تالار   کافه کلاسیک
مشکل در ورود به کافه - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: تالارهای عمومی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: محله چینی ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: مشکل در ورود به کافه (/showthread.php?tid=155)

مشکل در ورود به کافه - leon - ۱۳۸۸/۱۱/۱ عصر ۰۸:۲۳

سلام

چطور باید در مورد مطالب ، موضوعی را بیان  کرد یا پاسخ داد. راهنمایی می خواهم.

RE: مشکل - سروان رنو - ۱۳۸۸/۱۱/۱ عصر ۱۱:۵۶

سلام job314 عزیز

همانطور که در بخش اتاق بالای کافه نوشته شده ، ثبت نام در کافه روال خاصی داره. به نوعی   شورای نگهبان هم اینجا هست و بر عضویت نظارت می کند ! بدین صورت که بعد از ثبت نام شما،  از طرف admin و پیام خصوصی با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعاتی پرسیده می شود که بعد از آن عضویت کامل میشود و می تونید به همه بخش های کافه دسترسی داشته باشید و امکان نوشتن هم وجود خواهد داشت. احتمالا امشب تا فردا پیام مورد نظر را دریافت خواهید کرد و مراحل عبور از هفت خان رستم شروع خواهد شد !

راستی حتما نام کاربری خود را از job به یک نام سینمایی زیبا ( مانند بقیه دوستان ) تغییر دهید تا حداقل یک خان رو رد کرده باشید ::ok:

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴ صبح ۰۷:۵۲

سلام دوستان،از کاربران کافه هستم...از زمان نصب سردر زیبای کافه، منوی ورود به کافه در سیستم من غیرفعال شده! از اونجایی که می بینم هرروزه دوستان آن لاین می شن، می خواستم بپرسم این ایراد از کجا رخ داده و چطور رفعش کنم؟! ممنون!

RE: مشکل - سروان رنو - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۱۲:۳۵

(۱۳۸۸/۱۱/۱۴ صبح ۰۷:۵۲)مهمان نوشته شده:  

سلام دوستان،از کاربران کافه هستم...از زمان نصب سردر زیبای کافه، منوی ورود به کافه در سیستم من غیرفعال شده! از اونجایی که می بینم هرروزه دوستان آن لاین می شن، می خواستم بپرسم این ایراد از کجا رخ داده و چطور رفعش کنم؟! ممنون!

کدوم کاربر هستی عزیز جان ؟

شاید برنامه اینترنت اکسپلوررتان دچار مشکل شده باشد . صفحه را رفرش کنید ( دکمه Ctrl+F5 را بزنید  ) ببینید درست میشه یا نه . همینطور اگه برنامه foreFox دارید یا اون صفحه رو باز کنید.

چک کنید اگر باز هم مشکلی بود مطرح کنید.

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۰۱:۳۸

(۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۱۲:۳۵)سروان رنو نوشته شده:  

شاید برنامه اینترنت اکسپلوررتان دچار مشکل شده باشد . صفحه را رفرش کنید ( دکمه Ctrl+F5 را بزنید  ) ببینید درست میشه یا نه . همینطور اگه برنامه foreFox دارید یا اون صفحه رو باز کنید.

جناب سروان عزیز درست نشد! از کل آیکونهای بالای صفحه فقط منوی صندوق پیام فعاله! باقی آیکونها وقتی که موس روشون قرار می گیره اصلا تغییر نمی کنه و قابل انتخاب شدن نیستن! یا مثلا اون آیکونهای فهرست کاربران و غیره، خودشون غیر فعالن اما عکسی که نمادشونه، فعاله! خلاصه که نمی دونم چه بلایی اومده سر اینترنت اکسپلوررم!

ممکنه تنظیمات امنیتیش عوض شده باشه؟

آقا اگه کمک کنید که ممنون میشم!

(۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۰۱:۳۸)مهمان نوشته شده:  

(۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۱۲:۳۵)سروان رنو نوشته شده:  

جناب سروان عزیز درست نشد! از کل آیکونهای بالای صفحه فقط منوی صندوق پیام فعاله! باقی آیکونها وقتی که موس روشون قرار می گیره اصلا تغییر نمی کنه و قابل انتخاب شدن نیستن! یا مثلا اون آیکونهای فهرست کاربران و غیره، خودشون غیر فعالن اما عکسی که نمادشونه، فعاله! خلاصه که نمی دونم چه بلایی اومده سر اینترنت اکسپلوررم!

ممکنه تنظیمات امنیتیش عوض شده باشه؟

آقا اگه کمک کنید که ممنون میشم!

آقا من الان یه کشف جالب کردم! گفتم چرا منوهای سمت راست فعالن و سمت چپ غیر فعال؟! اومدم صفحه رو کردم Left to right منوی ورود فعال شد!!!!!!!

اینو بگید چی شده و چه کار کنم که نیاز به چپ به راست کردن نباشه!

ممنون!

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۰۵:۰۸

(۱۳۸۸/۱۱/۱۴ عصر ۰۱:۳۸)مهمان نوشته شده:  

آقا من الان یه کشف جالب کردم! گفتم چرا منوهای سمت راست فعالن و سمت چپ غیر فعال؟! اومدم صفحه رو کردم Left to right منوی ورود فعال شد!!!!!!!

اینو بگید چی شده و چه کار کنم که نیاز به چپ به راست کردن نباشه!

ممنون!

فکر کنم فهمیدم مشکل چیه . به خاطر اینکه اندازه تصویر جدید بالای صفحه از اندازه کادر مانیتور شما بزرگ تر هست بنابراین بخشی از صفحه به گوشه رفته و قابل دیدن توسط شما نیست.

کافیه شما با استفاده از نوار اسکرول پایین یا بالای صفحه اینترنت اکسپلورر Internet Explorer، صفحه را به چپ را راست حرکت حرکت دهید تا گوشه ای از کادر که مخفی شده است نمایان شود. راه حل دیگر اینست که اندازه صفحه را در کنترل پنل ویندوز کوچک تر کنید. مثلا از 1024*768  به 1280*1024 و غیره.

البته اگر بقیه دوستان هم چنین مشکلی داشته باشند سعی می کنیم که اندازه تصویر رو کوچکتر کنیم . :rolleyes:

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۳/۱۶ عصر ۰۶:۵۵

سلام دوستان عزیز.

خیلی با خودم کلنجار رفتم و دست آخر دیدم صحیح نیست که با نام کاربریم این مطلب رو (به واقع تقاضا رو) بنویسم....اسم این تالار مشکله! مشکلی که باهاش مواجهم فنی نیست بلکه فرهنگیه...

دوستان خوبم، امروز گذری نگاهی به چندتا از نوشته های بچه ها انداختم...به خدا اگه می خواستم نمره املا بدم بعضی از رفقا با ارفاق 10 هم نمی آوردن! نمی گم خدای نکرده از بی سوادیه، هرگز ! از اهمیت ندادن به موضوعه، از بی علاقگیه...

آخه چرا "میخوام" باید میخام تایپ شه؟! چرا "بذارید"  (همون عامیانه ی بگذارید) باید بزارید نوشته شه؟ که می دونیم " گذاشتن" هروقت به معنای قرار دادن بیاد باید با حرف ذال نوشته شه و مفاهیمی نظیر برگزاری و سپاسگزاری که جسمی گذاشته نمیشه باید با ز بیان!

آخه دوستای من، کجای زبون فارسی وقتی می خواییم بنویسیم سطح پایین می نویسیم سطحه پایین؟! این "ه" آخر چسبان از کجا اومد؟!

بابا به خدا داریم تیشه می زنیم به ریشه ی فارسیمون، اون از اس ام اس زدنای پینگلیشمون این از مطلب نوشتنمون که هممون هم خیر سرمون دست به قلمیم و لابد یه طومار چند صد صفحه ای سابقه هنریمون رو تو آستین داریم....خدا می دونه چندتا دکتر و مهندس و لیسانس به بالا تو جمعمون داریم... دق کردم والله!

