[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 19 رای - 4.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی
نویسنده پیام
و يجي آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱/۲۰
اعتبار: 1

تشکرها : 7
( 23 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #342
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

در چند روز گذ شته  شبكه تهران دو بار اقدام به پخش  بر نامه اي كرد كه نسل ما و و يك جورايي همه رو تكون داد  اين كه ساز ند گان بو جود اور د گان رو ياي كو د كيمون  بينيم و از انها تقدير كنيم  با انها گريه كنيم دست بز نيم بخنديم اهنگ  هاي زيباي نو ستا لو ژيكي كه پخش ميشد براي همه ما جذاب بود.

قيافه  كلاه قر مزي كه قابل مقايسه با چهره يك جورايي عمل شده امروزش نبود و فقط حر كاتش اشنا ست هر چند اونم با تكنو لوژي پيش رفته امروزي تر شده .. پدر پسر شجاع مو شهاي   دو ست داشتني دوران مدرسه ،  بازم مدرسه دير شد .. اين بار دوباره زنده شدند و ماهم همراه اون

زن و مر د هاي بزرگ سال امروز كود كان جنگ!!! ديروز خونديم و نميدونم ميخواستيم اون موقع زنده بشه و لي چيزي كه تكون دهنده بود     مطمئنا بيشتر ما با تمام انهايي كه در پايين نشسته بودند اشك ريختند ديدن  بزر گاني كه ز ماني بين ما بودند و براي ما نقش افر يني ميكردند دو ستشان داشتيم  ودر حال حاضر در بين ما نيستند .....

يكي بيشتر قلبها رو به درد اورد يكي شايد هميشه در حيطه بزر گسالان بايد باشد و لي با((   اهنگ مادر من تو يي ياور هميشه من)) همه رو تكون داد دو باره نبود عمو خسرو  قلب ما رو به درد  اورد دو باره جاي خاليش و نشنيدن صداي قشنگش با اون لحن خاص ديالو گهاش نميدونم فقدانش هنوز براي من يكي سنگين مثل نبود علي حاتمي  كه امكان نداره جاي خاليشون پر بشه و حس نكنيم چه قدر زود دير ميشود

و لي در د ناكتر  براي ما بچه هاي ديروز  اينكه ديگه اون   دو بله هاي عالي . نشنو يم ديگه اون كار تونهايي كه با دست كشيده شدندبا تشكر از والت ديز ني البته كمي شركت ژاپني نيپون و تاسف براي بچه امروز براي نشنيدن  و بزرگ نشدن با همچين شاهكار هايي مگر اينكه ما بخواهيم بچه هاي امروز رباتيك بزرگ نشوند !!!!

مگر ميشود كار تونهاي عرو سكهاي كو چكي  با اون نوع خاص ساخت  كه شايد محبو بتر ينشون پت و مت باشند كه هنوز پابر جا هستند و ما در حسرت اينكه چرا مثل انها شجاعت نداريم هر چيزي رو امتحان كنيم

مثل دوران كود كي ما كه فكر كنم با اژير  قر مز پناهگاه دوران مدرسه .((بخصوص براي بچه هاي تهران و متو لدين تهران بايد اشناتر باشه )) و يا حتي درس خوندن از تلو يزيون(((كه براي من كه هنوز 6 ساله نشده بودم به د لايلي كه خو دم هنوز نفهميدم چرا به پشت نيمكت خشن ان روز اندا ختند .حالا  پو شش تيره اون روز بكنار فكر كنم اون موفع دوم بودم سن    هنوز هفت تموم نكرده بودم  البته الان بهم ميگند به د ليل شيطنت  بوده يا جنگ و پناهگاه مدرسه )))))))))) و نبود نديدن كساني كه ميشناختيم نام جديد داشتند شهيد !!!!!!!!!!!

.. جنگي كه نه اون وقت فهميديم و نه الان كه بزر گتر شديم نفهميديم ادامه اش چرا و چگونه بود و چرا دوساله تموم نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ..  نسل كه بشدت سو خته و نابود شده است يا بهتر بگيم نسل مرده !!!!!!!!!!

و لي يك چيز هميشه شير ين حتي در حال حاضر   كار تونهاي زيبا كه بايد براي بچه هاي نسل جديد گر فت و تا اونها انيمشن ناب بفهمند هنر دو بله  زيبا و عالي ..و پرورش قوه تخيلشون تا بدانند در دوران ماهم پدر ازاد  اند يش و بي خيالي داشتيم كه اگر پسرش نبود خودش بي نام ميماند!!!!!!!

