[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالهایی که دنبال آنها هستم و یا می خواهم تکمیلشان کنم
نویسنده پیام
آیوانهو آفلاین
ربه کا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
اعتبار: 4

تشکرها : 28
( 87 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #1
سریالهایی که دنبال آنها هستم و یا می خواهم تکمیلشان کنم

سلام
من دنبال چند سریال می گردم
خیلی دنبال این سریالها می گردم ولی پیداشون نمی کنم امیدوارم بتونم پیداشون کنم چون چند ساله دارم دنبالشون می گردم خواهش می کنم از مواردی که اسم می برم هرکس هرکدوم رو داره بهم بزرگواری کنه اطلاع بده. اگه کسی کمکم کنه تا آخر عمرم دعاگوش هستم و هر کاری از دستم بربیاد براش انجام میدم.

پس خواهش می کنم از موارد زیر هرکس هرکدوم رو داره بهم بی زحمت اطلاع بده

1- سریال خارجی قصه های جزیره ضبط شده پخش اولیه یعنی پخش سال 75 تا 77 که چند قسمتش فقط همون موقع پخش شد و هیچوقت بازپخش نداشت (مثل قسمت آخر و چند قسمت دیگه) که تازه پشت صحنشم همون موقع فقط پخش شد در کل اون موقع بالای 80 قسمت از سریال به همراه پشت صحنه پخش شد پس هر کس اینو داره حتما بهم اطلاع بده چون خیلی دارم دنبالش می گردم(حتی اگه از پخش اولیه ناقص ضبط شده باشه که شاید تو همون قسمت هایی که ضبط کرده این 3 قسمت باشه)

2- سریال خارجی شمال شصت ضبط شده پخش اولیه یعنی پخش سال 78 تا 79 شبکه سه که اون موقع تمام 6 فصلش پخش شد ولی در بازپخش سال 91 فقط دو فصل ابتداییش بازپخش شد پس خواهش می کنم هر کس این نسخه از شمال شصت هم داره بزرگواری کنه بهم یه اطلاعی بده چون اینم خیلی بشدت دنبالش هستم

3- سریال خارجی شوالیه سیاه که سال 84 از شبکه دو پخش میشد که بشدت من دنبالش هستم پس هر کس این رو هم داره یه بزرگواری کنه بهم اطلاع بده خواهش می کنم من این سریال رو خیلی دارم دنبالش می گردم

4-سریال خارجی پزشک دهکده ضبط شده پخش اولیه یعنی پخش سال 80 تا 83 که اون موقع 144 قسمت ازش پخش شد که بعضی قسمت هاش فقط همون موقع پخش شد و بازپخش نداشت پس اینم هر کس داره بی زحمت بهم اطلاع بده چون خیلی بشدت دنبالش هستم(حتی اگه از پخش اولیه ناقص ضبط شده باشه چون باز ممکنه توی همون نسخه ناقص قسمت هایی که تکرار نداشته هم، باشه)
5- سریال خارجی ماموران مخفی پلیس که خودم قسمت های پخش شده 85 به بعدش رو دارم و بیشتر دنبال فصل 1 و 2 سریال که سال 84 پخش شده هستم و از قسمت های پخش شده 85 تا 87 هم 4 یا 5 قسمتی ندارم اینم هرکس داره بزرگواری کنه بهم اطلاع بده
6- سریال ماموران پرونده های راکد فقط پخش اولیش نه بازپخش تماشا چرا که در بازپخش سال 93 از شبکه تماشای سابق پخش شد اما چند قسمت که اوایل دهه هشتاد پخش شده بود بازپخش نشد

7- سریال خارجی هلیکوپتر امداد فقط پخش سال 85. چون سال 96 خیلی ناقص و بی سر و ته پخش شد و از قسمت های سال 85 هم چند تایی دارم ولی نه همشو کلا 15 یا 16 قسمتی ازش ندارم از پخش اولیش
8- سریال خارجی امداد هوایی که اوایل دهه هشتاد شبکه 5 می داد
9- سریال خارجی گروه پلیس فصلهای 1 تا 4 که قبل از سال 85 پخش شده
10- سریال خارجی لورکا
11- سریال خارجی پرستاران قسمت های پخش شده سال 82 تا هفته آخر اسفند 84

