[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سریال Slasher فصل اولو دیدم و خوشم اومد ، خونریزی الکی نداره ، ببشتر جنایی و معماییه https://static.wikia.nocookie.net/slashe...1226100151
» <BATMANhttps://rooziato.com/1402490975/10-best-...-tv-shows/
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلارک گیبل - سلطان هالیوود
نویسنده پیام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #26
RE: کلارک گیبل - سلطان هالیوود

(۱۳۸۹/۵/۲ عصر ۰۱:۵۴)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

گاربو به مردان علاقه زيادی نداشته است. (منظورم که روشن است؟)
اگر داشت که من خودم ماشين زمان درست می کردم و می رفتم خواستگاری اش!! که بدون شک زيبايی اش در همه اعصار و با هرگونه استانداردی آسمانی می باشد.

به شخصه جذابیت آوا گاردنر را به همه زنان تاریخ سینما(اعم از جين آرتور - اورسولا آندرس - شارون استون - رومي اشنايدر - مارين اوسالي ون - بريژيت باردو - اينگريد برگمن - جون بنت - كارول بيكر - دبورا پاجت - تلما تاد - لانا ترنر -اليزابت تيلور -جين تيرني - كتي جورادو - آنجلينا جولي - جنيفر جونز - آليويا دوهاويلند - ليندا دارنل - آرلن دال - في داناوي - كاترين دونوو - مارلنه ديتريش - ماريون ديويز - جينجر راجرز - گلوريا سوانسن - سيلويا سيدني - جين سيمونز - آن شريدان - نورما شيرر - جودي فاستر - لزلي كارون - كلوديا كارديناله- جين كرين - گريس كلي -نيكول كيدمن - والنتينا كورتز - گرتا گاربو -  هدي لامار - سوفيا لورن - جينا لولو بريجيدا - كارول لومبارد - ميرنا لوي - ويوين لي - ويرنا ليزي - سلوانا مانگانو -جانت مك دونالد - ماريا مونتز - مريلين مونرو - شرلي نايت - كيم نوواك - راكل والش - ناتالي وود - مي وست - جين هارلو - سوزان هيوارد - ريتا هيوارث -لورتا يانگ - سیلویا کوشینا -درو باریمور و ... ) ترجیح میدهم. من اکثر فیلمهای تمام ستارگان زن سینما را دیده ام. همه اینان جذابیتهائی دارند که منحصر بفرد است. یکی خشک و بی روح اما فرشته ای بی نظیر در چهره و دیگری کسی که یک مرد را میتواند به تمام معنی سیر کند اما چهره ای بی نظیر ندارد... در این بین هستند کسانی که بازیگرانی قهارند و پشت صحنه و در زندگی خصوصیشان ساز دیگری کوک می کردند و نبودند آنچنان که بر پرده بودند. گاهی زشت تر وگاهی عبوس تر. گاهی بهتر و زیباتر و گاهی مغروتر و کینه ای تر... زندگی اکثریت قریب به اتفاق اینها با فساد و روابط با ستارگان بزرگ مرد سپری میشد و در این بین بودند کسانی که هرگز رخصت روابط به هیچ مردی را ندادند.

تعدد شوهر برای بعضی تا آنجا پیش می رفت که همه نوع مردی را می آزمودند! مانند ریتا هیوارث(مارگریتا کارمن کانسینو) که از ارسن ولز گرفته تا پرنس علی خان اسماعیلیه را به همسری برگزید و برخی دیگر آنچنان در اختیار همسر پیش رفتند که از خود و اندام خود یک رکورد برجا گذاشتند مانند لانا ترنر(جولیا جین میلدرد) یا الیزابت تیلور که تا 8 شوهر پیش رفتند که رکورد این دومی هنوز در حال ارتقاست! برخی از ایشان به لقبهائی ماورائی مفتخر شدند که هرگز هیچ زنی بدان پایه نرسید. گرتا گاربو را شاهزاده رویائی زندگی جاودانه یا بزرگترین الگوئی زیبائی تاریخ سینما نامیده اند که هرگز ازدواج نکرد و در دهه آخر عمر خود بدین خاطر که مباد آن زیبائی جوانیش که در خاطره ها بود تحت الشعاع قرار گیرد هرگز به عکاسی اجازه عکاسی از خود را از فاصله نزدیک نداد.

گفتم به آوا گاردنر علاقه خاصی دارم چون جذابیتهای وی شامل تمامی جذابیتهائی است که یک زن میتواند همزمان داشته باشد. از زیبائی بگیرید تا عشوه گری . از او در تاریخ سینما به ملیح ترین موجود زنده نام می برند (به هرحال سلیقه ها متفاوتند و اگر نبودند این همه انسان و این همه چهره در جهان وجود نداشت). یکی از بازیگران سینمای ایران که شباهت خاصی در میانسالی به گاردنر داشت و البته دارد (چون در قید حیاتست) خانم ایرن (ایرن زازیانس همسر سابق محمد عاصی و دکتر شاهرخ رفیع) است که به جرات میتوان گفت یکی از 3 بازیگر زیبای زن تاریخ سینمای ایران است

یکی از فیلمهایی که گاردنر با کلارک گیبل بازی کرد فیلم مشهور موگامبو بود. در این فیلم آوا گاردنر و گریس کلی رقابتی سخت در نزدیک شدن به گیبل دارند... بچه که بودم این فیلم را دیدم و آرزوی دیدن دوباره آن هنوز در من باقیست

۱۳۸۹/۵/۴ صبح ۰۱:۰۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سم اسپید, Savezva, موسيو وردو, سروان رنو, بهزاد ستوده, Scarlett, بانو, john doe, رامین_جلیلوند, دلشدگان, Kassandra, Classic, الیشا, مگی گربه, زرد ابری, هایدی, دون دیه‌گو دلاوگا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
کلارک گیبل - سلطان هالیوود - Scarlett - ۱۳۸۹/۴/۳, عصر ۰۱:۴۲
RE: کلارک گیبل - سلطان هالیوود - Scarlett - ۱۳۸۹/۴/۳۱, عصر ۰۵:۰۱
RE: کلارک گیبل - سلطان هالیوود - منصور - ۱۳۸۹/۵/۴ صبح ۰۱:۰۵
RE: کلارک گیبل - سلطان هالیوود - MunChy - ۱۳۸۹/۵/۴, عصر ۰۷:۲۳
RE: کلارک گیبل - سلطان هالیوود - Classic - ۱۳۹۱/۲/۲۷, صبح ۱۱:۵۳