[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نویسنده پیام
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #14
RE: مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام بر جودی عزیز و دوست داشتنی

اعتراف میکنم..اعتراف میکنم که چند روز بود که میخواستم در مسابقه شرکت کنم و دوست داشتم از روی دست بزرگان کافه تقلب کنم ولی هرچه رفتم و برگشتم دیدم این سخت ترین امتحان جزوه باز عمرم است و در این رفتن و آمدنها این به ذهنم خطور کرد که چرا باید ایجاد پست تازه عنوان یک مسابقه باشد؟؟؟؟ اینجا همه آزادی کامل دارند و تحت حمایت اساتید...همه به هم کمک میکنند تا بهترین مطالب جمع شود..در چند وقتی که اینجا بودم خیلی مطالب رو بطور مستقیم و غیرمستقیم آموختم که شاید در هیچ کلاس و مدرسه ای نمیتوانستند در ذهنم تزریق کنند :ttt1و در همین فکرها بودم که به زیبائی کارتان پی بردم جودی عزیز و خواستم از شما تشکر کنم و امیدوارم همیشه شادابی و پویائی خود را حفظ کنید.:heart:

اگر جای خالی عنوانی در کافه را حس کرده باشم فکر میکنم معرفی فیلمهای روسی و اروپای شرقی و دوبله فیلمهای مستند ارزشمند و دوبلورهایی که به این کار مشغولند و دیگری معرفی برنامه های تلویزیونی موفق از کانالهای بیگانه اعم از کمدی (سیتکام) و علمی و حادثه ای و نقد کامل این سریالها و برنامه ها باشه و دیگه اینکه میشه فیلمی رو همه دوستان و اساتید با هم ببینند و راجع به ریزه کاری اون بطور کامل و سیال به بحث بنشینند..البته این مورد قبلا وجود داشته ولی رو در رو و بحث لحظه ای لطف خاص خودش رو داره و این تنها در مورد فیلمهای پخش شده از تلویزیون خودمون میسره مثلا فیلمهای سینما 4 یا فیلمهای کانال 4 روزای یکشنبه که میشه بعد دیدن فیلم به مدت یک هفته در مورد فیلم موردنظر صحبت کرد.

جودی جون من فقط و فقط بخاطر جایزه نفیس شرکت کرده ام..لطفا منو فراموش نکنینkhande

۱۳۸۹/۹/۱ عصر ۰۵:۳۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, بانو, Kassandra, john doe, سروان رنو, jodiabut, دشمن مردم, dered, باربوسا
موضوع بسته شده 

پیام در این موضوع
RE: - Classic - ۱۳۸۹/۸/۳۰, عصر ۰۱:۵۹
RE: مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ - رزا - ۱۳۸۹/۹/۱ عصر ۰۵:۳۷