[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 977
( 4438 تشکر در 680 ارسال )
شماره ارسال: #2941
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

[quote='جان لاک' pid='43753' dateline='1666289027']

با درود خدمت همه دوستان

دوتا فیلم مد نظر اینحانب هست که امیدوارم پیدا شود و دوستان بتونن راهنمایی کنند

فیلم اول هندی بود که قدیمی هم هست

بازیگر نقش اصلی فکر کنم یا راجش خانا بود یا دیلیپ کومار

داستان  مردی که فکر کنم از کار بیکار میشه و کارش در ارتباط با موتور ماشین بود

بعد ورشکست میشه و شروع به ساخت موتوری خارق العاده ای میکنه و موفق هم میشه

این دوست مون همیشه سیگار ارزون میکشید و وقتی اوضاع مالی اش بسیار خوب میشه

میره سراغ دکه سیگار فروشی که سیگار بخره ، صاحب دکه سیگار گرونی بهش میده و طرف میگه سیگار همیشگی خودم را میخوام

و فمر کنم  پسرش بر حسب اتفاق ماشینش خراب میشه میاره تعمیر و وقتی کارش تموم میشه

پدر دستش را میبره از شیشه ماشین داخل و میگه دستمزد

شد

[/quote] سلام فکر میکنم فیلم avtaar 1983 مد نظر شما هست

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۴۰۱/۷/۲۸ عصر ۱۰:۱۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, جان لاک, سروان رنو, آدمیرال گلوبال, پیرمرد, آرلینگتون, باد وایت
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4024
( 1974 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #2942

(۱۴۰۱/۷/۲۴ عصر ۰۹:۰۹)شارینگهام نوشته شده:  

(۱۴۰۱/۷/۲۲ عصر ۱۰:۱۴)جناب سرگرد نوشته شده:  

درود به همه

زمان هنر هفتم ک فیلمها بعد از مسابقه هفته پخش میشد  قسمتی از یک فیلم یادمه یه مردی داشت انگشتهای پای یک نفر رو ک رو زمین افتاده بود گاز میگرفت کسی چیزی یادش هست ممنون.

سلام

زود-تند- سریع بگم و برم!(فوتبال بایرن شروع شد.:heart:)

فیلم قدیمی پدر سالار بود.

بعدا" بیشتر براتون تعریف می کنم.:!z564b

با عرض سلام مجدد

اول بگم که اون گاز گرفتن شست پا، مربوط می شد به قتل ناجوانمردانه ی مردی که توسط دشمن قدیمیش کشته شد.

او همسایه ی پدرسالار بود که صاحب باغ زیتون بود.

بعد از مرگش،بیوه اش باغ رو به پدرسالار واگذار کرد.

ولی گذشته از این قضیه،  این فیلم چه قدرتلخ و گزنده و در عین حال عبرت آموز بود.zzzz:

یک پدر تا چه قدر می تونه خشک و بدون انعطاف باشه؟:eee2

صحنه ی ابتدای فیلم که پدر گاوینو او را از درس و مدرسه جدا می کند.

https://www.aparat.com/v/bswTN/%D9%BE%D8...8%AF%D8%A7

خداحافظی گاوینو با خانم معلمcryyy!

به نظر من:!z564bتلخ ترین و ناراحت کننده ترین صحنه ی فیلم، مربوط می شود به سکانسی که گاوینو ی جوان همراه پدرش به دفتر یک تاجر بزرگ زیتون آمده است.

تاجر، یک پسر جوان دارد که تقریبا" هم سن و سال گاوینو است.

او که جوانی تحصیل کرده است، مسئول خرید شرکت پدرش است.

در وسط بحث بر سر قیمت،گاوینو هم حرفی می زند که با جواب تحقیرآمیز تاجر مواجه می شود :"تو حرف نزن کوچولو،اگه حوصله ات سر میره، پاشو برو پیش کارگرها!"asabi

از همه بدتر برخورد پدرش است که شخصیت گاوینو را با خاک یکسان می کند:

"لازم نیست تو دخالت کنی، این موضوع به من مربوط میشه!" و یک سیلی محکم به صورت او می زند!idont

در حالی که چند دقیقه پیش،تاجر داشت پسرش رو تا سرحد یک کارشناس بین المللی زیتون تعریف و تمجید می کرد.

