[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پل نیومن - جوان خودمانی
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11460
( 18986 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #11
RE: پل نیومن - جوان خودمانی

(۱۳۸۸/۱۲/۲۵ عصر ۰۴:۳۲)Negar نوشته شده:  

آخه چرا باید در تقویم سینمایی سال جدید، یک   چنین عکسی رو ازش بگذارن؟ فکر نمی کنید تمام اون ماهی که این عکس بهش اختصاص    داره باید غصه خورد و آه کشید؟!   

جانا سخن از زبان ما می گویی !

اتفاقا بعد از دیدن تبلیغ این تقویم سینمایی ( که در تاپیک مجلات سینمایی نوشته بودم ) رفتم و خریدم. 5500 تومن پول بی زبون رو دادم به مغازه دار ( این عشق به سینما آخرش ما رو ورشکسته می کنه!  )بعد از باز کردن تقویم ، یکی از اولین چیزهایی که ناراحتم کرد همین عکسی بود که از پل نیومن زیباچهره انتخاب کرده بود. این همه عکس تک داره این بازیگر ، آخه چرا این عکس رو گذاشتی آقای آتشباری عزیز ! یا عکس کلینت ایستوود  که آنهم مربوط به دوران پیری اش است. عکس براندو هم زیاد جالب از کار نیومده. البته بر خلاف تقویم سال پیش که عکس زن ها افتضاح بود امسال بدک نیست مخصوصا برگمن رو خوشبختانه امسال ارشاد تایید کرده taeed. سوفیا لورن و آدری هیپبورن هم عکس های بدی انتخاب نشده اما توقع بود که در مورد مردها عکس های بهتری انتخاب بشن. به خصوص اینکه همونطور که نگار به درستی گفت ، یکماه تمام این عکس باید جلو چشمت باشه . :ccco من شخصا با دروان پیری بازیگران مشکل دارم ( نه از نظر فنی بلکه  از نظر قلبی و دلی ! ) به خصوص بازیگرانی که در جوانی یک چهره زیبا و منحصربه فرد داشتن. مثلا اصلا نمی تونم فیلم های دوران پیری پل نیومن ، اینگرید برگمن ، و با حتی کلینت ایستوود رو نگاه کنم. و همچنین آلن دلون عزیز . :blush:

فایل های ضمیمه بند انگشتی

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۸/۱۲/۲۶ صبح ۱۲:۵۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, Negar, دشمن مردم, Kassandra, بهزاد ستوده, رزا, carpinteyroyfz, الیشا, بوچ کسیدی
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
پل نیومن - جوان خودمانی - سروان رنو - ۱۳۸۸/۷/۲۰, عصر ۱۰:۲۹
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - soheil - ۱۳۸۸/۷/۲۲, عصر ۰۳:۱۱
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۷/۲۲, عصر ۰۷:۴۷
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Savezva - ۱۳۸۸/۷/۲۷, صبح ۰۸:۳۷
پل نیومن - جوان خودمانی - بانو - ۱۳۸۸/۷/۲۸, عصر ۰۳:۵۶
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۷/۲۸, عصر ۰۶:۲۴
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Classic - ۱۳۸۸/۱۲/۹, صبح ۱۱:۴۰
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - سروان رنو - ۱۳۸۸/۱۲/۱۴, عصر ۰۲:۰۹
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - سم اسپید - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۰۹:۰۳
RE: پل نیومن - جوان خودمانی - Negar - ۱۳۸۸/۱۲/۲۵, عصر ۰۴:۳۲