح حال کم نیست . بعضا دوستان شرح حال گویندگان و یا بحثهای غیر مرتبط را در این تاپیک ارائه میکنند... لازمست مدیریت محترم فاروم درخصوص انتقال نوشته ها به جایگاه مناسب هر نوشته و ارتباط آن با تایپیکها و جستارهای مختلف تلاشی هرچند کوچک صرف کند. چون یکی از اصلیترین وظابف مدیریتی سایت باید نظم بخشیدن به جایگاه نوشته ها (با توجه به ماهیت هر نوشته) باشد.

------------------------------------------------------------------

یادش به خیر و روحش شاد. استادی داشتیم به نام دکتر جمال الدین مستقیمی. ایشان اولین متخصص آناتومی ایران بودند. در زمان آموزش به ما ایشان حدود 95 سال داشتند. یکی از شوخی هایشان که همیشه به یادم خواهد ماند این بود که می گفتند: « پیری سه علامت داره: اولیش فراموشیه. دوتای دیگه اش هم یادم نیست!»

احتمالا این علامت اول شامل حال بنده هم شده است! اولین بار حدود 2 سال پیش با این کافه آشنا شدم. در آن زمان با نام کاربری hgh9936 عضو شده بودم که بعدها به طرز اسرارآمیزی از دسترسم خارج شد. بگذریم. زیاد به حاشیه رفتم. غرض این که در آن زمان در یکی از تاپیک ها نمونه صداهای اساتید زیادی وجود داشت. صدای اساتیدی نظیر علی اصغر مستان، عزت الله مقبلی، فرشید فرزان، فریدون دائمی، هوشنگ کاظمی، پرویز فیروز کار، حسین رحمانی، ایران بزرگمهری راد، ژاله کاظمی، جواد پزشکیان، مهدی آژیر، محمود نوربخش و ... بسیاری دیگر از بزرگان دوبله.

مدتی است به دنبال این تاپیک می گردم ( که ابتدا فکر می کردم باید مربوط به این تاپیک « نجوا ها و فریاد ها ... صداهایی ماندگار» باشد ) ولی شوربختانه آن را نمی یابم.

اولا از دوستان خواهشمندم که مرا در یافتن این تاپیک یاری فرمایند و ثانی از مدیران کافه می طلبم فرمایش منصور عزیز را جدی گرفته و بخشی صرفا شامل نمونه صداهای گویندگان جهت دانلود مشخص کنند و در صورت امکان فضایی برای آپلود این صداها در نظر بگیرند زیرا سایت های متفاوتی که دوستان برای آپلود فایل هایشان در نظر می گیرند دارای محدودیت زمانی است. ( برای مثال نمونه صدایی که منصور عزیز از نصرت الله محتشم در فایل مدیا وب قرار داده اند در حال حاضر موجود نیست )

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۲/۴/۲۹ عصر ۰۵:۲۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, حمید هامون, خانم لمپرت, BATMAN, هایدی, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار - اسپونز - ۱۳۹۲/۴/۲۹ عصر ۰۵:۲۴