[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 11 رای - 3.09 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیگار و سینما
نویسنده پیام
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #1
Exclamation سیگار و سینما

مرا بکش اما خوش تیپ ام کن !

بررسی جایگاه سیگار در فیلم های کلاسیک.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۸/۹/۳ عصر ۰۱:۲۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, سروان رنو, آوینا, الیشا, ژان والژان, Papillon, رزا, آماندا, BATMAN, dered, اکتورز, مگی گربه, خانم لمپرت, الیزا دولیتل, زرد ابری, arian, فورست, زبل خان, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: سیگار و سینما

فکر نمی کنم قهارتر از بوگی (همفری دی فارست بوگارت ) در این زمینه داشته باشیم. وقتی دود رو می داد توی ریه ، طوری با ولع پُک می زد و میمیک چهره اش رو طوری می کرد که آدم هوس می کرد یه سیگار بکشه. جایی خوندم که سالها بعد از فوت بوگارت ، یه نفر که در اثر سیگار ، سرطان ریه گرفته بود از خانواده بوگارت تقاضای غرامت کرده بود و به دادگاه گفته بود که عامل سیگاری شدنش ، همفری بوگارت مرحوم بوده است !

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۸/۹/۳ عصر ۰۵:۴۴
تشکر شده توسط : بانو, Negar, حمید هامون, آوینا, الیشا, ژان والژان, Papillon, مگی گربه, رزا, BATMAN, dered, فورست, اکتورز, پینک فلوید, زرد ابری, الیزا دولیتل, سوفیا, زبل خان, جیمز باند, ژنرال, شارینگهام, باربوسا
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #3
سیگار و سینما

می گفتند سرجئو لئونه می کوشید تا با کلوزآپهای عظیم از چهره ایست وود به کمک دیالوگهایش شتافته و بر قدرت و جذابیت شخصیت اول فیلمش بیفزاید، اما ظاهرا ایست وود خود، بیشتر دیالوگهایش را حذف می کرد و باقیمانده جملاتش را هم از نو می نوشت. ایست وود به خوبی فهمیده بود جابجایی سیگار برگ در دهانش از یک سمت به سمت دیگر بیش از هر دیالوگ دیگری کارگر است و واقعا هم چنین بود...اما...نکته اینجاست که او خود از این حالت در رنج بود! مردی که همه ما چهره اش را با سیگار برگ در دهان و شنل و کلاه کابویی به خاطر داریم، که با دو انگشت سیگارش را خونسردانه جابجا می کرد، انتهایش را می جوید و دور می انداخت، از سیگار متنفر بود و می گفت سخت ترین قسمت بازی ام تحمل این سیگار برگ در تمامی فیلم در دهانم است...!!

یول براینر...یکی از مردانه ترین چهره های سینمایی که به خاطر داریم، که منفی را دلپذیر می کرد که سیگارش جزئی از شمایلش شده بود و ... زمانیکه در 1985 در 70 سالگی بر اثر سرطان ریه از دنیا رفت، انجمن ریه آمریکا مجموعه ای از فیلمهای تبلیغی را پخش کرد که در آن براینر دردمند، از تمام کسانی که سیگار می کشند تمنا می کرد تا از این عادتی که به قیمت جان او تمام شده است دست بردارند و چه دیر...چه دیر...

جیمز دین کودک چهره و کودک سال! سیگار را یاغیانه بر گوشه لب داشت شاید برای بزرگتر جلوه کردن و شاید همین یک قلم بر جذابیت عجیب و غریب او در میان همسالان مذکر و شیفتگان مونثش می افزود...در شرق بهشت، شورش بی دلیل و غول؛ سیگار و جیمز دین به هم آلوده اند!!

مریلین مونرو ... انزوایش خود به اندازه کافی جذاب بود و دلدادگانش مجذوب همین خصوصیات بودند و خلوتهایش را با مشروب، سیگار و قرص مسکن پر می کرد...! براندو با افتخار می گفت من تنها کسی بودم که مونرو به وی اعتماد داشت و مرا به خلوتهای خویش راه می داد و برایم درد دل می کرد! ... آیا سیگار می توانست پرکننده خلا عاطفی یک شخصیت تنها و سست باشد ؟!

