[-]
جعبه پيام
» <کوئیک> روح استاد ربیعی شاد . حیف این صدا که دیگر تکرار نخواهد شد
» <Classic> صدای رسای پرویز ربیعی بر کاراکترهای بسیاری به زیبایی می نشست , از جمله سروان رنو در کازابلانکا
» <کوئیک> ممنون از رابرت و مموله گرامی . سلامت باشید
» <مموله> کوئیک عزیز ممنون برای سینک سریال کاراگاه کاستر وتداعی خاطرات خوب گذشته
» <رابرت> سپاس ویژه از کوئیک عزیز به خاطر سریال "کارآگاه کاستر"
» <اکتورز> سپاس جناب رابرت
» <رابرت> اکتورز عزیز، نظر لطف شماست. سلامت باشید.
» <کوئیک> سری کامل سریال کاراگاه کاستر https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45306
» <اکتورز> این خاطرات سودا زدەی جناب رابرت بسیار خواندنیست ، گاهی بدون ورود بە کافە مطالعەیشان میکنم و صرفا جهت تشکر کردن ورود میزنم
» <رابرت> جنابEmiliano نظر لطف‌تان است. سلامت باشید.
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟
بله
خیر
بستگی به دوبلور و توانایی هاش داره
[نمایش نتیجه]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و کاربران میتوانند گزینه ای که به آن رای داده اید را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟
نویسنده پیام
ژنرال آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۲۵
اعتبار: 1

تشکرها : 972
( 19 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #4
RE: آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟

با سلام

من هم موافق این هستم که دوبلورها تنها به کار دوبله اکتفا کنند ولی این کارهای مجری گری وبازیگری شاید ده درصدش بخاطر حس کنجکاوی میتونه باشه وبقیه شاید بحثهای مالی باشه . درزمانهای قبل بدلیل کار زیاد وحقوق کافی کمتر به این پیشنهادات پاسخ میدادندوکمتر شاهد حضور دوبلورها به غیر از کار دوبله بودیم ولی در کل به نظرم باید این حق رو به اونها بدیم که خودشون انتخاب کنند

۱۳۹۸/۲/۲۲ صبح ۰۷:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ماهی گیر, Chance, سروان رنو, پرنسس آنا, ال سید, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟ - ژنرال - ۱۳۹۸/۲/۲۲ صبح ۰۷:۱۴