[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گمشدگان و مفقودین کافه
نویسنده پیام
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #121
RE: گمشدگان و مفقودین کافه

سلام

این قطعه را تقدیم می کنم به همه ی دوستان غایب کافه

به خصوص رفیق گرمابه و گلستان من : آناکین اسکای واکر {#smilies.heart}

دلم برای یک نفر تنگ است…

نه می دانم نامش چیست…

و نه می دانم چه می کند…

حتی خبری از رنگ چشمانش هم ندارم…

رنگ موهایش را نمی دانم…

لبخندش را هم…

فقط می دانم که باید باشد،

ولی نیست…

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۴/۲۷ عصر ۱۱:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, Classic, کاپیتان اسکای, BATMAN, مراد بیگ, سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, rahgozar_bineshan, جیمز باند, L.B.Jefferies, پرنسس آنا, مموله, زرد ابری, بوچ کسیدی, پیرمرد, فورست, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #122

(۱۳۹۶/۴/۲۷ عصر ۱۱:۵۸)شارینگهام نوشته شده:  

به خصوص رفیق گرمابه و گلستان من : آناکین اسکای واکر 

واقعا جایشان خالی است با آن پست های پرمغز و زیبا.

امیدواریم در جنگ ستارگان از بین نرفته باشند.

آخرین خبری که از ایشان داریم این است که یک روز صبح سوار سفینه شخصی خود شده و عازم محل کار خود در کهکشان قنطورس گشتند. بعد از آن دیگر خبری از ایشان نشده است.

شاید در کمین موجودات فضایی گرفتار شده باشند  یا به اسارت گرفته شده باشند.shakkk!

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۶/۵/۳ عصر ۱۱:۰۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, کاپیتان اسکای, پرنسس آنا, Classic, دون دیه‌گو دلاوگا, اسکارلت اُهارا, مموله, BATMAN, زرد ابری, پیرمرد, باربوسا
آمادئوس آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۷
اعتبار: 31

تشکرها : 627
( 1316 تشکر در 67 ارسال )
شماره ارسال: #123

یادی میکنم از جناب «پیرمرد» و تشکر دوباره از ایشان بابت معرفی آهنگ Mariage d'amour.{#smilies.smile}

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ( سعدی)
۱۳۹۶/۱۲/۸ صبح ۰۶:۱۲
تشکر شده توسط : بانو الیزا, پرنسس آنا, سروان رنو, ماهی گیر, منصور, آدری لاووا, دون دیه‌گو دلاوگا, بوچ کسیدی, زرد ابری, شارینگهام, rahgozar_bineshan, پیرمرد, فورست, باربوسا
دون دیه‌گو دلاوگا آفلاین
مسافر سبزـپوش کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۶

تشکرها : 1223
( 2905 تشکر در 245 ارسال )
شماره ارسال: #124

(۱۳۹۳/۳/۸ صبح ۰۱:۰۶)سروان رنو نوشته شده:  بالاخره این رزا با بی احتیاطی هایش کار دست خودش داد ...
(۱۳۹۳/۱۱/۱۰ عصر ۰۳:۰۴)زاپاتا نوشته شده:  ... دقیقا 18 روز دیگر، یکسالی می شود که یکی از بانوان گرامی و فرهیخته در کافه حضور نیافته است. بانویی که غالب ارسالهایش خاطره انگیز و ماندگار بود ...

این سنّت قدردانی و یاد نمودن از دوستان در کافه برایم گرامی است. من هم به نوبه‌ی خود میخواستم از بانویی تشکر و یاد کنم که با خواندن پُست‌هایشان در کافه، پیوسته از هوش و ذهن قوی و در عین حال بی‌ادعایی و بی‌پیرایگی‌شان شگفت‌زده می‌شوم: خانم رزا

رزا

برای اینکه دست خالی نیامده باشم ــ با توجه به اینکه بیشتر پُست‌هایی که از ایشان خوانده‌ام مربوط به دنیای خیال‌انگیز کودکی بوده است ــ به سراغ آلبوم کارت پُستال‌های قدیمی‌ام رفتم و به نیّت ایشان از چندتایشان عکس گرفتم. این‌ها را به آن عهدِ بی‌پیرایگیِ کودکی و نوجوانی، در برگ پشتی یا داخلی‌شان نشانیِ دوست می‌نوشتیم و با پیام شادباش و آرزوی بهروزی‌یی پُست میکردیم و منتظر می‌ماندیم تا دوست هم در جواب، کارتی دیگر فرستد؛ با نقشی دگر از همان جنسِ خیال و آرزو.

