[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا با بودن جعبه آخرین ارسالها در صفحه اصلی سایت موافق هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
با بودن جعبه آخرین ارسالها موافقم 60.00% 9 60.00%
با بودن جعبه آخرین ارسالها مخالفم 26.67% 4 26.67%
بودن یا نبودنش برایم فرقی ندارد 13.33% 2 13.33%
تمام 15 رأی 100%
* شما برای این مورد رأی داده اید [نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر کاربران در خصوص جعبه آخرین ارسالها
نویسنده پیام
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #1
نظر کاربران در خصوص جعبه آخرین ارسالها

در جعبه پیام اخیرا دوستان روی جعبه آخرین ارسالها زوم کرده اند و شاهد نظرات مختلف و متفاوتی هستیم. در این بین خانم لمپرت گرامی پیشنهاد برگزاری نظر سنجی را فرمودند. بحث و گفتگوی دوستان در خصوص شکل و شمایل محلی که کاربران در هفته ساعاتی را در آن بصورت مجازی زندگی میکنند کاملا متین است . هرچند بقول زاپاتای عزیز بنظر من هم بحث در خصوص محتوا خیلی مهمتر از بحث در خصوص بستر نرم افزاری فروم میباشد.

در همین راستا بنا به پیشنهاد خانم لمپرت این نظر سنجی را اینجا گذاشتم اما نه با هدف اینکه این باکس باشد یا نباشد. (چون معتقدم مسائل بسیار مهمتری وجود دارد که نیاز به همیاری و همفکری دوستان دارد) بلکه این نظر سنجی تمرینی است برای ایجاد یک دمکراسی واقعی در سایت. و یا اینکه سوای از مشخص شدن نظر کاربران آیا مدیران به نظر کاربران سایت احترام خواهند گذاشت یا خیر؟

و بنظر من چون بقول خود مدیران جو و محیط سایت با سایر سایتها کاملا متفاوت میباشد و محفل تا حدودی خودمانی و خصوصی است بنابر این چه خوب است اگر قبل از چنین تغییر و تحولاتی چنین تاپیکهایی برای دانستن نظر دوستان برگزار گردد تا اینکه بخواهیم مثلا آزمایشی طرح محدودیت ارسال پستهای طولانی را عملی کنیم و بعد به نتیجه برسیم آیا آن طرح موفقیت آمیز هست یا خیر.

عدم استقبال دوستان از چنین تاپیکهایی هم قطعا برابر است با بی تفاوتی و یا اینکه برای برخی دوستان شاید فرقی نداشته باشد محیط فروم چگونه باشد.

بنده شخصا با اغلب قالبهای فرومی تحت وب کار کرده ام و متاسفانه با تنها قالبی که آشنا نبودم MyBB بود. زیرا بدلیل ضعفهای بیشماری که دارد انجمنهای در شرف تاسیس سراغ آن نمی روند و بارها پیشنهاد دادم قالب را عوض کنید تا ببینید قالبهای دیگر چه امکانات جالبی دارند.

اما بودن در اینجا باعث گردید تا امروز یک نسخه از این قالب را دانلود کنم تا بصورت فنی آنرا بررسی کنم تا چنانچه مشاهده کنم دارای قابلیتهایی است که در این فروم از آن استفاده نمی شود آنرا به مدیران پیشنهاد کنم. البته چون قالب به زبان PHP کد نویسی شده و برای نگهداری اطلاعات نیاز به SQL server دارم باید بستر لازم را روی سیستم خود محیا کنم و در اولین فرصت نتیجه بررسی را خدمت مدیران عرض خواهم کرد.

در خصوص باکس آخرین ارسالها هم باید خدمت دوستان عرض کنم فعلا دارای مشکلاتی است که قابل رفع میباشد و دوستان چنانچه نظری در خصوص بودن یا نبودنش داشتند با فرض رفع مشکلاتش نظر خود را مرقوم فرمایند. اشکلاتی که دارد:

1 - با کلیک روی هر ارسال کاربران به اولین پست تاپیک هدایت میشوند حال آنکه باید به آخرین پست هدایت شوند.

