تالار   کافه کلاسیک
ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: تالارهای تخصصی (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: هنر دوبله و زیرنویس (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده (/showthread.php?tid=644)

ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - اسپونز - ۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۱۵

مدتی پیش پستی در قسمت « دوبله و دوبلور ها » قرار دادم و از دوستان صاحب نظر در زمینه دوبله خواهش کردم که در یافتن نام گوینده ای که قسمتی از دیالوگ او را در پست قرار داده بودند راهنماییم کنند. تعدادی از دوستان کافه چه به صورت اعلام نظر عمومی و چه به صورت پیام خصوصی نظرشان را درباره آن صدا اعلام کردند. در این میان دوست عزیز و دانشمندمان، منصور، پیام زیبایی برایم فرستادند که با اجازه ایشان، قسمتی از آن را در اینجا نقل می کنم:

منصور' نوشته شده:

صداهایی در تاریخ دوبله ما هست که بسیار شنیده ایم. با این وجود نام آنها را نه خود انتشار دادند نه همکارانشان و نه عوام یا حتی خواص. ضرورت ایجاد یک تاپیک که در آن اینگونه صداها در آنجا مطرح و از همه دوستان یا دست اندرکاران دوبله درخواست شناسائی شود هماره در این سایت وجود داشته است. صداهای ناشناخته بعضا دو گروه است. یک گروه مربوط به صداهائی که میشناسیم اما متعلق است به جوانی آنها و گروه دوم صداهائی که از جوانی تا پیری ناشناخته مانده اند. این گروه بر گروه اول ارجحیت دارد و حق هنری آنها از طریق نام بردن و معرفی ایشان باید ادا گردد.

به نظرم رسید که حق با منصور عزیز است. ایجاد تاپیکی در این خصوص بسیار ضروری می باشد و با توجه به توانایی سایر دوستان و اطلاعات ارزشمندشان مطمئنا می توانیم صداهایی که تا به حال شنیده ایم ولی نتوانسته ایم به درستی گوینده آنان را مشخص کنیم در این تاپیک معرفی و شناسایی کنیم.

از طرفی می توان پس از مسجل شدن نام گوینده، اطلاعات این بخش را به تاپیک « دایره المعارف صدای گویندگان » منتقل نمود و به پربارتر شدن این قسمت نیز کمک کرد چرا که این تاپیک زیبا و دوست داشتنی مدتهاست که مهجور مانده و دیگر مانند قبل پویا و به روز نیست.

با این تفاصیل با اجازه دوستان این تاپیک را ایجاد کردم تا در صورتی که همکاری عزیزان را به همراه داشته باشیم اطلاعات جدیدی به بانک اطلاعاتی کافه کلاسیک اضافه کنیم

با اجازه دوستان چراغ اول تاپیک را خودم روشن می کنم:

همان صدایی که قبلا در تاپیک دوبله و دوبلور ها قرار داده بودم مجددا در اینجا قرارمی دهم و از دوستان خواهش می کنم که گوینده صدا را شناسایی کنند چرا که با وجود اظهار نظر دوستان باز هم نتوانستم به طور قطعی گوینده را مشخص کنم:

http://s2.picofile.com/file/7855083545/sound003.wma.html

لازم به ذکر است که مورد درخواست من گوینده دیالوگ اصلی می باشد

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - زینال بندری - ۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۴۹

(۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۱۵)اسپونز نوشته شده:  

مدتی پیش پستی در قسمت « دوبله و دوبلور ها » قرار دادم و از دوستان صاحب نظر در زمینه دوبله خواهش کردم که در یافتن نام گوینده ای که قسمتی از دیالوگ او را در پست قرار داده بودند راهنماییم کنند. تعدادی از دوستان کافه چه به صورت اعلام نظر عمومی و چه به صورت پیام خصوصی نظرشان را درباره آن صدا اعلام کردند. در این میان دوست عزیز و دانشمندمان، منصور، پیام زیبایی برایم فرستادند که با اجازه ایشان، قسمتی از آن را در اینجا نقل می کنم:

منصور' نوشته شده:

صداهایی در تاریخ دوبله ما هست که بسیار شنیده ایم. با این وجود نام آنها را نه خود انتشار دادند نه همکارانشان و نه عوام یا حتی خواص. ضرورت ایجاد یک تاپیک که در آن اینگونه صداها در آنجا مطرح و از همه دوستان یا دست اندرکاران دوبله درخواست شناسائی شود هماره در این سایت وجود داشته است. صداهای ناشناخته بعضا دو گروه است. یک گروه مربوط به صداهائی که میشناسیم اما متعلق است به جوانی آنها و گروه دوم صداهائی که از جوانی تا پیری ناشناخته مانده اند. این گروه بر گروه اول ارجحیت دارد و حق هنری آنها از طریق نام بردن و معرفی ایشان باید ادا گردد.

به نظرم رسید که حق با منصور عزیز است. ایجاد تاپیکی در این خصوص بسیار ضروری می باشد و با توجه به توانایی سایر دوستان و اطلاعات ارزشمندشان مطمئنا می توانیم صداهایی که تا به حال شنیده ایم ولی نتوانسته ایم به درستی گوینده آنان را مشخص کنیم در این تاپیک معرفی و شناسایی کنیم.

