تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: کلانتری انجمن
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3
[تصویر: clauderains.jpg]

فرانسه اشغال نشده ورود شما رو خوشآمد میگه .

پلیس انجمن با گشت در انجمن دائما وضعیت پست ها و کاربرها را زیر نظر دارد اما کاربران
هم می توانند در کلانتری اینجا مسائل و مشکلات را با پلیس که امین ناموس آنهاست در
میان بگذارند . کلیه دعاوی حقیقی و حقوقی اعضاء در اینجا قابل پیگیری می باشد.

جناب سروان عزیز!!!

با این عکس پر ابهتی که در این پست گذاشته اید مطمئن هستم هیچ کس جرات خلاف کردن هم ندارد چه برسد به شکایت!!!!tajob2

آره فقط یه دونه سرگرد اشتراسر رو تو کافه کم داریم :D

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم اول از لطفتون تشکر کنم که من را راه دادید در جمعتون

دوم درخواست داشتم از اینکه میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

(۱۳۸۹/۶/۷ صبح ۱۱:۴۹)نرمن نوشته شده: [ -> ]

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

نرمن جان ، اشتباه اومدید.

اینجا کلانتری انجمن هست و فقط برای مواردی مانند قتل مشتریان کافه ، گروگان گیری ، سرقت مسلحانه و ...  به اینجا مراجعه می کنن. این موارد آموزشی رو در بخش محله چینی ها مطرح کن.

با درود

وظیفه دارم سلام و تبریکات گرم ژنرال اشتوبناگار ( فرمانده نظامی پاریس ) و بریگاردیر ژنرال هاینز هارمل ( فرمانده لشگر 9 زرهی اس اس ) را خدمت شما تقدیم دارم.

قصد داشتم که در محله چینیها یک پاتوق کوچک به نام " دخمه ژول سدری " ( به یاد ژول سدری بزرگ آن یگانه آشپز مردان دریا ) ایجاد کنم و عناوین مستندها آموزشی ، تاریخی ، تاریخ نظامی ، هنرهای رزمی ( مجموعه ای که سالها گردآوری آنها زمان گرفته است )  و .... بعضی از مواردی را که درخور و شایسته این کافه همیشه ماندگار است را در آنجا قرار دهم تا دوستان به سهولت قادر به تهیه این موارد باشند ( کمترین هزینه ممکن محاسبه می گردد به یمن وجود این کلانتری و بزرگ کلانترش )
پیش از هر اقدام کسب مجوز از کلانتری را ضروری دانستم و به همین جهت خدمت رسیدم

پرونده و مدارک را بر روی میز شما قرار دادم ، اگر هم نیاز به سفارش باشد بفرمایید  تا فیلد مارشال اروین رومل و یا ژنرال ویلهلم گودریان را واسط قرار دهم:D

همیشه سبز باشید

به به ! چه سعادتی که با دوستان رومل و گودریان معاشرت داشته باشیم. آقا لازم شد یک تاپیک تاریخ کلاسیک هم با هم در محله چینی ها استارت بزنیم حتما .::ok: ما چاکر همه بچه های SS و بخصوص وافن SS بوده و هستیم. یاد ژنرال مانشتین هم بخیر cryyy! . یه بار اومده بود مراکش برای سرکشی به قوای محور. یه چند روزی مهمان ما بود. حسابی خوش گذشت ...

در مورد اون تاپیک هم PM  بزن تا صحبت کنیم.

سلام لویی !

با کمال احترام به استحضار می رساند ( به سبک نامه های قدیم که به راستی بر روی کاغذ نگارش می شد ) مدارک اینجانب نظیر شناسنامه و پاسپورت و در این اواخر کارت ملی ! با نام قدیم Seth توسط خودم ! مفقود شده و  از این پس هیچگونه اعتبار رسمی و قانونی ندارد !

                                 پدرخوانده درستکار یکی از 5 خانواده بزرگ تبهکاران : دون ویتو کورلئونه !

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

(۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۵۴)سروان رنو نوشته شده: [ -> ]

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

ممنونم لویی !

اگه با خانواده تاتارگیا به توافق رسیدیم که مایکل بتونه سالم از ایتالیا به آمریکا برگرده و مراسم عبادی سیاسی درآغوش گرفتن و روبوسی با تاتارگیا و از پی اون صلح و آتش بس رو داشتیم قول می دم در همون مجلس پس از اون تهدید تاریخی من خطاب به همه خانواده ها ( که باید حواسشون رو خوب جمع کنن تا من بعد ها یکی از حاضرین در اون اتاق رو مقصر ندونم ! ) بلافاصله به همه خانواده ها خواهم گفت که سروان رنو یعنی دوست عزیز من لویی ! به همه سلام رسونده !

سلام لويي! والژان هستم دن كورلئونه منو فرستادند تا مجوز چند فقره قتل و چند مورد گوشمالي اساسي در مورده چندتا از مشتري هاي كافه كه باج سيبيل به ايشان پرداخت نميكنند از شما بگيرم.آخه من هم جزو دارودسته اونام. ميدوني كه حقوق شهرداري كفاف مخارج رو نميده .مخصوصا مخارج كزت رو. مخارج تحصيل و جشن عروسي و ...  .خيلي سر وصدا نميكنند شما فقط يك ساعتي اون طرفا نباش.البته كلانتري بمونيد امن تره. دن كورلئونه گفتند بعد از اتمام كار يه سري به كلانتري ميزنه! تا از خجالت شما در بياد.در ضمن دونگ شما رو هم دادن به من تا تقديمتان كنم.

