[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

نظرسنجی: نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 78
این نظرسنجی بسته شده است.
استقلال 2 - پرسپولیس صفر 13.33% 2 13.33%
استقلال 1 - پرسپولیس صفر 13.33% 2 13.33%
استقلال 2 - پرسپولیس 1 6.67% 1 6.67%
استقلال صفر - پرسپولیس صفر 26.67% 4 26.67%
استقلال یک - پرسپولیس یک 0% 0 0%
پرسپولیس 2 - استقلال صفر 13.33% 2 13.33%
پرسپولیس 1 - استقلال صفر 13.33% 2 13.33%
پرسپولیس 2 - استقلال 1 13.33% 2 13.33%
نتیجه ای بجز گزینه های بالا رقم خواهد خورد 0% 0 0%
تمام 15 رأی 100%
* شما برای این مورد رأی داده اید [نمایش نتیجه]

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استقلال و پرسپولیس و یک نظرسنجی مطلق
نویسنده پیام
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #1
استقلال و پرسپولیس و یک نظرسنجی مطلق

بقول آقا منصور از سینما بیاید بیرون

روز 27 دیماه دربی هفتاد و هشتم بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار میشه.

برای اینکه ببینیم دوستان علاقه مند به هنر هفتم چقدر ورزشی هستند یه نظر سنجی متفاوت اینجا گذاشتم تا در کنار بحث های کلاسیک یه کم هیجان هم داشته باشیم. (البته مدیران میتوانند پس از برگزاری مسابقه تاپیک رو بفرستند تویه حذفیات تا خدایی نکرده از اهداف کافه منحرف نشیم:D).

در خصوص نظر سنجی:

• فقط یک گزینه را میتوانید انتخاب کنید
  • سایر کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را ببینند
  • با توجه به اینکه مسابقه در روز 27 دیماه برگزار میگردد این نظر سنجی ساعت 20 روز 26 دیماه از سوی MyBB  بسته خواهد شد.

به دوستانی که نتیجه مسابقه را درست حدس بزنند هیچگونه جایزه ای تعلق نخواهد گرفتshrmmm!.

این نظر سنجی در راستای تزریق کمی شور و هیجان به کافه و آشنایی کاربران با عقاید یکدیگر در خصوص رنگ آبی و قرمز و با چاشنی یه کم سرگرمی برگزار میگردد. امیدوارم دوستان استقبال کنند. فقط برای اینکه با سایر نظر سنجیها متفاوت باشد این نظر سنجی نسبی نمی باشد بلکه با حدس نتیجه درست یک نظر سنجی کاملا مطلق میباشد.

۱۳۹۲/۱۰/۱۱ عصر ۰۷:۵۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : BATMAN, زرد ابری, سرهنگ آلن فاکنر, زبل خان, باربوسا
سرهنگ آلن فاکنر آفلاین
رحمت الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۳

تشکرها : 1574
( 840 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: استقلال و پرسپولیس و یک نظرسنجی مطلق

بروبیکر جان چرا خودتو به زحمت انداختی و 9 تا گزینه نوشتی؟ همون سه تای اول رو مینوشتی کافی بود .taeed

فوقش پنج گزینه ای میکردی و گزینه های استقلال 3 - پرسپولیس 0 و استقلال 4 - پرسپولیس 0 رو بهش اضافه میکردی . :!z564b

[img]http://www.uplod98.ir/images/o7v4j3cfmng99a8ev4w.jpg[/img]

بیهوده عجب می تازیم
۱۳۹۲/۱۰/۱۲ صبح ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : پرشیا, زبل خان, برو بیکر, سی.سی. باکستر, باربوسا
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۱۳
اعتبار: 23

تشکرها : 2395
( 4043 تشکر در 195 ارسال )
شماره ارسال: #3

چون فوتبال ایران در سطح نازلی هست و اون ساختار واقعی فوتبال رو هیچ کجای آن نمیشه پیدا کرد اعم از خود فدراسیون بی در و پیکرش و همچنین خود فوتبالش که همیشه علی اصغری بوده.

این بازی هم مثل دور رفت فقط هیاهویی هست برای هیچ ....و من حدس میزنم که بازی 0بر0 تمام شود و یه بازی کسل کننده رو طبق معمول شاهدش باشیم..

۱۳۹۲/۱۰/۱۲ صبح ۰۹:۰۸
تشکر شده توسط : برو بیکر, سی.سی. باکستر, BATMAN, سرهنگ آلن فاکنر, باربوسا
بولیت آفلاین
آنها از تاریکی آمده اند

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۶
اعتبار: 15

تشکرها : 620
( 1338 تشکر در 44 ارسال )
شماره ارسال: #4

ما  بازی رو می بریم :!z564b:D

بشرطی که امیر قلعه نوعی از لجبازی با آرش دست برداره  asabi shakkk! و با مهدی نظری از اول بازی بذارشون تو زمین

کی از دست این قاضی راحت می شیم؟!!!!!!!!!!!!!cryyy!cryyy!

mmmm:

نامت را زمزمه می کنم ...تو پشت بهار خوابیدی. بیدار که شدی...........چه زمستانیم من!!!!!!!!
۱۳۹۲/۱۰/۱۲ عصر ۰۴:۰۴
تشکر شده توسط : برو بیکر, زبل خان, سرهنگ آلن فاکنر, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #5

