[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 19 رای - 4.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی
نویسنده پیام
Hammilton آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۲۶
اعتبار: 8

تشکرها : 190
( 202 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #1042
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

(۱۳۹۷/۲/۱۴ عصر ۰۷:۲۷)دون دیه&zwnj;گو دلاوگا نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۲/۱۴ صبح ۱۰:۳۶)Hammilton نوشته شده:  

من تازه عضو شدم و در بدو عضویت این کارتون زیبای خاطره انگیز رو از آدرسی که داده بودید دانلود کردم.

درود و هزاران درود بر شما که واقعا بخشی از خاطرات کودکی من با این کارتون زنده شد.

همونجور که مطلع بودید نسخه دوبله جادوگر شهر اوز سالهای سال بود که فقط در انحصار صدا و سیما بود و کسی نسخه دوبله اش رو در اختیار نداشت تا اینکه شما قبول زحمت فرمودید و اینکار ارزشمند رو ارایه کردید.

پایا و مانا باشی ...

سلام همیلتون گرامی. به کافه کلاسیک خوش آمدید. شادمانم از شادمانیِ شما و "زنده شدن خاطرات کودکی" برایتان. داشتم همین الان ترجمه‌ای از "سوگ سروده‌ها"ی ماریا ریلکه، شاعر پُرآوازه‌ی آلمانی‌زبان، را می‌خواندم با این مضمون که یک "اثر هنری" یا "انسان‌ساخت" را که طی نسل‌ها بالیده و مأنوس خاطراتِ آدمیان شده، می‌توان حتی در کائنات عرضه نمود:

تو را توان آن نیست که "او" را با احساسی والا متأثر سازی.

در کائناتی که "او" بدین‌سان قدرتمندانه احساس می‌شود، تنها یک تازه‌واردی.

پس به "او" چیزی عرضه کن که طی نسل‌ها بالیده تا از آنِ ما شده؛ و نزدِ دست‌ها و در چشم‌هایمان می‌زید.

به "او" از آثار (دست‌ساخته‌های) خود بگو؛ و "او" شگفت‌زده خواهد ایستاد؛

همانگونه که تو نزد طناب‌بافی در رُم ایستادی، یا نزد کوزه‌گری در نیل ... .

با سپاس مجدد از شما دون دیه گو عزیز و تشکر از نقل اشعار بسیار زیبا و  ستایش طبع هنرمندانه جنابعالی...

از کارتونهای مهمی که دنبال نسخه دوبله شون هستم یکی کارتون سینمایی پینوکیو نسخه ایتالیایی تحت عنوان un burattino di nome pinocchio 1972 می باشد که در پست های قبل تر توسط کرت اشتاینر عزیز بدان اشاره شده...این کارتون بسیار زیبا در سال 1368 از شبکه 2 سیما پخش شد و بعد از آن هیچوقت تکرار نشد.نسخه صدا اصلی آن موجود است ولی صداپیشگی سرکار خانم ناهید امیریان روح بخش مسلم آن کارتون بود. خواهشمندم اگه صدایی از آن کارتون سراغ دارید حقیر رو مطلع سازید...

کارتون دوم کارتون سینمایی هیوگو اسب آبی زنگبار است که آن هم در قالب دو قسمت 40 دقیقه ای سالیان قبل پخش شده و من فقط قسمت اول آن را بصورت دوبله دارم (البته نسخه کامل صدا اصلیش رو هم در آرشیو دارم )

ولی هنوز موفق به پیدا کردن قسمت دوم اون بصورت دوبله نشدم  :

Hugo the hippo 1975

صمیمانه از شما و کاربران دیگه که این پست رو میخونند خواهشمندم اگه صدای دوبله ای از این دو کارتون سراغ دارند اینجانب رو مسرور نمایند.

برای آمدن به چشم نقاش باید در چشم انداز بود
۱۳۹۷/۲/۱۵ عصر ۰۵:۴۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری, شارینگهام, مموله, پیرمرد, ادگار فروسه
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
برنامه بچه های دیروز - هری لایم - ۱۳۹۰/۴/۱۷, عصر ۰۶:۴۶
داگ فادر - دون دیه‌گو دلاوگا - ۱۳۹۹/۷/۲, صبح ۰۱:۰۴
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی - Hammilton - ۱۳۹۷/۲/۱۵ عصر ۰۵:۴۰
شجاع وشیرین - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۱, عصر ۰۹:۱۸
RE:پرسی پارکبان - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۳, عصر ۰۸:۰۸
کارتون قدیمی میکروبی - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۴, عصر ۰۸:۱۲