ادری هپبرن... براستی چرا صبحانه در تیفانی را فیلم متفاوت او می دانیم؟ چون بد لباس می پوشد؟ چون مشروب می خورد؟ چون سیگار در دست دارد؟! چرا همه این مفاهیم یادآور ناهنجاری شخصیتی اند...؟ پری کوچولوی دریایی با آن چوب سیگار عجیب و غریب، بیش از هرچیز ما را به فکر وا می دارد که اینجا ادری یک جور، ناجور است!

باکال در داشتن و نداشتن...برای نزدیک شدن به خاص بودنهای بوگارت، با دیالوگ بی نظیر ((کبریت داری...؟!)) ؛ این زن باید هم سیگار بر لب می داشت... مگر نه؟!

و افسوس و صد افسوس بر هالیوودی که جذابیت ستارگانش را وابسته به فرعیات می کرد و می کند...تبلیغات و ستارگان همیشه همراه بوده اند... از مدل لباس و آرایش مو و چهره گرفته تا سیگار و آدامس و نوشابه و ماشین و و و ... زمانی شنیدم در خلال اکرانهای دهه های گذشته به نوعی هوشمندانه چند فریم از تبلیغات سیگار فلان یا نوشیدنی و حتی لاستیک مارک فلان، میان فیلم گنجانده می شد و مصرف آن بصورت ناخودآگاه به بیننده تلقین می گشت. فرد صحنه ها را نمی دید اما بعد فیلم احساس می کرد که مثلا شدیدا تشنه است و همان نوشیدنی را نیز میل داشت.... تبلیغات بلایای بسیار به دنبال دارند چه برای مصرف کنندگان و چه ستارگان... ریه براینر محبوبمان را هیچگاه فراموش نمی کنیم....!

با مهر...بانو

مریم هروی
۱۳۸۸/۹/۳ عصر ۰۹:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, zhivago, سروان رنو, soheil, Negar, dvdbenz, حمید هامون, آوینا, الیشا, ترومن بروینک, ژان والژان, Papillon, مگی گربه, زرد ابری, سی.سی. باکستر, رزا, آماندا, اکتورز, BATMAN, dered, فورست, خانم لمپرت, Leopard, سوفیا, زبل خان, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۲۰
اعتبار: 32

تشکرها : 1030
( 2834 تشکر در 400 ارسال )
شماره ارسال: #4

(۱۳۸۸/۹/۳ عصر ۰۹:۱۴)بانو نوشته شده:  

اما...نکته اینجاست که او خود از این حالت در رنج بود! مردی که همه ما چهره اش را با سیگار برگ در دهان و شنل و کلاه کابویی به خاطر داریم، که با دو انگشت سیگارش را خونسردانه جابجا می کرد، انتهایش را می جوید و دور می انداخت، از سیگار متنفر بود و می گفت سخت ترین قسمت بازی ام تحمل این سیگار برگ در تمامی فیلم در دهانم است...!!

نقل است که پس از اینکه ایستوود فیلم اول را برای لئونه تمام کرده بود و برای فیلم دوم دعوت شده بود رو به لئونه گفت:

سرجو برایت همه کار می کنم.همه کار ...اما دیگر سیگار نمی کشم.

۱۳۸۸/۹/۴ صبح ۱۱:۲۹
تشکر شده توسط : بانو, dvdbenz, حمید هامون, آوینا, Papillon, رزا, BATMAN, dered, مگی گربه, زبل خان, ژنرال, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #5

من فکر می کنم همون نقشی رو که سیگار در فیلم های کلاسیک خارجی داشت ( با کلاس نشون دادن بازیگر ) ، قلیون در فیلم های قدیمی ایرانی داره. معمولا شخصیت های بزرگ و اشخاص بلند مرتبه ( حاجی ها ، خان ها ،شاه ،  سردسته ها و ... ) در صحنه هایی از فیلم ها در حال کشیدن قلیان هستند. [تصویر: Ghelyon.gif]

۱۳۸۸/۹/۴ عصر ۱۱:۰۵
تشکر شده توسط : آوینا, الیشا, ژان والژان, Papillon, زرد ابری, رزا, آماندا, dered, دن ویتو کورلئونه, خانم لمپرت, پینک فلوید, زبل خان, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #6

آنجا که علم از پاسخ در می ماند [تصویر: laie_14.gif]

من برام خیلی عجیبه که لورن باکال سیگاری چطور هنوز زنده اس ؟! idont فکر کنم 90 سالگی رو الان رد کرده باشه !  :huh: اما بوگی بیچاره زود غزل خداحافظی رو خوند. [تصویر: minzdr.gif]  مثل اینکه سیگار هم اومد نیومد داره. خود من یه پدربزرگ دارم که حدود 105 سالشه و خودش میگه 80 ساله که قلیون می کشه. [تصویر: Ghelyon.gif]