منتظر بازگشت سبزتان هستیم رزای گرامی.

رزارزا

رزارزا

------------------------------------------------

رزا

اگر قرار باشد سر یک سامورایی به ناگاه قطع شود، او باید بتواند یک کار دیگر را هم به انجام برساند با موفقیّت.
۱۳۹۶/۱۲/۹ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : سروان رنو, آمادئوس, کاپیتان اسکای, ال سید, پرنسس آنا, بانو الیزا, اسکارلت اُهارا, لوک مک گرگور, بوچ کسیدی, زرد ابری, سناتور, Classic, کنتس پابرهنه, مموله, rahgozar_bineshan, پیرمرد, فورست, آلبرت کمپیون, شارینگهام, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #125

پس از چهار سال و نیم دوری ، پس از گذر از جبهه روسیه ، نبرد واترلو و تبعید ، اینک خسته و تنها در کافه ای کلاسیک در پاریس نشسته ام.

غیرممکن کلمه ای است که فقط در لغتنامه احمق ها پیدا می شود. هیچ چیز غیر ممکن نیست.

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ عصر ۰۲:۳۸
تشکر شده توسط : Classic, ماهی گیر, سروان رنو, لو هارپر, کاپیتان اسکای, زرد ابری, Savezva, مراد بیگ, شارینگهام, بانو الیزا, سناتور, منصور, پرنسس آنا, وولونته, بوچ کسیدی, soheil, آمادئوس, L.B.Jefferies, سم اسپید, کنتس پابرهنه, مموله, rahgozar_bineshan, پیرمرد, دون دیه‌گو دلاوگا, فورست, آلبرت کمپیون, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #126

سلام بر دوستان همیشگی کافه و به امید بازگشت دوستان قدیمی کافه.

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۹۹/۱/۱۰ صبح ۰۲:۴۹
تشکر شده توسط : Classic, کنتس پابرهنه, Savezva, سناتور, سروان رنو, ماهی گیر, مموله, Kathy Day, پیرمرد, پرنسس آنا, فورست, زرد ابری, آلبرت کمپیون, rahgozar_bineshan, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #127

به به ....:rolleyes:

چه خوب که در این نوروز ویژه و خاص , برخی از دوستان  قدیمی  دوباره به کافه قدیمی خودشون سر می زنند:

سام اسپید عزیز ... واترلو گرامی ...  جناب منصور   ... آمادئوس بزرگوار ...

.

چند روز پیش با پیرمرد احوال پرسی داشتم ...

با اینکه سن اش خیلی بالاست هنوز از تک و تا نیفتاده . گویا عاشق ملکه انگلیس شده ...

جویای حال خانم لمپرت شدیم که گفتند خوشبختانه سلامت هستند و دورا دور باهاشون در ارتباط هستند.

از بانو هم خبردار هستیم که سرحال و قبراق مشغول زندگی هستند . هانیبال هم اینطور که پیرمرد گفت هنوز کرونا نگرفته و در قید حیات است خوشبختانه. بتمن , زاپاتا  , شهرزاد و دکتر ژیواگو را از طریق صفحات مجازی شان و یا  با واسطه خبر داریم  و خوشبختانه خوبند . فقط از اکتورز  , رزا , ژان والژان و  چند تا بچه های دیگه خبری نداریم .

۱۳۹۹/۱/۱۲ صبح ۱۱:۴۸
تشکر شده توسط : ماهی گیر, لوک مک گرگور, کنتس پابرهنه, سم اسپید, کاپیتان اسکای, واترلو, مراد بیگ, مموله, Kathy Day, Classic, Savezva, پیرمرد, پرنسس آنا, زاپاتا, دون دیه‌گو دلاوگا, فورست, شارینگهام, باربوسا
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #128

(۱۳۹۹/۱/۱۲ صبح ۱۱:۴۸)سروان رنو نوشته شده:  

چند روز پیش با پیرمرد احوال پرسی داشتم ...