از طرفی می توان پس از مسجل شدن نام گوینده، اطلاعات این بخش را به تاپیک « دایره المعارف صدای گویندگان » منتقل نمود و به پربارتر شدن این قسمت نیز کمک کرد چرا که این تاپیک زیبا و دوست داشتنی مدتهاست که مهجور مانده و دیگر مانند قبل پویا و به روز نیست.

با این تفاصیل با اجازه دوستان این تاپیک را ایجاد کردم تا در صورتی که همکاری عزیزان را به همراه داشته باشیم اطلاعات جدیدی به بانک اطلاعاتی کافه کلاسیک اضافه کنیم

با اجازه دوستان چراغ اول تاپیک را خودم روشن می کنم:

همان صدایی که قبلا در تاپیک دوبله و دوبلور ها قرار داده بودم مجددا در اینجا قرارمی دهم و از دوستان خواهش می کنم که گوینده صدا را شناسایی کنند چرا که با وجود اظهار نظر دوستان باز هم نتوانستم به طور قطعی گوینده را مشخص کنم:

http://s2.picofile.com/file/7855083545/sound003.wma.html

لازم به ذکر است که مورد درخواست من گوینده دیالوگ اصلی می باشد

سلام. به نظرم این صدا متعلق به علیرضا بدر طالعی باشند

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - پیرمرد - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۲۰

سلام بر دوستان گرامی

نام گوینده نقش شاهزاده ایسان در مجموعۀ تلویزیونی ایسان که شبها ساعت 22 از شبکۀ نمایش پخش می شود چیست؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - زینال بندری - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۴۸

(۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۲۰)پیرمرد نوشته شده:  

سلام بر دوستان گرامی

نام گوینده نقش شاهزاده ایسان در مجموعۀ تلویزیونی ایسان که شبها ساعت 22 از شبکۀ نمایش پخش می شود چیست؟

سلام

نام گوینده به نظرم کسری کیانی بود

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ویلی وُنکا - ۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۳:۱۴

با سلام من این پست رو در تاپیک دوبله و دوبلوران قرار دادم و کسی پاسخ نداد حالا اینجا که جای صحیح تری برای مطرح کردنشه اونو بیان میکنم:

میخواستم ببینم گویندگانی که صداهاشون رو در زیر گذاشتم اسمشون چیه؟

امیدوارم با سوال های پشت سرهم به عنوان یک تازه وارد باعث ناراحتی دوستان نشم.

ممنون

http://majiddownload.com/up1/12478/1450627290.mp3

http://majiddownload.com/up1/12478/1438049522.mp3

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...163a784f05

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - پدرام - ۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۹:۵۱

(۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۳:۱۴)ویلی وُنکا نوشته شده:  

با سلام من این پست رو در تاپیک دوبله و دوبلوران قرار دادم و کسی پاسخ نداد حالا اینجا که جای صحیح تری برای مطرح کردنشه اونو بیان میکنم:

میخواستم ببینم گویندگانی که صداهاشون رو در زیر گذاشتم اسمشون چیه؟

امیدوارم با سوال های پشت سرهم به عنوان یک تازه وارد باعث ناراحتی دوستان نشم.

ممنون

http://majiddownload.com/up1/12478/1450627290.mp3

خانم زهرا سوهان

http://majiddownload.com/up1/12478/1438049522.mp3

خانم نسیم رضاخانی

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...163a784f05

آقای محمدرضا مومنی

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - دکــس - ۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱

(نمیدونم جای درستی می نویسم یا نه اگر ایرادی هست لطفا مدیران کافه به جای درست منتقل بفرمایند)

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟ چند روز پیش انیمیشنی پخش شد که استاد زند و تنی چند از اساتید دوبله در اون صحبت کرده بودند. بنده تا کنون در انیمیشن صدای ایشان رو نشنیده بودم

قسمتی از انیمیشن افسانه پهلوان روشن (1388) با صدای جنابان پرویز ربیعی و بهرام زند

دانلود

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - پیرمرد - ۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۵:۲۸

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱)سرهنگ دکس نوشته شده:  

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟

جناب سرهنگ نکتۀ خوبی مطرح کردید. استاد بهرام زند گرچه از سال 1344 دوبله را شروع کردند و صدای خیلی خوبی هم دارند اما اولین نقش اول را به گفتۀ خودشان در مصاحبه ای تلویزیونی در فیلم سینمایی فونتامارا (در ایران به صورت سریال پخش شده است)، گویندگی کردند و تا پیش از آن کمتر از این صدای توانا در جای متناسب باتوانایی آن، استفاده شده بود. ایشان در کارتون آخرین تک شاخ(توسط جناب بهزاد ستوده معرفی شده است)، سریال سندباد(غول نیل،پیرمرد جمع کنندۀ نارگیل در قسمت نگهبان مرداب یا مار دو سر)، و اخیراً انیمیشنی مربوط به حضرت مسلم بن عقیل در نقش مسلم به همراه دیگر گویندگان توانا مانند حسین عرفانی، گویندگی کرده اند.

[تصویر: 1438739842_5616_d1723233fd.jpg]

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۸:۴۳

من صدای جناب سعید مظفری رو هم توی هیچ انیمیشنی نشنیدم!