۱۳۸۸/۹/۱۱ عصر ۱۰:۳۸
تشکر شده توسط : بانو, Negar, dvdbenz, ژان والژان, آوینا, الیشا, ترومن بروینک, Papillon, مگی گربه, زرد ابری, رزا, آماندا, dered, اکتورز, دن ویتو کورلئونه, کنتس پابرهنه, BATMAN, پینک فلوید, زبل خان, جیمز باند, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

شماره ارسال: #7

کری گرانت - کارول لامبارد - نوئل کوارد  . در ملاء عام ! دقت کنید در دست هر سه شون سیگار می باشد. سیگار در آن زمان برای بازیگرها ، حکم تسبیح برای حاجی های ما را داشته است. فراموش نکنیم که در آن زمان ، هنوز مضرات سیگار چندان کشف نشده بود.

کلارگ گیبل چون سیگار براش افت داشته ترجیح داده پیپ بکشه !

این بچه مثبت هم رفته پشت بوته مثلا قایم شده و مواظبه تا کسی نگاش نکنه !

الیزابت تیلور - ریچارد برتون و آوا گاردنر در حال استراحت در پشت دوربین .  امان از رفیق بد  و سیگار خوب !

وای وای ! اینگرید ! تو هم ؟! ( از نتایج همنشینی با بوگی ! )

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۳۸۸/۱۰/۴ صبح ۱۲:۰۱
تشکر شده توسط : سروان رنو, بانو, Negar, dvdbenz, دزیره, حمید هامون, آوینا, الیشا, ژان والژان, Papillon, مگی گربه, رزا, BATMAN, dered, فورست, اکتورز, خانم لمپرت, زرد ابری, زبل خان, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

شماره ارسال: #8

جیمز دین . این دیگر جزو جوانمرگ هاست. خدا بیامرز عشق سرعت بود و اگر ماشین اش ترمز ABS و ایربگ داشت احتمالا الان زنده بود.

۱۳۸۸/۱۰/۱۴ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : dvdbenz, آوینا, الیشا, Papillon, زرد ابری, رزا, dered, اکتورز, ژان والژان, پینک فلوید, Memento, زبل خان, باربوسا
Negar آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۳
اعتبار: 6

تشکرها : 129
( 664 تشکر در 32 ارسال )
شماره ارسال: #9

سیگار انگار همراه همیشگی او بود. با یک سرچ در نت می شود فهمید کمتر عکسی از او بدون

سیگار وجود دارد که در آن عکسها هم می شود حدس زد سیگار، خارج از قاب بوده.

از" شب" آنتونیونی تا "امروز و دیروز و فردا"ی دسیکا (عکس های تبلیغاتی بماند)، در کنار فلینی و

آنجلوپولوس تا آغوش سوفیا لورن و ژان مورو همیشه سیگار یار اصلی او بوده است.

از او تا دلتان بخواهد در ژست ها و مکان های مختلف، از سر میز غذا تا رختخواب و جاهای دیگر !!

(رجوع شود به عکس های ضمیمه) عکس با سیگار یافت می شود.

این مرد خوش چهره ی سیگار بدست سینما، از جوانی تا به پیری کسی نیست جز

مارچلو ماسترویانی :

کورها به راه حل فکر می کنند، من بینا هستم.
گدار
۱۳۸۸/۱۲/۳ عصر ۰۴:۲۰
تشکر شده توسط : Classic, سروان رنو, بانو, dvdbenz, حمید هامون, آوینا, الیشا, ژان والژان, Papillon, مگی گربه, رزا, BATMAN, دن ویتو کورلئونه, dered, اکتورز, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, Memento, سوفیا, زبل خان, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #10

جان وین ، بریژیت باردو ، لسلی کارون

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۱۱/۲۶ صبح ۰۸:۰۶
تشکر شده توسط : الیشا, گرتا, راتسو ریــزو, اسکورپان شیردل, حمید هامون, ژان والژان, Papillon, نیومن, علی بی غم, مگی گربه, زرد ابری, رزا, بانو, BATMAN, dered, خانم لمپرت, زبل خان, جیمز باند, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #11