نمی گم خیلی مته به خشخاش بذاریم نه، فقط قدرشو بدونیم ، فارسیمونو می گم! حیفه حیفه حیفه....

دوستدار همتون...یکی از بین خودتون!

RE: مشکل - موسيو وردو - ۱۳۸۹/۳/۱۶ عصر ۰۷:۴۴

سلام

عزيز داق نكن . بگو كي قلط غلوط مينويسه يه اكابر بفرستيمش.asabi

هالا بعزيا در هم و بر هم مينويستن اظ بي سباديشونهnnnn:. همه كه مث من محندس نيستند كه!:rolleyes:

شوخي كردم:D

آره دوستان راست ميگه اين دوستمون. چشم دقتمون رو بيشتر از پيش ميكنيم و بي اشكال تر مينويسيم:ttt1

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۳/۱۶ عصر ۰۸:۱۷

(۱۳۸۹/۳/۱۶ عصر ۰۶:۵۵)مهمان نوشته شده:  

دوستدار همتون...یکی از بین خودتون!

با سپاس از این دوست خوب و مسئولیت شناس. این موضوعی مهم است که حتی ما جزء یکی از اصول قانون اساسی کافه قرار داده ایم. من شخصا نسبت به نوع نگارش پارسی نوشته ها در کافه حساس هستم و در برخی مواقع شخصا پست ها را ویرایش می کنم. دوستان ! لطفا همیشه قبل از ارسال پست نسبت به بازبینی نوشته اقدام کنید تا از لحاظ شیوایی ، زیبایی و دستور زبان شیرین پارسی مشکلی در نوشته شما وجود نداشته باشد. این مورد درباره بقیه فروم ها زیاد مهم نیست اما در اینجا که همگی با دوستان و اساتید با فرهنگ همنشین هستیم این قضیه اهمیت دارد. مسلما این بدان معنی نیست که نوشته ها باید خشک و رسمی باشد بلکه می توان دوستانه ، عامیانه و شوخ طبعانه نوشت اما قواعد املائی و دستوری زبان فارسی را کاملا رعایت کرد.

از دوستانی که پست های اینچنینی می بینند خواهش می کنیم که با استفاده از دکمه گزارش ، به مدیران انجمن اطلاع دهند تا نسبت به تصحیح پست موردنظر و تذکر به نویسنده اقدام شود.

با سپاس

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۵/۳۰ عصر ۰۳:۴۱

سلام

رضا هفت خط هستم

كدكاربريم فعال نميشه

پيعام ميده با مديركل تماس بگيرم

با تشكر

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۵/۳۰ عصر ۱۰:۳۱

رضا هفت خط !

لطفا صندوق پیامتون رو چک کنید.

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۶/۱ صبح ۰۹:۴۳

سلام

ببخشيد كلمه عبور ي كه از ايميل گرفتم كار نمي كنه

هنوز نتونستم وارد كافه بشم

باتشكر    رضا هفت خط

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۶/۱ عصر ۰۵:۴۳

رضا هفت خط !

ظاهرا هنگام ثبت نام در نام کاربری ، به جای رضا ،کلمه  رصا نوشته بودید که احتمالا به همین خاطر با رمز وارد نمی شده است. کلمه رصا را به رضا تصحیح کردم . لطفا دوباره چک کنید.

RE: مشکل - سعید - ۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۶:۵۵

سلام من دیروز عضو این سایت شدم و میخواستم جواب یکی ازدوستان را که به دنبال موضوعی هستند رابدم که پیغام میاد شما نمی توانید یاهنوز تایید نشدید میخوام بدم تا کی باید صبرکنم تا تایید بشم به امید حق تعالی {#smilies.huh}

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۷:۲۱

(۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۶:۵۵)سعید 897 نوشته شده:  

سلام من دیروز عضو این سایت شدم و میخواستم جواب یکی ازدوستان را که به دنبال موضوعی هستند رابدم که پیغام میاد شما نمی توانید یاهنوز تایید نشدید میخوام بدم تا کی باید صبرکنم تا تایید بشم به امید حق تعالی {#smilies.huh}