این یعنی  نتیجه ی دو نوع تربیت فرزند.rrrr:

این هم سایت دانلود فیلم با توضیحات مفصل

https://filmzon.ir/movie/padre-padrone

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۱/۷/۲۹ عصر ۰۳:۰۹
تشکر شده توسط : رابرت, باربوسا, مارک واتنی, سروان رنو, جناب سرگرد, مورفیوس, مراد بیگ, پیرمرد, آرلینگتون, Dude, باد وایت
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2943

با درود خدمت پهلوان جواد

بله. دقیقا درست فرمودید

کمال تشکر و قدر دانی

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۴۰۱/۷/۲۹ عصر ۰۸:۵۸
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, باربوسا, آدمیرال گلوبال, مارک واتنی, آرلینگتون, باد وایت
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 977
( 4438 تشکر در 680 ارسال )
شماره ارسال: #2944

با درود خدمت پلوان جواد

بله. دقیقا درست فرمودید

کمال تشکر و قدر دانی

خواهش میکنم انجام وظیفه کردم خیلی فیلم خوبیه حیف که دوبله فارسیش پیدا نمیشه این فیلم رو دهه 70 دو بار فکرکنم جمعه شب طبق رسم اون سالها شبکه 3 پخش کرد

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۴۰۱/۷/۲۹ عصر ۰۹:۲۷
تشکر شده توسط : باربوسا, آدمیرال گلوبال, رابرت, مارک واتنی, جان لاک, آرلینگتون, اسلون کلورا, باد وایت
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2945

(۱۴۰۱/۷/۲۹ عصر ۰۳:۰۹)شارینگهام نوشته شده:  

[quote='جناب سرگرد' pid='43734' dateline='1665773067']

با عرض سلام مجدد

اول بگم که اون گاز گرفتن شست پا، مربوط می شد به قتل ناجوانمردانه ی مردی که توسط دشمن قدیمیش کشته شد.

این هم سایت دانلود فیلم با توضیحات مفصل

https://filmzon.ir/movie/padre-padrone

ممنون ناخدا شارینگهام آخرت کلاس بود این مرد بخدا

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۴۰۱/۸/۲ عصر ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : باربوسا, مارک واتنی, شارینگهام, آرلینگتون, باد وایت
Stalker آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۲
اعتبار: 7

تشکرها : 110
( 428 تشکر در 72 ارسال )
شماره ارسال: #2946

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ عصر ۰۷:۰۸)Stalker نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ صبح ۱۱:۵۳)شارینگهام نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۱۱/۲۰ صبح ۰۵:۰۵)Stalker نوشته شده:  

اگه یادتون باشه .... غیر از موضوع فیلم و ژاپنی بودنش این رو یادمه که یکی از شخصیت‌های اصلی در صحنه‌ی تصادف (حین مسابقه) کشته می‌شه. چیزی تو این مایه‌ها که یکی از ماشین‌ها پرتاب می‌شه روی ماشینش و سرش ضربه می‌بینه و می‌میره.

کسی از دوستان این فیلم ژاپنی رو یادشه؟

سلام دوست عزیز

بله، من این فیلم رو خوب یادم هست.

فرمول 2

اولین بار در نوروز 1368 نمایش داده شد، از شبکه ی 1....

عالی! ممنون از شما. ظاهرا اسم اصلی‌ش هست:

F2 grand prix 1984 ...

