[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
آرلینگتون آفلاین
در به در کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۳/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 449
( 558 تشکر در 73 ارسال )
شماره ارسال: #2921
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

درود بر دوستان و اساتید . ببخشید . نتونستم صفحه ی مورد نظر رو دوباره پیدا کنم تا دوست خوبمون رو مستقیم مخاطب قرار بدم  . یکی از دوستان گمشده ای داشت که با مشخصات که داده بود مستند زیر رو پیدا کردم .با مستند آب و هوای وحشی ریچارد هاموند فرق داره . موزیک و آهنگش همونی هست که دوستمون گفته بود رو مستند های سال 83و84 شبکه تهران سینک بود .برای خودم هم تجدید خاطره شد دوست خوب . واقعا مستند عالی و استانداردی هست.سپاس از یادآوریتون. امیدوارم خودش باشه .

Wild Weather. BBC documentary series presented by Donal (2002)   MacIntyre                             https://youtu.be/bDwnxlZ9lZo

۱۴۰۱/۴/۲۸ عصر ۱۰:۴۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باربوسا, مارک واتنی, باد وایت, کلانتر چانس, آلبرت کمپیون, سروان رنو, Dude
نینا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۰/۱۱/۱۳
اعتبار: 2

تشکرها : 10
( 76 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #2922
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام دوستان

این سریال رو هیچکی یادش نیومد؟shakkk!

یک سریال تلویزیونی بود که احتمالاحوالی بهار  سال 72 پخش میشد به اسم آرش . داستان  درمورد خونواده ای تحصیلکرده ای بود که دو بچه سالم داشتند ولی پسر آخرشون یعنی همون آرش  نوعی عقب موندگی ذهنی داشت پدر یادمه مهندس کشتی بود نقشش رو هم فکر کنم آقای حمید یزدانی ابیانه بازی می کردند. آقای ملک مطیعی هم بودند که نقش یکی  از کارمندان اون پدر رو داشتند.:heart::heart:

ارتش ما ارتشي از سايه‌ها است
۱۴۰۱/۵/۹ صبح ۱۰:۲۱
تشکر شده توسط : مارک واتنی, باربوسا, کلانتر چانس, آلبرت کمپیون, سروان رنو, باد وایت, آرلینگتون
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11450
( 18983 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #2923

دوست جدیدمون آقای پتیول برای ارسال پست مشکلی داشتند و متن زیر را برای من فرستادند که در اینجا قرار گیرد تا اگر دوستان می توانند راهنمایی کنند.

آقای پتیول 

..سگ آقای پتیول - کارتون مهاجران

با احترام از طرف آقای پتیول که سگ شان در کارتون مهاجران معرف همه دوستان هست !

فیلم اول،،یه موتور سوار کلا سیاهپوش بود که راننده کامیون ها رو میکشت، چون یه راننده زنسو کشته بود، فکر میکنم لهستانی بود فیلمش.

فیلم دوم، یه مامور از یه سندیکایی بهش ماموریت میدن که یه نفر رو بکشه،چیزایی که ازش یادمه اینکه مقتول یه میزی مثل بیلیارد داشت و روش صحنه جنگ بود و مثلا جنگ واترلوی ناپلئون رو تشریح و توضیح میداد با اهنگ مارسال نظامی که از گرامافون پخش میشد و قاتل هم یه ماشین رنجرور سفید با شیشه های دودی داشت و بعد اینکه اونو میکشه عاشق زن مقتول میشه و در نهایت رییس سندیکا دستور قتل همون قاتل رو میده .فکر کنم انگلیسی بود.

فیلم سوم یه فیلم مافیای سیسیل بود که مافیا پسر یه مامور پلیس رو میدزدن و از پلیسه اخاذی میکنن،

ببخشید طولانی شد،مرسی از اینکه وقت گداشتین.:ccco

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۱/۵/۱۳ صبح ۱۲:۰۳
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کلانتر چانس, مارک واتنی, باد وایت, نینا, باربوسا, پیرمرد, مموله, آرلینگتون
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 20

تشکرها : 1009
( 1701 تشکر در 186 ارسال )
شماره ارسال: #2924

(۱۴۰۱/۵/۱۳ صبح ۱۲:۰۳)سروان رنو نوشته شده:  

فیلم اول،،یه موتور سوار کلا سیاهپوش بود که راننده کامیون ها رو میکشت، چون یه راننده زنسو کشته بود، فکر میکنم لهستانی بود فیلمش.