با اینکه سن اش خیلی بالاست هنوز از تک و تا نیفتاده . گویا عاشق ملکه انگلیس شده ...

یعنی حتا کرونا هم حریف پیرمرد نشد؟؟؟tajob2   ای بابا!!

یکی نیست به این پیرمرد بگه بابا این دنیا اون قدر هم ارزشمند هم نیستا! بابا الان وقتشه! بجنب!!

دوستان بنده هم در قید حیاتم و سال خوبی رو برای همه دوستان ارزومندم!

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۹/۱/۱۵ عصر ۰۴:۰۷
تشکر شده توسط : Kathy Day, کاپیتان اسکای, سم اسپید, Savezva, پیرمرد, سروان رنو, پرنسس آنا, سناتور, مارک واتنی, زرد ابری, شارینگهام, باربوسا
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۶
اعتبار: 55

تشکرها : 6321
( 4663 تشکر در 174 ارسال )
شماره ارسال: #129

زاهد خلوت نشین باز به میخانه شد

از سر پیمان گذشت بر سر پیمانه شد

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان جدید و قدیم و اقدم و آرزوی سالی خوش برای همه مردم

مدت مدیدیست عادت نوشتن متن طولانی از سرم افتاده است و صفحه کلید فارسی هم ندارم، لذا با تشکر از دوستان گرامی جناب آمادئوس بزرگوار که به یاد این حقیر بودند و دوستان عزیز، ماهیگیر، شارینگهام، Flirtacia، بوچ کسیدی، دون دیه‌گو، مموله که به بنده با اعطای اعتبار لطف داشته‌اند، و عرض خیر مقدم به دوستان پیشکسوت جنابان واترلو و سم اسپید که متأسفانه در دوران حضورشان در کافه قبل از غیبت طولانیشان، در محضرشان نبوده‌ام ، فعلا سخن را کوتاه میکنم تا در فرصتی بهتر در مواردی توضیح بدهم.

امیدوارم دوستان بزرگوار و ارزشمند کافه که شمارشان ناشدنیست، به عنوان مثال خانم رزا، بانو، سرکار خانم لمپرت گرانقدر، جروشا، دلشدگان، حمید هامون، بتمن، مگی گربه، دن ویتو کورلئونه،ژان‌والژان ، هانیبال، ،واتسون، ... اندک اندک به پاتوق قدیمی خودشان برگردند و این چراغ را روشن نگاه دارند.

ارادتمند همه دوستان

۱۳۹۹/۱/۲۲ عصر ۰۹:۵۷
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, سروان رنو, Classic, مراد بیگ, rahgozar_bineshan, واترلو, Kathy Day, پرنسس آنا, هستی گرا, کنتس پابرهنه, زاپاتا, سناتور, Savezva, دون دیه‌گو دلاوگا, سم اسپید, اسکارلت اُهارا, زرد ابری, شارینگهام, باربوسا
Kurt Steiner آفلاین
Commanding The 12th Parachute Detachment
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱/۲۹
اعتبار: 48

تشکرها : 1330
( 7863 تشکر در 407 ارسال )
شماره ارسال: #130

به نام خدا

و با سلام به دوستان کافه کلاسیک  

.

.

(۱۳۹۸/۱۱/۵ صبح ۱۲:۵۳)دون دیه&zwnj;گو دلاوگا نوشته شده:  

(۱۳۹۸/۱۱/۴ صبح ۱۲:۱۰)سروان رنو نوشته شده:  

... و سپاس از دون دیه گو که کارتون زیبای سوزی رو یادآوری کردن....