دوستان از کارهای کارتونی آقای مظفری احیانا اطلاعاتی دارند؟

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱)سرهنگ دکس نوشته شده:  

(نمیدونم جای درستی می نویسم یا نه اگر ایرادی هست لطفا مدیران کافه به جای درست منتقل بفرمایند)

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟ چند روز پیش انیمیشنی پخش شد که استاد زند و تنی چند از اساتید دوبله در اون صحبت کرده بودند. بنده تا کنون در انیمیشن صدای ایشان رو نشنیده بودم

قسمتی از انیمیشن افسانه پهلوان روشن (1388) با صدای جنابان پرویز ربیعی و بهرام زند

دانلود

سلام

دو مورد از کارهای استاد بهرام زند به خاطرم آمد که ذکر می کنم: در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) ودر انیمیشن موش سر آشپز در نقش آقای ایگو(Ego)صحبت کرده اند.

*با تشکر از سرهنگ دکس وپیرمرد عزیز عرض می شود به دلیل عدم دسترس به کارتون مجبور شدم  در اینترنت سرچ کنم که در بعضی سایت ها این مطلب آورده شده بود.ومطلب صحیح همانی است که دوستان فرمودند.

ممنون از راهنمایی اساتید

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - پیرمرد - ۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۵۰

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱)واتسون نوشته شده:  

در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) 

البته در سریال بچه های مدرسۀ والت بهرام زند در نقش پدر انریکو و زنده یاد پرویز نارنجیها در نقش آقای پربونی (معلم کلاس) صحبت می کردند. که جناب دلشدگان هم در اینجا ذکر کرده اند.

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - زاپاتا - ۱۳۹۴/۵/۱۴ عصر ۰۱:۵۲

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۵۰)پیرمرد نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱)واتسون نوشته شده:  

در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) 

البته در سریال بچه های مدرسۀ والت بهرام زند در نقش پدر انریکو و زنده یاد پرویز نارنجیها در نقش آقای پربونی (معلم کلاس) صحبت می کردند. که جناب دلشدگان هم در اینجا ذکر کرده اند.

البته در چند قسمت هم آقای علی محمداشک بوس بجای پدر انریکو صحبت کرده است.احساس می کنم این جابجایی گویندگان در انیمیشن های اوایل دهه 60 بیشتر بخاطر کمبود کار بوده است . مثلا در کارتون تام سایر چندین بار جای گویندگان عوض شده است و یا در بل و سباستین . احتمالا به این روش در اوج کم کاری و بیکاری دوبلورها،کار بین آنها پخش می شده است . البته در آن زمان مخاطبان کودک و نوجوان متوجه این تغییرات نمی شدند و امروز آن کودک سی و چندساله ی دیروزپی برده که مدیردوبلاژ چه ها که نکرده !

[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۱۷ صبح ۰۷:۲۷

با سلام خدمت دوستان واساتید محترم

ابتدا تشکر فراوان به خاطر نکته زیبایی که زاپاتای عزیز فرمودند.

فقط در مورد صدای بهرام زند که مورد بحث بود به صورت اتفاقی دیروز دیدم در کارتون سندباد(که از

شبکه پویا در حال پخش است)به جای هیولای رودخانه نیل  هم صحبت کرده اند.

RE: [split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 ) - ویلی وُنکا - ۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۰:۱۱

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۸:۴۳)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

من صدای جناب سعید مظفری رو هم توی هیچ انیمیشنی نشنیدم!

دوستان از کارهای کارتونی آقای مظفری احیانا اطلاعاتی دارند؟

سلام. فعلا از کارهای قدیمی ایشون چیزی در ذهن ندارم اما از کار های جدید، در انیمیشن های "Epic" و

"rise of the guardians" با نام فارسی نگهبان قصه ها گویندگی کردن.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ویلی وُنکا - ۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۱:۵۵

سلامی دوباره

دوستان متخصص و صداشناس لطف کنید بفرمایید صداهای زیر برای کدامیک از دوبلوران عزیزه؟

با توجه به نظر دوست عزیز "واتسون" در پست های قبلی فکر میکنم صدای شماره یک  آقای بهرام زند باشه، شماره 2 هم به احتمال زیاد خانم معصومه آقاجانی و شماره سه و چهار رو نمیدونم.

پیشاپیش از راهنمایی های شما دوستان ممنونم.

http://www.uplooder.net/files/7dfae334119b14a05eabf713e3135bda/file.rar.html

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶

(۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۱:۵۵)ویلی وُنکا نوشته شده:  

سلامی دوباره

دوستان متخصص و صداشناس لطف کنید بفرمایید صداهای زیر برای کدامیک از دوبلوران عزیزه؟

با توجه به نظر دوست عزیز "واتسون" در پست های قبلی فکر میکنم صدای شماره یک  آقای بهرام زند باشه، شماره 2 هم به احتمال زیاد خانم معصومه آقاجانی و شماره سه و چهار رو نمیدونم.

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

(البته بنده نه متخصصم و نه صدا شناس و با اجازه اساتید)

فایل شماره 1  صدای بیژن علیمحمدی است. فایل شماره 2 شما درست می فرمایید.

فایل شماره 3 به سن وسال ما قد نمیده و فایل شماره 4 هم احتمال می دهم صدای خانم شیلا

آژیرباشد.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ویلی وُنکا - ۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۴:۱۳

(۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶)واتسون نوشته شده:  

سلامی دوباره

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

فایل شماره 3 به سن وسال ما قد نمیده و فایل شماره 4 هم احتمال می دهم صدای خانم شیلا

آژیرباشد.

سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

اما فایل شماره یک صدای شخصیت ایگو در انیمیشن موش سرآشپزه و فکرکنم تو پست های قبلی گفته بودین این نقش رو جناب بهرام زند دوبله کردن. صدای آقای علیمحمدی فایلیه که در زیر گذاشتم و من فکر نمیکنم فایل شماره یک در ارسال قبلیم، صدای آقای علیمحمدی باشه. دوستان دیگه هم اگر میتونن کمک کنن که من آرشیو نمونه صداهام رو کامل کنم. باتشکر از شما واتسون عزیز و بقیه دوستان.

نمونه صدای آقای بیژن علیمحمدی :

http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca14ddb939cd5f34eb63629a6/Bijan_Alimohammadi.mp3

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - پدرام - ۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۵:۴۸

سلامی دوباره

فایل شماره یک: آقای حسین نورعلی

فایل شماره دو: خانم معصومه آقاجانی

فایل شماره سه: خانم سیمین سرکوب

فایل شماره چهار: خانم شیلا آژیر

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۲۱ صبح ۰۸:۲۰

(۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۴:۱۳)ویلی وُنکا نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶)واتسون نوشته شده:  

سلامی دوباره

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

آژیرباشد.

سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

اما فایل شماره یک صدای شخصیت ایگو در انیمیشن موش سرآشپزه و فکرکنم تو پست های قبلی گفته بودین این نقش رو جناب بهرام زند دوبله کردن. صدای آقای علیمحمدی فایلیه که در زیر گذاشتم و من فکر نمیکنم فایل شماره یک در ارسال قبلیم، صدای آقای علیمحمدی باشه. دوستان دیگه هم اگر میتونن کمک کنن که من آرشیو نمونه صداهام رو کامل کنم. باتشکر از شما واتسون عزیز و بقیه دوستان.

نمونه صدای آقای بیژن علیمحمدی :

http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca14ddb939cd5f34eb63629a6/Bijan_Alimohammadi.mp3

سلام خدمت دوستان عزیزم

تشکر بسیار از پدرام عزیز که راهنمایی فرمودند.

نکته ای هم خدمت ویلی ونکای عزیز باید عرض کنم :فیلم موش سرآشپز حداقل تا آنجایی که من می دانم 2بار دوبله شده (شاید هم بیشتر)ومطلب بنده ،در مورد دوبله ای بود که مدیریت دوبلاژ با خود آقای بهرام زند بوده است.

و آخر اینکه  صدای بیژن علیمحمدی  را بنده با بی دقتی با صدای حسین نورعلی اشتباه گرفتم وصدای دومی که جنابعالی گذاشتید  دیگر واقعا"صدای بیژن علیمحمدی است.

پوزش از همه دوستان

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۴/۵/۲۱ صبح ۰۸:۳۰

دوستان بی زحمت این گوینده را هم شناسایی کنید:

http://s3.picofile.com/file/8205645876/n...1.wav.html

ممنونم!

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۲۱ صبح ۰۸:۵۲

(۱۳۹۴/۵/۲۱ صبح ۰۸:۳۰)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

دوستان بی زحمت این گوینده را هم شناسایی کنید:

http://s3.picofile.com/file/8205645876/n...1.wav.html

ممنونم!

سلام

فکر می کنم جواد پزشکیان هستند.

[split] دایره المعارف دوبله - آرماند دووال - ۱۳۹۴/۵/۲۴ عصر ۱۰:۱۵

(۱۳۹۴/۵/۲۴ عصر ۰۶:۴۱)منصور نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۵/۲۴ صبح ۰۲:۰۴)آرماند دووال نوشته شده:  

مری پاپینز

محصول سال 1964

کارگردان : رابرت استیونسون

مدیر دوبلاژ : ابوالحسن تهامی

ریتا شاو / خانم دریل (آشپز) / مهین بزرگی؟

خریدار و حتی مدیر دوبلاژ این فیلم شخصی بود بنام نصرت اله منتخب که از سینمادارن تهران بود. وی به کمک ابوالحسن تهامی نژاد این فیلم را دوبله کرد اما برای دوبله آوازهای اين فیلم موزیکال پاپیش نگذاشت. در این فیلم خانم پروین خادم که همسر منتخب هم بود در یکی دو نقش ذوق خود را نشان داد . جلیلوند در این فیلم در سه نقش صحبت کرد . این فیلم در استودیو پلازا دوبله شده است.

تشکر بسیار از اطلاعاتتان . آیا خانم پروین خادم در فیلم های دیگری هم گویندگی کرده اند؟

چنگیز جلیلوند به غیر از نقش برت و آقای داوس بزرگ  در چه نقش دیگری گویندگی کزده؟

RE: [split] دایره المعارف دوبله - منصور - ۱۳۹۴/۵/۲۵ عصر ۰۸:۰۳

(۱۳۹۴/۵/۲۴ عصر ۱۰:۱۵)آرماند دووال نوشته شده:  

تشکر بسیار از اطلاعاتتان . آیا خانم پروین خادم در فیلم های دیگری هم گویندگی کرده اند؟

چنگیز جلیلوند به غیر از نقش برت و آقای داوس بزرگ  در چه نقش دیگری گویندگی کزده؟

خانم پروین خادم میثاق از گوینده های قدیمی رادیو بود که از اواخر دهه 30 وارد رادیو شد. وی دستی در دوبله هم داشت و تا اواسط دهه 40 در دوبله هم فعالیت کرد

جلیلوند در مری پاپینز در نقشهای برت ، رئیس بانک و پیرمرد نیروی دریائی صحبت کرده است.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ عصر ۰۵:۰۸

سلام

روح همه ی هنرمندان فقید، به خصوص  دوبلور های ماندگار شاد

در بیوگرافی مرحوم  "ایرج ناظریان "خوندم که در سال 1370 در سوئد  از دنیا رفته. ..

