[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پل نیومن - جوان خودمانی
نویسنده پیام
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5520 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #14
RE: پل نیومن - جوان خودمانی

(۱۳۸۸/۱۲/۹ عصر ۰۹:۳۰)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

با وجودی که می دانم اين اظهار نظر با مخالفت های بی شمار روبرو خواهد شد ولی گستاخانه می گويم که به نظر من پل نيومن از لحاظ بازيگری بارها و بارها از مارلون براندو جلو می زند.

با وجودی که من و رامین عزیز در مورد دوبلاژ تقریبا همیشه توافق نظر داریم، اما با این اظهار نظر شدیدا مخالفت می کنم. من از احساسات بسیاری از دوستان کافه نسبت به بعضی از بازیگران هالیوودی حتی غیر هالیوودی کاملا آگاه هستم، حتی خودم هم علاقه زیادی به شخصیت پل نیومن و نوع بازی اون دارم، اما مقایسه پل نیومن با مارلون براندو اصلا و ابدا منصفانه نیست، بازیگرانی مانند لارنس اولیویه، اسپنسر تریسی، رابرت دنیرو، راد استایگر، جین کلی، ادوارد جی رابینسون، ویلیام هولدن، برت لنکستر، کرک داگلاس، پیتر سلرز، آنتونی کویین، جیمز کاگنی، هامفری بوگارت و ... در سطحی بسیار بالاتر از پل نیومن قرار دارند. حتی به عنوان مثال اگر به لیست 50 بازیگر سایت AFI نگاهی بیندازید مشاهده خواهید کرد که در انتخاب خود از لفظ ستاره (Star) استفاده کرده اند و در کمال تعجب خواهید دید که در بین این اسامی نامی از پل نیومن برده نشده است و نشان دهنده این موضوع هست که در آمریکا بر خلاف ایران از محبوبیت زیادی برخوردار نیست و از طرفی دلیل بر این هم نیست که بازیگر خوبی نیست. ضمن احترام به نظر تمامی دوستان با اینکه دوبلاژ ایران مقام و منزلت والایی دارد و شاید در بسیاری مواقع بازیگران فیلم را هم پشت سر می گذارد، مشاهده فیلم با زبان اصلی دید دوستان نسبت به بازیگران مختلف را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۸/۱۸ عصر ۰۹:۰۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Kassandra, دشمن مردم, رزا, ژان والژان, الیشا, خانم لمپرت, بوچ کسیدی
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
پل نیومن - جوان خودمانی - سروان رنو - ۱۳۸۸/۷/۲۰, عصر ۱۰:۲۹
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - soheil - ۱۳۸۸/۷/۲۲, عصر ۰۳:۱۱
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۷/۲۲, عصر ۰۷:۴۷
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Savezva - ۱۳۸۸/۷/۲۷, صبح ۰۸:۳۷
پل نیومن - جوان خودمانی - بانو - ۱۳۸۸/۷/۲۸, عصر ۰۳:۵۶
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۷/۲۸, عصر ۰۶:۲۴
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۱۲/۹, صبح ۱۱:۴۰
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - سروان رنو - ۱۳۸۸/۱۲/۱۴, عصر ۰۲:۰۹
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - سم اسپید - ۱۳۸۹/۸/۱۸ عصر ۰۹:۰۳
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Negar - ۱۳۸۸/۱۲/۲۵, عصر ۰۴:۳۲