سلام.

مورد اوّل فیلمی لهستانی بود که در ایران با نام «انتقام شخصی» بارها و بارها داده شد.

نام اصلیش بود:

Prywatne Sledztwo

1987

۱۴۰۱/۵/۱۳ صبح ۰۸:۳۸
تشکر شده توسط : کلانتر چانس, مارک واتنی, کاپیتان اسکای, سروان رنو, تونی سوپرانو, مراد بیگ, باد وایت, مارادونا, باربوسا, پیرمرد, شارینگهام, آرلینگتون, Dude
نینا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۰/۱۱/۱۳

تشکرها : 10
( 76 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #2925

دوست جدیدمون آقای پتیول برای ارسال پست مشکلی داشتند و متن زیر را برای من فرستادند که در اینجا قرار گیرد تا اگر دوستان می توانند راهنمایی کنند.

آقای پتیول

فیلم دوم، یه مامور از یه سندیکایی بهش ماموریت میدن که یه نفر رو بکشه،چیزایی که ازش یادمه اینکه مقتول یه میزی مثل بیلیارد داشت و روش صحنه جنگ بود و مثلا جنگ واترلوی ناپلئون رو تشریح و توضیح میداد با اهنگ مارسال نظامی که از گرامافون پخش میشد و قاتل هم یه ماشین رنجرور سفید با شیشه های دودی داشت و بعد اینکه اونو میکشه عاشق زن مقتول میشه و در نهایت رییس سندیکا دستور قتل همون قاتل رو میده .فکر کنم انگلیسی بود.

فیلم دوم احتمالا کالان (callan 1974) هست البته فکر کنم کاراکتورهای جنگ داخلی آمریکا روی اون میز بود چون اشنایدر که قرار بود توسط کالان کشته بشه از ژنرال رابرت لی صحبت میکرد که از فرماندهان کنفدراسیون جنوب در جنگ شمال و جنوب آمریکا بود.

ارتش ما ارتشي از سايه‌ها است
۱۴۰۱/۵/۱۹ صبح ۱۱:۰۸
تشکر شده توسط : Emiliano, مارک واتنی, کلانتر چانس, سروان رنو, باربوسا, باد وایت, پیرمرد, شارینگهام, آرلینگتون, Dude
مارادونا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اعتبار: 3

تشکرها : 194
( 67 تشکر در 14 ارسال )
شماره ارسال: #2926
Heart RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۴۰۱/۵/۱۳ صبح ۰۸:۳۸)Emiliano نوشته شده:  

سلام.

مورد اوّل فیلمی لهستانی بود که در ایران با نام «انتقام شخصی» بارها و بارها داده شد.

نام اصلیش بود:

Prywatne Sledztwo

1987

چقدر دنبال این بودم

۱۴۰۱/۵/۱۹ عصر ۰۳:۵۵
تشکر شده توسط : Emiliano, باربوسا, مارک واتنی, باد وایت, کلانتر چانس, آرلینگتون, Dude
راجرز آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۲/۲۷

تشکرها : 2
( 78 تشکر در 21 ارسال )
شماره ارسال: #2927

(۱۳۹۹/۱۱/۵ عصر ۰۸:۲۷)راجرز نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۷/۲۳ عصر ۱۱:۵۸)راجرز نوشته شده:  

[quote='راجرز' pid='40360' dateline='1592163494']

