تالار   کافه کلاسیک
تهیه پوستر در صنعت سینما - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: تالارهای عمومی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: طراحی , عکاسی , انیمیشن (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: تهیه پوستر در صنعت سینما (/showthread.php?tid=670)

تهیه پوستر در صنعت سینما - فرانکنشتاین - ۱۳۹۳/۹/۳ صبح ۰۲:۰۱

سلام دوستان در اين تاپيك ٣ نمونه مختلف از كارهاي خودم رو كه با پوسترهاي تمام فارسي كاملا فرق دارند را بصورت خيلي مختصر نشان خواهم داد . اميدوارم مورد پسند علاقمندان واقع بشود . اولين كار مربوط به سه گانه THE GODFATHER  ميباشد .
متاسفانه فيلمهاي كلاسيك و فديمي فاقد recource   هستن و محبور هستيم از اسلايدهايي با رزولوشون بالا معمولا ٢٥٠٠ در  ٣٥٠٠ استفاده كنيم . براي اين سه گانه من از اين اسلايدها و استفاده كردم .

جدا كردن كاركترهاي مورد نظر از اسلايدها و تبديل انها به عكسهاي سياهً و سفيد .
استفاده از فيلترهايي نظير   High Pass & Gaussian/Smart Blur  اضافه كردن دو كاراكتر ديگر و رنگ اميزي انها ( سعي  كردم تا با نسخه هاي Official   مطابقت بكند
اضافه كردن كاراكترها و re- arrange کردن و استفاده از فيلتر  در پايان .

http://cafeclassic4.ir/imgup/4631/1416782496_4631_3600c03330.jpg
[تصویر: 1416782496_4631_3600c03330.jpg]

RE: تهیه پوستر فیلم در صنعت سینما - فرانکنشتاین - ۱۳۹۳/۹/۱۷ صبح ۰۶:۲۷

دومين نمونه اي رو كه نشان ميدهم نمونه اي از رنگ اميزي اسلايدهاي سیاه و سفيديست كه انجام ميدم، رنگ اميزي اسلايد سياه و سفيد از فيلم سابرينا اثر بيلي وابلدر ١٩٥٤ كه البته محصول برادران وارنر است ولي با علاقه اي كه به هنرپيشگان اين فيلم داشتم تصميم به اين كار گرفتم . از روش رنگ اميزي با دست با كمك فيلترهاي مختلف براي ايجاد هماهنگي در كل استفاده كردم البته وقت بسيار زيادي ميبره ولي ننيجه بسیار خوبی داره .

RE: تهیه پوستر فیلم در صنعت سینما - فرانکنشتاین - ۱۳۹۳/۹/۲۸ صبح ۰۹:۰۶

سومین نمونه ای که نشون میدهم يكي ديگر از كارهاي خودم هست که برای کمپانیهای Disney/Paramount/Marvel  چند سال پیش انجام دادم. مجموعه ای از فیلمهای

, Avengers,Thor, Hulk,Captain America,iron man , Iron man 2, 

اول از همه استخراج كردن كاراكترهاي مورد نظز  و تصاويري كه از انها استفاده كردم .

در تصوير 1 شماره تمامي كاراكترها بروي تپه سنگها در كنار هم بصورت هماهنگ قرار ميگيرند . در پشت انها از ابرها استفاده كردم . در شماره ٢ كاپيتان امريكا به انها اضافه شده و با اضافه كردن elements انها رو زير حمله هوايي نشان دادم . 

اضافه كردن ماموران و اتش بر تپه سنگها

تهیه نام مجموعه Avengers
[تصویر: 1418968107_4631_cc82f5e0fa.jpg]
براي كاور بلوري كليه كرديتهاي و لوگوهاي كمپاني اضافه شد
اضافه كردن کاراكترهاي منفي در تمام اين فيلمها

نمايش كليه ديسكها و كاور فيلم
پوستر پاياني

RE: تهیه پوستر در صنعت سینما - فرانکنشتاین - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷ صبح ۰۳:۱۸

اولین طراحی من  برای سه گانه بتمن خان  کریستوفر نولان با اسلایدهای زیر .

و نتیجه ان 

RE: تهیه پوستر در صنعت سینما - فرانکنشتاین - ۱۳۹۴/۶/۹ صبح ۱۲:۰۲

ادغام دو اسلاید از فیلم رستگاری در شائوشنگ با استفاده از نرم افزار  Adobe Illustrator و باتلفیقی از براشها و فیلترهای گرافیکی و ابزار کنترل رنگ .