صندوق پیامتون رو چک کنید. همچنین لطفا نام کاربری خود را به یک نام سینمایی و یا نام ساده تر مثلا سعید تغییر دهید. این کار از طریق کنترل پنل کاربری میسر است

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۸/۲ عصر ۱۰:۳۵

سلام

نمي تونم وارد كافه بشم قفل كرده پشت در مونده ام كسي هم نيست در را باز كند كمك كنيد

بهزاد ستوده

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۸/۲ عصر ۱۰:۳۹

دقیقتر بفرمایید جناب ستوده ، در چه مرحله ای مشکل دارید ؟ چه پیامی دریافت می کنید؟

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۸/۲ عصر ۱۰:۵۰

كلمه عبور  ار نمي كند كلمه عبور چون ذخيره شده هميشه باز مي شد حالا با همون كلمه عبور ذخيره شده كافه باز نمي شود يك كلمه عبور جديد مي خواهد

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۸/۳ صبح ۱۲:۲۷

جناب ستوده

رمز جدید به آدرس ایمیل شما ارسال شد.

با نام کاربری دکتر بهزاد  و رمز جدید امتحان کنید

لطفا در صورت ادامه مشکل اطلاع دهید

با سپاس

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۸/۳ عصر ۱۲:۵۰

جناب ادمين هنوز  رمز جديد بدست من نرسيده لطفاً دوباره ارسال كنيد

ايميل behzad_dubbing@yahoo.com

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۸/۳ عصر ۰۱:۱۲

دوباره ارسال شد.  قسمت bulk ایمیل را هم جستجو کنید

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۸/۱۵ عصر ۰۷:۵۸

باعرض معذرت

یک رمز ورود جدید لطف کنید

بهزاد

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۸/۱۵ عصر ۱۱:۲۱

بهزاد عزیز

رمز جدید به آدرس ایمیل شما فرستاده شد.

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۸/۱۶ صبح ۰۷:۵۹

رمز جدید که با 13شروع می شود  هنوز فعال نشده

یک رمز جدید لطفاً

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۸/۱۶ عصر ۰۱:۲۰

(۱۳۸۹/۸/۱۶ صبح ۰۷:۵۹)مهمان نوشته شده:  

رمز جدید که با 13شروع می شود  هنوز فعال نشده

یک رمز جدید لطفاً

چرا ، رمز فعال است . دستی چک کردم.

ببینید که یوزر را دقیق نوشته باشید " بهزاد ستوده"  فاصله و حروف کم و زیاد نباشد. رمز هم دقیقا" همانی است که با 13 شروع می شود. اگر برای ورود ، خط داد و کد تصویری خواست آنرا هم وارد کنید چون طبیعی است.

RE: مشکل - دزیره - ۱۳۸۹/۹/۷ عصر ۰۱:۵۲

با سلام

چرا وقتی  برای ارسال مطلبی روی پاسخ جدید کلیک میکنم،صفحه ام پر از ارسال های قبلی است .دیشب همه انها به جای پاسخ من ارسال شد که البته درستش کردم.

لطفا راهنمایی ام کنید.متشکرم.

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۹/۷ عصر ۰۵:۰۲

(۱۳۸۹/۹/۷ عصر ۰۱:۵۲)دزیره نوشته شده:  

با سلام

چرا وقتی  برای ارسال مطلبی روی پاسخ جدید کلیک میکنم،صفحه ام پر از ارسال های قبلی است .دیشب همه انها به جای پاسخ من ارسال شد که البته درستش کردم.

لطفا راهنمایی ام کنید.متشکرم.

منظورتان اینست که ارسال ها چندیدن بار انجام می شود ؟ لطفا هرگاه چنین موردی دیدید با استفاده از دکمه PrintScreen که کنار دکمه scroll lock صفحه کلید است از صفحه عکس بگیرید و در اینجا بگذارید تا بررسی کنم.

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۹/۲۴ صبح ۰۵:۳۱

سلام ادمین گرامی. من اسکورپان شیردل هستم. نمیتونم وارد آدرس جدید کافه بشم. کلمۀ عبور رو هم بازیابی کردم ولی باز هم به عنوان میهمان وارد میشم.

