[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #1461
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۵/۶/۱۲ صبح ۱۲:۳۲)Nina Sayers نوشته شده:  

سلام... یه مدت فکرم مشغول نوستالژی های سن 10 سالگیمه

یادمه اون وقت ها خیلی سریال های جالبی مخصوص نوجوانان میزاشتن : مثل نارنیا و آنشرلی اینا میزاشتن....

من دنبال یه لیست به نسبت کاملی از اونا میگردم....2 تا از سریالاشم به صورت محو یادمه... یکیش این بود که چندتا نوجوون یه سیمرغ داشتن... یکی دیگشم مربوط به داستان های توی یه هتل بود

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

مثل فیلم نسخه سحرآمیز

داستان 
در مورد پسری بود که از دلهره و ترس دریک مکان خرابه در یک شب تاریک   
موهاش میریزد و با استفاده از یک داروی سحر آمیز که در خواب به او پیشنهاد 
می شود ، موهاش به طور غیر طبیعی رشد میکند و شخصی موهای آن را میگیرد و از 
موهاش قلمو درست میکند نسخه سحرآمیز  فیلمی است  که همه  با اون خاطره 
دارند و ... 

.

یا مثلا یه فیلم بود که تو یه کارخونه ی اسباب بازی بود.... تو اون دوره کلی از این فیلما میزاشتن اگه یادتون باشه

سلام نام فیلم هست:The Peanut Butter Solution

محصول 1985

بنام فارسی نسخه سحر آمیز

محصول کانادا

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۵/۶/۱۳ صبح ۱۱:۵۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مراد بیگ, خانم لمپرت, سروان رنو, BATMAN, باد وایت, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1462

(۱۳۹۵/۶/۱۳ صبح ۱۱:۱۵)ایشی زاکی نوشته شده:  

آقا یه سریالی ماه رمضان سال 80-79 از شبکه 2 پخش شد که خانم فقیهه سلطانی نقش یه زن بیوه  که بقالی داشت رو بازی میکرد که یه دختر داشت و آقای مهدی امینی خواه در نقش هم محلی و خواستگارش بود و خانم رابعع اسکویی هم نفش یه زن افغانی رو بازی میکرد کسی اسمشو میدونه؟؟؟

فکر کنم اسم سریال سایه بود

علی اوسیوند و مرحوم باقر صحرارودی هم بودند. علی اوسیوند چشمش دنبال سایه(فقیهه سلطانی) بود و یادم میاد باقر صحرارودی یه تکیه کلام داشت هر موفع از چیزی ناراضی بود میگفت: دیگه ازین بهتر بدتر نمیشه  :  )

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۵/۶/۱۴ صبح ۰۴:۲۲
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, مراد بیگ, پهلوان جواد, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #1463

[quote='Nina Sayers' pid='33956' dateline='1472763775']

یکیش این بود که چندتا نوجوون یه سیمرغ داشتن...

سلام،

اسم این سریال ققنوس و قالیچه بود.....

متاسفانه عکس بهتری پیدا نکردم

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۳۹۵/۶/۱۴ عصر ۱۱:۵۳
تشکر شده توسط : Nina Sayers, باد وایت, باربوسا
Kamiya Kaiser آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۹
اعتبار: 1

تشکرها : 89
( 239 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1464
[split] کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

سلام [تصویر: hi.gif]

دوستان گرامی، دنبال اسم دو تا کارتون قدیمی بودم: [تصویر: Connie_runner.gif]

اولی که برام مهمتره کارتونی بود که یه قسمت خیلی کوتاه از اون رو در سن 7 یا 8 سالگی تو یه مؤسسه دیدم. کارتون روی نوار ویدیو (VHS) و به زبان اصلی بود. اتفاقی که به صورت کمی مبهم یادمه توش افتاد این بود که یه رییس تبهکار مانندی بود که یه دکمه ای چیزی فشار داد و یه ربات که دارای سر مخروطی شکل بود اومد پیشش و بعد بهش دستور و مأموریت داد که بره کسی رو براش بگیره و بیاره. اون ربات هم با قسمت مخروطی سرش شروع به حفاری زمین کرد و در زمین فرو رفت تا اینکه گویا بتونه از زیر زمین به مقصدش برسه. فکر میکنم یه نفر هم تو اون فیلم وجود داشت که پیش اون رییسه در یک قالب یخی و به صورت منجمد در اومده بود. [تصویر: unknown.gif]