با عرض سلام و آرزوی ساعاتی خوش برای عزیزان

داستان فیلم گمشده بنده هم راجع به یک زندانی هست که از زندان آزاد میشوند و ماموریت پیدا میکنند با کامیون حمل دارو و کمکهای اولیه برای بچه ها از آلمان به یوگسلاوی انجام وظیفه کنند که با یک خانم راهبه همسفر میشوند و در راه ماجرای دزدیدن کامیون توسط سارقین و زخمی شدن راننده هنگام عبور از مرز که توسط سربازها بهشون شلیک میکنند و اینکه خود راننده به ذهنشون خطور میکنه که کامیون را بدزدند و در نهایت خود راهبه رانندگی کامیون را به عهده میگیرند و از مسیرهای کوهستانی عبور میدهند اتفاق می افتد.حول و حوش سالهای ۸۷الی ۸۸بود فکر میکنم البته چندبار دیگه هم به گفته آشنایان  از تلویزیون پخش شد این فیلم ؛ولی هنوز موفق به پیدا کردنشون نشدیم..به نظرم ابتدای فیلم نوشته شده بود این داستان بر اساس واقعیت است.

به نظر بنده باید مربوط بشود به دوران جنگ سرد اروپا.البته احتمال است.

با تشکر از دوستان

دوستان به احتمال زیاد نام  راهبه سوزان یا سوفیا بود در فیلم موردنظر

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. امرسون
۱۴۰۱/۵/۲۸ عصر ۱۰:۲۶
تشکر شده توسط : کلانتر چانس, مارک واتنی, باربوسا, باد وایت, آرلینگتون
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 9
( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2928

سلام

فیلمی پلیسی اسرارامیز که موضوع قتل های عجیبی است که روی ریل راه اهن انجام شده ولی در محل ریلی نیست در اخر فیلم فرد مشکوک به موضوع با شنیدن صدای صوت قطار مثل اینکه کشته می شود فیلم قدیمی است شاید جنگ زمان از تی وی  پخش شده است ممنون از اساتید و دوستان

برای هر نوع راهنمایی.

دوستان قسمتی که به یاد دارم اینگونه است که کاراگاه خصوصی یا یکی از نزدیکان مقتول بعدی

در انتهای فیلم متوجه می شود که خانه متروکه که محل قتل های مشکوک است زمانی

در مسیر ریل راه اهن بوده بطوریکه در انتهای فیلم با شنیدن صدای قطار شبح ریل های راه اهن

ظاهر می شود.

ممنون برای توجه اساتید و دوستان.

صد وپنجاه هزار سال با سرعت نور قطر کهکشان ما است.
۱۴۰۱/۵/۳۰ عصر ۰۲:۲۷
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کلانتر چانس, باد وایت, باربوسا, مموله, شارینگهام, آرلینگتون, Dude
یاد ایام آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۹/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 5
( 45 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2929

باسلام ، دوستان دنبال نام فیلمی هستم  فکر کنم اوایل دهه هفتاد پخش شد . فیلم تخیلی جنگی که احتمالاً یک ناو هواپیمابر آمریکایی بود یا ناو جنگی با تسلیحات امروزی در یه طوفان دریایی به دوره جنگ جهانی دوم برمیگرده و با نیروهایی ژاپنی درگیر میشه ، خاطرم هست ابتدای فیلم ملوانها از سختگیری و مهارت ناخدا حرف میزدن (توجه !!! یادمه فیلم ژاپنی نبود ، البته فیلم ژاپنی  شبیه به این فیلم هست با ادوات جنگی امروزی مثل تانک وهلیکوپتر که به دوره سامورایی برمیگردن ولی منظورم اون نیست)

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند. گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
۱۴۰۱/۶/۱ صبح ۱۰:۱۳
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کلانتر چانس, باد وایت, باربوسا, آرلینگتون, Dude
فلیکس کینگ آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
اعتبار: 5

تشکرها : 33
( 98 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #2930

(۱۴۰۱/۶/۱ صبح ۱۰:۱۳)یاد ایام نوشته شده:  

باسلام ، دوستان دنبال نام فیلمی هستم  فکر کنم اوایل دهه هفتاد پخش شد . فیلم تخیلی جنگی که احتمالاً یک ناو هواپیمابر آمریکایی بود یا ناو جنگی با تسلیحات امروزی در یه طوفان دریایی به دوره جنگ جهانی دوم برمیگرده و با نیروهایی ژاپنی درگیر میشه ، خاطرم هست ابتدای فیلم ملوانها از سختگیری و مهارت ناخدا حرف میزدن (توجه !!! یادمه فیلم ژاپنی نبود ، البته فیلم ژاپنی  شبیه به این فیلم هست با ادوات جنگی امروزی مثل تانک وهلیکوپتر که به دوره سامورایی برمیگردن ولی منظورم اون نیست)

