[-]
جعبه پيام
» <زرد ابری> درود سروان رنو .آدمیرال گلوبال فرمانده دژ فضایی و مموله ی عزیز .حضور در کافه کلاسیک و در جمع شما اساتید و همه دوستان عزیز باعث افتخار است.
» <مموله> زرد ابری یعنی بازگشت امید دوباره به کافه افتخار دادین استاد
» <آدمیرال گلوبال> خانم کنتس پا برهنه و Emiliano عزیز ممنون از لطف شما .... جناب زرد ابری غافلگیر شدیم واقعا عالی بود ممنون
» <سروان رنو> لینک دانلود برنامه های بچه های گرین نو, باغ مخفی, چوبین, رمی, مسافر کوچولو, نگی و قورباغه ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...9#pid45729
» <کنتس پابرهنه> جناب آدمیرال عزیز مرسی برای به اشتراک گذاشتن دفتر خاطره انگیزتون
» <Emiliano> عااالی بود «آدمیرال گلوبال» عزیز. هم خیلی خاطره‌انگیز بود و هم می‌تونه مرجع خوبی برای آینده باشه.
» <آدمیرال گلوبال> دانلود دفتر جدول پخش برنامه های تلوزیونی از سال 76-86 https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...8#pid45708
» <آدمیرال گلوبال> با سلام ممنون از emiliano و مموله عزیز خوشحالم که مورد توجه قرار گرفت. لینک دانلود دفتر جدول پخش برنامه های تلوزیون تصحیح شد
» <مموله> آدمیرال عزیزم ممنون برا ثبت وضبط خاطرات خوش گذشته
» <رابرت> آه از این آشفته حالی... در "خاطرات سودا زده من" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45717
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینگرید برگمن
نویسنده پیام
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 48

تشکرها : 3575
( 2899 تشکر در 124 ارسال )
شماره ارسال: #77
RE: اینگرید برگمن - بازیگر بی همتا

(۱۳۹۴/۱۰/۲۹ صبح ۰۱:۰۰)خانم لمپرت نوشته شده:  

عکسهای کتاب همه از عکاسان بزرگ و چیره دست آن زمان است از جمله رابرت کاپا که اینگرید برگمن پیش از روسلینی با او مخفیانه رابطه عاشقانه داشته است.

این کتاب هدیه ارزشمندی به دوستداران اینگرید برگمن در سراسر جهان است.

با تشکر از خانم لمپرت عزیز بابت این پست ارزشمند

اینگرید برگمن هیچ وقت بازیگر مورد علاقه من نبوده... من اینگرید برگمن رو خارج از دنیای هنر دوست دارم و با خوندن کتاب زندگی نامه اش، شخصیت استوار و ستودنی اش به شدت من رو تحت تاثیر قرار داد و به یکی از محبوبترین اسطوره های قلبم تبدیل شد...

تا زمانی که به یک نفر بسپارم این کتاب رو  از خارج از کشور تهیه کنه و برام بیاره فکر میکنم حدودا یک سال زمان ببره :dodgy:

در هر حال تا زمانی که کتاب رو تهیه کنیم دیدن بعضی از صفحاتِ آن خالی از لطف نیست...

لینک تماشای چند صفحه از کتاب

خلافِ رودخونه رو بگیر و با خودت برو...
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۰۸:۰۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : جروشا, نکسوس, خانم لمپرت, هانا اشمیت, آلبرت کمپیون, سروان رنو, BATMAN, Papillon, اسکورپان شیردل, Classic, حمید هامون, دزیره, واتسون, Memento, بانو الیزا, پرنسس آنا, مکس دی وینتر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
اینگرید برگمن - سروان رنو - ۱۳۸۸/۶/۷, عصر ۱۱:۲۹
گرفتار - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۱, عصر ۰۲:۰۸
آلفرد و کلید - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۳/۶/۱۴, عصر ۰۹:۵۷
کج کلاه خان! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۳/۱۱/۲, عصر ۰۴:۵۱
Happy 100th Birthday, Ingrid Bergman - BATMAN - ۱۳۹۴/۶/۸, عصر ۰۷:۲۹
اینگرید برگمن - سروان رنو - ۱۴۰۰/۶/۸, صبح ۱۱:۲۴
اینگرید برگمن Ingrid Bergman - سروان رنو - ۱۴۰۰/۶/۱۲, صبح ۱۱:۲۹
RE: همچنان که زمان می‌گذرد! - Emiliano - ۱۴۰۰/۶/۱۲, عصر ۰۹:۴۷
اینگرید برگمان - سروان رنو - ۱۴۰۲/۳/۱۰, عصر ۱۱:۲۴