متأسفانه چیز بیشتری از این کارتون یادم نمیاد ولی حس میکنم که یه کارتون سریالی بوده که یه طرف ماجرا فردی مثل بتمن، سوپرمن یا حتی لاکپشتهای نینجا بوده باشه. این فقط حدسم هست ولی امیدوارم کسی این کارتون رو دیده باشه و بتونه راهنمایی کنه [تصویر: girl_angel.gif]

دومی یه کارتون ساده تر هست که سالها پیش (تقریباً حوالی سالهای پخش دژ فضایی) از کانال دو پخش میشد. موضوعش هم یه سری پرندگان دایناسور مانند بودند که قصد خرابکاری در یه شهر رو داشتند. فکر میکنم یه رییس داشتند که بهشون دستور میداد و خودش تو یه سفینه مستقر بود و اوضاع رو رصد میکرد. یکی از پزنده ها هم فکر میکنم با منقارش کاری شبیه به منگنه زدن رو انجام میداد!

ممنون میشم کسی بتونه در مورد اسم این دو کارتون کمکی بکنه [تصویر: give_rose.gif]

سپاس

۱۳۹۵/۶/۱۵ صبح ۰۹:۱۷
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 977
( 4438 تشکر در 680 ارسال )
شماره ارسال: #1465

عرض کردم که یکی از episode های five children and it هست

The Phoenix And The Carpet

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۳۹۵/۶/۱۵ صبح ۱۰:۲۶
تشکر شده توسط : Nina Sayers, باد وایت, باربوسا
دهقان فداکار آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۹
اعتبار: 9

تشکرها : 488
( 878 تشکر در 60 ارسال )
شماره ارسال: #1466
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

(۱۳۹۵/۶/۱۵ صبح ۰۹:۱۷)Kamiya Kaiser نوشته شده:  

اولی که برام مهمتره کارتونی بود که یه قسمت خیلی کوتاه از اون رو در سن 7 یا 8 سالگی تو یه مؤسسه دیدم. کارتون روی نوار ویدیو (VHS) و به زبان اصلی بود. اتفاقی که به صورت کمی مبهم یادمه توش افتاد این بود که یه رییس تبهکار مانندی بود که یه دکمه ای چیزی فشار داد و یه ربات که دارای سر مخروطی شکل بود اومد پیشش و بعد بهش دستور و مأموریت داد که بره کسی رو براش بگیره و بیاره. اون ربات هم با قسمت مخروطی سرش شروع به حفاری زمین کرد و در زمین فرو رفت تا اینکه گویا بتونه از زیر زمین به مقصدش برسه. فکر میکنم یه نفر هم تو اون فیلم وجود داشت که پیش اون رییسه در یک قالب یخی و به صورت منجمد در اومده بود. [تصویر: unknown.gif]

متأسفانه چیز بیشتری از این کارتون یادم نمیاد ولی حس میکنم که یه کارتون سریالی بوده که یه طرف ماجرا فردی مثل بتمن، سوپرمن یا حتی لاکپشتهای نینجا بوده باشه. این فقط حدسم هست ولی امیدوارم کسی این کارتون رو دیده باشه و بتونه راهنمایی کنه [تصویر: girl_angel.gif]

دومی یه کارتون ساده تر هست که سالها پیش (تقریباً حوالی سالهای پخش دژ فضایی) از کانال دو پخش میشد. موضوعش هم یه سری پرندگان دایناسور مانند بودند که قصد خرابکاری در یه شهر رو داشتند. فکر میکنم یه رییس داشتند که بهشون دستور میداد و خودش تو یه سفینه مستقر بود و اوضاع رو رصد میکرد. یکی از پزنده ها هم فکر میکنم با منقارش کاری شبیه به منگنه زدن رو انجام میداد!