ولی هرچه گشتم؛ از محل دفن آن  عزیز، چیزی عایدم نشد.

کسی خبر داره که؛

چطور شد رفت سوئد؟

چطور شد فوت کرد؟

و

کجا دفنش کردند؟

از خانواده اش خبری دارند؟

واقعاً که دریغ و صد حیف که دیر به شخصیت هنری ایشان پی بردیم!

هنوز داستانی که از یک پسرخارجی شنیدم، منو بیشتر متاسف می کنه :

_پدر! منو به ایران می بری تا چارلز برونسون رو ببینم؟

_ولی پسرم، چارلز برونسون که ایرانی نیست، آمریکاییه!

_اگر ایرانی نیست، پس چطور این قدر خوب، فارسی صحبت می کنه؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ عصر ۰۷:۴۳

سلام کاپیتان شارینگهام گرامی...

داغم تازه میشه...

خصوصا در مورد ایرج ناظریان فقید... (بتمن عزیز در جریان هستند.)

والا اینطور که من شنیدم ایشون برای دیدن فرزندانشون رفتند سوئد... بعد گویا یه ناراحتی جزئی بوده و کار به بیمارستان میکشه... شنیدم اصلا ناراحتی ایشون خطرناک هم نبوده شاید یه چک آپ معمولی بوده...

اما ناگهان

داغدار شدیم

تا ابد

روحش شاد

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - سناتور - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ عصر ۰۹:۱۸

با تشکر از جیمزباند و شرینگهام عزیز.

در خصوص استاد ناظریان باید بگم که من با آقا پیمان پسر استاد ناظریان در تماس هستم البته از طریق فیس--بوک و یک بار جریان مرگ پدرشون رو پرسیدم که گفتند برای مداوا به سوئد میرن که تشخیص داده میشه سرطان هست البته هنوز خانواده رو به اونجا نبرده بودند و برای معالجه میرفتند و بر میگشتند سر کار دیگه کم کم که شدت بیماری بالا میره خانواده رو هم باخودشون به اونجا می برند و موندگار میشن که دیگه فوت می کنند. این عکس هم که ضمیمه کردم عکسی هست که خود پیام از مزار پدرشون کهبه همراه مادر هستند گرفته.

این رو هم بگم که خود آقا پیام هم بنده خدا یکی دو سال هست که مبتلا به سرطان شده و در حال مداوا هستند.

این لینک صفحه مربوط به عکس هست

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ عصر ۱۱:۵۹

سلام و  تشکر خالصانه از  جیمز باند و سناتور عزیز

به خاطر این همدلی و درک صمیمانه {#smilies.heart}

مخصوصاً  عکس مزار  زیبای مرحوم ناظریان که  گویای چندین سوال بی جواب این حقیر بود

و

بغض چند ساله ی مرا شکست...

خدا بیامرزدش!

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ صبح ۱۰:۳۴

سلام

بگذار سکوتش فریاد دل ما باشد

اما چه سود که فریاد دل ما در این دنیای پرصدا به جایی نمیرسد

[split] ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده -عدم رعایت فاصله زمانی با پست آمادئوس - ال سید - ۱۳۹۵/۶/۱۷ صبح ۰۱:۵۸

دوستان لطفا راهنماییم نمایید نام این دو گوینده چیست؟

http://s6.picofile.com/file/8266529042/VTS_01_1_new.mp3.html

RE: دایره المعارف دوبله - BATMAN - ۱۳۹۵/۶/۱۸ عصر ۰۶:۵۰

احتمالا، نمونه صداها متعلق به این دوبلورهاست

RE: دایره المعارف دوبله - ال سید - ۱۳۹۵/۶/۲۳ عصر ۰۲:۲۷

(۱۳۹۵/۶/۱۸ عصر ۰۶:۵۰)BATMAN نوشته شده:  

احتمالا، نمونه صداها متعلق به این دوبلورهاست

با تشکر فراوان از جناب BATMAN عزیز

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۸/۳۰ عصر ۱۰:۱۲

در سریال مردان آنجلس، گوینده ای صداپیشگی کردن که در دوقسمت آخر سریال به جای موتران فیلادلفیا(یکی از مقامات) صحبت می کردن. صداشون یه نمه شبیه صدای رامین کاملی بود ولی فک نکنم ایشون بوده باشن. کسی اخیراً این سریال رو از شبکه آی فیلم دیده که یادش باشه و اسم گوینده رو توی ذهنش باشه. این گوینده اکثراً کارهای مستند رو میگه و کمتر توی سریالها حرف زده.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۹/۱ عصر ۰۱:۱۷

(۱۳۹۵/۸/۳۰ عصر ۱۰:۱۲)مستر گالوم نوشته شده:  

در سریال مردان آنجلس، گوینده ای صداپیشگی کردن که در دوقسمت آخر سریال به جای موتران فیلادلفیا(یکی از مقامات) صحبت می کردن. صداشون یه نمه شبیه صدای رامین کاملی بود ولی فک نکنم ایشون بوده باشن. کسی اخیراً این سریال رو از شبکه آی فیلم دیده که یادش باشه و اسم گوینده رو توی ذهنش باشه. این گوینده اکثراً کارهای مستند رو میگه و کمتر توی سریالها حرف زده.