این فیلم روی یوتوب به صورت کامل هست. من اینطور یادم هست که در تیتراژ قبل از فیلم سینمایی که جمعه‌ها می‌داد یه صحنه از این فیلم بود که یکی از ماشین‌ها می‌ره روی یکی دیگه و چرخش می‌خوره به سر راننده. وقتی فیلم پخش شد من خیلی کنجکاو بودم که اون صحنه رو ببینم و کل فیلم رو دیدم ولی خبری از اون صحنه نبود. حالا یا سانسور شده بود یا من ندیدم. تو این سال‌ها شک کرده بودم که شاید خاطراتم قاطی شدن. الان هم نمی‌تونم قبول کنم که همچین صحنه‌ای در تیتراژ بوده  - چون کمی خشن هست. ولی الان دیدم که این صحنه تو فیلم هست واقعا

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=7pVWcduxNYc

حالا من از کجا اون صحنه رو قبل پخش کامل فیلم دیده بودم. خدا می‌دونه. شاید تیتراژ جمعه‌ها. شاید هم یه برنامه‌ی دیگه.

Passion is the friction between one's soul and the outside world. (Stalker)
۱۴۰۱/۸/۶ عصر ۰۹:۳۸
تشکر شده توسط : رابرت, Emiliano, Classic, مارک واتنی, مورچه سیاه, پیرمرد, BATMAN, شارینگهام, سروان رنو, باربوسا, آرلینگتون, Dude, باد وایت
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۶
اعتبار: 55

تشکرها : 6321
( 4663 تشکر در 174 ارسال )
شماره ارسال: #2947

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

سالها پیش،از میانه دهه شصت، رسم بر آن بود که شبکه یک روزهای جمعه، پس از پخش فیلم سینمایی بعدازظهر، سریالی پخش کند. این سریال‌ها معمولا خارجی و مناسب سنین نوجوانی بودند، از آن جمله می‌توان به مجموعه اسکیپی، کانگروی بوته زار، و بادبان‌های برافراشته، اشاره کرد که معرف حضور دوستان هستند.

یکی دیگر از این دست مجموعه‌ها، "قلعه شکار" بود، که به نظرم متعلق به کشور انگلستان است، داستان آن مربوط به چند کودک و نوجوان خویشاوند بود که در قلعه‌ای قدیمی و به هنگام بازی متوجه حضور عده‌ای خلافکار یا آدم‌ربا که احتمالا آلمانی هم بودند، می‌شوند. تنها صحنه واضحی که بعد از سالها در ذهنم باقی مانده، جایی است که بچه‌ها به همراه دایی خود، در انتهای پله‌هایی که از همکف وارد طبقه دوم که  به همکف اشراف داشت(به اصطلاح دوبلکس بود) می‌شد، ایستاده‌اند و از سمت چپ صحنه در همان طبقه یکی از خلافکاران ظاهر میشود، دایی بچه‌ها جوانی با موهای بور و روشن است که یکی از دستهایش به علت سانحه، در گچ و از گردنش آویزان می‌باشد. اگر درست در خاطرم باشد چند سال قبل در فرومی که احتمالا بعضی از دوستان این محفل قبلا در آن عضو بوده‌اند، توضیحاتی در مورد این مجموعه دیدم که از آن جمله، ربایش دختر یا شاهزاده‌ای روس توسط آدم‌ربایان بود.

شخصا بیشتر سریال‌های انگلیسی دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی را بررسی کرده‌ام ولی این سریال را نیافتم، بعضی از دوستان خوب و گرانقدر کافه من جمله جناب دون‌دیه‌گو دلاوگای عزیز و نوبادی گرامی لطف نمودند و برای یافتن آن به بنده کمک کردند ولی هنوز، نتوانسته‌ام اثری بصری از آن بیابم.

با تشکر از التفات دوستان

۱۴۰۱/۸/۱۲ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : Emiliano, آلبرت کمپیون, مورچه سیاه, پهلوان جواد, مارک واتنی, سروان رنو, باربوسا, BATMAN, Classic, رابرت, آرلینگتون, شارینگهام, Dude, باد وایت
Aragon آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۸/۸
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 21 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #2948

سلام بر عزیزان فیلم دوست،بنده در گذشته با کمک دوستان چند فیلم رو در اینجا پیدا کردم

