[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار
نویسنده پیام
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #60
RE: نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار

(۱۳۹۰/۱۰/۲۱ عصر ۱۰:۴۱)زاپاتا نوشته شده:  

مي مي

مرا به اسم مي مي مي شناسيد.چرا كه تاكنون در چند سريال تلويزيوني بازي كرده ام.41 سال سن دارم و سيزده سال است كه به كار دوبله  مشغولم.دوبار ازدواج كرده و سه دختر دارم ولي فعلا مجردم .در فيلمهاي فارسي جاي ننه آقاي صمد حرف زده ام.رويهمرفته جاي همه آدمي حرف زده ام.ريز و درشت .از بچه هاي 4و 5 ساله گرفته تا پيرزنهاي 70ساله.براي من رل مهم نيست كار مهم است.عاشق بازي مارلون براندو هستم و از اينكه در فيلمهاي او حرف بزنم لذت مي برم.از كارم خوشم مي ايد و دوبله را دوست دارم.

* ظاهرا ايشان خانم زهرا آقارضا ( هاشمي ) هستند كه بعدها با مرحوم احمد مندوب هاشمي ازدواج كردند.

در مورد اینکه آیا می می همان زهرا آقا رضا است یا خیر مطلبی را در مجله اطلاعات هفتگی سال 1352 پیدا کرده ام که با عکس مربوطه برایتان می گذارم:

معصومه آل محمدی یا می می:

"می می که نام اصلی اش  معصومه آل محمدی  است 36 سال دارد (در سال 1352) یکبار ازدواج کرده که ثمره ی این ازدواج سه فرزند ، فیروزه 13 ساله ، صدف 4 ساله و طلا دو ساله است. یک سال قبل از همسرش جدا شد. کار اصلی معصومه آل محمدی یا می می سریال آدم و حوا دوبلوری است. صداهای او را از بیشتر فیلم های تلویزیونی ، منجمله روزهای زندگی ، دنیای یک زن و پزشک محله می شنویم.

می می در سریال افسونگر به جای تاباتا کودک 5 ساله نیز بازی می کند.در فیلم های سینمایی نیز به جای بسیاری از بازیگران صحبت کرده است.

سریال آدم و حوا اولین کار بازیگری وی به حساب می آید."

در واقع با توجه به متن فوق ایشان زهرا آقا رضا نیستند. خانم زهرا آقا رضا متولد 1325 هستند و در زمان نوشته شدن این مقاله ایشان 27 سال داشتند. ضمنا می می نام کاراکتر ایشان در سریال آدم و حوا بوده است.

عکس دسته جمعی بازیگران سریال آدم و حوا (اختصاصی کافه کلاسیک

Adam & Havva 

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ عصر ۰۲:۵۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سم اسپید, پاشنه طلا, بانو, پدرام, سناتور, دانتس, محمد, زاپاتا, الیور, دزیره, راسل کرو, مگی گربه, دلشدگان, رزا, لمون, هایدی, ژنرال, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار - اسکورپان شیردل - ۱۳۹۰/۱۰/۲۴ عصر ۰۲:۵۳