تونستم اون قسمت از سریال رو پیدا کنم و فایل مربوطه رو استخراج کنم. امیدوارم فایل دانلود بشه. حالا میشه بگین صدای کیه؟

http://majiddownload.com/up1/12478/1546372148.wma

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۹/۱ عصر ۰۶:۲۷

من بین رامین کاملی و صدرالدین شجره موندم. شایدم هیچکدوم نباشن.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۹/۴ عصر ۰۷:۴۶

(۱۳۹۵/۹/۱ عصر ۰۱:۱۷)مستر گالوم نوشته شده:  

تونستم اون قسمت از سریال رو پیدا کنم و فایل مربوطه رو استخراج کنم. امیدوارم فایل دانلود بشه. حالا میشه بگین صدای کیه؟

خبری نشد؟؟؟!!! یه بنده خدا پیدا نشد این صدا رو شناسایی کنه و حقیر رو از ابهام درآره

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - soheil - ۱۳۹۵/۹/۴ عصر ۰۸:۰۱

(۱۳۹۵/۹/۴ عصر ۰۷:۴۶)مستر گالوم نوشته شده:  

خبری نشد؟؟؟!!! یه بنده خدا پیدا نشد این صدا رو شناسایی کنه و حقیر رو از ابهام درآره

متاسفانه تشخیص ندادم.

اما صدرالدین شجره نیستند.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - سگارو - ۱۳۹۵/۹/۵ صبح ۰۹:۰۸

فکر میکنم صدای حمیدرضا آشتیانی پور باشه.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۹/۵ عصر ۰۲:۵۷

[/quote]

[/quote]

فکر میکنم صدای حمیدرضا آشتیانی پور باشه.

[/quote]

نه دیگه خداییش!!! صدای هرکی باشه مال آشتیانی پور نیست

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مستر گالوم - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ عصر ۱۰:۰۱

(۱۳۹۵/۹/۴ عصر ۰۷:۴۶)مستر گالوم نوشته شده:  

یافتم.....یافتم.....

بالاخره صاحب این صدا رو پیدا کردم. اون هم خیلی اتفاقی

این صدا متعلق به یکی از صدابردارهای خوب کشورمونه که کار دوبله هم جسته گریخته انجام می دادن. صدای آقای  احمد کلانتری هست. که ایشون در سریال مردان آنجلس،کارتون فوتبالیستها و کوچک جنگلی و ... نقشگویی کردن. این هم لینک صدا و تصویرشون

https://www.instagram.com/p/BRk31A1ji8g/?taken-by=behrang6464

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - لو هارپر - ۱۳۹۶/۵/۲۶ صبح ۰۴:۲۵

سلام دوستان. کسی میداند گویندگان این کلیپ چه کسانی هستند؟ زنده‌یاد اصغر افضلی، زنده‌یاد آذر دانشی و جلال مقامی هم در این کلیپ صدایشان شنیده میشود.

لینک دانلود

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - جیمز باند - ۱۳۹۶/۵/۲۷ صبح ۰۸:۱۶

(۱۳۹۶/۵/۲۶ صبح ۰۴:۲۵)لو هارپر نوشته شده:  

سلام دوستان. کسی میداند گویندگان این کلیپ چه کسانی هستند؟ زنده‌یاد اصغر افضلی، زنده‌یاد آذر دانشی و جلال مقامی هم در این کلیپ صدایشان شنیده میشود.

لینک دانلود

سلام لو

نفر اول: اول فکر کردم ایران بزرگمهری هستند اما تلفظ حرف ج و در ادامه فکر کنم نجمه فروهی باشه.

نفر دوم: اصغر افضلی که شما هم فرمودید.

نفر سوم: شاید ولی ا... مومنی

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - لو هارپر - ۱۳۹۶/۵/۲۸ عصر ۰۳:۴۹

ممنون از جناب جیمز باند. این صدا، صدای استاد منوچهر اسماعیلی است؟ صدای زنده‌یاد تاجی احمدی هم شنیده میشود.

لینک دانلود

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - جیمز باند - ۱۳۹۶/۵/۲۹ عصر ۰۱:۲۹

(۱۳۹۶/۵/۲۸ عصر ۰۳:۴۹)لو هارپر نوشته شده:  

ممنون از جناب جیمز باند. این صدا، صدای استاد منوچهر اسماعیلی است؟ صدای زنده‌یاد تاجی احمدی هم شنیده میشود.

لینک دانلود

سلام و ارادت.  در دوبله اول فیلم بارانداز، منوچهر اسماعیلی بجای لی جی کاب صحبت کرده اند.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - لو هارپر - ۱۳۹۶/۵/۲۹ عصر ۰۷:۰۱

(۱۳۹۶/۵/۲۹ عصر ۰۱:۲۹)جیمز باند نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۵/۲۸ عصر ۰۳:۴۹)لو هارپر نوشته شده:  

لینک دانلود

سلام و ارادت.  در دوبله اول فیلم بارانداز، منوچهر اسماعیلی بجای لی جی کاب صحبت کرده اند.