این کارتون با نام اصلی Dragon Flyz سال 77-76 از شبکه دو پخش میشد

آسیاب اگر به نوبت بگو پس نوبت ما کو؟
سهم ما قسمت ما کو؟ حرمت و خلوت ما کو؟
بیرق ما تو نگو رخت عزا شد سهم نسل من و تو بادهواشد
۱۳۹۵/۶/۱۶ عصر ۱۲:۴۱
تشکر شده توسط : Kamiya Kaiser, BATMAN, باد وایت, باربوسا
Kamiya Kaiser آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۹

تشکرها : 89
( 239 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1467

(۱۳۹۵/۶/۱۶ عصر ۱۲:۴۱)دهقان فداکار نوشته شده:  

این کارتون با نام اصلی Dragon Flyz سال 77-76 از شبکه دو پخش میشد

سلام دهقان عزیز

منم این کارتون رو تو سرچی که کرده بودم دیدم ولی با اینکه موضوعش تا حدودی مشابه هست ولی این نیست. شهری که تو اون کارتونی که دنبالشم وجود داشت خیلی معمولی بود و اصلاً فضایی نبود، فقط اینکه اون موجودات نسبتاً عجیب اومده بودن اونجا رو تسخیر کنن انگار. حتی فکر کنم یه دفعه کنترل چراغ راهنمایی های شهر رو بدست گرفته بودن و از این طریق سعی در ایجاد خرابکاری در اون شهر داشتن. اون نکته که یکی از اون پرنده های دایناسوری با منقارش منگنه میزد رو نسبتاً خوب یادمه.

نظری در مورد اون یکی کارتون اولی که دنبالش هستم نداری احیاناً؟

جایی هستش که بشه لیستی از کارتونهای زبان اصلی 20-25 سال پیش که تو ایران اومده بوده پیدا کرد؟ و همینطور لیست مصور کارتونهای پخش شده از شبکه دو؟

سپاس

۱۳۹۵/۶/۱۶ عصر ۰۱:۳۷
دهقان فداکار آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۹
اعتبار: 9

تشکرها : 488
( 878 تشکر در 60 ارسال )
شماره ارسال: #1468

متاسفانه چیز بیشتری یادم نمیاد یک متخصص (اعجوبه)کارتون از نوع قدیمی و زیر خاکی در همین انجمن موجوده به نام kurt steiner ولی یه دو ماهی میشه پیداش نیست واسش پیغام بذار 90درصد میتونه مشکلت رو حل کنه .

آسیاب اگر به نوبت بگو پس نوبت ما کو؟
سهم ما قسمت ما کو؟ حرمت و خلوت ما کو؟
بیرق ما تو نگو رخت عزا شد سهم نسل من و تو بادهواشد
۱۳۹۵/۶/۱۷ صبح ۱۲:۴۸
تشکر شده توسط : Kamiya Kaiser, باد وایت, باربوسا
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱/۴

تشکرها : 115
( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1469

با سلام

دوستان عزیز کسی اسم این فیلمو که قدیم از تلویزیون پخش شد رو میدونه؟

یه گروه نظامی آمریکایی طی یه حادثه به گذشته انتقال پیدا میکنن (کشور ژاپن و زمان سامورایی ها) و با یکی از گروهای سامورایی برای رسیدن به قدرت همپیمان میشند و با دیگر ساموراییها با تجهیزات نظامیشون میجنگند

قطار می رود …. تو می روی ….. تمام ایستگاه می رود …………
و من چقدر ساده ام که سالهای سال ، در انتظار تو
کنار این قطار رفته ایستاده ام
و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!!!
۱۳۹۵/۶/۱۷ صبح ۰۸:۲۲
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #1470

با سلام

یه گروه نظامی آمریکایی طی یه حادثه به گذشته انتقال پیدا میکنن (کشور ژاپن و زمان سامورایی ها) و با یکی از گروهای سامورایی برای رسیدن به قدرت همپیمان میشند و با دیگر ساموراییها با تجهیزات نظامیشون میجنگند

سلام بر شما دوست عزیز،

شما مطمئن هستید که گروه نظامی آمریکایی بودند؟! چون فیلمی که من پیدا کردم یک گروه نظامی ژاپنی به زمان سامورایی ها بر می گردند. با اسم:

G.I. Samurai 

که در مورد نیروهای ژاپنی است و نه آمریکایی.