راستی کسی خبری از کورت اشتاینر عزیز نداره ؟

ارادت سروان رنوی عزیز. امیدوارم "کورت اشتاینر" گرامی هم دوباره به جمع دوستان بپیوندند. مطالب ایشان در خصوص انیمیشن‌های کلاسیک، بسیار عالی و محققانه است؛ و یکی از طرح‌هایی که همانزمانِ حضورشان، به ایشان ارائه داده بودم و امیدوارم روزی در پی اجرایش باشند، جمع‌آوری این حجم مطالعات و ترجمه‌ی متون و داده‌های صوتی و تصویری درباره‌ی انیمیشن‌ها، و ارائه‌ی آن‌ها بصورت یک نرم‌افزار چندرسانه‌ای در یک عدد دی.وی.دی است.

من، چند کتاب پُربار و کمیاب در خصوص انیمیشن‌های کلاسیک دارم، که می‌شود از مطالب آن‌ها هم در ارجاعات این نرم‌افزار سود جُست.

البته همه گرفتار امور زندگی و معیشت هستیم، و پرداختن به علایق اینچنینی را کمتر مجالی فراهم می‌شود.

به هر رو، هرجا هستند سلامت و در عافیت باشند. چشم‌انتظار بازگشت‌شان هستیم ...

.

.

عرض سلام خدمت همه دوستان عزیزم . از لطف و محبت شما بسیار بسیار ممنونم . امید دارم که حضور کوتاه بنده و مطالب حقیر برای دوستان گرامی مفید واقع باشد . امروز که بعد از مدتها به کافه بازگشتم و به صفحه پروفایل نگاه می کردم؛ گذر سالیان و زمان را در آن می دیدم که چه زود لحظات عمر به خاطرات گذشته تبدیل میشوند و چه زود ثانیه های زندگی از کنارمان میگذرند .  وقتی آخرین حضور درج گردیده بود :  26 آذر ماه 96

.

.

.

به هر روی زمان متوقف نمیشود و آنچه که باقی میماند دوستی ها، مهربانی ها و خاطرات خوشی است از باهم بودن ها و به یاد هم بودنها . بنده هم بنوبه خود برای همه دوستان غائب آرزوی صحت و سلامتی میکنم و امیدوارم هر جا که هستند؛ خوش و سلامت باشند و بدانند دلم برای تک تک شان تنگ شده از خلق خاطرات ماندگار و نوشته های زیبای ایشان تا صفا، خوبی ها و مهربانی های شان . دست همگی را می بوسم .

.

.

ارادتمند 

اشتاینر

دنیا فریبنده و دل انگیز است اما دوامی ندارد .
۱۳۹۹/۳/۷ عصر ۰۵:۴۲
تشکر شده توسط : پرنسس آنا, مراد بیگ, کنتس پابرهنه, پیرمرد, مارک واتنی, سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, لوک مک گرگور, Classic, زرد ابری, Kathy Day, فورست, شارینگهام, باربوسا
دون دیه‌گو دلاوگا آفلاین
مسافر سبزـپوش کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۶

تشکرها : 1223
( 2905 تشکر در 245 ارسال )
شماره ارسال: #131

امروز دیدم که "پروفسور" گرامی در اینجا از دوست ارجمندمان "مراد بیگ" یاد کرده بودند. الان بیش از دو ماه است که ایشان از جمع‌مان غایب هستند، ولی این امیدواری در دلمان هست که هرجا هستند، در سلامتی و عافیت باشند. صفاتی که "پروفسور" برای روحیاتِ ایشان برشمردند: «بی‌تفاوت‌نبودن نسبت به دیگران، کمک، سمپاتی، محبت و حمایت و احترام» کاملاً درست و بی‌اغراق است. جا داشت که اینجا (در این تاپیک) مجدداً از صاحبِ این فضایل و صفاتِ عالی یاد شود. فضایلی که این روزها غالباً در زندگیِ اجتماعی (و صدبرابر در فضای مجازی) نزد ایرانیانْ ناپـیداـست و یکباره دیدن‌شان، به قولِ "پروفسور"، «شوکه‌کننده!» است.