بله اطلاع دارم جای لی جی کاب صحبت کرده‌اند. ولی این صدا خیلی اشناست. بارها شنیده‌ام.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - لوک مک گرگور - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ صبح ۰۸:۱۹

سلام دوستان

اگه امکانش هست لطفا پس از شنیدن فایل مربوطه نام دوبلوری رو که صداش شنیده میشه عنوان کنید.ممنون

http://s9.picofile.com/file/8318477900/Project_online_audio_converter_com_.mp3.html

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - جیمز باند - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ عصر ۰۱:۱۶

(۱۳۹۶/۱۱/۱۵ صبح ۰۸:۱۹)لوک مک گرگور نوشته شده:  

سلام دوستان

اگه امکانش هست لطفا پس از شنیدن فایل مربوطه نام دوبلوری رو که صداش شنیده میشه عنوان کنید.ممنون

http://s9.picofile.com/file/8318477900/Project_online_audio_converter_com_.mp3.html

شبیه صدای سیاوش مینویی هست. از کدوم فیلمه؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - لوک مک گرگور - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ عصر ۰۱:۵۵

(۱۳۹۶/۱۱/۱۵ عصر ۰۱:۱۶)جیمز باند نوشته شده:  

سلام دوستان

شبیه صدای سیاوش مینویی هست. از کدوم فیلمه؟

راستش مال صحنه ای از کارتون دوقلوها هست که تنها یک یا دو قسمتش را جای کاراکتر تیبن حرف زده. این بخش مال قسمت دهم این کارتون هست.

صدای سیاوش مینویی رو می شناسم. در کارتون های فوتبالیست ها و کماندار نوجوان صحبت کرده بود ولی این صدا یک مقدار کلفت تر از صدای سیاوش هست. مگه اینکه تیپ گو باشه. مطمئن هستید خودشه؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - سگارو - ۱۳۹۷/۶/۳۰ عصر ۰۶:۱۶

دیشب شبکه خاطره فیلم «افسانه گمشدگان» رو پخش کرد. البته بگذریم از اینکه فقط بیست دقیقه ی اول و آخرش دوبله بود با کیفیتی بسیار پاره پوره.

ظاهرا این فیلم بیشتر از یه مرتبه دوبله شده ، چون توی ویکی پدیا صدای روسانو براتزی رو نصرت اله حمیدی نوشته که اصلا نمی تونست باشه!! صدایی که من شنیدم یا صدای مرحوم کاووس دوستدار بود یا به احتمال ضعیف تر حسن عباسی.

صدای سوفیا لورن مهین معاونزاده بود و بازم بعضی جاها ژاله کاظمی نوشته بودن.

از عزیزان کسی اطلاع داره این فیلم چندبار دوبله شده و دوبلورهای هر نوبت کیا بودن؟

با تشکر

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ال سید - ۱۳۹۷/۷/۱ عصر ۰۱:۵۹

(۱۳۹۷/۶/۳۰ عصر ۰۶:۱۶)سگارو نوشته شده:  

دیشب شبکه خاطره فیلم «افسانه گمشدگان» رو پخش کرد. البته بگذریم از اینکه فقط بیست دقیقه ی اول و آخرش دوبله بود با کیفیتی بسیار پاره پوره.

ظاهرا این فیلم بیشتر از یه مرتبه دوبله شده ، چون توی ویکی پدیا صدای روسانو براتزی رو نصرت اله حمیدی نوشته که اصلا نمی تونست باشه!! صدایی که من شنیدم یا صدای مرحوم کاووس دوستدار بود یا به احتمال ضعیف تر حسن عباسی.

صدای سوفیا لورن مهین معاونزاده بود و بازم بعضی جاها ژاله کاظمی نوشته بودن.

از عزیزان کسی اطلاع داره این فیلم چندبار دوبله شده و دوبلورهای هر نوبت کیا بودن؟

با تشکر

درود

این فیلم دوبله ی دومی هم داره که جناب منوچهر اسماعیلی به جای روسانو براتزی و شادروان فهیمه راستکار به جای سوفیا لورن حرف زدن

در مورد دوبله ی اولن نصرت الله حمیدی به جای روسانو براتزی صحبت کردن دوبله برای سال های 36 و 37 زمانی که فیلم ها با لحن تئاتری دوبله میشد

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۳۹۸/۴/۱۸ عصر ۰۴:۱۶

سلام دوستان

دیشب فیلم قدیمی «گاو و زندانی» را از شبکه نمایش دیدم.با بازیگری «فرناندل».

با این هنرمند فرانسوی که دستی هم د. عالم خوانندگی داشته،فیلم های خاطره انگیزی دیده ایم به خصوص همین فیلم «گاو و زندانی

و دزدی کمد»

برایم جالب است که بدانم چه کسی به جای وی صحبت کرده است ؟

استاد مرحوم حسن عباسی که نبوده...

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ال سید - ۱۳۹۸/۴/۱۸ عصر ۰۴:۳۸

(۱۳۹۸/۴/۱۸ عصر ۰۴:۱۶)شارینگهام نوشته شده:  

سلام دوستان

دیشب فیلم قدیمی «گاو و زندانی» را از شبکه نمایش دیدم.با بازیگری «فرناندل».

با این هنرمند فرانسوی که دستی هم د. عالم خوانندگی داشته،فیلم های خاطره انگیزی دیده ایم به خصوص همین فیلم «گاو و زندانی

و دزدی کمد»

برایم جالب است که بدانم چه کسی به جای وی صحبت کرده است ؟

استاد مرحوم حسن عباسی که نبوده...