فیلمی هست که مربوط به مردی میشه که در جنگل تحت تعقیب دو شکارچی قرار میگیره بعد تعقیب و گریز فراوان مرد موفق به کشتن یکی از شکارچی ها میشه بعد از اون بود که مرد متوجه میشه که هر دو شکارچی بچه سال هستند و شکار انسان ها از قدیم در خانواده این بچه ها رسم بود،مرد بعد کشتن یکی از شکارچی ها به بچه دومی رحم میکنه  و نمیکستس

فیلم دوم مربوط به دو خواهر بودن که در روستا زندگی میکردن خواهر کوچک تر کمی شیرین عقل بود و در کنار خانه این خواهرها یک چاه وجود داشت که مرموز بود و در ادامه نیروهای شیطانی این چاه باعث جن زده شدن خواهر بزرگ تر میشن در آخر هم شوهر خواهر بزرگ تر وقتی از جن زده شدن زنش مطلع میشه زن رو زندانی میکنه تا همین جا یادمه ممنون میشم اگر از دوستان کسی اطلاعی داشت کمک کنه

۱۴۰۱/۸/۱۲ عصر ۰۹:۵۷
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, آرلینگتون, اتزیو آدیتوره, باد وایت
پرنسس آن آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۸/۹
اعتبار: 1

تشکرها : 1
( 26 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #2949

سلام عرض میکنم خدمت سروران.

دوستان صحنه هایی محو از فیلمی از گذشته های دور یعنی ایام کودکی ام مربوط به دهه 60 رو به یاد دارم که تمام آنچه که در ذهنم هست عبارت است از: یک مبارز شرافتمند به اسم حجرات ( یا هجرات؟) که برای رفتن به جنگی میخواد از نامزدش به اسم مینگلی؟(اگه درست یادم مونده باشه) خداحافظی کنه و به قدری آبرومند و پایبند اصول هست که حتی نمیتونه دستش رو لمس کنه و صرفا دستمالی رو که دست مینگلی هست می بوسه و اخر و عاقب جنگی هم که میره معلوم نیست که برمی گرده یا نه. لطفا راهنمایی ام کنین. آیا کسی چیزی به خاطر داره؟. ممنون از همگی

۱۴۰۱/۸/۱۴ صبح ۱۱:۰۴
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, مموله, آرلینگتون, اتزیو آدیتوره, باد وایت
Aragon آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۸/۸
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 21 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #2950

سلام خدمت دوستان عزیز

فیلمی بود حدودا دوازده سیزده سال پیش دیدم،فیلم روایت یک مرد بود بود که در جنگل توسط دو شکارچی تعقیب میشه و بعد از کلی زد و خورد مرد موفق میشه یکی از شکارچی ها رو از پا در بیاره،مرد بعد کشتن شکارچی متوجه میشه هر دو شکارچی کم سن و سال هستند و شکار انسان ها در خانواده این بچه ها رسم بود،مرد به بچه دوم رحم میکنه و رهاس میکنه و آسیبی بهش نمی زنه،بچه ها تو فیلم بین یازده تا سیزده سال داشتن،پیدا کردن نام این فیلم برام معما شده

فیلم دوم هم فیلمی بود که در یک روستا زنی با شوهر و خواهرش شیرین عقلش زندگی میکرد،کنار خانه این زوج چاهی مرموزی بود که بعضی مواقع حاله های عجیبی از چاه ساطع میشد بعد مدتی زن جن زده شده و شوهر زن که بعد مدت ها غیبت به خونه می رسه،زنش رو با این وضعیت می بینه زنش رو زندانی میکنه

فیلم سوم خیلی کم یادم میاد فقط یک تکه که زمین شکاف بر می داره و موجودات سریعی از زیرزمین بیرون میاد

۱۴۰۱/۸/۱۷ صبح ۱۱:۳۳
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, آلبرت کمپیون, آرلینگتون, اتزیو آدیتوره, باد وایت
اتزیو آدیتوره آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۲
اعتبار: 1

تشکرها : 19
( 15 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #2951

با عرض سلام خدمت همه دوستان و اساتید

چند تا فیلم از دهه شصت یا هفتاد تو ذهنم هست که ممنون میشم برای پیدا کردنشون کمک کنید