تقدیم به "مراد بیگ" گرامی 

به پیوستِ این یادنگاشت، انیمیشنِ خاطره‌انگیزِ انگشتدانه (بندانگشتی) ، با عنوان اصلیِ おやゆびひめ ـ ساخته‌ی "کازوهیکو واتانابه" در سال 1982 م. [توضیحات در اینجا]، را به همراه یکی از قدیمی‌ترین ترجمه‌های فارسیِ این داسـتان از "روحی ارباب" در سال 1336، تقدیم یادِ دوستِ غایب‌مان می‌دارم:

[دریافت پی.دی.اف داسـتان از اینجا]

اگر قرار باشد سر یک سامورایی به ناگاه قطع شود، او باید بتواند یک کار دیگر را هم به انجام برساند با موفقیّت.
۱۳۹۹/۵/۱۹ عصر ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, لوک مک گرگور, پروفسور, Emiliano, سروان رنو, مارک واتنی, Classic, پرنسس آنا, زرد ابری, Kathy Day, مراد بیگ, کمیسر مولدوان, شارینگهام, rahgozar_bineshan, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #132

من مراد بیگم !!

با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

و آرزوی  سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان هنرمند و هنر دوست

و تشکر ویژه  از بزرگوارانی که در طول این سه ماه "غیبتِ ناخاسته"(شما بخوانید جنگلی شدنمان) به یاد اینجانب بوده  و به اشکال مختلف بنده را مورد لطف و کرامت خویش قرار داده اند از همکار همه فن حریفمان جناب اِل پروفسور و یار غارمان جناب دون دیه گو دلاوگا گرفته تا عزیزانی چون جنابان زرد ابری ، سروان رنو  ، کاپیتان شارینگهام  ، لوک مک گرگور  و مارک واتنی و البته بانوان فرهیخته و محترم کافه کنتس پابرهنه و kathy Day

دوستان خصایصی را در تعریف از این دوست راهزنشان نامبرده اند که به سبب روح و طبع بلندشان خود برازنده تر و لایق تر بدان هستند و بنده  اگر کاری کرده ام و یا قدمی کوچک برداشته ام برحسب وظیفه بوده و البته که در این راه پیرو و دنباله رو  بزرگان غایب کافه چون دوست بسیار عزیز و گرامی ام جناب BATMAN و بانوی ارجمند و گرانقدر کافه سرکار خانم لمپرت و وام دار مکتب ایشان  بوده و هستم ، هم ایشان بودند که در ابتدای ورودم به کافه دست مرا را گرفتند و راه و چاه را نشانم دادند ...امیدواریم که دوباره شاهد حضور این دو بزرگوار در این محفل ادبی و هنری باشیم ...

و اما به تأسی از دوست ارجمندمان جناب دون دیگو یادی هم می کنم از دوست بسیار عزیز و باسواد و  البته باز غایبمان جناب آناکین اسکای واکر "دامت افاضاتهم"

(۱۳۹۵/۱۱/۱۵ عصر ۱۲:۰۴)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

دوستان عزیزم

در اوایل دهه 60 شبی یک پویا نمایی از تلویزیون پخش شد که در واقع با تکنیک تک فریم ساخته شده بود. ماجرای شهری فانتزی که شهروندانش در واقع " لوبیا " بودند. ماجراهای مختلفی از مردم این شهر روایت شد . دو تا از صحنه هایی که در خاطرم به خوبی مونده یکی صحنه شلیک به یک لوبیا بود که با کبریت ( به عنوان اسلحه ) صورت گرفت و دیگری صحنه تصادف یک قوطی کنسرو ( به عنوان اتومبیل ) با یک لوبیا بود .

در جستجویی که کردم به نام این پویا نمایی رسیدم " BabFilm . Scenes With Beans " به کارگردانی " Otto Foky " محصول 1975 مجارستان .

این جستجو متاسفانه من رو به لینکی برای تماشای مجدد این پویانمایی و اشتراک اون با شما نرسوند ولی برای تجدید خاطره اون رو عنوان کردم تا اگر دوستان لینکی از این پویا نمایی سراغ دارند با ما به اشتراک بگذارند .