سلام شارینگهام عزیز نام گوینده ی مورد نظر شما حسین رحمانیست

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۳۹۸/۴/۱۹ عصر ۰۷:۳۳

سلام و تشکر از « ال سید» عزیز بابت این راهنمایی ارزشمند

شما که در این زمینه یدطولایی دارید، لطف کنید و بفرمایید که ؛

۱_ در فیلم خودتان(ال سید) با بازی چارلتون هستون ،چه کسی به جای شما و سوفیا لورن گویندگی کرده؟

۲_ در کارتون «بلفی و لی لی بیت» راوی داستان کیست؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - Emiliano - ۱۳۹۸/۴/۲۰ صبح ۱۱:۴۴

(۱۳۹۸/۴/۱۹ عصر ۰۷:۳۳)شارینگهام نوشته شده:  

۱_ در فیلم خودتان(ال سید) با بازی چارلتون هستون ،چه کسی به جای شما و سوفیا لورن گویندگی کرده؟

در مورد سوال 2 شما، فکر می کنم زنده یاد "امیرهوشنگ قطعه ای" بودن.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - ال سید - ۱۳۹۸/۴/۲۰ عصر ۰۵:۲۹

(۱۳۹۸/۴/۱۹ عصر ۰۷:۳۳)شارینگهام نوشته شده:  

خواهش میکنم من اتفاقا ید کوتاهی دارم و کوچیک بچه های کافم

1- به ترتیب اسماعیلی و ژاله کاظمی به جای هستون و لورن گفتن

2 - راوی بلفی و لی لی بیت هم تاجایی که یادمه همون مرحوم قطعه ای بودن

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۴۰۰/۶/۱۱ صبح ۰۴:۱۱

درود

فیلم خانواده ی پوآسونار را که همگی یادتان هست؟

این خانواده ی طماع و محتکر،یک خدمتکار زن داشتند که حسابی آن ها را چزاند و تیغ زد و در آخر هم زهرش را ریخت و رفت!

اسمش لیلین بود.

کسی حضور ذهن دارد که کدام بانوی دوبلور به جای وی گویندگی کرده است؟

فکر کنم همان دوبلور زن دوم لیوبی در سریال عروسکی سه برادر است.درست گفتم؟

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مارک واتنی - ۱۴۰۰/۶/۱۱ صبح ۱۱:۳۰

(۱۴۰۰/۶/۱۱ صبح ۰۴:۱۱)شارینگهام نوشته شده:  

درود

این خانواده ی طماع و محتکر،یک خدمتکار زن داشتند که حسابی آن ها را چزاند و تیغ زد و در آخر هم زهرش را ریخت و رفت!

اسمش لیلین بود.

فکر کنم همان دوبلور زن دوم لیوبی در سریال عروسکی سه برادر است.درست گفتم؟

شارینگهام عزیز

این لینک دانلود فیلم خانواده پوآسونار بصورت دوبله هست. شاید با دیدن فیلمش به خاطرتون بیاد که دوبلور نقش لیلین کی بود. من متوجه نشدم که کی هست.

لینک دانلود

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - شارینگهام - ۱۴۰۰/۶/۱۱ عصر ۰۱:۰۷

ممنون جناب مارک واتنی عزیز

بنده خودم نسخه ی کامل و دوبله ی این فیلم رو دارم.

فقط دوبلور لیلین رو نمی شناسم.

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - مراد بیگ - ۱۴۰۰/۶/۱۲ صبح ۱۰:۵۷

(۱۴۰۰/۶/۱۱ صبح ۰۴:۱۱)شارینگهام نوشته شده:  

درود

اسمش لیلین بود.

سلام و درود جناب شارینگهام

صداپیشه ی مورد نظر شما خانم ناهید شعشعانی هستند .

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - سناتور - ۱۴۰۰/۶/۲۳ عصر ۱۰:۴۵

(۱۴۰۰/۶/۱۱ صبح ۱۱:۳۰)مارک واتنی نوشته شده:  

شارینگهام عزیز

این لینک دانلود فیلم خانواده پوآسونار بصورت دوبله هست. شاید با دیدن فیلمش به خاطرتون بیاد که دوبلور نقش لیلین کی بود. من متوجه نشدم که کی هست.

لینک دانلود

درود.

ایشون بعدها در سریال ناوارو هم نقش اون خانم رستوران دار رو داشت

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - سم بیزل - ۱۴۰۰/۷/۲۵ عصر ۰۸:۴۳

لطفا در صورت امکان نام دوبلور این دو فایل رو راهنمایی بفرمایید با تشکر

قسمتی از فیلم ربکا دوبله  اول

https://uupload.ir/view/youcut_20211017_200857528_yv00.mp3/

https://uupload.ir/view/youcut_20211017_201321718_jgy.mp3/

RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده - پیرمرد - ۱۴۰۱/۶/۱۳ عصر ۱۱:۳۱

سلام دوستان

سلام و عرض احترام، صدا متعلق به آقای محمد یاراحمدی پدر خانم‌ها رزیتا و آزیتا یاراحمدی هست

(۱۳۹۶/۵/۲۶ صبح ۰۴:۲۵)لو هارپر نوشته شده:  

لینک دانلود

مرد سوم به نظرم مرحوم حسین رحمانی باشند، البته دوستان خبره‌تر، بهتر از بنده می‌توانند تشخیص دهند.