1. فیلم اول: تو این فیلم چند تا بچه هستن که یکیشون قدرتی داره که میتونه با ذهنش اجسام را حرکت بده، تو یه صحنه بچه ها جایی گیر افتادن و یه قطره از یه ماده شیمیایی اگه روی زمین بیوفته باعث انفجار میشه ولی این بچه با قدرتش از افتادن قطره جلوگیری میکنه

2. فیلم دوم: تو این فیلم که فقط یه صحنه ازش یادم هست، چند تا بچه و چند نفر دیگه جایی هستن که یه تانکر حاوی مواد شیمیایی مقدار زیادی گاز سفید رنگ ازش ساتع میشه که باعث مرگ میشه ولی یکی از این افراد یه دستمال به دهانش میبنده و میره و شیر تانکر را میبنده ولی خودش هم میمیره

3. فیلم سوم: تو این فیلم افراد سیاه پوست سیگار برگ میکشن و وقتی سیگارشون تمام میشه محو میشن، مثل اینکه دنبال یه بچه هستن

با تشکر و احترام

۱۴۰۱/۹/۱۱ عصر ۰۱:۰۷
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, رابرت, آرلینگتون, شارینگهام, آلبرت کمپیون, باد وایت
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 20

تشکرها : 1012
( 1704 تشکر در 186 ارسال )
شماره ارسال: #2952

(۱۴۰۱/۹/۱۱ عصر ۰۱:۰۷)اتزیو آدیتوره نوشته شده:  

چند تا فیلم از دهه شصت یا هفتاد تو ذهنم هست که ممنون میشم برای پیدا کردنشون کمک کنید

1. فیلم اول: تو این فیلم چند تا بچه هستن که یکیشون قدرتی داره که میتونه با ذهنش اجسام را حرکت بده، تو یه صحنه بچه ها جایی گیر افتادن و یه قطره از یه ماده شیمیایی اگه روی زمین بیوفته باعث انفجار میشه ولی این بچه با قدرتش از افتادن قطره جلوگیری میکنه

2. فیلم دوم: تو این فیلم که فقط یه صحنه ازش یادم هست، چند تا بچه و چند نفر دیگه جایی هستن که یه تانکر حاوی مواد شیمیایی مقدار زیادی گاز سفید رنگ ازش ساتع میشه که باعث مرگ میشه ولی یکی از این افراد یه دستمال به دهانش میبنده و میره و شیر تانکر را میبنده ولی خودش هم میمیره

3. فیلم سوم: تو این فیلم افراد سیاه پوست سیگار برگ میکشن و وقتی سیگارشون تمام میشه محو میشن، مثل اینکه دنبال یه بچه هستن

با تشکر و احترام

فیلم سوم که چندین بار از برنامهٔ کودک و نوجوان «شبکهٔ یک» داده شد،  «مومو» بود.

Momo 1986

هنگام جستجو حتماً سال ساخت رو هم لحاظ کنید تا به نتیجهٔ دقیقی برسید.

۱۴۰۱/۹/۱۲ صبح ۱۰:۱۸
تشکر شده توسط : باربوسا, رابرت, مارک واتنی, سروان رنو, BATMAN, آرلینگتون, کوئیک, مورفیوس, آلبرت کمپیون, اتزیو آدیتوره, پیرمرد, Dude, باد وایت
اسلون کلورا آفلاین
221B Baker Street
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۱/۱۸

تشکرها : 198
( 101 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #2953

سلام

وقت بخیر

دنبال 3 تا فیلمم که خیلی سال پیش از تلویزیون پخش شده و هرچی تو این سال ها تو نت گشتم پیداشون نکردم.

1- یه فیلم فکر میکنم ژاپنی بود که یه آقایی یه گربه سخنگو داشت، یه جا چند نفر اوباش دورشو گرفته بودن، نمیدونم جریان چی بود، فکر میکنم قرار بود یه فاجعه رخ بده، بعد اون آقا به بقیه می گفت گربه ش در مورد اون فاجعه بهش گفته، بقیه مسخرش میکردن. آخر فیلم هم با یه خانمی روی واگن یک قطار باری بودن، میخواستن قطار رو بکوبن به یه سری تانکر سوخت (شاید هم موادی بود که خطرناک بود و باید منهدم میشد)، بعد پای خانمه گیر کرد تو تخته های کف واگن و نتونست بپره پایین و تو انفجار کشته شد.