و استاپ موشنی که به همراهی ایشان ماههای مدید در به در دنبال آن گشتیم و حاصلی نیافتیم تا اینکه بلطف یکی از کاربران یووو ت یییوب موفق به پیدا نمودن نسخه ی کامل آن گشتم ؛

تقدیم به شما دوستان و البته تقدیم به آناکین اسکای واکر گرامی :

Babfilm - Direção de Ottó Foky (Pannonia Studio1976Hungria)

به حساب ایشان در کافه ، خود را به یک کاپوچینو مهمان می کنم ؛

شنیده ام ایشان به یک سفر فضایی کوتاه مدت تشریف برده اند امیدوارم حساب زمان و عمر ما زمینی ها را هم داشته باشند و تا کارمان به جناب میر غضب نکشیده ...

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۹/۶/۱۷ عصر ۱۲:۱۴
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, مارک واتنی, لوک مک گرگور, سروان رنو, کنتس پابرهنه, Kathy Day, دون دیه‌گو دلاوگا, Classic, پروفسور, Savezva, مموله, کاپیتان اسکای, بوچ کسیدی, آلبرت کمپیون, زرد ابری, پرنسس آنا, شارینگهام, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #133

همانطور که کنتس در جعبه پیام   نوشته اند غیبت جناب دون دیه گو دلاوگا کمی طولانی شده. امیدواریم سلامت باشند و هر چه زودتر   سوار بر آن اسب راهوار به کافه وارد شوند .

همچنین غیبت دوست قدیمی BATMAN هم بسی دراز گشته. امیدواریم از آن مشکلاتی که فرموده بودند هر چه زودتر خلاص شوند و دوباره ببینیمشان.

و اما بعد ...

این ویروس کرونا (لعن الله RNA هِ )  انگار بر اهالی هنر کاراتر و سریعتر عمل می کند:shakkk!

...جلیلوند ... پرتوی .... پورحسینی

اصلا من به مرگ طبیعی مارادونا هم مشکوکم   :llerr

بعید نیست باز دست خدا کلکی سوار کرده باشد ! در اثر کرونا مرده باشد اما برای حفظ پرستیژ سکته را وصیت کرده باشد.

۱۳۹۹/۹/۷ عصر ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, کاپیتان اسکای, مارک واتنی, Kathy Day, Classic, پروفسور, لوک مک گرگور, مراد بیگ, oceanic, آلبرت کمپیون, زرد ابری, پرنسس آنا, شارینگهام, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2926
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #134

سلام و درود به همکافه ای های عزیز. دلم براتون خیلی تنگ شده :blush: فکر کنم سه چهار سالی نبودم. تو این مدت عده ای رفتن و افراد جدیدی بجاشون اومدن. دیدم بعضی اعضا سراغ جروشا و خانم لمپرت رو گرفتن. در خارج از کافه با بعضی از اعضا کمابیش در ارتباط هستم. تا اونجا که میدونم جروشای عزیز برای ادامه تحصیل به اسپانیا نقل مکان کرده. خانم لمپرت هم به دلایلی دیگه نمیان به کافه. با جناب Keyser از طریق ایمیل در ارتباط هستم و گاهی با هم کار ترجمه انجام میدیم. از بتمن هم متاسفانه خبری ندارم. اون زمانها که تازه عضو کافه شده بودم بساط دوئل و هفت تیرکشی در کافه بپا بود :D اینم از شانس ماست:rolleyes: البته خود من هم کمی بداخلاقی کردم که اون هم بخاطر اتفاقات بدی بود که در زندگی شخصیم پیش اومد. از جمله اینکه یک شب به تنهایی در خانه خوابیده بودم که دزد نابکار اومد بالای سر من ! asabi

به هر حال امیدوارم بعد از این مدت، اوضاع بهتر شده باشه و جو صلح و صفا و آشتی برقرار باشه:cccoدوست دارم دوباره دوستان عزیز قدیمی رو در کافه ببینم. ازشون میخوام که اگه این پست رو می بینن مرحمت کنن دوباره به کافه برگردن و ما رو از مطالب باارزش خودشون بهره مند کنن.