12- سریال خارجی کوروخی منس که سال 84 از شبکه دو پخش میشد
13- سریال خارجی روزنامه مرکوری که سال 81 پخش شده
14- سریال خارجی دراعماق دریا که سال 81 پخش شده
15- سریال خارجی طلای هانتر که سال 83 پخش شده
16- سریال خارجی روزنامه نگاران که اوایل دهه هشتاد پخش میشد
17- سریال خارجی سرگذشت امیلی بلانش
18- سریال خارجی بچه های راه آهن که خودم ندیدمش ولی چون رمانش مشهوره دوست دارم ببینمش
19- سریال خارجی ام دی ای فقط قسمت های 3 و 5 و 10 چون بقیه رو دارم
20- سریال خارجی بچه محل
21-سریال خارجی سواران کوچک
22- سریال خارجی پرستار دهکده
23- سریال آلمانی بی مقدمه
24- سریال خارجی شوگان که سال 83 شبکه 5 میداد
25- سریال خارجی شهر مرزی فقط نسخه ضبط شده اولیه یعنی پخش سال 75 شبکه 5
26- سریال خارجی خانواده دکتر مارتینی (با دکتر مارتین فرق می کنه ها)
27-سریال ژاپنی می خواهم فریاد بزنم
28-سریال خارجی سلطان کوهستان
29-سریال خارجی قتل همیشه قتل نیست
30- سریال خارجی قل سوم
31-سریال خارجی عروسک ساز
32-سریال خارجی کاترین کوکسن
33- سریال خارجی گروه ویژه
34- سریال خارجی نیکلاس کوچک
35-سریال خارجی پلیس زمان
36- سریال خارجی بازرس فراست
37- سریال ایرانی جزیره جادو
38- سریال ایرانی باغ کوچک بی بی گل
39- سریال ایرانی 90 شب مهران مدیری (کامل باشه یا حداقل نصف قسمت هاش باشه)
40- سریال ایرانی جنگ 77 مهران مدیری (بیشتر قسمت های ضبط شدش باشه و اون نسخه 4DVD هم نباشه)
41- سریال ایرانی پلاک 14 مهران مدیری (کامل باشه یا حداقل نصف قسمت هاش باشه)
42- سریال ایرانی اکنون خانه ما
43-سریال خارجی سرخپوستان
44-سریال سال خوش مهران مدیری
45- سریال خارجی تسخیر زمین که سال 80 پخش شده
46-سریال خارجی جنی از زیرزمین
47- سریال خارجی جزیره گریز
48- سریال خارجی خانه زیبای من
49- سریال خارجی لاباراکا
50- سریال خارجی شمشیر تیپو سلطان
51-سریال ایرانی گل مریم
52- سریال ایرانی خانه ما (اونی که جمیله شیخی و آزیتا صالحی توش بازی کردن)
53-سریال خارجی خانواده فالرز ضبط شده پخش اولیه سال 81
54-برنامه خونه لالاپر و شهربستنی ها
55-برنامه خونه آبی
56-ماجراهای چموش و خموش
57-سریال کمیسر شهر (فقط نسخه پخش اولیه سال 83 تا 84)
58- سریال خارجی پرستار بچه
59- سریال ایرانی نقش برآب
60- برنامه منگوله موش میرزا
61- برنامه ماجراهای خاله نگار و تربچه
62- برنامه اتل متل توتوله
63-برنامه مموش
64- سریال خارجی ماجراهای شهر عجیب
65- سریال خارجی آتشنشانها
66-سریال داستان اسباب کشی (اگه نسخه اولیه باشه بهتره ولی نسخه بازپخش شبکه تماشای سابق باشه هم اشکال نداره)
67-سریال خارجی جاسوسان
68-سریال خارجی پستچی گمشده
69-سریال ایرانی آتش و شبنم
70-سریال خارجی سفرهای مارکوپولو
71- سریال ایرانی عکاسخانه مصورالچهره
72- سریال خارجی هوراس و تینا

73- سریال خارجی سلام عمو دکتر که اواخر دهه هفتاد پخش شد

لطفا از موارد بالا زحمت بکشید هرکس هرکدوم رو داره بهم حتما حتما بزرگواری کنه اطلاع بده
مطمئن باشید که من براش جبران می کنم.

اگه حتی روی ویدیو هم این موارد رو ضبط کردید و وقت کپچر کردنش هم ندارید بازم بهم اطلاع بدید من یه راه حل خوب دارم

این هم بگم من از موارد نایاب صدا و سیما هم چند تایی دارم یا می تونم براتون تهیه کنم از منبعم تهیه کنم فقط بزرگواری کنید از موارد بالا هرکدوم رو دارید بهم اطلاع بدید متشکرم

از موارد بالا هم به همون ترتیبی که نوشتم برام اولویت دارند و اینا رو به اهمیتشون نوشتم پس هرچی از موارد ابتدایی لیستم کسی داره بهم اطلاع بده (مخصوصا مورد 1 تا 8 که خیلی خیلی برام مهم هستن)

و این هم ناگفته نمونه از موارد بالا خیلی هاشو دارم اما اکثرا یا از بازپخش هاش دارم که یه سری قسمتاش تکرار نداشته یا ناقص دارم و می خواهم تکمیلشان کنم (مثل قصه های جزیره و هلیکوپتر امداد و پزشک دهکده و ماموران مخفی پلیس و پرستاران و...)

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۴۰۰/۶/۲۵ عصر ۰۳:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Emiliano, مارک واتنی, شارینگهام, سروان رنو, Kathy Day, rahgozar_bineshan, مموله
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
سریالهایی که دنبال آنها هستم و یا می خواهم تکمیلشان کنم - آیوانهو - ۱۴۰۰/۶/۲۵ عصر ۰۳:۱۴