فکر کنم فیلم مورد نظرتون The Final Countdown 1980 باشه

۱۴۰۱/۶/۲ صبح ۱۱:۰۴
تشکر شده توسط : مارک واتنی, رابرت, سروان رنو, مموله, باد وایت, یاد ایام, کلانتر چانس, باربوسا, پیرمرد, شارینگهام, آرلینگتون, Dude
باد وایت آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۱/۳
اعتبار: 5

تشکرها : 2810
( 196 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #2931

(۱۴۰۱/۵/۲۸ عصر ۱۰:۲۶)راجرز نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۱۱/۵ عصر ۰۸:۲۷)راجرز نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۷/۲۳ عصر ۱۱:۵۸)راجرز نوشته شده:  

[quote='راجرز' pid='40360' dateline='1592163494']

با عرض سلام و آرزوی ساعاتی خوش برای عزیزان

داستان فیلم گمشده بنده هم راجع به یک زندانی هست که از زندان آزاد میشوند و ماموریت پیدا میکنند با کامیون حمل دارو و کمکهای اولیه برای بچه ها از آلمان به یوگسلاوی انجام وظیفه کنند که با یک خانم راهبه همسفر میشوند و در راه ماجرای دزدیدن کامیون توسط سارقین و زخمی شدن راننده هنگام عبور از مرز که توسط سربازها بهشون شلیک میکنند و اینکه خود راننده به ذهنشون خطور میکنه که کامیون را بدزدند و در نهایت خود راهبه رانندگی کامیون را به عهده میگیرند و از مسیرهای کوهستانی عبور میدهند اتفاق می افتد.حول و حوش سالهای ۸۷الی ۸۸بود فکر میکنم البته چندبار دیگه هم به گفته آشنایان  از تلویزیون پخش شد این فیلم ؛ولی هنوز موفق به پیدا کردنشون نشدیم..به نظرم ابتدای فیلم نوشته شده بود این داستان بر اساس واقعیت است.

به نظر بنده باید مربوط بشود به دوران جنگ سرد اروپا.البته احتمال است.

با تشکر از دوستان

دوستان به احتمال زیاد نام  راهبه سوزان یا سوفیا بود در فیلم موردنظر

سلام.منم دنبال اسم همین فیلم هستم اما فکر کنم اون کامیون دارو برای کودکان بوسنی و هرزگوین میرفت/امیدوارم دوستان عزیز بتونن این گمشده شما و بنده رو پیدا کنن

۱۴۰۱/۶/۶ عصر ۰۷:۲۰
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کلانتر چانس, باربوسا, آرلینگتون, Dude
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11450
( 18983 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #2932

(۱۴۰۱/۶/۲ صبح ۱۱:۰۴)فلیکس کینگ نوشته شده:  

فکر کنم فیلم مورد نظرتون The Final Countdown 1980 باشه

من رفتم این فیلمی که فیلیکس گفت رو دانلود کردم و دیدم ! جالب بود ! eeiikk

مرحوم کرک داگلاس  (حفظ الله چانه ) واقعا همه نوع فیلم بازی کرده  !

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۱/۶/۶ عصر ۰۸:۰۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کوئیک, یاد ایام, کلانتر چانس, باربوسا, پیرمرد, مموله, باد وایت, آرلینگتون, Dude
یاد ایام آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۹/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 5
( 45 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2933

ممنون از راهنمایی فلیکس کینگ و سروان رنو ، بابت راهنمایی ، سپاسگذارم

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند. گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
۱۴۰۱/۶/۷ صبح ۰۹:۲۸
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کلانتر چانس, فلیکس کینگ, سروان رنو, باربوسا, باد وایت, آرلینگتون
Stalker آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۲
اعتبار: 7

تشکرها : 109
( 428 تشکر در 72 ارسال )
شماره ارسال: #2934

(۱۳۹۹/۹/۱۷ عصر ۰۷:۳۵)Stalker نوشته شده:  