ارادتمند شما آلبرت کمپیون :heart:

۱۳۹۹/۹/۱۱ عصر ۰۷:۲۳
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, مراد بیگ, زرد ابری, کاپیتان اسکای, لوک مک گرگور, Kathy Day, سروان رنو, سناتور, Classic, rahgozar_bineshan, پهلوان جواد, مارک واتنی, پرنسس آنا, بوچ کسیدی, Kurt Steiner, پروفسور, شارینگهام, باربوسا, مموله
Kurt Steiner آفلاین
*

شماره ارسال: #135

.

دون دیه‌گو دلاوگا : مسافر سبزـپوش کافه 

.

دوست نجیب‌ زاده‌ و غایب مون که احتمالاً در حال تاخت زدن با اسب سیاه و نیزتکش تورنادو در دشتهای کالیفرنیاست .

.

اما به هرحال دوستانشون تو کافه منتظرن تا یک مدت صحبت با برنارد و سر به سر گذاشتن با گروهبان مورد علاقه مون گارسیا رو تعطیل کنه و بعد رهایی از دام عقاب و شکست قانون شکنان، سوار تنها مون سر راهش سری هم به کافه بزنه .

و اینو بدونند که دوستانشون به یادشون هستند و برای قهرمان افسانه ای مون آرزوی سلامت و پیروزی دارند ...

.

.

.

ارادتمند : اشتاینر

۱۴۰۰/۵/۹ عصر ۰۹:۳۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, oceanic, مارک واتنی, Classic, نیومن, مراد بیگ, کنتس پابرهنه, آلبرت کمپیون, پروفسور, rahgozar_bineshan, شارینگهام, زرد ابری, باربوسا, دون دیه‌گو دلاوگا
Kurt Steiner آفلاین
*

شماره ارسال: #136

.

.

.

در روزهای گذشته از طریق ایمیل جویای حال خانم لمپرت از بهترین اعضای انجمن شدم و خوشحالم که در صحت و سلامت هستند. هرچند بیش از چهار سال و اندی است که در کافه حضور ندارند؛ اما نوشته ها و مطالب زیبا همراه با خاطره لطف و ادب و متانت و بزرگواری شون نسبت به دوستان کافه در یادها ماندگار گشته است . ضمن کسب اجازه که از ایشون صورت گرفت؛ متن پاسخ محبت آمیزشون رو برای دوستان انجمن قرار میدم .

.

ان شاا.. همه اعضای کافه هرجا هستند سالم و سلامت و موفق باشند .

.

.

سلام جناب اشتاینر  گرامی

.

خیلی خوشحال شدم از اینکه یادی از من با این کلام پرمهرتون کردید. امیدوارم چرخ روزگار بر وفق مرادتون بچرخه ... این روزها خیلی کمتر در فضای مجازی ام مشغله های زیادی دارم که البته شکر خدا مثبت و خیر هستند. این عذری بود برای دیرکرد پاسخم به ایمیل حضرتعالی، پوزش می خوام.

.

البته که یاد کافه و همکافه ای های بامحبت و عزیزم همیشه جان و دلم رو صفا می ده بقول حافظ شیرین سخن: یاد باد آن روزگاران یاد باد...می دونم کمابیش در کافه فعالید  آفرین به همت بلندتون... براتون آرزوی موفقیت می کنم... لطفا سلام و ارادت بنده رو به همکافه ای هایی که با ایشان در ارتباطید برسونید مخصوصا یک تشکر ویژه از زرد ابری گرامی برای فتوشاپ عکس کودکی ام و نمایش اون در کافه.

.

با سپاس بسیار از مرحمت بزرگوارانه تان

.

ارادتمند همگی دوستان : اشتاینر

.

.

۱۴۰۰/۵/۲۱ صبح ۱۰:۲۳
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, مارک واتنی, سروان رنو, مراد بیگ, Classic, کنتس پابرهنه, پروفسور, شارینگهام, Jane, کاپیتان اسکای, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باربوسا, مموله, آدمیرال گلوبال
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 964
( 4420 تشکر در 677 ارسال )
شماره ارسال: #137

با عرض سلام خدمت هم کافه ایهای عزیز غیبت بعضی از دوستان خیلی طولانی شده   مورچه سیاه   کتی دی  زردابری  ادگارفروسه و لردپدینگتون و .......... کسی هست از وضعیت این دوستان اطلاع داشته باشه؟

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۴۰۰/۶/۵ عصر ۰۹:۰۶
تشکر شده توسط : مارک واتنی, شارینگهام, سروان رنو, Jane, کنتس پابرهنه, rahgozar_bineshan, زرد ابری, Kathy Day, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #138

(۱۴۰۰/۵/۹ عصر ۰۹:۳۳)Kurt Steiner نوشته شده:  

.