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۹/۲۴ صبح ۰۹:۲۵

مشکل حل شد.

اگر با آدرس CafeClassic.ir قادر به ورود به کافه نیستید ، از آدرس جدید و غیر قیلثر شده CafeClassic2.com استفاده نمایید.

RE: مشکل - فرشید - ۱۳۸۹/۱۰/۱ صبح ۱۲:۳۱

سلام بر گروه مدیریت کافه

حساب کاربری اینجانب  هنوز مورد تایید قرار نگرفته  قادر به هیچ فعالیتی نیستم

از طریق ایمیل فعال شده ام نیاز به تایید دارم

با  احترامات نظامی

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۰۸:۰۱

ادمين عزيز

محمد هستم.من نمي توانم با رمزم وارد كافه شوم.چند بار هم امتحان كردم ولي باز هم نتوانستم.اگر ممكن است رمز جديدي را به ايميل من ارسال نماييد.

RE: مشکل - admin - ۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۱۰:۰۲

(۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۰۸:۰۱)مهمان نوشته شده:  

ادمين عزيز

محمد هستم.من نمي توانم با رمزم وارد كافه شوم.چند بار هم امتحان كردم ولي باز هم نتوانستم.اگر ممكن است رمز جديدي را به ايميل من ارسال نماييد.

رمز جدید به ایمیل شما ارسال شد.

RE: مشکل - مهمان - ۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۱۰:۳۹

(۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۱۰:۰۲)admin نوشته شده:  

(۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۰۸:۰۱)مهمان نوشته شده:  

ادمين عزيز

رمز جدید به ایمیل شما ارسال شد.

ادمين عزيز

رمز جديد رو هم وارد كردم.اما باز هم اجازه ورود ندارم.فكر كنم رمز هنوز فعال نشده.

RE: مشکل - سروان رنو - ۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۱۱:۰۷

(۱۳۸۹/۱۰/۸ عصر ۱۰:۳۹)مهمان نوشته شده:  

ادمين عزيز

رمز جديد رو هم وارد كردم.اما باز هم اجازه ورود ندارم.فكر كنم رمز هنوز فعال نشده.

احتمالا مشکل از ویندوز شماست محمد جان چون یکی از دوستان این مشکل رو داشت که اشتباهش در تاپیک کلیدهای ویندوز بود.

RE: مشکل - .:SiSiBK:. - ۱۳۸۹/۱۰/۲۳ عصر ۰۵:۰۲

با سلام خدمت شما.فکر نمیکنید یه مقدار شرایطتون سخته؟مثلاً یکی مثل من عضو میشه و میخواد همون لحظه هم فعالیت کنه ولی نمیشه.خواهشاً یه تجدیدنظر بفرمایین.ممنون{#smilies.rolleyes}

[split] بانوان دوبله ایران - مهمان - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶ عصر ۰۷:۱۸

یا سروان!

و ِر ایز مای یوزر-پسوورد آیا؟!
زور تا به کی بزنندیم و همی گوید که گو تو هِل، هان؟!! مُنو حذف کِردید بعد هیلترینگ(ره)؟! ایی انصافه‌ته‌نه   آیا؟!

1991i .. امضا 

RE: بانوان دوبله ایران - سروان رنو - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷ صبح ۰۱:۰۶

(۱۳۸۹/۱۱/۲۶ عصر ۰۷:۱۸)مهمان نوشته شده:  

یا سروان!

و ِر ایز مای یوزر-پسوورد آیا؟!
زور تا به کی بزنندیم و همی گوید که گو تو هِل، هان؟!! مُنو حذف کِردید بعد هیلترینگ(ره)؟! ایی انصافه‌ته‌نه   آیا؟!

1991i .. امضا 

برادر 1991  شمایید ؟!  چقدر انگلیسی ات خوب شده !