فیلم فکر می‌کنم هندی بود. در مورد یافتن گنج بود و اینکه چطور یه سری شیاد خانواده‌ها رو بدبخت می‌کنه. یه خانواده که فقیر بودن دنبال این کلاش‌های گنج یاب راه می‌افتن و پولشون رو به اون‌ها می‌دن و آخر هم بدبخت می‌شن. یه صحنه که خیلی غم انگیز بود این بود که در واقع *قبل*‌ از اینکه اصلا گشتن گنج رو آغاز کنن می‌رن خانواد‌گی رستوران و حسابی دلی از عزا در می‌آرن، چون در واقع قرار بود پولدار بشن!

دوست عزیز ادی خوش دست لطف کردن و پیام دادن و معمای فیلم بالا رو برای بنده حل کردن. فیلم

https://www.imdb.com/title/tt0066500/

ساخته‌ي ترکیه و به کارگردانی Serif Gören و Yilmaz Güney هست.
Yilmaz Güney که زندگی پر ماجرایی داشته نقش اول رو بازی می‌کنه و برای یه فیلم دیگه‌ش حتی برنده‌ی کن هم شده بوده.

فیلم با کیفیت عالی روی یوتوب پیدا میشه:

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=mjPNZVbvMQY

Passion is the friction between one's soul and the outside world. (Stalker)
۱۴۰۱/۶/۲۰ صبح ۰۵:۴۶
تشکر شده توسط : کلانتر چانس, مارک واتنی, رابرت, سروان رنو, پیرمرد, شارینگهام, مموله, باد وایت, باربوسا, آرلینگتون, Dude
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۶
اعتبار: 55

تشکرها : 6321
( 4663 تشکر در 174 ارسال )
شماره ارسال: #2935

دوست جدیدمون آقای پتیول برای ارسال پست مشکلی داشتند و متن زیر را برای من فرستادند که در اینجا قرار گیرد

فیلم سوم یه فیلم مافیای سیسیل بود که مافیا پسر یه مامور پلیس رو میدزدن و از پلیسه اخاذی میکنن

ممکن است فیلم مورد نظرتان La polizia sta a guardare باشد که نام شخصیت اول فیلم کمیسر کاردونه بود و در ابتدا در برابر آدم‌ربایی باندهای مافیایی ایستاد و مانع از پرداخت باج توسط خانواده قربانیان، می‌شد و در نیمه دوم فیلم باندهای آدم‌ربا و مافیایی با دزدیدن فرزند وی سعی در تحت فشار قرار دادن او داشتند. همکار وی با نام کمیسر کاتالانو هم توسط مافیا ترور شد که فکر میکنم جناب محمدعلی دیباج به جای وی گویندگی می‌کردند.

نام ایرانی فیلم متاسفانه در خاطرم نیست.

لینک از IMDB

۱۴۰۱/۶/۲۰ عصر ۰۳:۰۸
تشکر شده توسط : شارینگهام, مارک واتنی, مورچه سیاه, باربوسا, سروان رنو, Emiliano, رابرت, مراد بیگ, مموله, باد وایت, آرلینگتون
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4023
( 1972 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #2936

(۱۴۰۱/۶/۲۰ عصر ۰۳:۰۸)پیرمرد نوشته شده:  

دوست جدیدمون آقای پتیول برای ارسال پست مشکلی داشتند و متن زیر را برای من فرستادند که در اینجا قرار گیرد

فیلم سوم یه فیلم مافیای سیسیل بود که مافیا پسر یه مامور پلیس رو میدزدن و از پلیسه اخاذی میکنن

ممکن است فیلم مورد نظرتان La polizia sta a guardare باشد که نام شخصیت اول فیلم کمیسر کاردونه بود و در ابتدا در برابر آدم‌ربایی باندهای مافیایی ایستاد و مانع از پرداخت باج توسط خانواده قربانیان، می‌شد و در نیمه دوم فیلم باندهای آدم‌ربا و مافیایی با دزدیدن فرزند وی سعی در تحت فشار قرار دادن او داشتند. همکار وی با نام کمیسر کاتالانو هم توسط مافیا ترور شد که فکر میکنم جناب محمدعلی دیباج به جای وی گویندگی می‌کردند.

