[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه جادوی صدا
نویسنده پیام
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9996 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: دوبله و دوبلورها

(۱۳۹۵/۲/۵ عصر ۱۲:۲۳)آمادئوس نوشته شده:  

اما آرزوی من این است که این استادان به جای فریب خویشتن با این القاب دلخوشکنک، به فکر ارتقاء سطح دوبله و جایگاه آن و افزایش درآمد دوبلورها باشند؛ و به جای اینکه با نرخ شکنی ها و انحصار طلبی های دائمی خود گور دوبله را بکنند، اندکی به فکر سطح کار خود باشند. گذشت آن دوره ای که زیر دست چند نفر آدم باسواد مثل کسمایی و غیره توانستند کارهای باشکوه و کم نقصی ارائه کنند.

بنظر من برای این مجموعه نام جادوی سراب مناسب تر است! یک دورهمی بی بو و بی خاصیت . علاقمندانی با یک دنیا عشق و علاقه به این برنامه آمده اند که اگر بخت با آنان یار باشد و کارشناسان معزز برنامه دوست داشته باشند آنها را استعدادیابی کنند و امتیازی بدهند که به دنیای حرفه ای دوبله راه بیابند. نمی دانم چرا بزرگان دوبله تن به این حضور تاسف آور داده اند . در مسابقه ای که شلختگی و بی برنامگی از سرتاپای آن معلوم و مشهود است واقعا چه چیزی عاید این جوانان عاشق خواهد شد. در برنامه ای که کارشناسانی چون آقای مطمئن زاده با آن همه حشرونشر و ارتباطات گسترده با گویندگان حضور دارد ولی نمی تواند دوتا عکس بدردبخور از گویندگان قدیمی تهیه کند وبا کپی از اینترنت برنامه سازی می کند ، دیگر چه حرفی برای گفتن می ماند . وقتی ایشان بعنوان یک کارشناس دوبله ، تصویر زنده یاد هوشنگ کاظمی در هنگام دوبله بیوه های خندان (1341) را با محمود نوربخش اشتباه می گیرد و در کلیپ تهیه شده در این برنامه به بیننده قالب می کند فقط باید تاسف خورد . چون ایشان و سازندگان برنامه فقط دنبال سری دوزی بوده اند و دقیقا اشتباه یک کاربر در سایتی اینترنتی را که شناختی از افراد داخل عکس نداشته را با کپی کاری محض مرتکب می شوند . یا عکسی که بنده از محمدعلی زرندی دوسال قبل از ماهنامه فیلم در کافه گذاشتم و اگر الان هم در اینترنت سرچ کنید با آدرس کافه کلاسیک بالا می آید را بدون هیچگونه زحمتی در برنامه می گذارند .شما که مدعی کارشناس دوبله هستید چرا بخود زحمتی نمی دهید که لاقل مطالب بکرو تازه در برنامه بگذارید

خلاصه بقول آمادئوس عزیز ، انگار آقایان دوبله می خواهندبعد از خودشان ،چیزی بعنوان دوبله وجود نداشته باشد.

درباره مسابقه عکس و صدا چون اعصابم را دوست دارم ، فقط می گویم فاجعه،فقط فاجعه...

۱۳۹۵/۲/۵ عصر ۰۷:۴۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آمادئوس, اسکورپان شیردل, Papillon, زینال بندری, جروشا, Memento, حمید هامون, سروان رنو, خانم لمپرت, جیم استارک, زبل خان, ال سید, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
مسابقه جادوی صدا - سروان رنو - ۱۳۹۵/۲/۲, عصر ۱۱:۴۲
RE: برنامه جادوی صدا - آفتاب مهتاب - ۱۳۹۵/۲/۸, عصر ۰۴:۲۹
RE: برنامه جادوی صدا - جیمز باند - ۱۳۹۵/۲/۸, عصر ۰۵:۴۳
RE: برنامه جادوی صدا - زبل خان - ۱۳۹۵/۲/۱۰, عصر ۰۶:۲۵
RE: مسابقه جادوی صدا - سناتور - ۱۳۹۵/۲/۲۵, عصر ۱۰:۱۴
RE: مسابقه جادوی صدا - جیمز باند - ۱۳۹۵/۲/۲۶, صبح ۰۹:۳۵
RE: مسابقه جادوی صدا - بانو الیزا - ۱۳۹۵/۲/۲۹, صبح ۱۱:۱۰
RE: مسابقه جادوی صدا - زاپاتا - ۱۳۹۵/۲/۲۹, عصر ۰۶:۴۹
RE: مسابقه جادوی صدا - زبل خان - ۱۳۹۵/۲/۳۱, عصر ۰۲:۱۰
RE: مسابقه جادوی صدا - بانو الیزا - ۱۳۹۵/۳/۹, عصر ۱۲:۴۳