کلاس چهارم دبستان بودم که " دیوانه از قفس پرید " رو برای اولین بار از تلویزیون دیدم  . از شخصیت مک مورفی خیلی خوشم اومد . از حرف زدنش ، از خندیدنش و از سیگار کشیدنش !. بعد از چند روز اولین سیگار رو تو عمرم به تقلید از "آر پی مک مورفی" کشیدم ( البته دودش رو پایین نبردم و فقط تو دهنم نگه داشتم ) . هنوز به پایان نرسیده بود که یک دفعه از پشت یه سیلی محکم تو گوشم خورد ( که تا چند دقیقه صدای زنگش تو گوشم بود ) و بعد دومی و سومی و ... خواهر بزرگم بود . بعد از یک کتک خوردن درست و حسابی و ریختن کلی اشک راضیش کردم که به بابا و مامان چیزی نگه . این شد یک خاطره بد از یک فیلم خوب !

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۱/۲۷ صبح ۱۲:۲۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, نیومن, الیشا, دزیره, علی بی غم, حمید هامون, مگی گربه, Classic, زرد ابری, رزا, بانو, BATMAN, سروان رنو, دن ویتو کورلئونه, dered, فورست, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, Memento, سوفیا, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #12

ظاهرا ویوین لی (اسکارلت بربادرفته) هم از اون سیگار کش های قهار بوده و سر صحنه بربادرفته روزی پنج بسته سیگار می کشیده به همین خاطر هم خیلی زود بر اثر بیماری سل درگذشت. ولی هم بازیش در این فیلم یعنی اولویا دوهاویلند هنوز زنده است. بازیگرای برباد رفته خیلی زود بر باد رفتند جز همین یکی که جور همه شون رو کشید.

۱۳۹۰/۱۱/۲۷ صبح ۱۱:۲۵
تشکر شده توسط : دزیره, Papillon, علی بی غم, حمید هامون, مگی گربه, Classic, اینگلبرت, رزا, بانو, BATMAN, dered, باربوسا
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #13

(۱۳۹۰/۱۱/۲۷ صبح ۱۱:۲۵)نوستالژیکا نوشته شده:  

ظاهرا ویوین لی (اسکارلت بربادرفته) هم از اون سیگار کش های قهار بوده و سر صحنه بربادرفته روزی پنج بسته سیگار می کشیده

بله,من هم این موضوع رو شنیده بودم.در تایید حرف شما عکس زیر رو گذاشتم.

ویوین لی در پشت صحنه ی برباد رفته

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۱/۷/۳۰ عصر ۰۷:۵۹
تشکر شده توسط : رزا, حمید هامون, ژان والژان, بانو, Classic, BATMAN, سروان رنو, مگی گربه, dered, دن ویتو کورلئونه, زرد ابری, اکتورز, خانم لمپرت, Memento, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #14

دوستان بدم نیومد در راستای موضوع شمارو دعوت کنم قسمتی ازداستان کوتاه " خواب " نوشتهء خودم رو که به پیج های این صفحه ربط داره رو براتون بزارم که بخونیدش .

................

گفت:بچه شنیدم که سیگار میکشی!
گفتم نه بخدا اقابزرگ، تازشم مگه اشکالی داره ، شماکه خودتون وقتی زنده بودید سیگاری بودید.
گفت: هم م م م بچه من خلوص نیت داشتم. من فرق داشتم باتو من تو عرفان فرورفته بودم.
پیش خودم گفتم این ازون جواباست،چه دخلی داره سیگار به عارف بودن.
خلاصه این اصطلاح خلوص نیت و ما امروزیش کردیم و بعداون خواب هروقت یکی میپرسید:شما چراسیگارمیکشید؟ میگفتم که من برای سیگارکشیدنم فلسفه خاص خودم رودارم. اینجوری طرف میترسید ازاینکه با یه فیلسوف سرسیگارکشیدن بحث کنه و کم بیاره، منم سلاحم و غلاف میکردم و واسه سیگارکشیدن ازکسی اجازه نمیخواستم.

دراصل مثل یه چیز دیگه بود. ماکه عشق سینما بودیم میخواستیم اینجوری باسیگار شبیه (جیمز دین) بشیم و باسیگار ژست بگیریم و خودمون حالشوببریم، اما جیمز دین که نشدیم هیچی این وسط بی دینم شدیم سرهمین سیگارواین حرفای فیلسوف مابانه. 
اقام که شماباشید سرتون و دردنیارم یه چند سالی به همین شکل گذشت وما یه خورده بزرگترشدیم تا اینکه یه شب این روح سینمایی بابابزرگمون دوباره پرید وسط خواب ما.