سایت درحال حاضر اجازه درج متن بزرگ را نمیدهد و مجبورم نظرم را در چند پست بیاورم

حکایت فعلی بازی استقلال و پرسپولیس دیگه حکایت غیرت و شجاعت و مرام و فوتبال نیست. حکایت 4 نفر آدمه که شب قبلش پول گرفتن که یا توپ رو از یک متری به دروازه حریف نزنن و یا اینکه براحتی اجازه بدن طرف تا 6 قدم که سهله ، برسه به یک قدمی دروازه خودشون و هر غلطی دلش خواست بکنه... حکایت آدمهائیه که بند به دلال هستن و وامدار پولدار. این اساتید بخاطر 100 هزار بدبختی که از یکی دو روز قبل در سرما و گرما و باد و باران و برف و کولاک و بوران جا میندازن اونجا تا به عشق دوتا رنگ که زمانی اسمش تیم بود ترو خشک بشن و عرق کنن و داد بزنن و مثل اسفند از جا دربرن و فحش بدن و عقده خالی کنن به میدان نمیان . اصلا وقتی وارد زمین میشن به تماشاچی نگاه نمیکنن ، راست به گوشه استادیوم که یک نفر نشسته و میدونن کجا نشسته چشمک میزنن که خداوکیلی دمت گرم بابت چک دیشبت که فردا قراره نقد بشه برام و من آنم که رستم بوَد پهلوان و جبران میکنم و وامدارت نمی مونم و الی ماشا الله. اونوقت حسنعلی که از روستای یالغوز آباد ممسنی سه شب و دو روز طول کشیده برسه تهران و یه شب هم توچادر خوابیده وقتی این آقا وارد زمین میشه از جا بلند میشه و داد میزنه قرمزته یا آبی اته ....  

بازی که شروع میشه از 22 نفر توی زمین 73 نفرشون راه میرن و فقط سه نفر دنبال توپن. چشم شیطان کر جا گرفتن و عهد کردن با تن نحیف و ضعیف و ناز خودشون که طوری از اینور زمین صدمتری برن اونور  و بیان اینور که کلاغه شاخشون نزنه یه وقت بیفتن یه خراش به زانوی مبارک یا قوزک پا بیفته که فردا نتونن پشت پورشه های آنچنانی و مرسدسهای عهد جدید بشینن و یه نفس تا شمال بتازن و خستگی بازی رو از تن مبارک زایل کنن ... تماشگر چی میخواد؟ یکی بهم گفت گل ، اون یکی گفت بازی خوب! یکی دیگه گفت فقط تقلب نباشه منم گفتم تا چشم همتون کور هیچکدومش رو نخواهید دید چون برنامه بازی از دیشب به خواهش بالانشینان وزارت علییه ساواک قدیم و ... جدید، قبل از مربی جماعت طراحی و بشکل محرمانه به بازیکنان طی جلسه خصوصی ابلاغ شده که آقایون محترم فردا میرید تو زمین اما اگه زدید نزدید. گل بزنید و ملت از دیوار راست برن و بالا و دیوار رو فحش و شیشه ماشین بشکنن و صندلی از جا دربیاد، تنبان حضرات بالای نیزه عثمان خواهد رفت و باید مواخذه بشید که چرا گل زدید که مردم درودیوار بعدش خراب کنن. آسه میرید تو زمین آسه میدوئید ، ساختگی باهم کل کل میکنید اما تهش باید مساوی بشید. شدید که هیچ نشدید دمار از روزگار مربی و کوچ و توپ جمع کن درمیاریم و نون زن و بچتون آجره...

این وسط یکی از همون عشاق که بهش میگن بروبیکر (که زمانی زندانی بود و بعهدها در زندان شورش کرد و استخون زندانیهای سالها قبل زندانیها رو از ته چمنزار کشید بیرون و بجای نروبیکر شد بروبیکر) هوس کرد بدونه من و ما چی میدونیم از این حکایت آش شلغم شوربای کازابلانکای بازی این دوتا مثلا تیم؟

این گفت 10 بر هیچ. یکی گفت نخیر ، هیچ بر 10. یکی گفت 6 تائیته قرمز اناری. اونی یکی گفت آبی رو بچسب، که اگه تونستید در طبیعت یه میوه پیدا کنید که آبی باشه و چون نیست پس آبی رنگ عشقه! ... بروبیکر پرسید چند چند بابا، چرا هذیان میگید ؟ همه گفتند بابا مساوی... من موندم این وسط که غیر از برد و باخت و مساوی حالت چهارمی هست یا نه که اونو رو کنم ... که نشد که نشد و خودم شد نخود معرکه ی چمنزار بروبیکر

(منصور ادب و ادبیات رو گذاشت کنار و شد پرویز دوائی به شیوه جمالزاده. اگه بد گفت بد بهش نگید چون از بین آبی و قرمز فقط بنفش رو دوست داره! آخه به یکی گفتن: اینو دوست داری یا اونو؟ گفت هرسه ! )

۱۳۹۲/۱۰/۱۲ عصر ۰۵:۳۰
تشکر شده توسط : برو بیکر, سی.سی. باکستر, زبل خان, لوسیان, Achilles, سرهنگ آلن فاکنر, BATMAN, rahgozar_bineshan, Papillon, باربوسا
موضوع بسته شده