نام ایرانی فیلم متاسفانه در خاطرم نیست.

لینک از IMDB

سلام و درود

نام فیلم سندیکای آدم ربایان است.

https://s6.uupload.ir/files/teyiutiy_kvui.jpg

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۱/۶/۲۰ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : مارک واتنی, سروان رنو, Emiliano, مورچه سیاه, پیرمرد, رابرت, مراد بیگ, مموله, باد وایت, BATMAN, باربوسا, آرلینگتون, Dude
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2937

درود به همه

زمان هنر هفتم ک فیلمها بعد از مسابقه هفته پخش میشد  قسمتی از یک فیلم یادمه یه مردی داشت انگشتهای پای یک نفر رو ک رو زمین افتاده بود گاز میگرفت کسی چیزی یادش هست ممنون.

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۴۰۱/۷/۲۲ عصر ۱۰:۱۴
تشکر شده توسط : BATMAN, مارک واتنی, سروان رنو, رابرت, rahgozar_bineshan, باربوسا, آرلینگتون, باد وایت
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4023
( 1972 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #2938

(۱۴۰۱/۷/۲۲ عصر ۱۰:۱۴)جناب سرگرد نوشته شده:  

درود به همه

زمان هنر هفتم ک فیلمها بعد از مسابقه هفته پخش میشد  قسمتی از یک فیلم یادمه یه مردی داشت انگشتهای پای یک نفر رو ک رو زمین افتاده بود گاز میگرفت کسی چیزی یادش هست ممنون.

سلام

زود-تند- سریع بگم و برم!(فوتبال بایرن شروع شد.:heart:)

فیلم قدیمی پدر سالار بود.

بعدا" بیشتر براتون تعریف می کنم.:!z564b

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۱/۷/۲۴ عصر ۰۹:۰۹
تشکر شده توسط : رابرت, جناب سرگرد, سروان رنو, rahgozar_bineshan, پیرمرد, مارک واتنی, باربوسا, آرلینگتون, Dude, باد وایت
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2939

فیلم قدیمی پدر سالار بود.

بعدا" بیشتر براتون تعریف می کنم.:!z564b

[/quote]

سلام شب خوش

خیلی ممنون فکر نمیکردم به این سرعت پیدا بشه فیلم بسیار زیبایی است صحنه شیر یخ زده درخاطرم بود.

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۴۰۱/۷/۲۷ عصر ۰۹:۵۱
تشکر شده توسط : مارک واتنی, شارینگهام, آرلینگتون, باد وایت
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2940

با درود خدمت همه دوستان

دوتا فیلم مد نظر اینحانب هست که امیدوارم پیدا شود و دوستان بتونن راهنمایی کنند

فیلم اول هندی بود که قدیمی هم هست

بازیگر نقش اصلی فکر کنم یا راجش خانا بود یا دیلیپ کومار

داستان  مردی که فکر کنم از کار بیکار میشه و کارش در ارتباط با موتور ماشین بود

بعد ورشکست میشه و شروع به ساخت موتوری خارق العاده ای میکنه و موفق هم میشه

این دوست مون همیشه سیگار ارزون میکشید و وقتی اوضاع مالی اش بسیار خوب میشه

میره سراغ دکه سیگار فروشی که سیگار بخره ، صاحب دکه سیگار گرونی بهش میده و طرف میگه سیگار همیشگی خودم را میخوام

و فمر کنم  پسرش بر حسب اتفاق ماشینش خراب میشه میاره تعمیر و وقتی کارش تموم میشه

پدر دستش را میبره از شیشه ماشین داخل و میگه دستمزد

فیلم دومی احتمالا لهستانی بود یا لااقل شبیه فیلمهای دوره لهستان قدیم بود

پسری که توی کلاس برای خراج شدن از کلاس با چاقو دائم  لب خودش را پاره میکرد و به بهانه خون اومدن لب هاش از کلاس خارج

می شد

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۴۰۱/۷/۲۸ عصر ۰۹:۳۳
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, مارک واتنی, آرلینگتون, Dude, باد وایت
ارسال پاسخ