دون دیه‌گو دلاوگا : مسافر سبزـپوش کافه 

.

دوست نجیب‌ زاده‌ و غایب مون که احتمالاً در حال تاخت زدن با اسب سیاه و نیزتکش تورنادو در دشتهای کالیفرنیاست .

.

اما به هرحال دوستانشون تو کافه منتظرن تا یک مدت صحبت با برنارد و سر به سر گذاشتن با گروهبان مورد علاقه مون گارسیا رو تعطیل کنه و بعد رهایی از دام عقاب و شکست قانون شکنان، سوار تنها مون سر راهش سری هم به کافه بزنه .

و اینو بدونند که دوستانشون به یادشون هستند و برای قهرمان افسانه ای مون آرزوی سلامت و پیروزی دارند ...

ارادتمند : اشتاینر

درود و وقت به خیر

بالاخره مسافر سبزپوش کافه از مخفی گاه خود بیرون آمد و امروز پیامی برایم فرستاد که باعث خرسندی من شد .

نیک بدیدم که عینا" پیامش را به شما منتقل کنم.

به امید بازگشت سایر دوستان غایب:lovve:

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۰/۶/۶ عصر ۰۹:۵۴
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, Emiliano, مارک واتنی, سروان رنو, Classic, مراد بیگ, لوک مک گرگور, Jane, Kurt Steiner, زرد ابری, Kathy Day, باربوسا, rahgozar_bineshan, دون دیه‌گو دلاوگا
ساب زیرو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۷/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 24
( 238 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #139

درود بر رنوی عزیز و سروران گرانقدر و شواالیه های میزگرد این محفل وزین
پس از سالها ، چند روز پیش با دیدن ایمیلی از کافی همیشه ماندنی کلاسیک ، حس و حال غریبی دل را به دریای کافه کشاند
کافه کلاسیک بیایی دیگر خروجی از آن نیست ، دلت همیشه اینجا می ماند

سبز و سلامت باشید ای خوبان روزگار

رستگاری شما در گرو خرد شماست به هیچ امر دیگری وابسته نیست
۱۴۰۰/۸/۲۷ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, سروان رنو, مارک واتنی, کاپیتان اسکای, Classic, rahgozar_bineshan, باربوسا
باربوسا آفلاین
مشتری خاص کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 15163
( 241 تشکر در 59 ارسال )
شماره ارسال: #140
Exclamation RE: گمشدگان و مفقودین کافه

(۱۴۰۰/۸/۲۷ عصر ۱۱:۱۹)ساب زیرو نوشته شده:  

درود بر رنوی عزیز و سروران گرانقدر و شواالیه های میزگرد این محفل وزین
پس از سالها ، چند روز پیش با دیدن ایمیلی از کافی همیشه ماندنی کلاسیک ، حس و حال غریبی دل را به دریای کافه کشاند
کافه کلاسیک بیایی دیگر خروجی از آن نیست ، دلت همیشه اینجا می ماند

سبز و سلامت باشید ای خوبان روزگار

واییییییی باورکردنی نیست!!!!!!دیدار دوباره یک دوست قدیمی حتما برای بزرگترهای کافه حس عجیبی دارد.راستی می شود بفرمایید چند مدت از کافه دور بودید؟

به هر حال خوش برگشتید! به امید بازگشت سایر عزیزان  ترک کافه کرده!

در یک کشتی هیچ گاه برای دو ناخدا جا نیست
۱۴۰۰/۹/۸ عصر ۱۱:۰۱
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, مارک واتنی, سروان رنو, کاپیتان باگواش
ارسال پاسخ