اولش یه صدایی اومد، گفت: یوهاهاهاها.
..................... ( 1388 ن . ر . یا همین توشیشان ).

البته من که خودم کُردم و بیشتر مینی مال مینویسم ( به زبان کُردی ) اما به احترام ادبیات شیرن و زیبای فارسی و عشقی که به  "هدایت  و  معروفی " دارم در کل چندتا اثر فارسی هم دارم.

امیدوارم که از این پست خوشتون اومده باشه.

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۱/۸/۲ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, حمید هامون, Classic, BATMAN, سروان رنو, دزیره, مگی گربه, dered, فورست, زرد ابری, اسکارلت اُهارا, خانم لمپرت, سارا, Memento, جیمز باند, باربوسا
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #15

TOMAS MILIAN

MONICA BELLUCCI

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۱/۸/۳ عصر ۰۲:۵۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, اکتورز, زاپاتا, کنتس پابرهنه, دزیره, مگی گربه, dered, فورست, آماندا, سی.سی. باکستر, زرد ابری, اسکارلت اُهارا, خانم لمپرت, سارا, پرشیا, مکس دی وینتر, Memento, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #16

یکی از زیباترین سکانس های برفهای کلیمانجارو

بعد از دیدن این فیلم تا چند ماه این عکس background کامپیوترم بود.

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۲/۲/۵ صبح ۱۲:۱۲
تشکر شده توسط : پرشیا, ژان والژان, مگی گربه, دن ویتو کورلئونه, oceanic, دزیره, سی.سی. باکستر, بانو, BATMAN, فورست, زرد ابری, Papillon, رامین_جلیلوند, اکتورز, خانم لمپرت, سارا, پینک فلوید, مکس دی وینتر, Memento, جیمز باند, پطرکبیر, ژنرال, باربوسا
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #17

LA DOLCE VITA 1960

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۲/۲/۱۶ صبح ۰۳:۰۱
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, دزیره, مگی گربه, ژان والژان, سی.سی. باکستر, اکتورز, خانم لمپرت, زرد ابری, بانو, مکس دی وینتر, Memento, جیمز باند, ژنرال, باربوسا
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #18

مارلون براندو  ( رحمه الله علیه ) ، در کودکی خواهرانش او را ( بد bed ) صدایش میکردند:huh:.

واقعآ هم پسرbed ی بوده (asabi چقدر سیگارمیکشی پسر ، مگه تو منی:dodgy: )

[تصویر: 1375142626_3053_13649d7aad.jpg]

[تصویر: 1375142700_3053_548136a40d.jpg]

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۵/۸ صبح ۰۳:۳۵
تشکر شده توسط : ناخدا خورشيد, پرشیا, فورست, سناتور, مگی گربه, BATMAN, خانم لمپرت, زرد ابری, سارا, بانو, ژان والژان, الیزا دولیتل, Memento, جیمز باند, فیلیپ گربر, باربوسا
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #19

دوستان گرامی اصلا آیا می توانید چهره  این دو کاراکتر شــخیص را بدون ســیگار مجسم کنید :  

جناب لوک خوش شانس و جناب گرگ ناقلا :

و اما، حالا می توانید چهره این دو کاراکتر شیرین ومحبوب را باســـیگار مجسم بفرمایید:

تام و جری ... نه؟؟؟ خوب بفرمایید نیاز به زحمت تجسم نیست :)

...

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۲/۵/۱۵ عصر ۰۷:۵۱
تشکر شده توسط : زرد ابری, حمید هامون, آمادئوس, سناتور, سروان رنو, مگی گربه, اکتورز, ناخدا خورشيد, بانو, سارا, BATMAN, پرشیا, ژان والژان, مکس دی وینتر, Memento, سوفیا, کنتس پابرهنه, جیمز باند, ژنرال, فیلیپ گربر, باربوسا
پینک فلوید آفلاین
Don
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۹/۲۳
اعتبار: 2

تشکرها : 204
( 583 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #20

[تصویر: bad_boys_20.gif]

Nobody knows where you are
How near or how far
Shine on you crazy diamond
۱۳۹۲/۱۰/۷ عصر ۱۱:۳۳
تشکر شده توسط : پرشیا, کنتس پابرهنه, terme, بانو, BATMAN, ژان والژان, مکس دی وینتر, الیزا دولیتل, زرد ابری, Memento, جیمز باند, فیلیپ گربر, باربوسا
ارسال پاسخ