در بي خياليش فقط پدر استر لينگ بهاش برابري ميكنه و البته من هم اونجا همراه رامكال كار ل دوست داشتم و البته من بيشتر در پي تبعيض نژادي بودم كه حالا اسم مادر خانم  كو چو لو چيه و چرا اسمش مادر خانم كو چو لو نيست  !!!!!!!!!و

و با تنفر از نل كه فقط از اين دختر بدم مي امد و البته كمي هم حنا كه الان ميد و نيم اسمشون تغيير كرده بود و لي   انگار همه در پي مادر كه نه بهشت گم شده بودند بعد ها كمي بزر گتر شدم ميلتون خوندم برام جذابتر شد هر چند هنوز هم شهر گم شده ((بهشت گم شده ))سهراب برام جذابتره و همه يك جورايي دنبل پارايداس الدرادور و تخيلي و تار يخي تر دنبال اتلانتيس گم شده يا مدينه فاضله هستيم ..

همه بشر يت يك چيز گم كرده و همه ادمها ميخوان به خونه بر گردند  فقط اينكه خوردن سيب .انار انگور .انجير........... ازاد باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و لي فقط بايد اماده بشيم بتو نيم به سو الهاي امروزي نسل خود جواب بديم كه رابطه نابغه وايكينگها با اون دختر چيه چرا يك بار خواهرش يك بار دختر خالش راستي چرا فقط دختر خاله مثلا دختر عمو  دختر دايي دختر عمه نبود ؟..يا موارد ديگه  ..و اينكه چرا همه اينها مادرشون گم شده يك بار به دنبال پدر نبودند .

و لي با تمام اينها كار ارزنده شبكه 5 در تقدير از ساز ند گان رو ياي و بر نامه هاي بچه هاي ديروز

واقعا شايسته تقدير بخصوص ديدن اونهايي كه موهاشون سفيد و نقره اي شده و بيان خاطراتشون كه جذاب و شير ين بود

پس يك تشكر دو باره از تمام انهايي كه در بحبو حه جنگ و خون ريزي و سر در گمي ما دست به كار زيبا زدند و باز بخصوص كار تونهايي كه هميشه براي ما زنده و زيبا اصلا قابلا مقايسه با كار تونهاي الان نيست من هنوز شيفته شر مان هستم رامكال دو ست دارم و خوب عمو جغد شاخدار برام عزيزه .......و قهر مانهاي دوران كو د كي كه براي ما اصيل قدر تمند با شكوه بود مثل رابين هود . و زورو كه   قهر مانهاي پو شالي مثل اسپايدر من بت من در بر ابر انها  هيچ بودندو هستند  و فقط من يك نمونه امروزي دوست دارم اسنپ مردي سياه پوش در ظاهر منفي سياه و لي با قلب طلايي ؟؟؟؟

و دو باره تشكر ما بچه هاي ديروز و شايد فراري ار بچه بودن در ديروز !!!!!!تشكر و قدر داني خودمون از تمام انهايي كه در تلاش بودند براي ما لحظات شير ين كود كي زنده نگه دارند ابراز ميداريم و هميشه در نزد ما محبوب هستند شايد مثل معلم اول ابتدايي در خاطر مون ثبت شدند

.......به اميد اينكه هيچ كو د كي در جهان نه رنگ جنگ نه خون ببينه نه فقر نه ظلم و نه تبعيض  .و اينكه هيچ كود كي درجهان  شب هاي عيد و عيد ميلاد بدون هديه  نمونه !!!!!!!!!...و بدونه بايد

كود كي كنه بازي كنه و جهان براي او ست   نقاشي ها با او حرف بزنند .  چرا كه او نماد خدا روي ز مين بايد دوست بداره دوست داشته بشه وحق دارد   دردنيايي نباشد كه  براي او چيز هايي رو رود تعر يف نكنند  تا مشكلات اورا  زود بزرگ نكند .. !!!!!!!!!!!!!!!!

۱۳۹۰/۲/۷ عصر ۱۰:۱۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, بهزاد ستوده, دزیره, میثم, رزا, الیشا, farzad178, آوینا, John Coffey, هایدی, rahgozar_bineshan
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی - و يجي - ۱۳۹۰/۲/۷ عصر ۱۰:۱۹
برنامه بچه های دیروز - هری لایم - ۱۳۹۰/۴/۱۷, عصر ۰۶:۴۶
داگ فادر - دون دیه‌گو دلاوگا - ۱۳۹۹/۷/۲, صبح ۰۱:۰۴
شجاع وشیرین - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۱, عصر ۰۹:۱۸
RE:پرسی پارکبان - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۳, عصر ۰۸:۰۸
کارتون قدیمی میکروبی - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۴, عصر ۰۸:۱۲
RE:مسافرکوچولو - مموله - ۱۳۹۹/۵/۲۱, عصر ۰۲:۴۰
RE: موش کوهستان - مموله - ۱۳۹۹/۹/۲۵, عصر ۰۹:۱۶
ای کی یو - مموله - ۱۴۰۰/۳/۱۱, عصر ۱۱:۱۲
سه بچه خرس عروسکی - رابرت - ۱۴۰۰/۶/۲۲, عصر ۰۹:۱۵