2- یه فیلمی بود که فکر میکنم فرانسوی بود و اسمش آقای پدر بود. اما با این نام هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. یه پدر و پسر نوجوان بودن که با هم زندگی میکردن و چالش های زندگی بدون همسر برای پدر یک نوجوان و چالش های زندگی بدون مادر یک نوجوان رو نشون میداد.

3- یک فیم باز هم فکر میکنم فرانسوی بود، یه خبرنگار خانم بود که رفته بود بین افراد بی خانمان و کارتون خواب زندگی می کرد تا از زندگشیون گزارش تهیه کنه، بعد با یه خانم مسنی دوست شده بود که یه چرخ دستی داشت و همه زندگیش همون چرخ دستی بود. بعد این دوتا تو شهر میچرخیدن و خانمه از زندگیش برای خبرنگاره میگفت که چطور به اونجا رسیده. زمستونم بود و هوا سرد. خانمه از تو سطل آشغال میوه های گندیده پیدا میکرد و میخورد و خبرنگاره هم مجبور بود بخوره.

Coming Soon ...
۱۴۰۱/۹/۱۵ صبح ۰۹:۳۸
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, کوئیک, آلبرت کمپیون, رابرت, اتزیو آدیتوره, پیرمرد, باد وایت
کوئیک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۱/۳
اعتبار: 17

تشکرها : 1227
( 380 تشکر در 36 ارسال )
شماره ارسال: #2954

(۱۴۰۱/۹/۱۵ صبح ۰۹:۳۸)اسلون کلورا نوشته شده:  

2- یه فیلمی بود که فکر میکنم فرانسوی بود و اسمش آقای پدر بود. اما با این نام هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. یه پدر و پسر نوجوان بودن که با هم زندگی میکردن و چالش های زندگی بدون همسر برای پدر یک نوجوان و چالش های زندگی بدون مادر یک نوجوان رو نشون میداد.

3- یک فیم باز هم فکر میکنم فرانسوی بود، یه خبرنگار خانم بود که رفته بود بین افراد بی خانمان و کارتون خواب زندگی می کرد تا از زندگشیون گزارش تهیه کنه، بعد با یه خانم مسنی دوست شده بود که یه چرخ دستی داشت و همه زندگیش همون چرخ دستی بود. بعد این دوتا تو شهر میچرخیدن و خانمه از زندگیش برای خبرنگاره میگفت که چطور به اونجا رسیده. زمستونم بود و هوا سرد. خانمه از تو سطل آشغال میوه های گندیده پیدا میکرد و میخورد و خبرنگاره هم مجبور بود بخوره.

سلام .

مورد دوم فیلم آقای پدر . نام اصلی monsieur papa 1977 . گویندگان زنده یادان جلال مقامی و رفعت هاشمپور بودند که آخرین بار تابستان سال 88 از شبکه دو پخش شد ولی متاسفانه فعلا دوبله اش در دسترس نیست .

مورد سوم فیلم بالش سنگی بود با نام اصلی stone pillow 1985 که قبلا سوال من هم بود که دوستان بزرگوار کافه راهنمایی فرمودند .

۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۴:۴۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باربوسا, آلبرت کمپیون, مارک واتنی, شارینگهام, مراد بیگ, Emiliano, رابرت, اتزیو آدیتوره, سروان رنو, BATMAN, پیرمرد, اسلون کلورا, Dude, باد وایت
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2928
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #2955