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۳۹۵/۶/۱۷ عصر ۰۴:۴۵
تشکر شده توسط : دانته, BATMAN, باد وایت, باربوسا
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1471

(۱۳۹۵/۶/۱۷ عصر ۰۴:۴۵)مکس دی وینتر نوشته شده:  

با سلام

سلام بر شما دوست عزیز،

شما مطمئن هستید که گروه نظامی آمریکایی بودند؟! چون فیلمی که من پیدا کردم یک گروه نظامی ژاپنی به زمان سامورایی ها بر می گردند. با اسم:

G.I. Samurai 

که در مورد نیروهای ژاپنی است و نه آمریکایی.

با سلام

در مورد آمریکایی بودن نظامی ها مطمئن نیستم.

نظر خودم هم روی هم فیلم بود ولی جایی واسه دانلود پیداش نکردم باید از تورنت بگیرم ببینم همونه یا نه

با سپاس از شما دوست عزیز :heart::heart::heart::ttt1

۱۳۹۵/۶/۱۸ صبح ۰۹:۱۹
تشکر شده توسط : شارینگهام, مکس دی وینتر, باد وایت, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4024
( 1974 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #1472

سلام

اسم فیلم بازگشت زمان است.

خوب یادم هست که اولین بار تلویزیون کی پخش کرد:

سیزده به در ۱۳۷۵ از شبکه یک

سوژه ی خوبی داشت ،ولی متاسفانه دوبله ی سطحی و  بی مایه ای داشت.

به قدری که سربازان فعلی که با سامورایی های قدیم برخورد کرده بودند از شدت هیجان اسم فیلم رو به زبان آوردند:

«این بازگشت زمانه!»

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۶/۱۹ عصر ۱۰:۲۴
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, دانته, BATMAN, مکس دی وینتر, باد وایت, باربوسا
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1473

(۱۳۹۵/۶/۱۹ عصر ۱۰:۲۴)شارینگهام نوشته شده:  

سلام

اسم فیلم بازگشت زمان است.

خوب یادم هست که اولین بار تلویزیون کی پخش کرد:

سیزده به در ۱۳۷۵ از شبکه یک

سوژه ی خوبی داشت ،ولی متاسفانه دوبله ی سطحی و  بی مایه ای داشت.

به قدری که سربازان فعلی که با سامورایی های قدیم برخورد کرده بودند از شدت هیجان اسم فیلم رو به زبان آوردند:

«این بازگشت زمانه!»

با سلام

با سپاس از راهنمایی شما دوست عزیز

واقعا فیلم زیبایی بود حیف که به شدت نایابه.

:heart::heart::heart:

۱۳۹۵/۶/۲۰ صبح ۰۱:۴۶
yami آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۱

تشکرها : 10
( 71 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #1474

سلام دوستان

یک فیلم سینمایی مخصوص کودکان بود که زمان بچگی یادمه تلویزیون نشون داد به اسم "دکتر کوچولوها"

در مورد این بود که تعدادی کودک اداره یک شهر یا یک بیمارستان رو فکر کنم به عهده میگیرن و ماجراهایی دارند. کسی اسم اصلی فیلم رو میدونه؟

یک مورد دیگر هم که متاسفانه جزییات بسیار کمی ازش در خاطرم هست مربوط میشه به یک فیلم یا احتمالا سریال چند قسمتی که باز زمان قدیم در برنامه کودک نشون دادند و اوایل قرن بیستم آلمان رو نشون میداد و یکی از شخصیت هاشم یک مرد بسیار غول پیکر و بزرگ جثه بود.

در سکاسنی از فیلم یادمه که مرده با هیکل نتراشیده اش سعی میکنه خودشو تو تیم آتش نشانهای شهر جا بده و یونیفرم شون رو به طرز تابلویی پوشیده. شرمنده ازین بیشتر یادم نیست.