2 - با مینیمایز کردن جعبه برای عدم نمایش این اتفاق بصورت دائمی رخ نمی دهد و به محض تغییر صفحه دوباره باکس آشکار میشود.

3 - میتوان چند کلمه از پستهای ارسالی را در باکس قابل نمایش نمود.

بنظر من خوب است در اینجا چنانچه مدیران و دوستان نظر و پیشنهادی در خصوص سایر بخشهای سایت دارند مطرح کنند و از نظر دوستان هم بصورت کمیتی و هم کیفیتی آگاه شوند. و البته برای اینکه آسیبی به اهداف کافه هم نخورد پس از مدتی موضوع را حذف نمایند.

لازم به ذکر است نظر سنجی پس از 10 روز بسته خواهد شد.

ارادتمند

بروبیکر

۱۳۹۲/۱۰/۱۷ عصر ۰۴:۳۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, بانو, زرد ابری, BATMAN, اسپونز, زبل خان, ژان والژان, پرشیا, سرهنگ آلن فاکنر, Kathy Day, شیخ حسن جوری, گولاگ, فرانکنشتاین, پیرمرد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: نظر کاربران در خصوص جعبه آخرین ارسالها

با سلام ... جالب اینجاست که من از مخالفان پروپاقرص این جعبه بودم و حتی رای مخالف هم دادم اما اینک جای خالیش بسیار حس میشودچرا؟ اول بگویم متاسفانه تعداد کمی از کاربران از کلیک کاربردی روی نمایش ارسال های جدید | نمایش ارسال های امروز |بهره میجویند من خودم هم گاهی فراموش میکنم نظری به آنها بیندازم. و اما بعد...

دوروز بود در بخش جستجوی فیلمها پاسخی جامع برای فیلم درخواستی سروان رنوی عزیز پیدا کرده بودم . آنقدر به احترام ارسالات عزیزان صبر کردم تا خودسروان بنده خدا فیلمش را یافت! همچنین مطلبی دارم برای تاپیک آخرین فیلم کلاسیک که دیده ایم ،اما چون این هردو در بخشهای پرترافیک محله چینی ها و کافه ریک واقعند هربار به احترام عزیزی که پست ارسالیش نمایان میشود صبر میکنم تا لااقل هفت هشت ساعت بگذرد تا پست ایشان از نظر دور نشود اما تا به خود میجنبم عزیز دیگری مطلب میفرستد و باز میروم آخرصف میترسم این آخرین فیلم کلاسیک که دیده ام واقعا آخرینش شود!!!... البته درست مشابه همین اتفاق امروز دربخش پیانوی سام روی داد جاییکه جستار تازه زیبا و پرمحتوای سینما و رقص رونمایی گردید ولی دوستان فعال گروه موسیقی با ارسال مطالب ارزشمندمربوط به تالار خودشان آن را ناخواسته از نظر دورکردند که ناچار این تاپیک به جای دیگر انتقال یافت. اما این انتقال همیشه علاج کار نیست به نظرم باید جعبه را اصلاح نمود و مجدد بر فراز کافه راه اندازی کرد ...

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم...

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۳/۹/۲۰ عصر ۰۵:۲۲
تشکر شده توسط : BATMAN, بلوندی غریبه, برو بیکر, حمید هامون, Kurt Steiner, زینال بندری, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ, فیلیپ ژربیه, زرد ابری, فرانکنشتاین, سروان رنو, rahgozar_bineshan, پیرمرد, Kathy Day
فیلیپ ژربیه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۹
اعتبار: 9

تشکرها : 630
( 675 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: نظر کاربران در خصوص جعبه آخرین ارسالها

درود بر شما و صبر و انتظارتان. با تشکر

۱۳۹۳/۹/۲۰ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, گولاگ, BATMAN, سرهنگ آلن فاکنر, زرد ابری