[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالهای نایاب صدا و سیما
نویسنده پیام
آیوانهو آفلاین
ربه کا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
اعتبار: 4

تشکرها : 28
( 87 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #1
سریالهای نایاب صدا و سیما

آیا کسی هست سریال قصه های جزیره پخش اولیه صدا و سیما (همون که سال 75 تا 77 از شبکه دو پخش شد )رو داشته باشه؟ اگه کسی داره لطف کنه بهم اطلاع بده هزینش هرچقدر باشه برام مهم نیست (حتی اگه مثلا قسمتی 100 هزار یا 200 هزار یا 250 هزار باشه مهم نیست) منم فقط سه قسمتش و پشت صحنشو که تکرار نداشته می خوام همون 4 قسمتم برام کفایت می کنه که زحمت زیادی هم براتون نشه فقط همون 3 قسمت و پشت صحنشو که هیچوقت تکرار نداشته رو دوبله شده می خوام بقیه قسمت هاشو دارم فقط قبل از اینکه معامله انجام بشه یه زحمت بکشید نمونه 1 دقیقه ای از یکی ازین قسمت ها برام بفرستید که مطمئن بشم بعد که مطمئن شدم هزینه کپچرش و خود قسمت ها و ارسالش هر چقدر شد تقدیمتون می کنم فقط خیلی خیلی خیلی دنبال دوبله این قسمت ها هستم پس هرکس پخش اولیه این سریال رو داره یا کسی رو می شناسه که ضبط کرده بهم لطف کنه اطلاع بده فقط پخش اولیش باشه ها پخش دهه هفتادشبکه دو نه مثلا بازپخش 85 شبکه دو (بعضی ها با بازپخش سال 85 شبکه دو که در اینترنت هم کامل موجود هست اشتباه می گیرن)

من دنبال سریال شوالیه سیاه دوبله شده و پخش اولیه شمال شصت هم هستم (پخش سال 78 تا 79 شبکه سه که اولین بارپخش شد نه بازپخش سال 91 شبکه دو) اینا هم حاضرم از کسی که داره بخرم

پس هر کس  هرکدوم از موارد بالا رو داره لطف کنه بهم خبر بده  خواهش می کنم فقط برای خودتون نگه ندارید بگذارید یه عده علاقمند مثل منم اینا رو بهش برسند..... اگه با پیشنهاد پولی موافق بودید مبلغی رو تعیین کنید ازتون می خرم اگه در ازاش کار نایابی (مثل فیلم و سریال یا کارتون نایاب می خواهید) بازم مشکلی ندارم و هرچی بخواهید در ازاش به شرطیکه داشته باشم تقدیمتون می کنم

پس خواهش می کنم ازتون بهم کمک کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.... الهی خیر ببینید

از لطفتون متشکرم

از طریق پیام خصوصی توی کافه می تونید بهم خبر بدید

از طریق آیدی تلگرام زیر  هم می تونید بهم خبر بدید ممنونم از لطفتون

Er_kr_fr@

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۴۰۰/۱۲/۲۶ صبح ۱۲:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, سروان رنو, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: سریالهای نایاب صدا و سیما

(۱۴۰۰/۱۲/۲۶ صبح ۱۲:۵۸)آیوانهو نوشته شده:  

آیا کسی هست سریال قصه های جزیره پخش اولیه صدا و سیما (همون که سال 75 تا 77 از شبکه دو پخش شد )رو داشته باشه؟

مگر دوبله آن با پخش سری دوم سال 85 تفاوت دارد ؟!

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۰/۱۲/۲۷ صبح ۰۱:۱۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مموله, مارک واتنی, باربوسا
مموله آفلاین
رفیق فابریک
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 2041
( 1106 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #3

(۱۴۰۰/۱۲/۲۷ صبح ۰۱:۱۸)سروان رنو نوشته شده:  

آیا کسی هست سریال قصه های جزیره پخش اولیه صدا و سیما (همون که سال 75 تا 77 از شبکه دو پخش شد )رو داشته باشه؟

فکر کنم بخاطر حذفیاتی که در پخش های مجدد انجام شده دنبال اون نسخه هستند

۱۴۰۰/۱۲/۲۷ صبح ۰۹:۲۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, مارک واتنی, باربوسا
آیوانهو آفلاین
ربه کا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
اعتبار: 4

تشکرها : 28
( 87 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #4

(۱۴۰۰/۱۲/۲۷ صبح ۰۱:۱۸)سروان رنو نوشته شده:  

خیر دوبلش فرقی نمی کنه . چون دوبله سه قسمتش فقط اون سری اول پخش شده که دیگه تکرار نداشته و در اینترنت هم دوبله اون سه قسمت در دسترس نیست (یکی از اون سه قسمت هم قسمت آخره که در حد دو دقیقه از دوبلش هم در برنامه شما و سیما هست اما کاملش نیست) دنبال دوبله اون سه قسمت هستم و بخاطر اون دنبال نسخه اولیش می گردم چون اولین بار 81 قسمت از 91 قسمتش دوبله و پخش شده و در اینترنت دوبله 78 قسمت ازش بیشتر موجود نیست و همینطور پشت صحنه سریال هم فقط همون موقع پخش شده و دیگه تکرار نداشته بخاطر دوبله اون سه قسمت و پشت صحنه سریاله که دنبال نسخه اولیش هستم

(۱۴۰۰/۱۲/۲۷ صبح ۰۹:۲۸)مموله نوشته شده:  

فکر کنم بخاطر حذفیاتی که در پخش های مجدد انجام شده دنبال اون نسخه هستند

بخاطر دوبله سه قسمتشه که فقط در دهه هفتاد پخش شده و هیچوقت تکرار نداشته یعنی توی این ده بار بازپخشش هر قسمتی رو بازپخش کرده اون سه قسمت رو بازپخش نکرده و  اون سه قسمت و پشت صحنه سریال فقط همون موقع پخش شدن وگرنه حذفیات جزئی در حد مثلا یک دقیقه انقدرام اهمیت نداره که بخوام بخاطرش هزینه زیاد بدم بخاطر دوبله سه قسمت کامل و پشت صحنشه که یکبارم تکرار نداشته و فقط همون یه بار پخش شده و در اینترنت برای خرید یا دانلود در دسترس نیست که یکی ازین سه قسمت مثلا قسمت آخر سریاله.... امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

۱۴۰۰/۱۲/۲۸ صبح ۰۸:۵۸
تشکر شده توسط : مموله, باربوسا
ارسال پاسخ