اگر خداباوران همانقدر که خداناباوران به خدا اعتقاد ندارند، به خدا اعتقاد داشتند، زندگی بسیار شیرین تر از این میشد.
۱۳۹۵/۶/۲۸ صبح ۰۶:۲۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
بلوندی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۶/۱۲
اعتبار: 0

تشکرها : 3
( 11 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #1475

سلام دوستان

به دنبال نام فیلمی هستم که حدود 7-8 سال پیش از صداوسیما در قالب برنامه سینما ماورا یا سینما چهار پخش شد. چند نفر وارد یک شهرک متروک می شدند، از بین آن ها، یک نفر شروع می کند بقیه را یکی یکی به قتل می رساند. تعلیق فیلم هم بخاطر این بود که تا آخر فیلم، هویت قاتل ناشناس باقی میماند. اگر درست بخاطر داشته باشم، یکی از نفرات رو با فرو کردن نیزه تو شکمش به قتل رسوند tajob

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

۱۳۹۵/۶/۲۸ صبح ۱۱:۴۱
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1476
RE: [split] کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

سپاس

سلام

اسم کارتون دومی  Diplodos هست

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۵/۶/۲۹ صبح ۰۱:۳۳
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, خانم لمپرت, مراد بیگ, دهقان فداکار, شارینگهام, مکس دی وینتر, باد وایت, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4024
( 1974 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #1477

(۱۳۹۵/۶/۲۸ صبح ۰۶:۲۵)yami نوشته شده:  

سلام دوستان

یک فیلم سینمایی مخصوص کودکان بود که زمان بچگی یادمه تلویزیون نشون داد به اسم "دکتر کوچولوها"

در مورد این بود که تعدادی کودک اداره یک شهر یا یک بیمارستان رو فکر کنم به عهده میگیرن و ماجراهایی دارند. کسی اسم اصلی فیلم رو میدونه؟

یک مورد دیگر هم که متاسفانه جزییات بسیار کمی ازش در خاطرم هست مربوط میشه به یک فیلم یا احتمالا سریال چند قسمتی که باز زمان قدیم در برنامه کودک نشون دادند و اوایل قرن بیستم آلمان رو نشون میداد و یکی از شخصیت هاشم یک مرد بسیار غول پیکر و بزرگ جثه بود.

در سکاسنی از فیلم یادمه که مرده با هیکل نتراشیده اش سعی میکنه خودشو تو تیم آتش نشانهای شهر جا بده و یونیفرم شون رو به طرز تابلویی پوشیده. شرمنده ازین بیشتر یادم نیست.

سلام

اولی :دکتر های کوچولو

دومی:  هود سن پولو   یا  بلوک!

یه کم در کافه بگردی،مطالب مفید از دوستان  درباره شون خواهی یافت.

موفق باشی

(۱۳۹۵/۶/۲۸ صبح ۱۱:۴۱)بلوندی نوشته شده:  

سلام دوستان

به دنبال نام فیلمی هستم که حدود 7-8 سال پیش از صداوسیما در قالب برنامه سینما ماورا یا سینما چهار پخش شد. چند نفر وارد یک شهرک متروک می شدند، از بین آن ها، یک نفر شروع می کند بقیه را یکی یکی به قتل می رساند. تعلیق فیلم هم بخاطر این بود که تا آخر فیلم، هویت قاتل ناشناس باقی میماند. اگر درست بخاطر داشته باشم، یکی از نفرات رو با فرو کردن نیزه تو شکمش به قتل رسوند tajob

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

سلام

فکر کنم منظور شما  فیلم

و دیگر هیچ نبود. ..

است. یه فیلم کلاسیک که به طریق  سیاه و سفید پخش شد.

