[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک
نویسنده پیام
مگی گربه آفلاین
مشتری شبهای کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱۱/۱۹
اعتبار: 47

تشکرها : 8633
( 2273 تشکر در 66 ارسال )
شماره ارسال: #22
RE: شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک

لارا : نه ژیواگو نه .... من بدون تو جایی نمیرم ...

یوری : ببین عزیزم، هوا به اندازه کافی سرد هست، پس دیگه لفتش نده! تازه به خاطر تو قراره پنجره اتاق رو هم بشکنم. شانس داشته باشم که سرما نخورم.!

الزا : ریک، باور کن من بدون تو می میرم...

ریک : میدونم عزیزم، الان هم قراره با هواپیمای توپولف 154 پرواز کنی!

مامی : خانم ملانی، خدا وکیلی شما اصلا متوجه نشدین که خانم اسکارلت علاقه شدیدی به همسرتون دارن؟؟

ملانی : استغفرالله ! من که یک درصد هم احتمال نمیدم. اگه یه ذره شک به دلم راه بدم، حتما غش میکنم.!!

بلانش : بگو ببینم استنلی، ظاهرم چطوره؟ چهره ام به اندازه کافی شاداب و جوان هست؟

استنلی کوالسکی : ای بابا عجب گرفتاری شدیم! ببین آبجی بلانش، چرا این همه خودتو عذاب میدی؟ مگه تا حلا چیزی راجب بوتاکس صورت نشنیدی؟؟

در پشت صحنه داشتن و نداشتن:

لورن باکال : واقعا که خجالت آوره آقای بوگارت! حسابی نااُمید شدم. یه عمره که واسه مردم قهرمان بازی درمیاری اما یه سوت زدن ساده رو هم بلد نیستی.!

زن همسایه : رِز مری جان قدم نو رسیده مبارک، خدا حفظش کنه... بذار ببینم به کی رفته؟؟

سی.دبلیو : ببخشید شغل سرکار چیه؟

بانی پارکر : ما بانک میزنیم.

سی.دبلیو : بانک زنی جرمش سنگینه. من میگم بریم تو خط اختلاس؛ چون در این مورد به خصوص زیاد گیر نیستن!

اسکارلت : رت! مگه نشنیدی که طبق پیشگویی نوسترآداموس گفتن سال 2012 قراره دنیا به آخر برسه؟ پس چطور دلت میاد منو ترک کنی؟

رت باتلر : راستشو بخوای عزیزم، برام اصلا مهم نیست...

اسکارلت : حیف که الان وقت ندارم ، حالا هر وقت دنیا به آخر رسید به فکری میکنم.

هملت : خاطرم نیست ... مسئله کدام بود؟ بودن یا نبودن .. و یا نبودن و بودن؟

اُفیلیا : جناب هملت شما را به روح مخوف پدرتان سوگند، دست از این دیوانگی بردارید وگرنه مرا دیدید دیگر ندیدید.

هملت : محبوبم اُفیلیا، بیش از این با این سخنان خاطر مرا مکدر مساز. خودتان نیک میدانید که رودخانه دانمارک چندان هم عمیق نیست و شما هم شناگر قابلی هستید!

File:ActTaylorCatThinRoof.jpg

مگی : خیالت راحت شد بریک؟! ما کاملا مفلس شدیم... من اون همه خودمو به آب و آتیش زدم تا پول های پدربزرگ رو بالا بکشیم تا توی این گرانی و تحریم، بزنیم به زخم زندگی. ولی بس که تو تیریپ قهر اومدی، همه چی نقش بر آب شد و همه دُلارهای پدربزرگ هم تبدیل به ریال شد.

الیزا دولیتل : روز به خیر پروفسور. حال شما خوب هست؟ یک فنجان چای میل دارید؟ ... مشاهده می فرمایید که بنده چه زیبا سخن میگویم؟

پروفسور هیگنز : بی خیال الیزا. این ریختی که تو حرف می زنی، دیگه خیلی وقته فسیل شده. همون ریختی که قبلا حرف میزدی الان بد جوری مُد شده.

http://www.rightbrainpro.com/dmedu/edimages/cuckoosnest3.jpg

مک مورفی : پرستار راچد دست از این عقده ای بازی بردارید! چرا اجازه نمیدین مسابقه های جام حذفی رو تماشا کنیم؟ بازی های این دوره خیلی مهمه.

پرستار راچد : آقای مک مورفی باید خدمتون عرض کنم که ما با مسابقه فوتبال مشکلی نداریم ولی معتقدیم که مجری برنامه نود میتونه روی بیماران اثر مخرب داشته باشه!

مامی : خانم اسکارلت بیا و یه بار هم که شده حرف گوش کن! با این لباس نرید بیرون، گشت ارشاد همه جا ریخته ها.

کاسبر گاتمن : بچه ها خودتونو خسته نکنید، اصل این مجسمه گیر نمیاد ولی بازار چین از روش زده به جان شما با اصلش مو نمیزنه.

دیگر نگران عارضه های پوستی نباشید: مرکز تخصصی لیزر درمانی پوست با جدیدترین متدها.

آنا : عالیجناب اگه موافق باشید یه سریال توپ درباره شما و خانواده محترمتون بسازیم، اسمشو هم میذاریم "حریم سلطان 2" !

تنها سلاح من در این دنیای به شدت مسلح، دیوانگی است - جبران خلیل جبران
۱۳۹۱/۹/۲۳ عصر ۰۷:۴۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, پرشیا, بانو, سروان رنو, رزا, حمید هامون, پایک بیشاپ, دزیره, ناخدا خورشيد, ژان والژان, Papillon, dered, زرد ابری, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, آقای همساده, هایدی, واتسون, BATMAN, Princess Anne, فورست, اشپیلمن, ال سید, شارینگهام, جیمز باند, ریچارد, مموله, پیرمرد
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: - Classic - ۱۳۸۸/۱۱/۱۱, صبح ۱۲:۳۰
RE: - Negar - ۱۳۸۸/۱۲/۱, عصر ۰۵:۴۶
RE: - Classic - ۱۳۸۸/۱۲/۲۰, صبح ۱۲:۴۸
RE: - Classic - ۱۳۸۹/۹/۱۷, عصر ۱۱:۵۷
RE: شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک - مگی گربه - ۱۳۹۱/۹/۲۳ عصر ۰۷:۴۷