چرا اومدی توی تاپیک مردم ( خواهر مَگی ) مشکل ات رو نوشتی  . باید توی تاپیک مشلات عنوان می کردی. اما  یوزرت که مسدود نشده .  اگر نمی تونی لاگین کنی ، یوزر و پسوردت رو حتما اشتباه می نویسی . اگر مشکل ادامه داشت بگو تا admin  رمزت رو تغییر بده و برات ایمیل کنه.

Admin:  پست به تاپیک جاری منتقل شد .

RE: بانوان دوبله ایران - 1991 - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷ صبح ۰۹:۴۲

(۱۳۸۹/۱۱/۲۷ صبح ۰۱:۰۶)سروان رنو نوشته شده:  

برادر 1991  شمایید ؟!  چقدر انگلیسی ات خوب شده !

چرا اومدی توی تاپیک مردم ( خواهر مَگی ) مشکل ات رو نوشتی  . باید توی تاپیک مشلات عنوان می کردی. اما  یوزرت که مسدود نشده .  اگر نمی تونی لاگین کنی ، یوزر و پسوردت رو حتما اشتباه می نویسی . اگر مشکل ادامه داشت بگو تا admin  رمزت رو تغییر بده و برات ایمیل کنه.

درست شد

ما طبقه‌ی محروم جامعه باید برای رفع مشکلاتمون دست به دامن باقی‌الناس بشیم

البته ما که می‌دونیم دست توطئه‌گر اجانب و اغیار و خیرنَیده‌ها در این درست نشدن‌های مکرر دیشب دخیل بوده ولی دیگه باید مصلحت و رعایت کرد و سخن به میان نیاوردندی

برادر سروان گِرام این پست‌ای اسپم‌گونه‌ی ما رو به مُحاق ببر کعنهو اتفاقی نیافتاده تا آدمین ندیده که دردم ما رو معدوم می‌کنه .. همینجا اظهار   بودن می‌کنیم ولاغیر.

12 ربیع‌الاول سنه 1432 ه.ق .

RE: مشکل - ژان والژان - ۱۳۸۹/۱۲/۴ عصر ۱۰:۳۳

سلام به ادمين عزيز و عرض پوزش از بابت زحمات گذشته

سيستم ارسال پيام خصوصي من دجار اشكال شده و با وجود تايپ كردن مطلب باز هم اخطار ميدهد كه مطلبي براي ارسال وجود ندارد. البته چنانچه مطلب كوتاه باشه ارسال ميكنه.

اگه زحمتي نباشه عنايتي بفرمائيد - ممنونم

RE: مشکل - Classic - ۱۳۸۹/۱۲/۴ عصر ۱۱:۳۸

(۱۳۸۹/۱۲/۴ عصر ۱۰:۳۳)ژان والژان نوشته شده:  

سيستم ارسال پيام خصوصي من دجار اشكال شده و با وجود تايپ كردن مطلب باز هم اخطار ميدهد كه مطلبي براي ارسال وجود ندارد. البته چنانچه مطلب كوتاه باشه ارسال ميكنه.

با چه برنامه ای کار می کنی ؟ اینترنت اکسپلورر یا فایر فاکس ؟

در اینترنت اکسپلورر باید در کادر بالایی بنویسید.

[split] درخواست ها و نیازمندی ها - california - ۱۳۹۰/۱/۹ عصر ۰۸:۱۸

با سلام

حساب کاربری بنده چندیست مسدود شده...
پولی در بساط نمانده مسدود کردنش دیگر چه بود
ا

RE: [split] درخواست ها و نیازمندی ها - admin - ۱۳۹۰/۱/۱۰ صبح ۱۲:۱۸

(۱۳۹۰/۱/۹ عصر ۰۸:۱۸)کلنل دکس نوشته شده:  با سلام حساب کاربری بنده چندیست مسدود شده...

اگر از کاربران جدید هستید باید به بخش تقاضای عضویت در اتاق بالای کافه مراجعه کنید چون قبل از تایید عضویت هیچ کاربر تازه واردی اجازه ارسال پست ندارد . اما اگر از مشتریان قبلی کافه هستید نام کاربری قبلی خود را بفرمایید ، چون حساب کاربری مشتریان کافه مسدود نمی شود.