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۶/۳۱ صبح ۱۲:۳۸
تشکر شده توسط : shahramhn, خانم لمپرت, BATMAN, مراد بیگ, زرد ابری, مکس دی وینتر, جودی دمدمی, لوسکا, بلوندی, yami, باد وایت, باربوسا
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 977
( 4438 تشکر در 680 ارسال )
شماره ارسال: #1478

سلام رفقا دنبال یه فیلم ترسناکم ولی فقط یه سکانس ازش یادم میاد شاید به نظرتون مسخره باشه. یه مسافر وارد یه شهری میشه تو ورودی شهر یه رودخانه هست که یه جادورگر میخاد این رهگذرو به اونجا بکشونه تا مبتلا به طاعون بشه لز اون برنامه کودکای مخصوص ما دهه شصتیها خخخخخخ

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۳۹۵/۷/۵ عصر ۰۶:۱۸
تشکر شده توسط : جودی دمدمی, باد وایت, باربوسا
جودی دمدمی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۶/۳۰
اعتبار: 0

تشکرها : 3
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #1479
[split] درخواست عضویت

سلام من سارا هستم.. فارغ التحصیل رشته گرافیک.. برای پیدا کردن اسم فیلمی با اینجا آشنا شدم.. منتها هر کاری میکنم نمیتونم توضیحاتی دربارهی فیلم رو بنویسم .. تو معرفی ها دیدم ک در صورت نداشتن فعالیت میشه درخواست رو نوشت و هفت خان رستم رو طی نکرد.. البته مایلم که عضویتم در اینجا کامل بشه ک باز بتونم به اینجا بیام.. توضیحاتم در مورد فیلم رو براتون مینویسم :

من دنبال اسم یک سریال میگردم حدودا 10 تا 15 سال پیش پخش میشد از شبکه کودک.. سریال خارجی بود که یک پسر بچه ماشینی دایرهای شکل پیدا میکنه  ..ماشینی که پرواز میکرد و نامرعی هم میشد.. سرعت بسیااار بالایی داشت.. کافی بود اسم مکان رو وارد کنه تا به جایی که میخواست در چند ثانیه برسه ..فقط در همین حد ازش میدونم.. خیلی هم دنیالش گشتم.. ممنون میشم کمک کنین

۱۳۹۵/۷/۵ عصر ۰۶:۴۵
Kurt Steiner آفلاین
Commanding The 12th Parachute Detachment
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱/۲۹
اعتبار: 48

تشکرها : 1330
( 7863 تشکر در 407 ارسال )
شماره ارسال: #1480
RE: درخواست عضویت

(۱۳۹۵/۷/۵ عصر ۰۶:۴۵)جودی دمدمی نوشته شده:  

سلام من سارا هستم.. فارغ التحصیل رشته گرافیک.. برای پیدا کردن اسم فیلمی با اینجا آشنا شدم.. منتها هر کاری میکنم نمیتونم توضیحاتی دربارهی فیلم رو بنویسم .. تو معرفی ها دیدم ک در صورت نداشتن فعالیت میشه درخواست رو نوشت و هفت خان رستم رو طی نکرد.. البته مایلم که عضویتم در اینجا کامل بشه ک باز بتونم به اینجا بیام.. توضیحاتم در مورد فیلم رو براتون مینویسم :

من دنبال اسم یک سریال میگردم حدودا 10 تا 15 سال پیش پخش میشد از شبکه کودک.. سریال خارجی بود که یک پسر بچه ماشینی دایرهای شکل پیدا میکنه  ..ماشینی که پرواز میکرد و نامرعی هم میشد.. سرعت بسیااار بالایی داشت.. کافی بود اسم مکان رو وارد کنه تا به جایی که میخواست در چند ثانیه برسه ..فقط در همین حد ازش میدونم.. خیلی هم دنیالش گشتم.. ممنون میشم کمک کنین

.

پست موقت 

.

Aquila

ساخته شده در سال 1997 :

درباره دو پسر بچه که هنگام تعطیلات در یک غار اسکلتی پیدا می کنند . همراه او یک جسم قرمز رنگ شبیه تخته سنگی بزرگ قرار دارد ... یک ماشین پرواز با توانایی های باور نکردنی ...

.

.

http://www.imdb.com/title/tt0201376/

.

.

steiner

دنیا فریبنده و دل انگیز است اما دوامی ندارد .
۱۳۹۵/۷/۵ عصر ۰۹:۵۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : جودی دمدمی, سروان رنو, مکس دی وینتر, پهلوان جواد, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