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

سلام  جناب سروان. دن كورلئونه كلي سلام رسوندند و مقداري خرت و پرت دادند تا تقديمتان كنم. چيز قابل داري نيست مقداري شمش طلا و سكه و ... . پيش كش قربان. فقط  اگه اون پرونده هاي شكايت رو يه جوري نابودشون كنيد ممنونتان ميشيم. جان نثارم جناب سروان.

(۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۱)سروان رنو نوشته شده: [ -> ]

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

سلام لویی !

فکر می کنم جدیدا کشوی دوم سمت چپ میزت رو  در کلانتری کافه کنترل نکردی و پاکت زرد رنگی که در اون قرار داده شده ندیدی ... بچه ها مبلغی رو که تصادفا ! در بازی رولت قمارخونه های ما برده بودی رو وقتی در کلانتری نبودی در اون کشو قرار دادن و هیچکدوم از افرادتون هم متوجه نشده !

من اگه جای تو بودم در مورد دقت و حواس افرادم بیشتر حساس می بودم ! چون بالاخره ممکنه یه روز برسه که افسر رشوه گیر فقیر به حد خودش بسنده نکنه و به قول الیور تویست (( یک کمی بیشتر ! )) بخواد ... اونوقته که ممکنه من و تو دیگه نتونیم دوست های خوبی باقی بمونیم و من برای تو در اون روزهای احتمالی نگرانم با این افراد و محافظهایی که داری !

راستی لویی !

این دوست عزیز من شهردار مادلن با یکی از ابواب جمعی شما به نام ((ژاور)) مشکلات کوچیکی داشت! ظاهرا این ((ژاور)) اهل رشوه هم نبود و  هر چه ما اصرار کردیم بیاد و در بازی رولت شانس زیادش رو امتحان کنه نیومد که نیومد ! باور کن که دلم نمیخواست ولی اگه دقت کنی در کنار اون پاکت زرد رنگ در کشوی میزت ، یه جلیقه مال ژاور هست که لای اون یه ماهی گذاشته شده ! اگه در میون افرادت از بر و بچ سیسیل فردی موجود بود بگو این پیام رو برات ترجمش کنه !

خدا حقظت کنه لویی !

                                                دوست قدیمی تو : دن ویتو کورلئونه  

من شوکه شدم . وقتی که فهمیدم شما حرف از رشوه می زنید.

دیگه کار از رشوه گذشته.

سه دوست عزیز و تازه وارد :  دن کارلئونه ، ژان والژان ، زبل خان .

نام شما در فهرست تصفیه نژادی SS وارد شده و به خاطر برخی پست های غیر مفید ممکن است به اتاق گاز معرفی شوید. البته این بدان معنی نیست که هیچ نوشته خوبی نداشته اید اما برخی مواقع یک نوشته بی مورد ، اجر و پاداش بقیه پست های خوب را زایل می کند. لطفا رسم کم گوی گزیده گوی را رعایت فرمایید تا مشمول هولوکاست نشوید.

سروان رنو

واحد مخصوص آیشمن

درود

حسب الامر ، کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

فرمان رنوی عزیز همیشه و هرجا لازم الاجراست ،  بدون شک و تردید.

(۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۱:۳۷)ساب زیرو نوشته شده: [ -> ]

... کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

برادر متعهد آریایی ، ساب زیرو  ( حَفِظُ الله نِژادِکَ )

بدین وسیله ضمن ابراز شادمانی از حضور ظفرمندانه شما در " رایش کافه" به اطلاع می رساند که حسب الامر پیشوا [تصویر: hitler.gif] لازم است کلیه لشکرهای مذبور شامل قوای ذکر شده در بالا  به همراه دو تیپ از وافن اس اس را در کافه به حالت آماده باش در آورید. همچنین ژنرال بوک هم قول مساعد داده اند که ارتش رزرو را در زمان مقتضی به کمک شما بفرستند. خداوند نگهدار "رایش کافه" باشد.

درود بر پیشوا (هایل )

سروان رنو

عامل نفوذی گشتاپو در ارتش فرانسه

با حفظ سمت - رئیس پلیس کازابلانکا

سیلام جناب آقای سروان {#smilies.biggrin}

کلانتری کلا جای ترسناکیه :llerr

یه سوال دارم این گرینه درجه خطا که زیر آواتار من هست معنیش چیه و مال کیاست ؟

یه تاپیک دیدم تو محله چینی ها به نام گمشدگان فکر نمی کنید که جای اون تاپیک تو کلاتنری انجمن است ؟mmmm:

سلام

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید.

(۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۱۲:۴۵)Joe Bradley نوشته شده: [ -> ]

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

درود بر شما ؛

 علت آن همانا نیاز به تغییر نام کاربری و انتخاب نام مناسب تر بوده که هم اکنون انجام داده اید.::ok: البته قوانینی که قبل از کودتا بر علیه ادمین  و بازنشستگی اجباری ایشان داشتیم کمی تغییر کرده است. اینک عضویت ازمایشی شما تایید شده و می توانید سوال خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید. در پایان لازم به یادآوری است که بخش کلانتری انجمن صرفا جهت پیگیری شکایات مهم مانند : قتل کاربران کافه , سرقت مسلحانه , گروگانگیری و .... بوده و تقاضاهای غیر از این رو باید صرفا در همان تاپیک تقاضای عضویت مطرح کرد.

ارادتمند شما

سروان رنو

صفحات: 1 2 3
آدرس های مرجع