با تشکر و احترام

سلام

فیلم اول اگه درست حدس زده باشم فیلمی بود راجع به توانایی های ماورا الطبیعه یه پسر بچه که خودبخود متوجه میشه که میتونه با چشمهاش اجسام رو به حرکت در بیاره. یکی از صحنه های اول فیلم این بود که معلم سر کلاس یه کتاب رو رو هوا ول میکنه و کتاب میفته و با تمسخر به پسره میگه: طبق قانون طبیعت و جاذبه زمین هر چیزی رو تو هوا رها کنی سقوط میکنه و میفته زمین و این قانون رو هیچ طوری نمیشه شکست. یه جای دیگه وقتی پسره به قفسه کتابها نگاه میکنه قفسه کتابها به اراده اون سقوط میکنه و کتابها میریزه رو زمین. توی یه سکانس دیگه پسره با یه نفر دیگه هست که اون نفر به پسره میگه تو باید نیروی خودت رو کنترل کنی و مثلاً این لیوان که روی میزه رو باید طوری حرکت بدی که هرجا اراده کردی متوقف بشه نه اینکه همینطوری بره و پرت بشه و بشکنه. چند بار این کار رو تمرین می کنن و لیوان میفته ولی نهایتاً پسره موفق میشه قدرتش رو کنترل کنه و لیوان رو لبه میز متوقف کنه اما لیوان بعد از توقف ناگهان می ترکه ! فیلم جالبی بود. با این اوصاف امیدوارم کسی بتونه اسم فیلم رو پیدا کنه.

فیلم دوم رو دقیقاً یادمه که یه فیلم کره ای یا ژاپنی بود که یه قطار حاوی ماده بسیار سمی تو ایستگاه متوقف میشه و با اشتباه یکی از کارگرها شیر یکی از تانکرها باز میشه و اون کارگر و تمام آدمهای اطرافش درجا خفه میشن. بعد اون ماده سمی به سرعت توی هوا پخش میشه و دنیا رو آلوده میکنه طوری که مردم کشورهای همسایه و حتی اروپا هم رفته رفته دچار خفگی و مرگ میشن ! یعنی یک بحران زیست محیطی گسترده دنیا رو تهدید میکنه. دانشمندان و رهبران جهان یک جا جمع میشن و جلسه میذارن تا جلوی انتشار اون گاز سمی رو بگیرن قبل از اینکه نسل بشر و تمام موجودات منقرض بشه. نهایتاً یک نفر شجاعت به خرج میده و میره شیر رو می بنده و انتشار گاز متوقف میشه و همه یه نفس راحتی میکشن. دیالوگ پایانی فیلم رو یکی از اون دانشمندان در اون جلسه میگه که یادمه اینطوری بود : آقایان ! معلوم نیست تلاشهای بشر در جهت بهتر زیستنه یا بدتر مردن !

این هم یه فیلم نوستالژیکه که اگه پیدا بشه واقعاً دیدن داره.

(۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۴:۴۰)کوئیک نوشته شده:  

سلام .

مورد سوم فیلم بالش سنگی بود با نام اصلی stone pillow 1985 که قبلا سوال من هم بود که دوستان بزرگوار کافه راهنمایی فرمودند .

سلام و ممنون از راهنمایی کوییک گرامی. فیلم قشنگی بود که دهه 70 چند بار از تلویزیون پخش شد. آیا نسخه دوبله فارسی فیلم مورد نظر (بالش سنگی 1985) موجود هست ؟

دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از دهانهایی هستند که دعا می کنند
۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۶:۱۸
تشکر شده توسط : شارینگهام, باربوسا, مراد بیگ, Emiliano, رابرت, اتزیو آدیتوره, کوئیک, سروان رنو, مارک واتنی, پیرمرد, آرلینگتون, اسلون کلورا, Dude, باد وایت
کوئیک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۱/۳
اعتبار: 17

تشکرها : 1227
( 380 تشکر در 36 ارسال )
شماره ارسال: #2956

(۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۶:۱۸)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام و ممنون از راهنمایی کوییک گرامی. فیلم قشنگی بود که دهه 70 چند بار از تلویزیون پخش شد. آیا نسخه دوبله فارسی فیلم مورد نظر (بالش سنگی 1985) موجود هست ؟

سلام خدمت آلبرت کمپیون گرامی . نه متاسفانه . فقط تا جایی که راجب دوبله اش یه چیزایی یادمه و شنیدم ، دوبلور نقش همون پیرزن داستان مرحومه فهیمه راستگار بوده . امیدوارم این دو تا فیلم هم دوبلشون بزودی بیرون بیاد {#smilies.heart}

۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۱۱:۱۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باربوسا, رابرت, مارک واتنی, آلبرت کمپیون, Emiliano, پیرمرد, اتزیو آدیتوره, Dude, باد وایت
Stalker آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۲

تشکرها : 110
( 428 تشکر در 72 ارسال )
شماره ارسال: #2957

(۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۶:۱۸)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام

فیلم اول اگه درست حدس زده باشم فیلمی بود راجع به توانایی های ماورا الطبیعه یه پسر بچه ...

با سلام خدمت دوستان.

اسم فیلم مورد نظر شما «جادوگر جوان» هست:

https://www.imdb.com/title/tt0092806

Passion is the friction between one's soul and the outside world. (Stalker)
۱۴۰۱/۹/۱۸ صبح ۱۲:۴۰
تشکر شده توسط : مورچه سیاه, Emiliano, آلبرت کمپیون, سروان رنو, پیرمرد, باربوسا, رابرت, آرلینگتون, مارک واتنی, اتزیو آدیتوره, اسلون کلورا, Dude, باد وایت
آرلینگتون آفلاین
در به در کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۳/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 449
( 558 تشکر در 73 ارسال )
شماره ارسال: #2958

دوست خوب جناب اتزیو آدیتوره در ۱۱/۹۱۴۰۱ سوال کردن :

نام فیلم دوم مورد نظر شما the ozone layer vanishes محصول ۱۹۹۰ چین به کارگردانی feng xiaoning در یوتیوب میتونید زبان اصلیش رو ببینید

۱۴۰۱/۹/۱۸ عصر ۱۰:۱۷
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, باربوسا, سروان رنو, رابرت, مارک واتنی, پیرمرد, اسلون کلورا, اتزیو آدیتوره, باد وایت
اسلون کلورا آفلاین
221B Baker Street
*

( 101 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #2959

(۱۴۰۱/۹/۱۸ عصر ۱۰:۱۷)آرلینگتون نوشته شده:  

دوست خوب جناب اتزیو آدیتوره در ۱۱/۹۱۴۰۱ سوال کردن :

نام فیلم دوم مورد نظر شما the ozone layer vanishes محصول ۱۹۹۰ چین به کارگردانی feng xiaoning در یوتیوب میتونید زبان اصلیش رو ببینید

سلام و سپاس

تو سایت IMDB اطلاعاتش هست، اما تو یوتیوب یا جای دیگه پیدا نکردم.

Coming Soon ...
۱۴۰۱/۹/۲۱ عصر ۰۱:۳۵
تشکر شده توسط : اتزیو آدیتوره, باربوسا, مارک واتنی, آرلینگتون, آلبرت کمپیون, Dude, باد وایت
اسلون کلورا آفلاین
221B Baker Street
*

( 101 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #2960

(۱۴۰۱/۹/۱۶ عصر ۰۴:۴۰)کوئیک نوشته شده:  

سلام .

مورد دوم فیلم آقای پدر . نام اصلی monsieur papa 1977 . گویندگان زنده یادان جلال مقامی و رفعت هاشمپور بودند که آخرین بار تابستان سال 88 از شبکه دو پخش شد ولی متاسفانه فعلا دوبله اش در دسترس نیست .

ممنون از لطفتون
monsieur papa 1977 فکر نمیکنم اونی باشه که منظورم بود. تریلرشو دیدم. اصلا اون فضاها رو نداشت.

** تریلر نسخه 2011 بود دیدم {#smilies.biggrin}. نسخه 1977 همونه. ممنون

Coming Soon ...
۱۴۰۱/۹/۲۱ عصر ۰۱:۵۱
تشکر شده توسط : اتزیو آدیتوره, باربوسا, کوئیک, مارک واتنی, آرلینگتون, باد وایت
ارسال پاسخ